San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Hivatalos:
 twitter.com/49ers/status/1351222309214941188?s=21
SFGaben
plusz visszajött Rich Scangarello QB edzőnek(vele kezdte Jimmy), és Benton helyén Chris Foerster lesz az OL coach megint, amit nem bánok, mert Benton nem veszi észre, hogy a RT-je lefogy 20 kilót és egy mezei DB is seggreülteti....na az a ciki nem a faláb.

több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hivatalos:
 twitter.com/49ers/status/1351222309214941188?s=21
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Szerintem egyértelmű, hogy Saleh egy beépített ember, akinek csak ennyi a feladata, hogy odaadja nektek az 1/2-t. Draft után megy vissza San Franciscoba. 😀

Olvastam amúgy egy olyan pletykát, hogy a kis Bosát meg picket adnátok Watsonért. Ez se lenne semmi. 😀
Fontos_Vidra
Na ez nagyobb baromság lenne mint hogy Saleh egy beépített ember
roppihe
sőt még Mostert, Deebo és Aiyuk is menjen már 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Szerintem egyértelmű, hogy Saleh egy beépített ember, akinek csak ennyi a feladata, hogy odaadja nektek az 1/2-t. Draft után megy vissza San Franciscoba. 😀

Olvastam amúgy egy olyan pletykát, hogy a kis Bosát meg picket adnátok Watsonért. Ez se lenne semmi. 😀
Fontos_Vidra
Na ez nagyobb baromság lenne mint hogy Saleh egy beépített ember
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀
petey
Mondjuk a 12.ről a 2 re kurva sokba kerülne szerintem
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀
petey
Ez igaz
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vazze most olvasom h coordinator pozik betöltése előtt egy külsős minority jelöltet is meg kell interjúztatni?!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
According to Pro Football Focus, Fred Warner was the highest-rated linebacker in coverage. He was also 10th in total pressures with 18. Warner's 2020 performance earned him his first-career First-Team All-Pro honor, receiving the most votes of all linebackers, even fellow first teamers Seattle Seahawks Bobby Wagner and Indianapolis Colts Darius Leonard, according to ESPN's Nick Wagoner.

Warner 😍

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Az edzői stábot is lehet újra tölteni.
dande
biztos lesz valami.
viszont Mike McDaniel lehet az OC - ő a futókoordinátor volt.
DeMeco Ryans meg a DC. LaFleurt sajnálom, de ő is megérett, hogy feljebb lépjen.

én örülök, látszik, hogy belül is lehet karrierutat választani, plusz McDanielt és DeMeco-t is elviszik/elvitték volna hamar..

kíváncsi leszek ki fog a Jetshez menni, sok a FA-nk. DB sorból jó lenne Verrettet, Moseley-t és K'waunt megtartani, ez egy pofás secondary.

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?
peach
Az NFL szerint nem csak a fekák számítanak kisebbségnek, úgyhogy igen, jár.
több mint 3 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?
peach
Kapunk mi is, meg még a FO-bol is lehet, ha a WFT tölünk visz GM-et.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Off
Tud valaki diverdoc-hoz elérhetőséget?
On

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Várható volt, jó munkát végzett nálunk.
Sok sikert neki a Jets-nél, nehéz dolga lesz. 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az edzői stábot is lehet újra tölteni.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
baze mindenki már tőlünk akar vinni 😀

 www.49erswebzone.com/articles/144130-washington-officially-requests-interview-49ers-exec-martin-mayhew/

Peters meg Carolina GM-re megy interjúzni

Elfogy a FO

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
McG szerintem nem csapnivalóan szar, csak kulcs szituációkban hibázott párszor, és azok elég látványosra sikeredtek. Egy közepes RT szintet hozott, ami kevésnek tűnik a '19-es szezonhoz képest, de ezzel együtt lehet élni. Ha lesz jó C, akkor a fal tud majd dominálni.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Nézegetem a PFF eredményeket, a Frisco O-line-t a 9. helyre rangsorolták. 😀

Szerintem abban itt mindenki egyetért, hogy az O-line elég szarul nézett ki az egész szezon alatt. Persze ebben nagy szerepük volt a fal mögött felálló QB-knak is, akik rendesen hozzátették a magukat ehhez az összképhez. Amúgy Trent Williams a kezdeti rozsdát gyorsan lerázta magáról, és aztán rendesen odatette magát, titkon az All Pro csapatba is vártam, és mellette Tomlinson is egészen jól nézett ki általában. A többiek nem annyira. McG szerintem maradni fog, és ha a C probléma megoldódik, akkor jövőre biztosan jobb lesz a szájízünk az alapszakasz után.
Niner Empire
elkezdtük a puhatolózó tárgyalást TW-vel. szeretne maradni. nem lehetetlen a szerződés, de gondolni kell a többiekre is.
nálunk mindig belül volt gond. kell egy upgrade C-ben mindenképp. McG is jó lenne kezdene valamit magával, mert kurva cink és nekem kellemetlen, hogy bedönti egy DB bazdmeg.
RG-ben meg legyen verseny McKivitz, Brunskill, Skule akárki között.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/144083-canfora-nfl-envision-texans-49ers-should-relationship-deshaun-nuclear/

jaja, egyre vadabb dolgok jelennek meg ilyenkor 😀
aztán az a vége, hogy homlokegyenest más történik 😊

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a jó, hogy ahány csapat, annyinál írták be, hogy az irányítójukat+valamit adhatják Watsonért. Aki aztán persze úgyis marad a seggén 😀

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Nézegetem a PFF eredményeket, a Frisco O-line-t a 9. helyre rangsorolták. 😀

Szerintem abban itt mindenki egyetért, hogy az O-line elég szarul nézett ki az egész szezon alatt. Persze ebben nagy szerepük volt a fal mögött felálló QB-knak is, akik rendesen hozzátették a magukat ehhez az összképhez. Amúgy Trent Williams a kezdeti rozsdát gyorsan lerázta magáról, és aztán rendesen odatette magát, titkon az All Pro csapatba is vártam, és mellette Tomlinson is egészen jól nézett ki általában. A többiek nem annyira. McG szerintem maradni fog, és ha a C probléma megoldódik, akkor jövőre biztosan jobb lesz a szájízünk az alapszakasz után.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aiyuk bekerult a PFF All-rookie csapataba:

WR BRANDON AIYUK, SAN FRANCISCO 49ERS
The 49ers struck again. Aiyuk is in the same mold as the George Kittles and the Deebo Samuelses added to San Francisco’s roster in recent years — he's a dynamic player with the ball in his hands and dangerous after the catch.

His 80.8 receiving grade on the season trailed only Jefferson among rookies, and he got to that mark as the top option in the passing game for a 49ers team that was hammered with injuries for much of the season. Aiyuk’s relatively modest totals of 60 receptions for 748 yards and five receiving touchdowns were all top marks for San Francisco this season.

A more stable quarterback situation in 2021 and a healthier 49ers offense should only help Aiyuk moving forward.

 www.pff.com/news/nfl-all-rookie-team-chargers-justin-herbert-qb-vikings-justin-jefferson-washington-chase-young