Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Nézd meg Bill Bácsit milyen fapofával vette át az AFC trófeáját. Megszokott esemény, náluk kilóra mérik mint Hosszú Katinka az aranyérmeket.
garrett27
Különben Bill Bácsi a valaha volt legnagyobb edző és a Pats most zsinórban 6 AFC döntőn vett részt, mégis azóta, hogy Rodney Harrison a döntőben a sast imitálva "repkedett" az Eagles ellen, összesen egy darab Super Bowlt nyertek, épp ellenünk egy utolsó perces INT-tel, ez tőlük kevés.
Aguirre
Ma mesélték kaja közben, hogy a Honda fejlesztő-alakulata kapta a 2000-es évek elején a Time magazintól (azt hiszem, de lehet tévedek) az évtized ipari műszaki alakulata -Automotive díjat.
Megelőzték a Toyota TQM csapatot, a Porsche Engineereinget a Schricket, a Boscht stb.

Amikor később számba vették, hogy mit tett le Honda a fejlesztőcsapat az asztalra az invenció1 (nem a technológiai) rubrika üresen maradt. Konkrétan SEMMIT! Sőt, ha nagyon kivesézzük a japán gyártókat, inkább gyártástechnológia, öntészet, megmunkálás, minőségmanagement terén tettek hozzá, de a nagy figcsik (változtathazó szelepvezérlés) nem ott születtek, viszont tűreszelővel bármit képesek kireszelni.

Hozzáteszem nem vagyok autóbuzi tényleg most hallottam a storyt, de valahogy most úgy beugrott... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nézd meg Bill Bácsit milyen fapofával vette át az AFC trófeáját. Megszokott esemény, náluk kilóra mérik mint Hosszú Katinka az aranyérmeket.
garrett27
Volt egy érdekes statisztika valamelyik meccsen: amíg az NFC-ben az utóbbi 16 évben 12 különböző csapat jutott Super Bowl-ba, addig az utóbbi 14 évben az AFC-ben állandóan a Brady, Manning, Roethlisberger trió Flaccoval egyszer kiegészülve. Az NFC sokkal kiszámíthatatlanabb.

Különben Bill Bácsi a valaha volt legnagyobb edző és a Pats most zsinórban 6 AFC döntőn vett részt, mégis azóta, hogy Rodney Harrison a döntőben a sast imitálva "repkedett" az Eagles ellen, összesen egy darab Super Bowlt nyertek, épp ellenünk egy utolsó perces INT-tel, ez tőlük kevés.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
És abból milyen következtetést lehet levonni, hogy az alapszakaszban mindkét Super Bowl résztvevőt megvertük, míg olyan playoffba se jutó csapatoktól kaptunk ki mint a Rams, Saints, Buccaneers, Cardinals.

Bárkit képesek vagyunk megverni, beleértve saját magunkat is.
Aguirre
Nézd meg Bill Bácsit milyen fapofával vette át az AFC trófeáját. Megszokott esemény, náluk kilóra mérik mint Hosszú Katinka az aranyérmeket. Mi meg sokévente nyerünk, de annak legalább tudunk örülni, mert sokkal nagyobb dolognak tartom egy ilyen hektikus csapattal ilyen támadófallal. Nálunk van érzelem, vannak rossz fiúk, néha egy kis bunyó (egymással vagy az ellenféllel), nagy játékok (idegenben verni a Pats-et) és nagy betlik (GB, Tampa), és ettől szép az egész. Én így szeretem a csapatot!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
És abból milyen következtetést lehet levonni, hogy az alapszakaszban mindkét Super Bowl résztvevőt megvertük, míg olyan playoffba se jutó csapatoktól kaptunk ki mint a Rams, Saints, Buccaneers, Cardinals.

Bárkit képesek vagyunk megverni, beleértve saját magunkat is.

Szerkesztette: Aguirre
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.youtube.com/watch?v=M1USlpIPoYM&list=PLBQQIE4ZTvS_TF20AuWTsZzBXGE_IOxZe
empty taxi
Sokkal erősebbek, okosabbak, és jobbak vagytok, mint mi.Dan Quinn, aki annyira jó, hogy gimis stunt sémákkal is bezúzta a falat.
Nem mondok semmit, az én tudásom nem ér fel ahhoz, hogy belássam, nem értem.
Rajtunk csak Jack Brolin segíthet.
Viszont akit érdekel a téma mélyebben, nézze meg:
- az A Gap irányába irányuló mozgást és hogy mekkora tér van ott.
- a mentesítő járatokat, illetve azok használatát,
- mindenki vonja le a következtetéseket maga

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Baldwin is utazik a Pro Bowlra!
braxa88
Abbahagyta a Maddenezést?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Baldwin is utazik a Pro Bowlra!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
El kell kezdeni az O-t fejleszteni és remélni,hogy mire jó vagy benne nem változnak e meg a szabalyok ujra...

