Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hosszú idő után először láttam olyan ELSŐ előszezon meccset, amit érdemes volt megnézni.

Én egyéni teljesítményeket nézek ilyenkor, csapatrész elemzést felesleges tenni, mert soha nem fognak ebben a felállásban játszani soha.

QB poszt. Én alapvetően nem vagyok futó/QB fan, így Dobbs nekem nem lesz kedvelt igazán. Volt egy szép futása, és láthatóan a távoli dobásai nagyon jók, de nelkem ez kevés. Rudolph nekem nagyon tetszett, pánik nem volt egyszer sem, láthatóan a 20 yardig néz, szépen türelmesen és ez nekem nagyon bejön. Volt amikor sokáig várt, de ez szépen majd a rutinnal helyre kerül. Hodge volt a kérdés nekem mit tud és a néhány hülyesége ellenére szépen mozgott. Ha így folytatja én is azt mondom, hogy mehet a trade Dobbs kapcsán. Biztosan lesz olyan csapat, aki 2. számú QB-t keres.

RB poszt. Snell volt véig az első számú RB végig és Samuels váltotta rövid yardoknál. Nekem az előbbi csalódás, nincs sebesség, robbanékonyság, irányváltás...ez kevés lesz. Samuels szépen mozgott, szerintem ez rendben lesz. Senki mást nem láttam, aki meglepett volna.

WR poszt. Wahington szintet lépett, lefogyott és így felgyorsult, ami láthatóan jót tett. Nagyon jól nyomta és Én azt láttam, hogy élvezi a játékot, amit tavaly után nagyon jó volt érezni és látni. Jones és Holton mindketten mutattak szép dolgokat, sőt Én utóbbiban a mi Bryantunk mozgását véltem felfedezni. Kiváncsi leszek a következő meccsekre.

OL posztok. Azért a Bucs első sora láthatóan sok volt a backupoknak, de miután már backupok ellen kellett játszani szépen védtek minden QB-t. A futások viszont nem mentek, de mint egység így soha nem fognak játszani, így Én ezen nem aggódom. Nem igazán figyeltem egyénileg itt senkit.

TE poszt: Igazából Gentry volt itt a kérdés és attól a csúnya fumblitól eltekintve nekem ő kellemes meglepetés volt. Kiváncsi leszek majd a futás segítésére is és a többi meccsekre. Mögötte, mellette senki nem látszott és inkább ez az aggasztó.

DL poszt: Buggst emelném ki, ő nekem szintén kellemes meglepetés idén. Úgy néz nagyon ki, hogy idén nem nagyon lesz kérdés a 6 linemen tekintetében.

OLB poszt: uhh....hát itt probléma lesz a végén, ha Tuzar Skipper így folytatja. 1 negyed alatt 1 intentional grounding és egy sack és utána duplázták......

ILB poszt: hát amikor ILB poszton még az utolsó negyedben van egy INT, akkor jó az ember érzése. Bush tényleg egy állat lesz, ha így folytatja. Elképesztő a motorja, folyamatosan a labda körül van, biztosan szerel. Node akit kiemelnék az SZMÖRE....közel nem akkora tehetség, de elképesztő szíve van, fejlődött ő is láthatóan második évére. Gilbert pedig szinte biztosan kap majd esélyt, hogy ne csak a camp bodyk ellen villogjon, de ha így megy tovább, akkor az OLB-ILB válogatás nehéz lesz, ami voltaképpen jó dolog.

CB-S posztok: Nincs gameplan és nekik van így a legnehezebb dolguk. Ösztönösen kell dolgozniuk. Én nem láttam kiemelkedőt és persze voltak benézések, de Én ebből nem vonnék le következtetéseket.

Összességében tehát bíztató volt az első meccs, de ez még semmit nem jelent. A 2-3. meccsek és főleg az utóbbi mondja el milyen állapotban vagyunk. A következő meccsen már a kezdők pár snappet a pályán lesznek és nagyon kiváncsi leszek Hodge-ra, Skipperre, Gilbertre, Holtonre, Jonesra (WR) mit tudnak hozzátenni.
Klemó
Én mindig élvezem a preseason meccseket Inkább a második félidőket, ilyenkor nem szeretem a kezdőket látni sérülés és motiváció szempontjából sem.

De valóban elég jó szájízű meccs lett belőle.

