Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀
undisputedly
És velem milesz?
Hát Bástya elvtársat már meg sem akarják gyilkolni? O.o

(A háttérben felkészül braxa, garrett)

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.
diverdoc
9ers hatralevo meccsei:
Packers
idegenbeli a Ravens ellen
idegenbeli a Saints ellen
Atlanta
Rams
idegenbeli a Hawks ellen

En valahogy a Packerst simanak erzem a reszetekrol, de lehet csaka zert, mert pont beleneztem a Sajtfejuek multkori total leolvadasaba. A kiemelt 3 meccs necces nalatok, de szerintem a Ravens/Saints kettosbol valamelyiket elkapja a vedelem. Homersagbol azt mondom, hogy mi megevrunk titeket meg Seattleben, tehat az meg 2 vereseg osszesen. 13-3.

Hawks hatralevo meccsei:
idegenben a Philly ellen
Vikings
idegenben a Rams ellen
idegenben a Panthers ellen
Arizona
9ers

Nekunk a 2 kiemelt erzesem szerint nem lesz meg, de a Panthers is erdekes lesz idegenben. Es akkor ugye ellenetek az utolso forduloban sem lesz egyszeru. Eddig mindketto veresegunket otthon kaptuk, de mondjuk, hogy nyerunk. Az 12-4.
undisputedly
Tudod mit? A jó szomszédi viszony nevében: legyen igazad! Ámen. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.
diverdoc
9ers hatralevo meccsei:
Packers
idegenbeli a Ravens ellen
idegenbeli a Saints ellen
Atlanta
Rams
idegenbeli a Hawks ellen

En valahogy a Packerst simanak erzem a reszetekrol, de lehet csaka zert, mert pont beleneztem a Sajtfejuek multkori total leolvadasaba. A kiemelt 3 meccs necces nalatok, de szerintem a Ravens/Saints kettosbol valamelyiket elkapja a vedelem. Homersagbol azt mondom, hogy mi megevrunk titeket meg Seattleben, tehat az meg 2 vereseg osszesen. 13-3.

Hawks hatralevo meccsei:
idegenben a Philly ellen
Vikings
idegenben a Rams ellen
idegenben a Panthers ellen
Arizona
9ers

Nekunk a 2 kiemelt erzesem szerint nem lesz meg, de a Panthers is erdekes lesz idegenben. Es akkor ugye ellenetek az utolso forduloban sem lesz egyszeru. Eddig mindketto veresegunket otthon kaptuk, de mondjuk, hogy nyerunk. Az 12-4.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

undisputedly
Inkább reálisan nézem, belevéve, hogy Russel valahogy csetlik-botlik egy utolsó perces 20+ yardos futást , vagy dob egy lehetetlen TD-t minden meccseteken (Linecker mondása NFL-re átfordítva: 22 játékos........ és a végén Wilson megnyeri a meccset), meg nálunk a sérülés hullám, a kurva nehéz hátralévő meccsek (a Titeket eddig legyőző csapatok nekünk most jönnek) stb. alapján nem nekünk áll az NFCW. 11 W-nk meglesz talán 12 de ez az NFC-ben 6. helyre jó (max 5). Ennek ellenére remélem nem így lesz, szurkolok is neki nagyon.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.
diverdoc
Doki, latom atvetted a Negative Nancy szerepet a 9ers fanok kozott. Nalunk en kepviselem iden ezt a szemleleletet 😀

Mas:
Ed Dicksont aktivaltuk IR-rol, hogy aztan kiujuljon a serulese. Valoszinuleg tesszuk is vissza IR-re 😀 Vicc ez az urge. Tavalyi 10 elkapasert meg idei 2 edzesert fizettunk 3,6 millio dollar garantaltat 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Remek iras az X-ek es O-k szerelmeseinek arrol, hogyan zavartuk ossze Garoppolot:
 www.si.com/nfl/seahawks/news/jimmy-garoppolo-lost-in-the-seahawks-cover-3-and-cover-6-kaleidoscope/

Konkluzioja egyebkent az, hogy:
1) a 9ersnek el kell gondolkodnia, hogy JG-e a frencsajz QB akit keresnek; illetve
2) nem szabad tulzott remenyeket fuzni a vedelmunkhoz, legalabbis kerdeses, hogy valoban emgindultunk-e felfele, vagy csak egy gyenge QB-t hasznaltunk ki.
undisputedly
1.) nem szabad (sajnos a cikk nagyon látványosan kapargatja a felszínt, csak a lényegről nem beszél... tehát, hogy miért tudtuk ezt megtenni.)
2.) Semmi baj Jimmy G-vel, csak a jövő nem feltétlenül azokról a QB-król fog szólni, amilyen ő.... Mahomes, Watson, Taylor, Wilson nem olyanok mint ő... a stílusuk, az olvasásuk.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
dande
36:35re nyerünk.
Hanni
Hosszabbításban...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
Duff
Nálam Ti lettetek a seed 2, mi a 6. (11-5), WC kör.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A képregény teljesen elhalt? :/

