Pittsburgh Steelers
Örülnek a lányok 😀
Komolyan mondom hogy sírok. Már az is bohózat hogy interjúra sor kerülhet Hue Jackson és a Steelers között. Haskins más tészta, Rudinál biztos hogy nem rosszabb.Amúgy valszeg a Rooney rule miatt volt csak ez az interjú.
pfefe8
Egyértelmű Dobbs amúgy, ő majd edzőnek kurvajó lesz...Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?
Klaci79
Jan
De amúgy Haskins nem kellene rohadtul, max cserének...egy interception gyár...mondjuk lehet úgy számol a FO, hogy átmenetileg egy évre jobb, mint a semmi, de nem biztos, hogy jobb Rudinál amúgy.
Rudi csak lassú, mint a csiga...de még így is képes jobban vigyázni a labdára.
Szerkesztette: Klaci79
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
Steelers fan
Jah, arra nem is gondoltam, hogy ő a kötelező néger. Remélem tényleg csak azért.Talán csak mert kisebbségi!!Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
Beki
Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
Hát most kinek lehet nagyobb upside ja Harkinsnek vagy Rudinak?Talán csak mert kisebbségi!!Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
Beki
Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Rooney Rule😊Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
Beki
Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
Beki
Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
Beki
Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.Őt kifejezettem sajnálnám ha elmenne.
Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.
Hát nem tudom.
Spy
Az OL (Lions szinthez mérten) jól dolgozott idén.
Former Washington Football Team QB Dwayne Haskins has a visit with the #Steelers today, sources say. Some potential QB depth and upside. The free agent and ex-first round pick also recently visited the #Panthers.
— Ian Rapoport (@RapSheet) January 21, 2021
Szerkesztette: Spy
The Pittsburgh Steelers interviewed former Browns Head Coach Hue Jackson earlier this week for the offensive coordinator position per a league source.
— Dianna Russini (@diannaESPN) January 21, 2021
...Itt a csapat van kenyszerben, a dontes toluk fugg. BB ulni fog a seggen es megvarja hogy akarjak ot es rabeszelteti magat nagy sohajtozasok kozepette.
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...
Reggio1914
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.Igazából azt mondják ez is csak egy interjú. Bár mi szeretjük az ilyen jelölteket, pedig aki igazán bejött, az már feljebb bukott valamit, de OL edzőnek tökéletes volt.
Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.
Hát nem tudom.
Spy
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...
Szerkesztette: Reggio1914
Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.
Hát nem tudom.
Az OCnak van elkepzelese es ehhez kellene mindennek klappolnia. Egyebkent szart sem er a dolog
Állítólag azért várunk, mert Tomlin előbb OL coach-ot akar, hogy a filozófia stimmeljen aztán az OC-vel.Campen-t pl most rakták ki a LAC-ból, talán lehetne interjúztatni a futójáték feltámasztása kapcsán.
Hát ebben nem tudom mi a jó...
Klaci79
Hát ebben nem tudom mi a jó...
NFL Network GMFB vendége volt 3. QB-nk Josh Dobbs.Szívesen látnám OC-nak pár év múlva, bár fiknernél már most jobb lett volna
Tényleg egy zseni a srác imádták. Beszélt a 2020-as szezonról, Benről és a tudásáról, a Tomlinizmusokról, valamint a QB és a mérnöki munka közös vonásairól, illetve miben segít a végzettsége az irányítói feladataival kapcsolatban.
Nem mondott igazából semmi különös dolgot, de minden kérdésre egy esszében válaszolt folyékonyan, összefüggően, szórakoztatóan.
Komoly IQ-val bír a srác, ismét bizonyította.
Spy
Bar o nevezte ki. 😀 Igaz, hogy a tradicio miatt. De akkor is, o volt az aki hitte, hogy jobb lesz.Mondjuk Butlert hagyta egy darabig dolgozni, láttuk is hogy mi lett belőle....és ha hagyja őket dolgozni.Tomlin alatt nem lesz itt contenderség, csak ha hoz rendes szakembereket, nem ilyen lófaszjóska kordinátorokatsracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.
És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
tenorx
Willie Parker
Spy
Willie Parker