Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
The #Steelers are expected to sign Dwayne Hawkins today.

Örülnek a lányok 😀
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Amúgy OC-nek ő egyáltalán nem volt rossz.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Komolyan mondom hogy sírok. Már az is bohózat hogy interjúra sor kerülhet Hue Jackson és a Steelers között. Haskins más tészta, Rudinál biztos hogy nem rosszabb.
pfefe8
Amúgy valszeg a Rooney rule miatt volt csak ez az interjú.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
Klaci79
És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?
Jan
Egyértelmű Dobbs amúgy, ő majd edzőnek kurvajó lesz...
De amúgy Haskins nem kellene rohadtul, max cserének...egy interception gyár...mondjuk lehet úgy számol a FO, hogy átmenetileg egy évre jobb, mint a semmi, de nem biztos, hogy jobb Rudinál amúgy.
Rudi csak lassú, mint a csiga...de még így is képes jobban vigyázni a labdára.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
Klaci79
És kit pattintanál ki helyette, Rudit vagy Dobbst?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Komolyan mondom hogy sírok. Már az is bohózat hogy interjúra sor kerülhet Hue Jackson és a Steelers között. Haskins más tészta, Rudinál biztos hogy nem rosszabb.

Steelers fan
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Jah, arra nem is gondoltam, hogy ő a kötelező néger. Remélem tényleg csak azért.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Egyébként egy próbát mindenképp megér Haskins! Off field bajok, nem is annyira jó, mint várták egyesek, de egy utolsó lehetőség olcsón, szerintem simán, nehéz időkben. Főleg, hogy itt meg csak egy látogatásáról van szó!
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
Klaci79
Hát most kinek lehet nagyobb upside ja Harkinsnek vagy Rudinak?
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Rooney Rule😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?
Jan
Talán csak mert kisebbségi!!
Haskins is jön ma!!
Mi van itt?!?!
Kupleráj nyílt?! 🤣
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan

Beki
Komolyan, kezdem csodálni Jacksont!

Mit tudhat ez az ember, hogy alltime leggyalázatosabb HC teljesítmény után, még mindig szóbakerül egy NFL csapatnál, fűnyírónál vagy vizesfiúnál magasabb pozícióra?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
Spy
Őt kifejezettem sajnálnám ha elmenne.
Az OL (Lions szinthez mérten) jól dolgozott idén.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Tetézem:






Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
több mint 5 éve
no Baltimore Ravens 8 897
...
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...
Reggio1914
Itt a csapat van kenyszerben, a dontes toluk fugg. BB ulni fog a seggen es megvarja hogy akarjak ot es rabeszelteti magat nagy sohajtozasok kozepette.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
Spy
Igazából azt mondják ez is csak egy interjú. Bár mi szeretjük az ilyen jelölteket, pedig aki igazán bejött, az már feljebb bukott valamit, de OL edzőnek tökéletes volt.
több mint 5 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Mivel Rivers visszavonult és a Colts amúgy is ilyen klasszis QB visszavonultató lett, mi lenne ha BB átmenne 1 évre összes pénzzel mindennel, mi meg új lapozhatunk Rudival, fiatal QB-val, Új OC-val... Na? 😀
Komolyra fordítva, ha BB-n múlnak a dolgok, akkor viszont nem lenne rossz, ha hamar kimondaná amit mindenki sejt, hogy marad még 1 évet...

Szerkesztette: Reggio1914
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
A sorrendiséget én sem értem. Bár ha Ben marad, az mindent megmagyaráz. Ha így lesz, akkor érzésem szerint mindegy, hogy ki milyen elképzelésekkel érkezik.

Hank Fraley interjúzik OL Coach posztra. 2014-ben érkezett az NFL-be OL segédedzőként, majd edzőként, aztán vissza college-ba és 2018-tól Detroitban újra az elejétől, egy éve lett OL edző az oroszlánoknál.

Hát nem tudom.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Butler aláírt 1 év
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Ez konkret vicc lenne, ha igy lenne...jo, hogy nem mar egy assistant coach szisztemajahoz igazodunk....

Az OCnak van elkepzelese es ehhez kellene mindennek klappolnia. Egyebkent szart sem er a dolog
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Állítólag azért várunk, mert Tomlin előbb OL coach-ot akar, hogy a filozófia stimmeljen aztán az OC-vel.
Hát ebben nem tudom mi a jó...
Klaci79
Campen-t pl most rakták ki a LAC-ból, talán lehetne interjúztatni a futójáték feltámasztása kapcsán.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Állítólag azért várunk, mert Tomlin előbb OL coach-ot akar, hogy a filozófia stimmeljen aztán az OC-vel.
Hát ebben nem tudom mi a jó...
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
NFL Network GMFB vendége volt 3. QB-nk Josh Dobbs.
Tényleg egy zseni a srác imádták. Beszélt a 2020-as szezonról, Benről és a tudásáról, a Tomlinizmusokról, valamint a QB és a mérnöki munka közös vonásairól, illetve miben segít a végzettsége az irányítói feladataival kapcsolatban.

Nem mondott igazából semmi különös dolgot, de minden kérdésre egy esszében válaszolt folyékonyan, összefüggően, szórakoztatóan.

Komoly IQ-val bír a srác, ismét bizonyította.
Spy
Szívesen látnám OC-nak pár év múlva, bár fiknernél már most jobb lett volna
több mint 5 éve
Gabor81 803
sracok, itt sokan, sot a legtobben BB ellen vannak, vonuljon vissza, menjen el.
En nem szeretem az ilyen hozzaallast, sem Polanal nem szerettem, sem Harrisonnal, sem itt. BB nem volt a rossz, sot, a tavalyi evhez viszonyitva parades volt. Egy ket meccsen kifejezetten jo volt. Nyilvan nem volt konzisztens, de szerintem ez lehet a teljes offseason hianyanak is koszonheto, nem volt ideje hozzaszokni Canada uj gondolataihoz. Mi van, ha tavasztol leulnek es fel even keresztul csak ezzel kel-fekszik, mert nem akar egy ilyen borzalmas PO meccsel bucsuzni.
xtaki
Ez nem BB ellen szól csak, az egy dolog, hogy idén már abszolút nem volt jó.
A fő dolog az az, hogy annyi pénzt kell neki fizetni idén, hogy emiatt a jövő alapembereit veszíthetjük el, plusz rengeteg depth-et.
Gyakorlatilag ha marad, legyatásodik a csapat.

És emellett még az is van, hogy mivel nem játszik már túl jól, Wattnak, Fitzpatricknak, Claypoolnak, stb.. az éveit vesztegetjük el középszar szezonokra, ahelyett, hogy a jövőre építkeznénk, vagy contenderek lennénk.
tenorx
Tomlin alatt nem lesz itt contenderség, csak ha hoz rendes szakembereket, nem ilyen lófaszjóska kordinátorokat
Willie Parker
....és ha hagyja őket dolgozni.
Spy
Mondjuk Butlert hagyta egy darabig dolgozni, láttuk is hogy mi lett belőle
Willie Parker
Bar o nevezte ki. 😀 Igaz, hogy a tradicio miatt. De akkor is, o volt az aki hitte, hogy jobb lesz.