Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 scienceandtechnology.xyz/17150/ pittsburghi kommentarorral link. KDKA 2 ado. 1080p

atrie burns vs cam sutton csata a negyedik cb helyert varhato. Haden Nelson kezdo. Hilton 3. cb. Es majd megprobaljak hogy burns vs sutton lesz e a befuto...
gabor25
ez jó, köszi
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 scienceandtechnology.xyz/17150/ pittsburghi kommentarorral link. KDKA 2 ado. 1080p

atrie burns vs cam sutton csata a negyedik cb helyert varhato. Haden Nelson kezdo. Hilton 3. cb. Es majd megprobaljak hogy burns vs sutton lesz e a befuto...

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na azt a repulest a Blue Angel El en is kiprobalnam. Csak en biztos eldobnam magam/elajulnek. Szoval egyenlore alairasom van a hetes angyaltol.

Mindegy vissza a meccsre. Na mostmar melegitenek. Lesz itt mecs. Remelhetoleg.

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/r7ixvwXpxfPMGajs9 ezert van a keses. Fura de itt sutott a nap.

 photos.app.goo.gl/LpE6cw2uoKHDK9zGA Eddig...


 y6stream.club/watch/kansas-city-chiefs-vs-pittsburgh-steelers/ ez a link mar megy...

Egy oras lesz a keses, minimum. 8.30 itteni ET ido szerinti valoszinuleg kezdodik, hacsak az anyatermeszet bele nem szol megint. Mert csak most kezdik majd a 45 perc warm up ot. Addig nem jonnek ki a jatekosok, amig villamlas van kozelben, fenti kep. Es a nezok is most kezdtek visszajonni/kezdtek visszaengedni mert elalt az eso. Vihar is halad Philly fele kelet fele es picit eszakra is.

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.reddit.com/r/nflstreams/comments/crtg7g/game_thread_kansas_city_chiefs_pittsburgh/
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 reddit.app.link/oc6hjWWPeZ
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Kb 45 percet kesunk időjárás miatt

Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 buffstreamz.com/watch/nfl.php browns colts addig.
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
lesz aki nezi a pit pre meccset ma?
gabor25
Ha lesz értelmes stream! 😁
Remélem Rudolf ma hasít! 😉
steelwolf
reddit steelers en szoktak linkek fentlenni. Igy hirtelen.  www.reddit.com/r/nflstreams/
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
lesz aki nezi a pit pre meccset ma?
gabor25
Ha lesz értelmes stream! 😁
Remélem Rudolf ma hasít! 😉
steelwolf
Legyen az rudi es hodges es washington. Na es persze a ket ILB bush es a masik is. Es akkor nem lennenk rosszul.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
lesz aki nezi a pit pre meccset ma?
gabor25
Ha lesz értelmes stream! 😁
Remélem Rudolf ma hasít! 😉
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Memba Daryl Drake
 twitter.com/JWerner247/status/1162812186525413376?s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Steelers LB Ola Adeniyi out 2-4 weeks with meniscus tear
steelwolf
tuzarskkipper má főkészült, predátorok előre!
sutianap
mi ujsag a masik "kisebb csodanak" kikialtott lb vel ugy olvasom hogy szabad ugynok lett a ravensbol aug 1 el? Matthew Thomas ha jol olvasom? O is jo eloszezont tolt tavaly. Ha jol emlekszem es ola meg ot vartak/tuk sokan JJ utan, meg bud dupree atmozgatasa elott kisebb "megvaltonak". De legalabb friss es ude foltnak.