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jamar Taylor waive. Amadi és vagy Blair játszhat többet
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remek iras az X-ek es O-k szerelmeseinek arrol, hogyan zavartuk ossze Garoppolot:
 www.si.com/nfl/seahawks/news/jimmy-garoppolo-lost-in-the-seahawks-cover-3-and-cover-6-kaleidoscope/

Konkluzioja egyebkent az, hogy:
1) a 9ersnek el kell gondolkodnia, hogy JG-e a frencsajz QB akit keresnek; illetve
2) nem szabad tulzott remenyeket fuzni a vedelmunkhoz, legalabbis kerdeses, hogy valoban emgindultunk-e felfele, vagy csak egy gyenge QB-t hasznaltunk ki.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nálam 9–7 nem volt elég sehol. De nektek meglett a WC

több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ami nekem kijött ebből a machineből az az, hogy az NFC wildcardhoz valszeg 11-5 kell, míg az AFC-hez 9-7 is simán elég lehet.
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
dande
36:35re nyerünk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
No fiúk eljött RW gála meccsének ideje. Megússzuk 30 kapott pont alatt, mit gondoltok? 😊
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:
 i.imgur.com/M5CLB9T.png

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine
undisputedly
Ha reálisan próbálom tölteni, akkor a 49ers elleni utolsó meccs dönt az NFC Westről. Egy pesszimistább forgatókönyvnél is megvolt a 6. hely.
Vikings ellenit hozni kell, ha már a CLinken fogom végigszurkolni 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nekem ez jott ki az espn rajatszas gepevel:
 i.imgur.com/M5CLB9T.png

Szerk: Itt a link. Konnyen kezelheto.
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀
akdestroyer
Nem tudtam tegnap követni végig a meccset, csak az elejét, mert lázas a kisebbik lányom, és... mindegy.
Ha van időd, akkor érdemes belenézni a meccskövetőbe. Ügyes ez az irányító srác a pintyeknél.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Boldolok: Az NFC Westben az utolsó fordulókban nem mi és a Rams küzdünk majd WC helyért a 49ers mögött, hanem a 49ers és a Rams küzd majd mögöttünk.
Szívesen indoklok is.

(És nem azért mert felültem a hypevonatra) 😀

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Este, 20:0-as vezetesnel mar kezdtem hinni benne, hogy a Denver megveri a Vikingeket, de aztan reggel raneztem az eredmenyekre es gyakorlatilag az vart amire szamitottam. Kijott, hogy jobb csapat a Minnesota. Pedig nagy szivesseget tettek volna.

Viszont a Philly es a Panthers is kikapott, igy ha a heten nyerunk az Eagles ellen, akkor gyakorlatilag csak a Rams-re kell odafigyelni, ha meg akarunk csipni egy WC helyet, mert a tobbiek leszakadnak. A kovetkezo 4 meccsunk 4 WC rivalis ellen lesz. (@Philly, Vikings, @Rams, @Panthers, Cards, 9ers)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
undisputedly
kényeskedsz itt!!! 😊 😊 😊
Tudod:

igen és is "nagyon örülnék", ha pont ő venné meg...
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
 www.youtube.com/watch?v=ELYVpikRNEE
Helmut Zimmer
Ezt en is olvastam, de Jody nem adott okot semmilyen pletykara. Bezosra szerencsere nagyon keves esely van, de ha o jonne, en felfuggesztenem a meccsnezest amig itt van 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Állítólag elkezdődött a versengés a csapatért.

Úgy néz ki presztízs-küzdelemmé fajult, hogy kié lesz a csapat.
Azt tudjuk, hogy Jeff Bezost sokan bíztatták, hogy bideljen, de állítólag van még egy nagyon komoly érdeklődő, aki nem szeretné egyelőre megnevezni magát, de natív milliárdos, és Allen közeli barátja (volt).

Sokan úgy vélik, hogy a csapat piaci értéke rettenetesen alulértékelt… (na akkor én csak azt kérdezném meg, hogy ki értékelte, és mi alapján...alul).
Bezos+Carroll az egy elképesztő robbanóelegy

Kb így képzelem az első vereségünket: 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt a 12 perces All Access video a 9ers elleni meccsrol:
 www.youtube.com/watch?v=5g_jKRGJ_dc