(Nem lesz időm visszatekerni de elhiszem neked)

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Emlékezzünk egy egykor oly egyenes férfias sportra.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem meg a jatekvezetes es a szabalyok hereltek ki a D sémákat.
Es meg nincs kitalalva a megfelelő jatek,ami szabalyos is.
Janek
Szerintem meg, ha van kedved olvass kicsit vissza, mert 100% proof amit állítasz, és Undival ugyanezen a véleményen vagyunk.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem meg a jatekvezetes es a szabalyok hereltek ki a D sémákat.
Es meg nincs kitalalva a megfelelő jatek,ami szabalyos is.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy nincs 5. generációs o playbook, csak kivérzett, fáradt, védelmek, és töprengő D koordinátorok.

Nem akarok ebbe mélyen belemenni, mert semmi kedvem rugdalni senkit (főleg nem kiváló. és felkészült szakembereket),de hogy pl. Dom Capers tegnap mire gondolt....azt nem tudom.
Válságban vannak teljes D iskolák.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Egyébként Perrish Cox érkezett CB posztra.
Nadal17
Tennesseeben pöccre ugyanazt hozta, mint itt Cary Williams. Szerintem kizárt, h megragadjon.
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyébként Perrish Cox érkezett CB posztra.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem meg igaza van a ligának, de draft pick elvétele helyett az Assistant Head Coach-ot kellene eltiltani három évre.
BigBaltazar
Te vagy a legpragmatikusabb közöttünk. 😊
TGA
Ja, próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak. De azt gyanítom ez a kérés süket fülekre fog találni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy eléggé képmutató a liga, mert van benne egy rendelkezés arról, hogy a legfontosabb játékosokra aztán tényleg pontosan kell jelenti 😀 Magának a pontnak semmi értelme, mert csak derogálja a kötelező jellegét a nem kulcsjátékosokról történő jelentésnek...

"This is especially true of key players and those players whose injuries have been covered extensively by the media."
undisputedly
Szerintem meg pont ezért emlegetik a 2. kört. Sherman-re pont illik a leírás, Ez egy policy és ez a pont akár a büntetés mértékének meghatározásához ad iránytűt/hivatkozást az alkalmazónak.
tomi-tomi
Igen, de jogszabályalkotási, szerződésdraftolási szemmel ez így szar.
undisputedly
Az. Na és?!!

Goodell nyáron a Legfelsőbb Bíróságtól kapta meg a papírját, hogy NFL-en belül ilyen szempontok nem számítanak. Ő azt tehet, amit jónak lát, mindenki más meg feldughatja.
tomi-tomi
Megint félreértesz. Nem a rendelkezés érvényességét kérdőjelezem meg, pusztán szerintem bénán van megszövegezve 😀 Ezt a policy-t valahogyan értelmezni kell, elsősorban a nyelvtani/logikai szabályok szerint. Ezek alapján meg eléggé pongyola az idézett rész 😊 Pedig biztosan volt pénzük valami Magic Circle-szerű irodára 😀
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem meg igaza van a ligának, de draft pick elvétele helyett az Assistant Head Coach-ot kellene eltiltani három évre.
BigBaltazar
Te vagy a legpragmatikusabb közöttünk. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Szerintem meg igaza van a ligának, de draft pick elvétele helyett az Assistant Head Coach-ot kellene eltiltani három évre.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy eléggé képmutató a liga, mert van benne egy rendelkezés arról, hogy a legfontosabb játékosokra aztán tényleg pontosan kell jelenti 😀 Magának a pontnak semmi értelme, mert csak derogálja a kötelező jellegét a nem kulcsjátékosokról történő jelentésnek...

"This is especially true of key players and those players whose injuries have been covered extensively by the media."
undisputedly
Szerintem meg pont ezért emlegetik a 2. kört. Sherman-re pont illik a leírás, Ez egy policy és ez a pont akár a büntetés mértékének meghatározásához ad iránytűt/hivatkozást az alkalmazónak.
tomi-tomi
Igen, de jogszabályalkotási, szerződésdraftolási szemmel ez így szar.
undisputedly
Az. Na és?!!

Goodell nyáron a Legfelsőbb Bíróságtól kapta meg a papírját, hogy NFL-en belül ilyen szempontok nem számítanak. Ő azt tehet, amit jónak lát, mindenki más meg feldughatja.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mindegy is, azért nem basz meg az ideg, mert kezdem leszarni.
A többit meg majd beírom a haldokló Eurpa témához, a politika rovatba
TGA
Ilyen idény után lesz egy 3 allpros draftunk, nyugalom 😀
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy eléggé képmutató a liga, mert van benne egy rendelkezés arról, hogy a legfontosabb játékosokra aztán tényleg pontosan kell jelenti 😀 Magának a pontnak semmi értelme, mert csak derogálja a kötelező jellegét a nem kulcsjátékosokról történő jelentésnek...

