Baltimore Ravens - Pittsburgh Steelers

több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Mi is behívtuk a fake puntot! 🙄
steelwolf
Ez annyira jött be, mint a szöszinek a faketaxi! 😀
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Loller bazzeg, kiváló lezárása a szezonnak...
The terrible towel
Még jön egy Kacsa-INT!
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 895 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mi is behívtuk a fake puntot! 🙄
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Loller bazzeg, kiváló lezárása a szezonnak...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
A D oldalon tényleg nem értem....200 yardot fut a Ravens ellenünk ma is úgy, hogy LJ és Ingram sem játszik....folyamatosan elfutunk a play elől, az OLB-k...az ILB-k mind-mind rossz szögben érkeznek....
Klemó
Jó, hát futnak-futnak, de pontot ők se nagyon raknak fel. 19 engedett pont azért nem a világ vége.
Jan
A dupla labdabirtoklasi ido viszont igen.
no
Az aztán Hodges ellen kurva fontos ám! Még a végén pályára kerül és hajít hat TD-t!
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
omg bazdmeg
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
A D oldalon tényleg nem értem....200 yardot fut a Ravens ellenünk ma is úgy, hogy LJ és Ingram sem játszik....folyamatosan elfutunk a play elől, az OLB-k...az ILB-k mind-mind rossz szögben érkeznek....
Klemó
Jó, hát futnak-futnak, de pontot ők se nagyon raknak fel. 19 engedett pont azért nem a világ vége.
Jan
A dupla labdabirtoklasi ido viszont igen.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
A D oldalon tényleg nem értem....200 yardot fut a Ravens ellenünk ma is úgy, hogy LJ és Ingram sem játszik....folyamatosan elfutunk a play elől, az OLB-k...az ILB-k mind-mind rossz szögben érkeznek....
Klemó
Mit szólsz a Houston run-D-hez? 😀
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
A D oldalon tényleg nem értem....200 yardot fut a Ravens ellenünk ma is úgy, hogy LJ és Ingram sem játszik....folyamatosan elfutunk a play elől, az OLB-k...az ILB-k mind-mind rossz szögben érkeznek....
Klemó
Jó, hát futnak-futnak, de pontot ők se nagyon raknak fel. 19 engedett pont azért nem a világ vége.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Azért azt kövezzetek meg nem értem hogy hogyan fordulhat elő hogy Duck (de Rudi is dettó hasonló) az egyetemen rekordot dönt passzolt yardokból (ha jól emlékszem), de olyan csőlátása van mellé mint egy vénülő bányalónak? Nem blitzelték őt soha? Nem voltak az elkapói soha kettőzve? Nem látta a secondary hogy az 1. targetről le nem veszi a szemét? Vagy olyan fala volt hogy ácsoroghatott perceket míg szeparálódtak a wr-jei?
Értem én hogy gyorsabb az nfl, de bammeg ha szemből rohannak felém azt csak illene észrevenni...
The terrible towel
oldalakat lehetne irni, es en nem lattam oket egyetemen, de azt tudod itt mi a baj.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
A D oldalon tényleg nem értem....200 yardot fut a Ravens ellenünk ma is úgy, hogy LJ és Ingram sem játszik....folyamatosan elfutunk a play elől, az OLB-k...az ILB-k mind-mind rossz szögben érkeznek....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ezt viszont nem kellene....fake punt a 9 yardoson....ez megalázó....és az ellenfél lenézése....
Klemó
Ez a piros zászló a megalázó..
Szokol
Ezt Én is bedobtam volna...hátha lent volt a térd....nincs vesztenivaló...
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért azt kövezzetek meg nem értem hogy hogyan fordulhat elő hogy Duck (de Rudi is dettó hasonló) az egyetemen rekordot dönt passzolt yardokból (ha jól emlékszem), de olyan csőlátása van mellé mint egy vénülő bányalónak? Nem blitzelték őt soha? Nem voltak az elkapói soha kettőzve? Nem látta a secondary hogy az 1. targetről le nem veszi a szemét? Vagy olyan fala volt hogy ácsoroghatott perceket míg szeparálódtak a wr-jei?
Értem én hogy gyorsabb az nfl, de bammeg ha szemből rohannak felém azt csak illene észrevenni...
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Ezt viszont nem kellene....fake punt a 9 yardoson....ez megalázó....és az ellenfél lenézése....
Klemó
Ez a piros zászló a megalázó..
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ezt viszont nem kellene....fake punt a 9 yardoson....ez megalázó....és az ellenfél lenézése....

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Persze szidható Fitchner és szidni is kell, de egy QB azért is van fent, hogy lássa a blitzet, lássa a nyomást.....sem Rudinak...sem Hodgesnek ehhez érzéke nincs....így pedig azért ez nehéz.
Klemó
Valszeg ezért nem volt egyik sem 1/1 pick. 😊
Hogdes egy UDFA rookie, Rudi 3. körös, ennek megfelelően kell nézni őket. És mindkettővel nyertünk meccseket.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
Azert a D oldalon is bajok vannak,
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Star Trek várós!
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
464rush yarddal Conneré a legtöbb cipelés idén, ez igen 😀 Bell nem egész 3meccsen hozott annó össze ennyit... de kemény.
The terrible towel
Na itt kezdődnek a bajok, nem a QB személyénél.
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
464rush yarddal Conneré a legtöbb cipelés idén, ez igen 😀 Bell nem egész 3meccsen hozott annó össze ennyit... de kemény.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Persze szidható Fitchner és szidni is kell, de egy QB azért is van fent, hogy lássa a blitzet, lássa a nyomást.....sem Rudinak...sem Hodgesnek ehhez érzéke nincs....így pedig azért ez nehéz.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Az a kemény, hogy a 4. negyedben húzunk olyan playt, ami láthatóan meglepi az ellent....
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Amúgy Benő jövőre tuti játszhat? Voltak olyan pletykák,hogy még az is elképzelhető,hogy nem
LeviPoki
Egy pletyi volt, de Ben írta, hogy motiváltabb, mint valaha...persze nem ártana edzeni sem...
több mint 4 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Szerzünk még pontot vajon? Egy fáradt FG távig legalább elbotladozunk?
Szörnyű látni hogy a Ravens negyed gőzzel játszva is akkora longshot nekünk hogy az már fáj.
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Amúgy Benő jövőre tuti játszhat? Voltak olyan pletykák,hogy még az is elképzelhető,hogy nem
LeviPoki
Falemberként tuti! Amúgy egy ürge írta, pár órával később már magát cáfolta.