Divisional szombat

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ooooh, te lyukaskezű
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 516 — The Mathematician
Teljesen èrthető PM reakciója ès rohadtul sajnálom... persze most nèhányan boldog lehetnek 😒
dande2
szerintem nincs olyan igaz szurkoló, aki sérülést kívánna másnak / örülne egy sérülésnek, bármennyire is legyen unszimpatikus valaki.
bogec7
dühből néha mondok olyat hogy törjön el a lába/keze
de valójában egy instant DQ elég lenne

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Henne jags PO meccsen
Heisman nádor
Még Justin Blackmon kéne ide.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Teljesen èrthető PM reakciója ès rohadtul sajnálom... persze most nèhányan boldog lehetnek 😒
dande2
Mit mondott Manning? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen èrthető PM reakciója ès rohadtul sajnálom... persze most nèhányan boldog lehetnek 😒
dande2
szerintem nincs olyan igaz szurkoló, aki sérülést kívánna másnak / örülne egy sérülésnek, bármennyire is legyen unszimpatikus valaki.
bogec7
Sajna nèha nem ezt èrzèkelem....de nyilván rosszul...
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 294 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Henne jags PO meccsen

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Eldőlt!
balintbaba
Láttam én már ezt egy Browns PO meccsen. Szomorú is voltam a végén, likeoltam azt a Brownst
zacknorb
En a Cincinnati vs steelers meccsen carson palmert utotte ki hasonloan kimo van ... nekem ez is eleg gyanus a visszajatszast nezve hogy nem veletlen esett a vedo ra.

Ugyanugy ahogy kimo sem hiszem Carson ra hogy veletlen esett ra. Minimum egy meccsre faj az nagyon jo. Es jol jon. Meccs donto lehdt ahogy nalunk is az volt.
több mint 1 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Teljesen èrthető PM reakciója ès rohadtul sajnálom... persze most nèhányan boldog lehetnek 😒
dande2
szerintem nincs olyan igaz szurkoló, aki sérülést kívánna másnak / örülne egy sérülésnek, bármennyire is legyen unszimpatikus valaki.

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Beszelgetek mahi sérülésérol haverommal, és nyomott egy ilyet: "Starjanba játszottunk ifi b meccset, a paradi havernak eltört a kulccsontja. aszongya gazsi bá az edző, kend be egy kis nikoflexel majd bemelegszik😁😁😁"
Stoki
Mikor a Chiefs elsõ SBját nyerte, a QB Dawson lett az MVP. De sokak szerint Robinson a SS kellett volna legyen. Két törött bordával játszott, ütött egy fumblit, megszerezte, és szerzett egy picket.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3.8-ról rögtön le is esett 2.9-re a Jax odds-a, remélem mindenki megrakta 2000 euróval mikor írtam
r.baggio
Rakd meg lécci a KáCét!!!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 836 — beers & Packers
Azért az nagy különbség, hogy Griffin III-t visszazavarták a pályára. Legalábbis ő ezt állította, és a meccset nézve tényleg úgy tűnt.
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
Eldőlt!
balintbaba
Kicsoda?
gabor25
Én tegnap. Mint a szar 😀
shagi0206
A metil-alkohol veszélyes. Értem?
Assurbanapli
Nem mondtam, h alkohol miatt 😀
shagi0206
Persze, hogy nem mondtad. 😃
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen èrthető PM reakciója ès rohadtul sajnálom... persze most nèhányan boldog lehetnek 😒
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Eldőlt!
balintbaba
Kicsoda?
gabor25
Én tegnap. Mint a szar 😀
shagi0206
A metil-alkohol veszélyes. Értem?
Assurbanapli
Nem mondtam, h alkohol miatt 😀
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
3.8-ról rögtön le is esett 2.9-re a Jax odds-a, remélem mindenki megrakta 2000 euróval mikor írtam
r.baggio
sajnos nem tudok screenshotot csinálni, de eskü megraktam

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
3.8-ról rögtön le is esett 2.9-re a Jax odds-a, remélem mindenki megrakta 2000 euróval mikor írtam
r.baggio
Sztem betyár már nem ilyen kis tétekbe játszik 😀

több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Úgy fut meg ugrál, nem vagyok orvos de gondolom SB ba játszana, itt nem kockáztatják
több mint 1 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
Eldőlt!
balintbaba
Kicsoda?
gabor25
Én tegnap. Mint a szar 😀
shagi0206
A metil-alkohol veszélyes. Értem?
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Eldőlt!
balintbaba
Kicsoda?
gabor25
Én tegnap. Mint a szar 😀
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
3.8-ról rögtön le is esett 2.9-re a Jax odds-a, remélem mindenki megrakta 2000 euróval mikor írtam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 185 — Kinek mit intézett a kormánya
Eldőlt!
balintbaba
Láttam én már ezt egy Browns PO meccsen. Szomorú is voltam a végén, likeoltam azt a Brownst
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Henne egy safetyvel bekezd? 😄
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne time.
több mint 1 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Eldőlt!
balintbaba
Kicsoda?
több mint 1 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezzel a lábbal hátráltatja a csapatot, az pedig, hogy a HC nem veszi le, mert hisztizik, hogy játszani akar elég gáz. Nem túl profi
Szipeter
Hat ha tudja milyen jo a csereje lehet nem az.