A DL-ben Cula kezdett, Hooks és Alualu oldalán. Nekik nagy falat volt az első drive. A 2. negyedben Jött a Sírásó és Buggs(!). Ők már szépen muzsikáltak, legalábbis nem ment el rajtuk semmi. Buggs fumble-t is összeszedett, és elég ügyesen dolgozott passzoknál. Én úgy láttam, a roster hátsó fele is jól dolgozott a TB 3-4 OL sora ellen, nem engedték el őket, erősnek tűntek.

OLB-k, nos Olaf-ot nem klasszik passrush-al teszteltük, inkább visszalépnie és futás ellen dolgoznia kellett. Utóbbi nem annyira ment most neki, de ezért volt csendesebb meccse. Hozzáteszem, ST-ben nagyot játszott, szinte mindig az elsők között ért a visszahordóhoz. Tuzar Skipper, írtam, sokan sötét lónak látják, már láttam, miért. Sokat volt a LOS mögött, nagyon élt nyomásgyakorlásban. TJ Jones sem muzsikált rosszul, de ő kevesebb lehetőséget kapott. Megnéztem volna a sérült Sutton Smith-t is. Kezdők nélkül ez szép erőfeszítés volt mindegyiküktől.

ILB- Bush ugye az, aminek gondoltuk -legalábbis ez alapján a meccs alapján- 10 tackle egy félidő alatt 7 solo, egy pressure, és egy sisakról flat-ben lepattanó picksix. Ezt vártuk egy trade és TOP10 pick-től.
Barron jó társa volt mindebben, de kell még nekik az idő és a snap-ek, lehet Bince-el mindketten job párost alkotnak majd. Matek az Matek. Egy FF, amit ugye Buggs összeszedett, és ST ász. Spillane-t figyeltem még, nagyon jól mozgott zónában...ős sem elveszett ember. Gilbert meg a végén...1.5 sack és egy Int, van sebessége. Jövőre simán válthatja Barront és az idei dime backert is. Azok a blitzek azzal a sebességgel, főleg, ha Hilton is a pályán van...hm

A CB sor ugye egyszem Hiltonnal szintén nem sokra mentek a TB kezdő QB ellen. De ez benne volt. Layne még homély, de nem is idén kell villantania. Burns-t azért megnéztem volna a helyén. Az új igazolások jól mozogtak viszont, bár sztem nem sok esélyük lesz a rosterre. Cam Suttontól vártam többet a TC alapján. Brian Allen TC-ben is el van temetve a roster mélyén.

S-ben Davis nem, Edmuncc a "2,1%-os testtömegindexével nem sokat játszott. Kelly ígéretes AFL migráns, de most csendes volt, remélem, még látunk tőle valamit. Dangerfield hozta a kötelezőt, Marcus Allen nem sok esélyt kapott a villantásra, ami önmagában gáz.

Olaf-ot vizgsálják agyrázkódással, nem hallottam róla még...

Offense-ben ugye a QB-k. Nos én bírom Dobbs karakterét, de most nem játszott jól. egy 45yardos Washingon passzt és egy 36yardos futást leszámítva pontatlan volt, INT-et dobott (amit bünti miatt elvettek). Amíg nem futhatott nem is sikerült neki semmi. A Wash TD passz, amit nem sikerült toetap-olni, azért szép volt. De nagyon nem az ő napja volt ez. Bár elvitte a csapatot az endzone-ig, ez tény, de a hogyan nem tetszett. Pedig mondom, bírom.

Rudolph, igazi pocket passert játszott ma, azt viszont jól. Volt rimusa az Offnek vele, ugyan a nyomást nem érezte még mindig, és néha cserék ellen sokáig tartotta a labdát, de jobban ment neki. Egyszer sikerült elkerülnie a nyomást, de akkor is széleset dobott futásból. Ő nem az, aki megfutja. De ha azt csináltatják vele, amit tud, jó lesz. A Wash backshoulder szép kapcsolat volt. A Gentry TD-re sztem kezdők ellen nem lett volna ideje.

Hodges-ra viszont nem találok szavakat. Igaz a Rader Fumble nem segítette ebben, de a legeredményesebb QB lehetett volna. Nyilván a maga szintjén. Nem hiába hangoztatják a bennfentesek, hogy nem a klasszikus nr4. QB. Nem volt nagy neki a színpad, kellemes meglepetés volt.

WR, Washington wr1-et játszott. Sikerült is neki. 84yd és egy TD fél meccsen. A KR/PR szerepért meg lesz harc, most mondom. Holton, Spencer, Dontae Johnson, Rogers, Switzer...Spencer veszélyesnek tűnt.

