Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A tegnapi nap AB 10 yard elkapásból, Bell 6 yard-ot haladt a földön. Nincs túlhasználat.
astroid
Pihentetik őket a SuperBowl-ra!
steelwolf
Bell hol játszik? 😊

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 984 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A tegnapi nap AB 10 yard elkapásból, Bell 6 yard-ot haladt a földön. Nincs túlhasználat.
astroid
Pihentetik őket a SuperBowl-ra!
több mint 5 éve
astroid Pittsburgh Steelers 696
A tegnapi nap AB 10 yard elkapásból, Bell 6 yard-ot haladt a földön. Nincs túlhasználat.
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
rájöttem, hogy ami tomlin az edzőknél, az lj az irányítóknál. 10 éven keresztül fogja hozni a pozitív szezonokat, de a rájátszásban elhasal. majd 2030-ban beírom, hogy ez tulajdonképpen siker.
gedam
Eddig kellett várni, hogy jöjjön a gyorsvonat LaMarrnak. Sajnálom, mert ügyes a srác, de ez a Hero mód max a madenben működik. Remélem nem lesz komoly baja.
polamalu
Ami érdekes (amit látni kell) hogy nem a játekstílusa miatt jött a vonat. Abba továbbra sem sérült bele. Egy ilyen bárkivel megeshet, aki elég gyors, hogy esélye legyen a helyzetet menteni. Nem hiszem hogy ez lenne az a pont hogy azt látná(k) változtatni kell.
Gorcsev
Most nem, de a játékában benne van. Jött a vonat megsérült. Ez a vonat jöhetett volna a szezon elején az első meccsen egy HERO futásnál, mert majd Ő megmutatja. A hiba a rendszerben van, ezt akartam illusztrálni. Jó a pali, meg bátor, csak mi a cél? Csapattal nyerni? Vagy egyéni díjakat nyerni? Innentől meg edzői felelősség.
polamalu
Ugyanmár, dehogynem. Melyik játékos csinálta volna meg azt a move-ot, hogy nem rávetődik a lasztira, hanem megpróbálja megjátszani? Ez ugyanaz, hogy mint a LOS mögött spin move-okat csinálni....aztán 20-ból mindig egyszer jönni fog ott is egy "gyorsvonat"....és a többedik gyorsvonat után meg lassulás.....de ne így legyen, Én tényleg nem ezt kívánom, steelerként is élvezem azt a vitális játékot amit játszik, de tartom, hogy ez még maximum 1 év....
Klemó
Én tavaly is azt mondtam, hogy a szezon vége kb. Ehhez képest jól kihúzta. Pedig valóban színt visz a játékba.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
rájöttem, hogy ami tomlin az edzőknél, az lj az irányítóknál. 10 éven keresztül fogja hozni a pozitív szezonokat, de a rájátszásban elhasal. majd 2030-ban beírom, hogy ez tulajdonképpen siker.
gedam
Eddig kellett várni, hogy jöjjön a gyorsvonat LaMarrnak. Sajnálom, mert ügyes a srác, de ez a Hero mód max a madenben működik. Remélem nem lesz komoly baja.
polamalu
Ami érdekes (amit látni kell) hogy nem a játekstílusa miatt jött a vonat. Abba továbbra sem sérült bele. Egy ilyen bárkivel megeshet, aki elég gyors, hogy esélye legyen a helyzetet menteni. Nem hiszem hogy ez lenne az a pont hogy azt látná(k) változtatni kell.
Gorcsev
Most nem, de a játékában benne van. Jött a vonat megsérült. Ez a vonat jöhetett volna a szezon elején az első meccsen egy HERO futásnál, mert majd Ő megmutatja. A hiba a rendszerben van, ezt akartam illusztrálni. Jó a pali, meg bátor, csak mi a cél? Csapattal nyerni? Vagy egyéni díjakat nyerni? Innentől meg edzői felelősség.
polamalu
Ugyanmár, dehogynem. Melyik játékos csinálta volna meg azt a move-ot, hogy nem rávetődik a lasztira, hanem megpróbálja megjátszani? Ez ugyanaz, hogy mint a LOS mögött spin move-okat csinálni....aztán 20-ból mindig egyszer jönni fog ott is egy "gyorsvonat"....és a többedik gyorsvonat után meg lassulás.....de ne így legyen, Én tényleg nem ezt kívánom, steelerként is élvezem azt a vitális játékot amit játszik, de tartom, hogy ez még maximum 1 év....
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
rájöttem, hogy ami tomlin az edzőknél, az lj az irányítóknál. 10 éven keresztül fogja hozni a pozitív szezonokat, de a rájátszásban elhasal. majd 2030-ban beírom, hogy ez tulajdonképpen siker.
gedam
Eddig kellett várni, hogy jöjjön a gyorsvonat LaMarrnak. Sajnálom, mert ügyes a srác, de ez a Hero mód max a madenben működik. Remélem nem lesz komoly baja.
polamalu
Ami érdekes (amit látni kell) hogy nem a játekstílusa miatt jött a vonat. Abba továbbra sem sérült bele. Egy ilyen bárkivel megeshet, aki elég gyors, hogy esélye legyen a helyzetet menteni. Nem hiszem hogy ez lenne az a pont hogy azt látná(k) változtatni kell.
Gorcsev
Most nem, de a játékában benne van. Jött a vonat megsérült. Ez a vonat jöhetett volna a szezon elején az első meccsen egy HERO futásnál, mert majd Ő megmutatja. A hiba a rendszerben van, ezt akartam illusztrálni. Jó a pali, meg bátor, csak mi a cél? Csapattal nyerni? Vagy egyéni díjakat nyerni? Innentől meg edzői felelősség.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
Szokol
Szerintem ebben a helyzetben egyszerűen nincs mit tenni, menni kell az adott körülmények között még egy évet Bennel. Átalakítani a szerződését, előosztani a cap hitet. Megpróbálni elé rakni egy elfogadható OL-t (főleg draftról és átstrukturálással), hozni egy impact futót, megkísérelni visszahozni Juju-t.