Es egy talan nem szokvanyos kijelentes. Ami fajo egyik oldalrol sajnos, de a jovore nezve es tovabblepes miatt viszont jol hangzik. Egyik szemunk sir, mig a masik vegre talan nevethet picit. Go saci vs bush.

 steelerswire.usatoday.com/2019/08/15/steelers-mike-tomlin-devin-bush-ryan-shazier/?utm_source=smg&utm_medium=wasabi&utm_content=recirc-most-popular

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
lesz aki nezi a pit pre meccset ma?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers LB Ola Adeniyi out 2-4 weeks with meniscus tear
steelwolf
tuzarskkipper má főkészült, predátorok előre!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Steelers LB Ola Adeniyi out 2-4 weeks with meniscus tear
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Rég, nagyon rég volt ennyire gyér elkapó sorunk.
Van egy JuJu aki nagy forma, és képes nagy dolgokra de nem tudjuk hogy 1. számú elkapónak megteszi-e egyáltalán (bennem azért van még kérdőjel). Washington tavaly bukdácsolt, idén talán fejlődik valamennyit hogy pályán lehessen tartani egyáltalán. Switz szintén eddig 1-1 játékokra volt jó. A többi meg leves egyelőre.
laby
switz tul gyenge fizikailag es harmat sulyu is, az lbk mar tavaly is majdnem kette tortek, vagy siman dropolt ezmiatt. Mi kb most akarjuk lemasolni vele a nyul england regen csinalt wr ekkel. De o erre mar tavaly sem volt alkalmas. Inkabb Eli rogers.

Eli tavaly elott fejlodott, tavaly serult volt, majd kozepesen megbizhato. De o nekem jobban tetszett jatekra sokkal mint switzer.

Juju tavaly robbantott, de ab vel az oldalan.
Na iden kiderul, hogy megvalasztjak e megint off mvp nek. Vagy a duplazasok miatt mehet o is duli fulizni, mint tavaly az elkapo parja.

Washington 3. szamu meg nem bizonyitott. Remeljuk fog.

A 2. szamut meg nem lattam. Igy nem tudok mit mondani rola.

Remelem jo lesz es o lesz az idei juju, vagy washington, aki mar tavaly is jol jatszott de csak a pre season meccseken. Igy wash nak jo lenne, a rookie dolgokat leporolnia magarol (onbizalomhiany talan eles meccsen, droppok stb) es akkor ha az onbizalma is megjonne idejekoran, lehet o robbant iden. Bar igy lenne. Mert 3. wr kent neki lenne ra a legkonnyebb dolga. Meg hat felepitese keze is megvan. Csak eles meccsen nem bizonyitotta meg sajnos.

A tobbi wr eket, ha kettot egybe teszunk, akkor kapunk egy jo kb 3. szamut. Ha egyesevel nezzuk oket, akkor arnyaltabb a helyzet. De hat itt van Ben majd o megoldja. Meg hat itt van conner o neki meg el kell vinni a vedoket a futas fele fokent.

Meglatjuk mi lesz. De iden lathatjuk majd az igazi Bent. Es az igazi connert. Nem biztos hogy az off nem esik vissza. En attol felek igen. De most majd ben arra fogja, hogy tul fiatalok voltak az elkapo sorban az elkapok es nem volt meg a chemistry. Stb. Ne igy legyen.

Vedelem jobbnak nez ki mint tavaly volt az fix. Ha a 2. Ilb posztra is bevalna mar valaki, meg busht szem szivatnak rookiekent nagyon, akkor vegre lenne jo def. De hat joe harden serult. Hilton jo harmadik. 2. szamunak meg most nem is tudom ki a jo. Mert a cornereket szet szivattak. Mint szoktak.

Bar par kozepre futast is bekaptunk. Vagy kozepre passzt is. De az akkor mar a cserekkel volt.

Meglatjuk...

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ola 2-4 hétre kiesett.
Gergőke
fasza, akkor lehet ez megint eldonti a sorsat?
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ola 2-4 hétre kiesett.