TE-ről sokat nem lehet írni, Gentry magas, Rader meg rosszkor engedte el a lasztit, ha az nincs, sima a vége...így azért szurkolni kellett, hogy ne legyen hosszabbítás, BA, bajban lehetett a 2pontosnál a végén...

RB, Nem igazán bontakozott ki futójáték, Snell-nek az elején nem ment, a stiffarm-ok sem sikerültek, egy-egy jó próbálkozás volt Samuels/Snell-től. De a kezdő OL nem segítette nagyon a futójátékot a TB DL-ja ellen.

OL, szívtunk is az elején, majd összekaptuk magunkat, JC Hassenauer 2 holdingot is nyomott, de Banner végignyomta,ami az ő súlyával eleve dícséretes. Chukwa LOT volt, ezt sokat nem gyakorolta, hisz ROT keződért van harcban, ez most annyira nem festett róla jó képet. Dícsérték meccs után a csere OL-unkat, hogy milyen jól veszik fel a stuntokat, ez mindennapos gyakorlat a TC-ben minden szintnek, úgy néz ki megvan a hatása.

A Rugby-s óriásTE-ünk sérült meg (hamstring) nem is kapott megint így lehetőséget igazán.

Összességében jó kezdet, kezdők nélkül, 20 v. 21 kzdő nem játszott, pl. Switzert sem nagyon láttam. Rengeteg zászló repült, mindkét oldalon, BA elvesztette az első DPI challenge-ét, Tomlin is az első Austin által támogatott fumble recovery challenge-t.

Sok a pozitívum, főleg Def oldalon a front 7-ben, meg kell nézni hogy hat ez majd a kezdőkkel a kezdő Sec-re is.

Reménykedni lehet idén is...

Elnézést hosszú lett, pedig ez csak zsigerből szubjektíven, még nem néztem vissza.

Szerkesztette: Spy
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem a mi dolgunk már, de azért örülök, hogy a Browns hülyeségekkel már nem mi szembesülünk....most éppen befagyasztott lábbal nincs edzésen, nem érik el az edzők sem és azért harcol, hogy régi, elavult sisakjával játszon.......
Klemó
Hát ez tényleg vicces:  index.hu/sport/amerikaifutball/2019/08/10/nfl_antonio_brown_oakland_raiders_sisak/

több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A legkiemelkedobb emberek a meccsen .

Washington jatekan volt fejlodes es kellenek is a Jo wr ek juju melle.

Devin Bush vegre egy olyan ilb Aki kezdo szint es kiemelkedo tehetseg , de a lenyeg hogy a palyan is allat volt. Nem csak papiron tunik jonak, mint az elotte hozott korai koros megvalto lbk/s cb tobbsege volt.

A qbk nal nekem Dobbs nem mutatott sokat, csak egy ket hosszu passza volt ok. A futasaibol elt fokent, de ahogy ezt Tomlin is nyilatkozta nem ez lenne a terv.

Rudolf nekem 2. Szamu qb szintnek tunik, Aki vegre passzolni tudott es latszott rajta Az erettsege, vagy Az hogy jobban latott a palyan dobasoknal dobbshoz kepest. Higgadt, jatszani bizonyitania akaro jatekos. Aki tudja hol a helye de azt jol ki is aknazta.

The duck Hodges jateka volt szamomra egy nagyon Jo story. Akit a tc re hoztak aztan olyan jol nyomta, hogy Meg akartak nezni elesben is. Es nagyon tetszett Az o jateka is. Es szurkoltam neki hogy legyen td Meg stb.

Szoval dobbsnal kevesbe haladtunk. Rudinal Mar inkabb. Hodges Meg megerne evy miset. En Dobbs helyett ha igy jatszana korai preseason idokben amikor kezdok ellen jatszana it valasztanam.

Bar Az nagy tortenet lenne ha Hodges kapna helyett de szurkolok neki ha nem is itt legalabb mashol rosterre keruljon.

A visszahordo srac a cfl bol is Jo volt. Masik wr ek Neha villantottak. De ott egyertelmuen most Meg Washington volt kiemelkedo. Most Meg megbizhato elkapo.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 226
Nem a mi dolgunk már, de azért örülök, hogy a Browns hülyeségekkel már nem mi szembesülünk....most éppen befagyasztott lábbal nincs edzésen, nem érik el az edzők sem és azért harcol, hogy régi, elavult sisakjával játszon.......
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 226
Hosszú idő után először láttam olyan ELSŐ előszezon meccset, amit érdemes volt megnézni.