A védelemben megtartani, akit lehet, hozni egy kis mélységet és a keretből kirakni a ballasztot.

OC úgy néz ki, hogy megvan, a védekezésben Tomlin alatt úgy sem fog sok változni, de az alapszakaszban működtünk. A PO-ban meg mindig leolvadunk.
Willie Parker
vagy kivágjuk most, bevállaljuk a halott pénzt. így több embert tudunk megtartani a lejárók közül. lesz egy átmeneti év. majd utána tiszta lappal, halott pénz nélkül még akár egy szabad ügynököt is megkörnyékezhetünk irányító posztra.
pfefe8
A magam részéről Rudiból nem kérek egy teljes szezont, drafton valami hatalmas projektre lenne csak lehetőségünk, akit úgy sem tudunk felépíteni, szóval nálam felejtős kezdőbe szánni. (Hosszú távon lehet persze halászni 2. körtől, pl.: Ehlinger, Morgan, Newman vagy Purdy)

FA-n szerintem senkit nem tudunk megfizetni: Stafford, Ryan nagyon drága lenne, Wentz marad sztem Phillyben, Watson esélytelen minden szinten, Trubisky-től fázom.

Egyedül Minshew lehetne valid opció bridge QB-nak, azt támogatnám is, sokkal jobban nézne ki Canada offensében, mint BB és meg lehetne támogatni.
Willie Parker
egy átmeneti szezon után, azért lenne mozgásterünk az fa piacon és még azt sem tudjuk ki lesz akkor szabad. Ruditól én is fázom, de nem muszáj neki kezdenie. Lehetne egy olyan szezonunk, ahol a mostan draftról pótolunk annyi lukat amennyit tudunk. bevállaljuk a pénzek kifizetését és nem tologatjuk megint a szart egy évvel tovább.hogy azután régen látott, tiszta pénzügyi mozgástérrel tudjunk a piacon is részt venni. vagy jön a Ben marad opció(hosszabbítani kell vele mert nem fér bele az a fizetése egy évre), marad punci is, ez megint sokba kerül az azt következő szezon fizetési sapkájában is, és akkor ott leszünk végleg letolt gatyával.
pfefe8
Furcsa elgondolás, mondom miért.25 millió a mínusz. Ha kivágjuk BB-t marad ebből -6 millió.
Így kell számolni!
Átmeneti szezon után sem lenne mozgástér, mert jön egy 20+ milliós Watt szerződés, DeCastro, Nelson, Haden, Washington, Okorafor lejár '22-ben és plusz közel sem biztos, hogy Rudi teljesítménye majd olyan lesz, amire büszkék lennénk.
Márpedig mi nem fogunk 1/1-re menni.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
rájöttem, hogy ami tomlin az edzőknél, az lj az irányítóknál. 10 éven keresztül fogja hozni a pozitív szezonokat, de a rájátszásban elhasal. majd 2030-ban beírom, hogy ez tulajdonképpen siker.
gedam
Eddig kellett várni, hogy jöjjön a gyorsvonat LaMarrnak. Sajnálom, mert ügyes a srác, de ez a Hero mód max a madenben működik. Remélem nem lesz komoly baja.
polamalu