" class="embed">
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Azért azt szögezzük le, megint úgy fikázunk egy egységet kompletten, hogy nem is láttunk belőlük semmit. Ehhez persze már általánosságban hozzászoktam, de mivel pont az elkapók azok akik Pittsburghben rendre a vártnál jobban teljesítenek, igazán kaphatnának némi esélyt a magyarországi rajongóktól is 😊
Végignézve a névsort, nekem nagyon pozitív érzéseim vannak, aztán lehet majd tévedek, de nem értem miért vannak ezek a negatív vélemények.
JuJu-t nem kell bemutatni...tavaly 8 db 100+-os meccse volt. Hopkins-nak 2. évében 4. Nem jelent ez persze semmit, mert mindig lehet mondani, hogy nem ő volt a no1, de ez kit érdekelt...azt vert meg, akit éppen rátettek. Jelzem AB-nak 2. évében 3 100+-os meccse volt. Biztos vagyok benne, hogy készen áll JuJu átvenni AB szerepét és ennek ellenkezőjét nem értem miért hiszi bárki.
Senki nem beszél a 2. számú WR-ről DONTE MONCRIEF-ről, mert egyelőre nem Washington a no2 WR.
Moncrief pedig nem egy ügyetlen srác. Nem volt szerencséje a Colts-nál, mert hol ő volt sérült, hol pedig Luck. Legjobb évében Luck 7 meccset játszott, de így is összejött neki 733 yard és 6TD. Tavaly meg a nem éppen passzjátékáról híres Jaguars-ban igencsak meglepő lett volna egy 1000+-os szezon. De ide, ennyiért no2 WR szerintem szinte tökéletes. Egy baromi erős draft class-ból jött, Backhamekkel meg Evansokkal...úgyhogy nekem furcsa, hogy nem is említik a saját szurkolóik.
Washington látszik, hogy szintet lépett, bár persze róla még mindig keveset tudunk. 2. évét kezdi, de már csak a fikát kapja...vicc
Diontae Johnson egy baromi tehetséges srác, aki edzéseken jól teljesít...ha nem is idén, de 1-2 év múlva sok öröm lehet benne.
Eli Rogers és Switzer már bizonyított is, hogy lehet rájuk számítani. Szerintem ez a 6 ember nagyon erős egységet fog alkotni, én kicsit sem félek attól, hogy itt mondanánk csődöt. Jobban félek, hogy McDonald nehogy megsérüljön, mert ott végünk van.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Megközelítés kérdése mi a gyér és mi nem. Ha az elit képességeket nézzük, akkor ez az állítás igaz, mert JuJu már ugyan villantott, de kérdés, hogy WR1-ként mire megy. Én azonban abban hiszek, hogy az a jó, hogy ha minél egységesebb a brigád, a QB nem a bravúr játékokra játszik, hanem szét tudja szórni a lasztit. Nekem így viszont nem gyér a keret WR oldalon Én mind a 6 elkapóban potenciált látok. Azt persze az idény dönti el, hogy mit tudunk kihozni belőle, de engem a TE pozíció sokkal jobban izgat, tekintve, hogy Mcdönci még soha nem játszott egészségesen végig egy évet és mögötte Grimble és Gentry nem hogy vékonyka, de még annál is vékonyabb.
Klemó
Komplexitásában (😊) kell nézni a passzjátékunkat. Sztárpova az egyetlen, amit ki lehet jelenteni, hogy idén gyengébbek leszünk benne. Én nem látom sötéten az egységet, fiatalok, ennyi. Jobb mint ha öregek lennének. Drake meg majd súg nekik a felhőkből -hogy Gabinak is válaszoljak. Van egy állat TE-nk, 3 jól elkapó, passzblokkoló RB-nk és még van egy veterán QB-nk. a TE poszt ami sován. Ide szerintem hozunk valakit, ha lepottyan. Hudson-t TB-ből el is fogadnám. Grimble Gentry keves lesz. CSW meg megint kiesett ráadásul ha jó lenne is pazallás lenne rosterre tenni, ha egyszer exempt.