Én egyéni teljesítményeket nézek ilyenkor, csapatrész elemzést felesleges tenni, mert soha nem fognak ebben a felállásban játszani soha.

QB poszt. Én alapvetően nem vagyok futó/QB fan, így Dobbs nekem nem lesz kedvelt igazán. Volt egy szép futása, és láthatóan a távoli dobásai nagyon jók, de nelkem ez kevés. Rudolph nekem nagyon tetszett, pánik nem volt egyszer sem, láthatóan a 20 yardig néz, szépen türelmesen és ez nekem nagyon bejön. Volt amikor sokáig várt, de ez szépen majd a rutinnal helyre kerül. Hodge volt a kérdés nekem mit tud és a néhány hülyesége ellenére szépen mozgott. Ha így folytatja én is azt mondom, hogy mehet a trade Dobbs kapcsán. Biztosan lesz olyan csapat, aki 2. számú QB-t keres.

RB poszt. Snell volt véig az első számú RB végig és Samuels váltotta rövid yardoknál. Nekem az előbbi csalódás, nincs sebesség, robbanékonyság, irányváltás...ez kevés lesz. Samuels szépen mozgott, szerintem ez rendben lesz. Senki mást nem láttam, aki meglepett volna.

WR poszt. Wahington szintet lépett, lefogyott és így felgyorsult, ami láthatóan jót tett. Nagyon jól nyomta és Én azt láttam, hogy élvezi a játékot, amit tavaly után nagyon jó volt érezni és látni. Jones és Holton mindketten mutattak szép dolgokat, sőt Én utóbbiban a mi Bryantunk mozgását véltem felfedezni. Kiváncsi leszek a következő meccsekre.

OL posztok. Azért a Bucs első sora láthatóan sok volt a backupoknak, de miután már backupok ellen kellett játszani szépen védtek minden QB-t. A futások viszont nem mentek, de mint egység így soha nem fognak játszani, így Én ezen nem aggódom. Nem igazán figyeltem egyénileg itt senkit.

TE poszt: Igazából Gentry volt itt a kérdés és attól a csúnya fumblitól eltekintve nekem ő kellemes meglepetés volt. Kiváncsi leszek majd a futás segítésére is és a többi meccsekre. Mögötte, mellette senki nem látszott és inkább ez az aggasztó.

DL poszt: Buggst emelném ki, ő nekem szintén kellemes meglepetés idén. Úgy néz nagyon ki, hogy idén nem nagyon lesz kérdés a 6 linemen tekintetében.

OLB poszt: uhh....hát itt probléma lesz a végén, ha Tuzar Skipper így folytatja. 1 negyed alatt 1 intentional grounding és egy sack és utána duplázták.....no és persze Olaffal kellett volna kezdenem, de nekem ő szinte biztos csapattag lesz idén és remélhetjük, hogy nem lesz folyamatosan inaktív. Ha így folytatja azt gondolom nem.

ILB poszt: hát amikor ILB poszton még az utolsó negyedben van egy INT, akkor jó az ember érzése. Bush tényleg egy állat lesz, ha így folytatja. Elképesztő a motorja, folyamatosan a labda körül van, biztosan szerel. Node akit kiemelnék az SZMÖRE....közel nem akkora tehetség, de elképesztő szíve van, fejlődött ő is láthatóan második évére. Gilbert pedig szinte biztosan kap majd esélyt, hogy ne csak a camp bodyk ellen villogjon, de ha így megy tovább, akkor az OLB-ILB válogatás nehéz lesz, ami voltaképpen jó dolog.

CB-S posztok: Nincs gameplan és nekik van így a legnehezebb dolguk. Ösztönösen kell dolgozniuk. Én nem láttam kiemelkedőt és persze voltak benézések, de Én ebből nem vonnék le következtetéseket.

Összességében tehát bíztató volt az első meccs, de ez még semmit nem jelent. A 2-3. meccsek és főleg az utóbbi mondja el milyen állapotban vagyunk. A következő meccsen már a kezdők pár snappet a pályán lesznek és nagyon kiváncsi leszek Hodge-ra, Skipperre, Gilbertre, Holtonre, Jonesra (WR) mit tudnak hozzátenni.

