Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Grat sajtfejek. Köszi a követést. Jó éjt mindenkinek
Tomcsik
Itt már hajnalodik 😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kultúrált tudott maradni a topic holott a játékosok és a bírok is tettek azért többször is, hogy ez megváltozzon.

További szép napot mindenkinek.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Grat sajtfejek. Köszi a követést. Jó éjt mindenkinek

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Remélem Cutler tud játszani a Vikes ellen. Úgy is mészárlás lesz, de Barkleyval ....

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Köszi a követést. Mielőbbi felépülést mindkét oldalon.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Változatosság kedvéért megint rekordokat döntögetnek ellenünk... A D kifulladt, sok a sérült és rengeteget voltak a pályán... Az O szóra se érdemes.

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nézzük a jó oldalát, pozitív meglepetés volt ma a csapattól
Adams, Cobb, Montgomery trió
Rodgers (szigorúan az eddigiekhez képest)
RunD
Playcalling
Zebrák


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
A Bears szereti blokkolni Crosby rúgásait.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Davis jöhet

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Martinez! Első int?
gamerkr
Mivel rookie, igen.
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Martinez! Első int?

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?
Old Green Bay
Mert a bírókkal karöltve megvertek egy 5-1 es csapatot akiknél a 3. QB játszik kb egy tucatnyi sérült kulcsjátékossal? Azért én várnék azzal a visszatéréssel...
Tomcsik
Az elején a bírókkal sem ment. Persze egy 5-1-es csapat ellen ez még kevés lenne...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
McCarthy elintézi hogy a meccs végét ne lássam.. 😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?
Old Green Bay
Mert a bírókkal karöltve megvertek egy 5-1 es csapatot akiknél a 3. QB játszik kb egy tucatnyi sérült kulcsjátékossal? Azért én várnék azzal a visszatéréssel...
Tomcsik
egyezzünk ki abban, hogy javulást mutattunk a dallas elleni meccshez képest. Ettől függetlenül lehet hogy kipicsáznak minket a Georgia dome-ból.
gamerkr
Pont azt akartam írni hogy ha ott nyertek akkor lehet visszatérésről beszélni... Ezt azért ne vegyétek alapul...

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
röplabda csapat?

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én tudom miért rakták MNF-re a Bears- Vikingst. Halloweenre gondoltak az NFL-nél. Tudták, hogy valakinek borzasztó meccse lesz aznap. 😊
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?
Old Green Bay
Mert a bírókkal karöltve megvertek egy 5-1 es csapatot akiknél a 3. QB játszik kb egy tucatnyi sérült kulcsjátékossal? Azért én várnék azzal a visszatéréssel...
Tomcsik
egyezzünk ki abban, hogy javulást mutattunk a dallas elleni meccshez képest. Ettől függetlenül lehet hogy kipicsáznak minket a Georgia dome-ból.

több mint 7 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 614
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?
Old Green Bay
Mert a bírókkal karöltve megvertek egy 5-1 es csapatot akiknél a 3. QB játszik kb egy tucatnyi sérült kulcsjátékossal? Azért én várnék azzal a visszatéréssel...
Tomcsik
Irónia ???
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?
Old Green Bay
Mert a bírókkal karöltve megvertek egy 5-1 es csapatot akiknél a 3. QB játszik kb egy tucatnyi sérült kulcsjátékossal? Azért én várnék azzal a visszatéréssel...

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Aktiv iranyitok - most completed passes in a game

43 - Rivers, Schaub
41 - E. Manning, Romo
40 - Colt McCoy, Brees, Roethlisberger (Peytonnak is ennyi van)

Bradynek es Palmernek 39, Rodgers most dontott (csapat)rekordot 37-tel.

NFL rekord 45 (Bledsoe)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nézd meg az Cowboys, Lions, Indy meccset. Kereste a lófaszt. Indy ellen 4&8-nél felé sem nézett utolsó játéknál a meccsen. Persze megverte az emberét Jeffery. Utána másról sem hallottál, minthogy többet kell keresnie. Na azóta dobált felé Hoyer. Nyilván oda már komolyabb passzok kellenének, amik nem igen jöttek.
több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Nem gondoltam volna az első félidő alapján. Meglesz a 2 perces összefoglaló.
Crosby ront. Visszatértünk?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Crosby már a harangtoronyra gondolt, persze hogy kihagyta.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ki a fene ez itt 17-esben és hol a mi droppkirály Adamsünk!
alatriste
és a 12-es? 😀
gamerkr
Nagyon egyszerű a Gameplan. Mármint könnyű. 5-8yarodos passzok, ebből is sok megy a kimozgó RBnek Montynak.
Látszik valami elképzelés beli különbség, de ez a QB teljesítmény még nagyon kevés. Az OL továbbra is jó, persze néha azért van nyomás de egyáltalán nem play by play. Gamemanager szintnél egy hajszállal több eddig amit AR mutat (de örülünk már ennek is és ez a szomorú).


Más:
Mi a tök van Jefferyvel? Se Hoyer se Barkley nem keresi.
Hamar rá fog unni erre AJ, és jövőre már kétlem, hogy itt játszana.
alatriste
Hoyer az elso ket drive-ban csak fele dobalt (pedig ugy tunik Meredith-tel jobb a chemistry), Barkleynel sztem plane ez a gond, hogy a scout team-mel edzett... de nala talan nem is lehet elvarni sokat.
Igor
2 elkapása van, bár bevallom minden playnél nem néztem ki felé ment a labda. 2-3 plusz célbavételre emlékszem még, de Jeffery Cutlerrel űr számokat képes hozni. Az, hogy a többiek így elfelejtik több mint meglepő (Hoyerrel egyáltalán nem volt összhangban idén ez igaz).
alatriste
9 targetje van ma eddig (Meredithnek 1), visszaneztem, az elso 2 driveban jott 4 incomplete, aztan Hoyer kereste kesobb is... meg talan ketszer dobott ra Barkley is.
Igor
Akkor én néztem el és csak az elkapások hiányoznak. A 9 target kb amit várni lehet. Ezt a target statot hol nézted amúgy?
alatriste
http://s.espncdn.com/stitcher/sports/football/nfl/events/400874429.png?templateId=espn.com.share.1
Packers 26-10 Bears (Oct 20, 2016) Box Score - ESPN
Box score for the Green Bay Packers vs. Chicago Bears NFL game from October 20, 2016 on ESPN. Includes all passing, rushing and receiving stats.


Lehet 1-2 kulonbseg altalaban a kulonbozo oldalak kozt, meg meccs utan 1-2 nappal altalaban az osszes fantasys oldalon is fent van aztan.. de sztem a szamok alapjan latszik, hogy kereste Hoyer.
A GB target szamok is eleg durvak, Adams tuti szezon-rekordot allit fel ma (15 v 16 talan a rekord), es ha nem jatszott volna, kivancsi vagyok Cobb/Montgomery mennyinel tartana, foleg elobbi...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ezek milyen flag-ek