Ami érdekes (amit látni kell) hogy nem a játekstílusa miatt jött a vonat. Abba továbbra sem sérült bele. Egy ilyen bárkivel megeshet, aki elég gyors, hogy esélye legyen a helyzetet menteni. Nem hiszem hogy ez lenne az a pont hogy azt látná(k) változtatni kell.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
 www.behindthesteelcurtain.com/2021/1/17/22235578/the-odds-of-j-j-watt-reuniting-with-his-brothers-in-pittsburgh-is-growing-steelers-tj-derek-texans
bcsarli
Ezt olvastam épp...
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
Szokol
Szerintem ebben a helyzetben egyszerűen nincs mit tenni, menni kell az adott körülmények között még egy évet Bennel. Átalakítani a szerződését, előosztani a cap hitet. Megpróbálni elé rakni egy elfogadható OL-t (főleg draftról és átstrukturálással), hozni egy impact futót, megkísérelni visszahozni Juju-t.

A védelemben megtartani, akit lehet, hozni egy kis mélységet és a keretből kirakni a ballasztot.

OC úgy néz ki, hogy megvan, a védekezésben Tomlin alatt úgy sem fog sok változni, de az alapszakaszban működtünk. A PO-ban meg mindig leolvadunk.
Willie Parker
vagy kivágjuk most, bevállaljuk a halott pénzt. így több embert tudunk megtartani a lejárók közül. lesz egy átmeneti év. majd utána tiszta lappal, halott pénz nélkül még akár egy szabad ügynököt is megkörnyékezhetünk irányító posztra.
pfefe8
A magam részéről Rudiból nem kérek egy teljes szezont, drafton valami hatalmas projektre lenne csak lehetőségünk, akit úgy sem tudunk felépíteni, szóval nálam felejtős kezdőbe szánni. (Hosszú távon lehet persze halászni 2. körtől, pl.: Ehlinger, Morgan, Newman vagy Purdy)

FA-n szerintem senkit nem tudunk megfizetni: Stafford, Ryan nagyon drága lenne, Wentz marad sztem Phillyben, Watson esélytelen minden szinten, Trubisky-től fázom.

Egyedül Minshew lehetne valid opció bridge QB-nak, azt támogatnám is, sokkal jobban nézne ki Canada offensében, mint BB és meg lehetne támogatni.
Willie Parker
egy átmeneti szezon után, azért lenne mozgásterünk az fa piacon és még azt sem tudjuk ki lesz akkor szabad. Ruditól én is fázom, de nem muszáj neki kezdenie. Lehetne egy olyan szezonunk, ahol a mostan draftról pótolunk annyi lukat amennyit tudunk. bevállaljuk a pénzek kifizetését és nem tologatjuk megint a szart egy évvel tovább.hogy azután régen látott, tiszta pénzügyi mozgástérrel tudjunk a piacon is részt venni. vagy jön a Ben marad opció(hosszabbítani kell vele mert nem fér bele az a fizetése egy évre), marad punci is, ez megint sokba kerül az azt következő szezon fizetési sapkájában is, és akkor ott leszünk végleg letolt gatyával.