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Mondjuk talán a sec-hez kell a legtöbb idő. Ott ez a zónázás továbbra sem működik...annyi idő kell oda hogy évek óta várjuk....bár most se Haden, se Nelson...se Burns?!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bush állat
Washington kiváló, miljen szépen tudja kizárni a védőit
mindegyik pótkúbi jó volt, főleg Ruddi - valakit tradelni fogunk
Matek mester istentelen fámblit nyomott
Layne szokásos sehúsehal steeler CB,rettenet benézte a Godwin TDt
az összes pótpassrusher állatkodott, főleg ez
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000001040640/Tuzar-Skipper-burst-through-Bucs-OL-for-big-third-down-sack
a harmadik Oline sorunk is meglepően jó
futást az so-so, igen so-so, de ugyi Koner hiányában ez nem megítélhető
qb nyomás az megy rendesen
még Ulisszesz is tetszett

ittend csak szekondari kérdések vannak, tulajdonképpen, de azok továbbra is erőssek
sutianap
Bushnak úgy volt 10 total szerelése a meccsen, hogy 1 félidőt játszott. 🙂

" class="embed">
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Bush állat
Washington kiváló, miljen szépen tudja kizárni a védőit
mindegyik pótkúbi jó volt, főleg Ruddi - valakit tradelni fogunk
Matek mester istentelen fámblit nyomott
Layne szokásos sehúsehal steeler CB,rettenet benézte a Godwin TDt
az összes pótpassrusher állatkodott, főleg ez
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/hyz1mevlfpfmaex84uup
Tuzar Skipper burst through Bucs' OL for big third-down sack
Pittsburgh Steelers linebacker Tuzar Skipper burst through Bucs' OL for big third-down sack.

a harmadik Oline sorunk is meglepően jó
futást az so-so, igen so-so, de ugyi Koner hiányában ez nem megítélhető
qb nyomás az megy rendesen
még Ulisszesz is tetszett

ittend csak szekondari kérdések vannak, tulajdonképpen, de azok továbbra is erőssek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha van kedve vkinek, írhatna egy rövid összefoglalót!
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nezi valaki a mai meccset?

Ha igen hol?

Gamepass vagy link vagy NFL Sunday ticket vagy tv?
gabor25
igen. Redditen

 www.reddit.com/r/nflstreams/comments/co9v9q/game_thread_tampa_bay_buccaneers_pittsburgh/
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nezi valaki a mai meccset?

Ha igen hol?

Gamepass vagy link vagy NFL Sunday ticket vagy tv?

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/NFLResearch/status/1159147240276934656
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.reddit.com/r/steelers/comments/cm2ys5/this_man_is_amazing_shalieve_viateresavarley/?utm_source=share&utm_medium=web2x
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kik lesznek a kezdők safety pozban?
steelwolf
holnap?
Allen meg Kelly
sutianap
Szezonban?
steelwolf
Edmunds és Davis szerintem.
Gergőke
uty, dimeba gyön Barom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 660 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kik lesznek a kezdők safety pozban?
steelwolf
holnap?
Allen meg Kelly
sutianap
Szezonban?
steelwolf
Edmunds és Davis szerintem.

" class="embed">
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kik lesznek a kezdők safety pozban?
steelwolf
holnap?
Allen meg Kelly
sutianap
Szezonban?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kik lesznek a kezdők safety pozban?
steelwolf
holnap?
Allen meg Kelly


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kik lesznek a kezdők safety pozban?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Haden tegnap megsérült....twitteren szerencsére azt írta nincs nagy gond...remélem tényleg nincs
Klaci79
még ott van Bözsi 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Haden tegnap megsérült....twitteren szerencsére azt írta nincs nagy gond...remélem tényleg nincs
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hun van Röszti? 🤣
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
sitt aúj kornerünk Bizsu, mekkergeti JuJut mintállat
 twitter.com/TeamJuJu/status/1158514780719550464?s=19
sutianap
Milyen Bizsu? Oda Buzsi van írva! 😉
Sobri Jóska
Az nem is buzsi. Hanem Buksi. 😊
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
sitt aúj kornerünk Bizsu, mekkergeti JuJut mintállat
 twitter.com/TeamJuJu/status/1158514780719550464?s=19
sutianap
Milyen Bizsu? Oda Buzsi van írva! 😉
Sobri Jóska
nemérc a fonetikkáhó
a Bözsi külömbenahejes, csak nagyonreggelvolt

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
sitt aúj kornerünk Bizsu, mekkergeti JuJut mintállat
 twitter.com/TeamJuJu/status/1158514780719550464?s=19
sutianap
Milyen Bizsu? Oda Buzsi van írva! 😉

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
sitt aúj kornerünk Bizsu, mekkergeti JuJut mintállat
 twitter.com/TeamJuJu/status/1158514780719550464?s=19


Aki nem hiszi, annak utánajárnak