"This is especially true of key players and those players whose injuries have been covered extensively by the media."
undisputedly
Szerintem meg pont ezért emlegetik a 2. kört. Sherman-re pont illik a leírás, Ez egy policy és ez a pont akár a büntetés mértékének meghatározásához ad iránytűt/hivatkozást az alkalmazónak.
tomi-tomi
Igen, de jogszabályalkotási, szerződésdraftolási szemmel ez így szar. Olyan kitételt nem teszel, hogy "this is especially true ...", pont az említett derogálás miatt. A többi játékosra akkor kevésbé igaz? Ha kevésbé igaz, akkor mit jelent ez, melyik rendelkezésnek nem kell megfelelnem egy rooki nem kulcsjátékosnál? stb.

Ha ezt a csoportot kiemelten védik, akkor draftolják úgy, hogy magasabb büntetési tételeket helyeznek kilátásba, ha ilyen védett játékossal kapcsolatban van noncompliance. Mondjuk ez csak jogászkodás, nincs relevanciája a szabályszegés kapcsán, csak megakadt rajta a szemem.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Meg igy is erosnek erzem a 2.kort. Ugy tunik az NFLPA-nak erros a lobby tevekenysege. Mert elonyunk nem sok szarmazott az eltitkolasbol, de Sherm oldalan sem allt be hatrany, szoval viharba biliben jellegu az egesz sztori. Szvsz Pete is ezert emlitette meg az interjuban.
undisputedly
Az OTA-balhé is hozzájárulhatott - visszaesők vagytok. 😊 Bár ebben az esetben nem feltétlen az NFLPA veri a tamtamot.
Egyébként emberfia nem tudja, hogy miért mi a bünti. A 2. kör ezért nagyon erős túlzás lenne, de lehet, hogy Goodell előveszi a game integrity kártyát és akkor cseszhetitek.
tomi-tomi
Ebben az q bosszantó, hogy tudjuk, hogy így van. Kizárólag odafigyelés kérdése.
TGA
Ezen a linken elérhető a liga Injury Report Policy-ja:
 operations.nfl.com/media/2235/06-07-16-2016-injury-report-policy.pdf

Már az elején rendelkezik róla, hogy milyen következményei vannak a noncompliancenek:

"Violations may result in Commissioner discipline, which may include a fine on the club, fines or suspensions of individuals, as well as the possible forfeiture of draft choices."

Itt meg arról, hogy kit kell szerepeltetni a listán. Elég gumiszabály jellegű, kb bármilyen sérülést fel kell tüntetni, még akkor is, ha minden gyakorlatot 100%-ban teljesít az edzéseken és biztos benne a csapat, hogy a soronkövetkező meccsen is pályára lép a játékos.

"All players who have significant or noteworthy injuries must be listed on the Practice Report, even if the player takes all the reps in practice, and even if the team is certain that he will play in the upcoming game. [...] Significant or noteworthy injuries include, but are not limited to, injuries that cause the player to miss a game or prevent the player from finishing a game"

Amúgy eléggé képmutató a liga, mert van benne egy rendelkezés arról, hogy a legfontosabb játékosokra aztán tényleg pontosan kell jelenti 😀 Magának a pontnak semmi értelme, mert csak derogálja a kötelező jellegét a nem kulcsjátékosokról történő jelentésnek...

"This is especially true of key players and those players whose injuries have been covered extensively by the media."

Így nézve jogos a szankció. Mondhatjuk, hogy Pete buzgó módon hisz a transzparenciában, és ezért nem tudta csukva tartani a száját, így máris mártírok vagyunk a szamarak helyett 😀
undisputedly
Mindegy is, azért nem basz meg az ideg, mert kezdem leszarni.
A többit meg majd beírom a haldokló Eurpa témához, a politika rovatba

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy eléggé képmutató a liga, mert van benne egy rendelkezés arról, hogy a legfontosabb játékosokra aztán tényleg pontosan kell jelenti 😀 Magának a pontnak semmi értelme, mert csak derogálja a kötelező jellegét a nem kulcsjátékosokról történő jelentésnek...

"This is especially true of key players and those players whose injuries have been covered extensively by the media."
undisputedly
Szerintem meg pont ezért emlegetik a 2. kört. Sherman-re pont illik a leírás, Ez egy policy és ez a pont akár a büntetés mértékének meghatározásához ad iránytűt/hivatkozást az alkalmazónak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Az a nagyon vicces, hogy mindenki a Hox játékosok dührohamain veri magát.
Azon a témán amibe itt hetekkel, tán hónapokkal ezelőtt álltunk bele.
😊 😀
TGA
Közben meg sehol sincsenek az egy hete igen aktív, siratóasszonyokkal megerősített szavalókórusok, hogy telekiabálják a netet az első TD nyilvánvaló OPI volt üzenettel...
tejbegrrr!!!
mi csak simán simán egy kedvelhetetlen csapat vagyunk, de nem bírózunk!
braxa88
Az vicces is lenne 😛.
harras
 twitter.com/Bradley60Sowell/status/822189694729486337
tejbegrrr!!!
vele ne menj bele semmi ilyesmibe
braxa88
nem én voltam, hanem a tőlük igazolt Sowell 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.