Steelers fan
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.behindthesteelcurtain.com/2021/1/17/22235578/the-odds-of-j-j-watt-reuniting-with-his-brothers-in-pittsburgh-is-growing-steelers-tj-derek-texans

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
Szokol
Szerintem ebben a helyzetben egyszerűen nincs mit tenni, menni kell az adott körülmények között még egy évet Bennel. Átalakítani a szerződését, előosztani a cap hitet. Megpróbálni elé rakni egy elfogadható OL-t (főleg draftról és átstrukturálással), hozni egy impact futót, megkísérelni visszahozni Juju-t.

A védelemben megtartani, akit lehet, hozni egy kis mélységet és a keretből kirakni a ballasztot.

OC úgy néz ki, hogy megvan, a védekezésben Tomlin alatt úgy sem fog sok változni, de az alapszakaszban működtünk. A PO-ban meg mindig leolvadunk.
Willie Parker
vagy kivágjuk most, bevállaljuk a halott pénzt. így több embert tudunk megtartani a lejárók közül. lesz egy átmeneti év. majd utána tiszta lappal, halott pénz nélkül még akár egy szabad ügynököt is megkörnyékezhetünk irányító posztra.
pfefe8
A magam részéről Rudiból nem kérek egy teljes szezont, drafton valami hatalmas projektre lenne csak lehetőségünk, akit úgy sem tudunk felépíteni, szóval nálam felejtős kezdőbe szánni. (Hosszú távon lehet persze halászni 2. körtől, pl.: Ehlinger, Morgan, Newman vagy Purdy)

FA-n szerintem senkit nem tudunk megfizetni: Stafford, Ryan nagyon drága lenne, Wentz marad sztem Phillyben, Watson esélytelen minden szinten, Trubisky-től fázom.

Egyedül Minshew lehetne valid opció bridge QB-nak, azt támogatnám is, sokkal jobban nézne ki Canada offensében, mint BB és meg lehetne támogatni.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 293
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
Szokol
Szerintem ebben a helyzetben egyszerűen nincs mit tenni, menni kell az adott körülmények között még egy évet Bennel. Átalakítani a szerződését, előosztani a cap hitet. Megpróbálni elé rakni egy elfogadható OL-t (főleg draftról és átstrukturálással), hozni egy impact futót, megkísérelni visszahozni Juju-t.

A védelemben megtartani, akit lehet, hozni egy kis mélységet és a keretből kirakni a ballasztot.

OC úgy néz ki, hogy megvan, a védekezésben Tomlin alatt úgy sem fog sok változni, de az alapszakaszban működtünk. A PO-ban meg mindig leolvadunk.
Willie Parker
vagy kivágjuk most, bevállaljuk a halott pénzt. így több embert tudunk megtartani a lejárók közül. lesz egy átmeneti év. majd utána tiszta lappal, halott pénz nélkül még akár egy szabad ügynököt is megkörnyékezhetünk irányító posztra.

Steelers fan
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
Szokol
Szerintem ebben a helyzetben egyszerűen nincs mit tenni, menni kell az adott körülmények között még egy évet Bennel. Átalakítani a szerződését, előosztani a cap hitet. Megpróbálni elé rakni egy elfogadható OL-t (főleg draftról és átstrukturálással), hozni egy impact futót, megkísérelni visszahozni Juju-t.

A védelemben megtartani, akit lehet, hozni egy kis mélységet és a keretből kirakni a ballasztot.

OC úgy néz ki, hogy megvan, a védekezésben Tomlin alatt úgy sem fog sok változni, de az alapszakaszban működtünk. A PO-ban meg mindig leolvadunk.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
tenorx
Hajlamos vagy elfelejteni, hogy a Browns ellen, miután kiheréltük magunkat, kifejezetten jó volt a passzjáték. 500 yard? Illetve azért csak megnyertük valahogy a northt.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Ha Ben nélkül 1/1re mennénk, akkor Bennel se lesz itt jobb, mint 6-8 győzelem.
A csapat meg overall gyengül, ha marad Ben.