Futni meg tudnánk most es, ha szándék lenne rá. Van falunk a legjobb húzó OG-al a ligában, van passzjátékunk és van 3 potens RB-nk + 1 Probowl FB-nk. OC-nk nincs hozzá, aki megbízna mindebben. De aztán idén legyen másképp.
több mint 4 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
1 db pre- season meccs ment le eddig,szóval ne vonjunk le már most következtetéseket, hogy milyen is az elkapó sor.
Gergőke
Egy szóval nem említettem pre-season teljesítményt. Csak tavalyi szezonról beszéltem és amit eddig élesben láttunk tőlük.

több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Megközelítés kérdése mi a gyér és mi nem. Ha az elit képességeket nézzük, akkor ez az állítás igaz, mert JuJu már ugyan villantott, de kérdés, hogy WR1-ként mire megy. Én azonban abban hiszek, hogy az a jó, hogy ha minél egységesebb a brigád, a QB nem a bravúr játékokra játszik, hanem szét tudja szórni a lasztit. Nekem így viszont nem gyér a keret WR oldalon Én mind a 6 elkapóban potenciált látok. Azt persze az idény dönti el, hogy mit tudunk kihozni belőle, de engem a TE pozíció sokkal jobban izgat, tekintve, hogy Mcdönci még soha nem játszott egészségesen végig egy évet és mögötte Grimble és Gentry nem hogy vékonyka, de még annál is vékonyabb.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Rég, nagyon rég volt ennyire gyér elkapó sorunk.
Van egy JuJu aki nagy forma, és képes nagy dolgokra de nem tudjuk hogy 1. számú elkapónak megteszi-e egyáltalán (bennem azért van még kérdőjel). Washington tavaly bukdácsolt, idén talán fejlődik valamennyit hogy pályán lehessen tartani egyáltalán. Switz szintén eddig 1-1 játékokra volt jó. A többi meg leves egyelőre.
laby
A XL. SB megnyerésekor csak Ward volt istenigazából a tarsolyban. Cedric Wilsonra valaki emlékszik még?? Randle El is elsősorban a trükkös játékok miatt volt hasznos.

A 2008-as szezonban az egyszem Ward mellé kaptunk egy Holmest,aki nem volt rossz,de igazén a PO-ban virított. Viszont a SB-re meg Ward dőlt ki.

Szóval messze nem veretes elkapósorral is lehet ám mit kezdeni.

1 db pre- season meccs ment le eddig,szóval ne vonjunk le már most következtetéseket, hogy milyen is az elkapó sor.
Gergőke
Ez mind igaz, de:
2005 SB idején azért volt egy elég jó futójátékunk, sőt, alapvetően run heavy O-t futtattunk. Konkrétan a SB-on Bennek ha jól emlékszem 9 passza volt.

2008-ban olyan D volt, amelyik 10-12 pont körül engedett meccsenként, plusz futottunk is elég jól, szóval egyik évben sem voltunk rákényszerülve arra hogy 5000y-ot passzoljon a QB.

Namost tavaly se 12 pts/g Def nem volt, se extra futójáték, muszáj volt passzolni, ehhez pedig bizony kellenek jó elkapók, egynél több.
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Rég, nagyon rég volt ennyire gyér elkapó sorunk.
Van egy JuJu aki nagy forma, és képes nagy dolgokra de nem tudjuk hogy 1. számú elkapónak megteszi-e egyáltalán (bennem azért van még kérdőjel). Washington tavaly bukdácsolt, idén talán fejlődik valamennyit hogy pályán lehessen tartani egyáltalán. Switz szintén eddig 1-1 játékokra volt jó. A többi meg leves egyelőre.
laby
A XL. SB megnyerésekor csak Ward volt istenigazából a tarsolyban. Cedric Wilsonra valaki emlékszik még?? Randle El is elsősorban a trükkös játékok miatt volt hasznos.

A 2008-as szezonban az egyszem Ward mellé kaptunk egy Holmest,aki nem volt rossz,de igazén a PO-ban virított. Viszont a SB-re meg Ward dőlt ki.

Szóval messze nem veretes elkapósorral is lehet ám mit kezdeni.

1 db pre- season meccs ment le eddig,szóval ne vonjunk le már most következtetéseket, hogy milyen is az elkapó sor.

" class="embed">