Borzasztó csalódott vagyok.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
Klaci79
Majd Tanner Morgan 😊

24: R1 P24 C Creed Humphrey - Oklahoma
55: R2 P23 TE Pat Freiermuth - Penn State
87: R3 P23 QB Tanner Morgan - Minnesota
125: R4 P23 RB Zamir White - Georgia
138: R4 P36 OT Daniel Faalele - Minnesota

elég offenzre sikerült, elismerem
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nincs senki, akit szeptemberben beraksz a center mögé és biztos pont. Mi pedig nem fogunk rámenni az 1/1-re.
Ergó marad BB, 21 milliót úgyis le kell szurkolni neki, a szerződését meg alakítják, hosszabbítják.
és ettől még lehet, hogy jön valaki drafton pl, de nem baj, ha nem dobják be azonnal a mélyvízbe
de nagyon bízom benne, hogy BB is elfogadja a helyét a rendszerben...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.
Jan
Szerintem itt relatíve egyszerű a képlet 2 megoldás van. Kap egy hosszabítást és pay cut. Vagy csak simán cut, mert 41 misit senki nem fog neki kifizetni. Elértünk oda, hogy ha maradni szeretne akkor kvázi ő fizet vagy így vagy úgy.
Razi
Paycut szerintem gyakorlatilag nem kell. Hosszabítunk egy évet, a 41MM-t elsimogatjuk két évre, ő játszik egy évet, elköszönünk évvégén, megkapja a hátralévő pénzét idén, mi meg benyeljük a 20-21MM dead money-t 2022-ben. Minden ugyanaz, csak két évre oszlik a cap hit. A zsozsót valószínűleg nagyrészt már úgyis megkapta. Nem vagyok hozzáértő, de szerintem ez opció lehet.

Tehát ha akarjuk egy évre még -és minden jel arra utal, hogy akarjuk- akkor megoldható. Kahn kitalálja.
Spy
Akkor miért nem jó már egy idei cut? Így is 21m dm marad utána. És jelenleg csak helyben toporgunk, évek óta.
Dodó
Mert úgy tűnik a vezetőség nem idén akarja elindítani a post BB érát. Mégiscsak Steelers legend, ami önmagában már bebizonyosodott, hogy nem elég, de nincs senki aki jobb alternatívát tud nyújtani idén.
Egyébként lehet, igazuk van, egy retoolingot, rebuildinget, reload-ot lehet nem idén kellene elkezdeni, megvárni míg tisztul a Covid helyzet, cap, lesz normális offseason stb. Kontinuitás.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 257
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.
Jan
Szerintem itt relatíve egyszerű a képlet 2 megoldás van. Kap egy hosszabítást és pay cut. Vagy csak simán cut, mert 41 misit senki nem fog neki kifizetni. Elértünk oda, hogy ha maradni szeretne akkor kvázi ő fizet vagy így vagy úgy.
Razi
Paycut szerintem gyakorlatilag nem kell. Hosszabítunk egy évet, a 41MM-t elsimogatjuk két évre, ő játszik egy évet, elköszönünk évvégén, megkapja a hátralévő pénzét idén, mi meg benyeljük a 20-21MM dead money-t 2022-ben. Minden ugyanaz, csak két évre oszlik a cap hit. A zsozsót valószínűleg nagyrészt már úgyis megkapta. Nem vagyok hozzáértő, de szerintem ez opció lehet.

Tehát ha akarjuk egy évre még -és minden jel arra utal, hogy akarjuk- akkor megoldható. Kahn kitalálja.
Spy
Akkor miért nem jó már egy idei cut? Így is 21m dm marad utána. És jelenleg csak helyben toporgunk, évek óta.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.
Jan
Szerintem itt relatíve egyszerű a képlet 2 megoldás van. Kap egy hosszabítást és pay cut. Vagy csak simán cut, mert 41 misit senki nem fog neki kifizetni. Elértünk oda, hogy ha maradni szeretne akkor kvázi ő fizet vagy így vagy úgy.
Razi
Paycut szerintem gyakorlatilag nem kell. Hosszabítunk egy évet, a 41MM-t elsimogatjuk két évre, ő játszik egy évet, elköszönünk évvégén, megkapja a hátralévő pénzét idén, mi meg benyeljük a 20-21MM dead money-t 2022-ben. Minden ugyanaz, csak két évre oszlik a cap hit. A zsozsót valószínűleg nagyrészt már úgyis megkapta. Nem vagyok hozzáértő, de szerintem ez opció lehet.

Tehát ha akarjuk egy évre még -és minden jel arra utal, hogy akarjuk- akkor megoldható. Kahn kitalálja.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 346
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.
Jan
A legendáinktól nem szoktunk szépen búcsúzni. De lássuk be, idén nincs mögötte senki. Persze lehet rudi másképp nézne ki egy Canada offense-ben. Végülis Landry-ből is 3-4év után lett elfogadható csere qb. De még Canada sem írt alá. Ráadásul a Rooney rule miatt egy minority outsidert meg kellhallgatnunk. Tomlinnál mindig benne van egy Jim Caldwell-féle kedvenc.
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 765
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.
Jan
Szerintem itt relatíve egyszerű a képlet 2 megoldás van. Kap egy hosszabítást és pay cut. Vagy csak simán cut, mert 41 misit senki nem fog neki kifizetni. Elértünk oda, hogy ha maradni szeretne akkor kvázi ő fizet vagy így vagy úgy.

Szerkesztette: Razi
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 700 — Steelers fan
Azt pletykálják, hogy Ben nem akar visszavonulni :/
Fasza.
tenorx
Elég nyilvánvaló hogy önként nem fog lelépni.
Jan
Egyáltalán nem az.
tenorx
Csak figyeld meg. 😊
Jan
Miután bejelentették kvázi hogy marad?
Illetve attól, hogy valami megtörtént, még nem azt jelenti, hogy "nyilvánvaló", mert kurvára nem az.
tenorx
Ahhoz hogy magától lelépjen, először is az kellene hogy felismerje: már nem elég jó, illetve nem elég jó ahhoz képest amennyi a fizetési igénye. Egy ekkora egóval (és ilyen eredményes múlttal) rendelkező embernél ez a pillanat SOHA nem fog eljönni.

Amíg nem kényszeríti valami a visszalépésre, addig úgy tekinti hogy ez az ő csapata, ő a vezér, ő viszi előre a dolgokat.

Klasszikus példa Brett Favre, aki ugyanez a típus volt, vagy hogy csapaton belül maradjak, james Harrison. Aki ilyen mentalitású, az nem hagyja abba önként, ha úgy érzi hogy van még a tankban.

Leszek bátor, és megjósolom: Ben csak akkor fog visszavonulni, ha megsérül, vagy kirakjuk, vagy olyan pénzt kinálunk, ami neki túl kevés.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
rájöttem, hogy ami tomlin az edzőknél, az lj az irányítóknál. 10 éven keresztül fogja hozni a pozitív szezonokat, de a rájátszásban elhasal. majd 2030-ban beírom, hogy ez tulajdonképpen siker.
gedam
Run first QB...nekem ezzel alapvető problémám van. 2-3 év és mindegyik lassul, figyelem lanyhul és ehhez sérülés sem kell. Pedig Lamaar akár az egyik kivétel lehetne, mert elképesztő ütemérzéke és gyorsasága van és ezért sem ütötték meg még igazán, mint ahogy Newtont annak idején. Az agyrázkódásnál nagyot mentett, de igen, pont az ilyen playek nála folyamatosan benne vannak a játékában.

A hívásokat nem értettem viszont. Megvan a keze és megvannak a fegyverek is, hogy ne folyamatosan run first játékokból induljatok és a Bills ellen folyamatosan ez volt. A Bills nagyszerűen limitálta Jacksont és az abból jövő pasz játékokat. Pont az jött, amit vártak, semmi váratlan, és szerintem ez volt az alapvető gondotok. Ez a Bills túl jó ahhoz, hogy ne kelljen meglepni valamivel. Mi nagyjából 5 perc alatt kaptunk ki ellenük a 3. negyedben....