Pittsburgh Steelers - New England Patriots

több mint 5 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Istenem Tomlin

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez a challenge elég felesleges..
több mint 5 éve
rexaly Philadelphia Eagles 260 — Dreadnought
Mint kés a vajon, semmi esélyünk. Brady a legnagyobb sztár. A védelmünk kizárt, hogy labdát szerezzen. Akár le is lehetne fúlni a következő Pats TD után.
fcancellara
Most azonnal kapcsolj ki tévét, netet, mobilt és menj aludni!!! Hát mi a kurva élet ez a kishtűség, a Steelersről van szó, nem a Kisvárdáról. Mi akkor is képesek vagyunk nyerni, ha már lángol az Univerzum.
Cypress
Wut? Csak jinxelek
fcancellara
Itt JINX-re, kizárólag Iktriadnak van jogosultsága, mi csak szánalmas alatvalók vagyunk. 😀
Cypress
Damn right! Nyer a Pats! Uff, én beszéltem!
iktriad
Ezt tudjuk régóta 😊
bcsarli
Hány szivinfarktus közeli állapotot köszönhetek a JINX-eknek, édes istenem...
Cypress
Ezért kell Jax drukkernek lenni. 10 évente max. egyszer kell sokat izgulni,
iktriad
van pár ilyen csapat 😀 ez van 😀
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Tomlin legendás challenge...
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nem, a Jaguarsrol. Mar most retteg tole, mi lesz Bortles utan ott.
Stez
Az mint eddig. Halálhörgés, siralom.

Apro bibi, hogy vele ma nyertetek volna, a beszari Kesslerrel meg pont semmivel sem jobb a bulika. <3iktriad
Stez
És mit nyertünk volna vele? Így lassan tényleg azt visszünk (és bustoljuk be) QB poszton a drafton, akit mi akarunk.
iktriad
Hat Herbert igencsak jo szivvel top3-5 kaliberu kube, szoval szerintem pont mindegy, hogy plusz vagy minusz egy W-tek lenne. Ellenben egy Josh Johnsontol leszopni azert elgondolkodtato. Coughlin helyeben kibasznam a csapat felet, kezdve a nagypofaju barmokkal.
Stez
Vagy kibasznám Coughlint ahogy a QB szitut kezelte, miótta itt van.

Egyébként meg Haskinst nézegette sokat a Jags idén.
iktriad
Vagy kibasznám Coughlint

ÁMEN!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
ez nem touchback
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért fizet sokat a Honvéd a ST-nek! 😀
Szokol
Hemibá nem fizet senkinek.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na ba+...jön a safety
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mint kés a vajon, semmi esélyünk. Brady a legnagyobb sztár. A védelmünk kizárt, hogy labdát szerezzen. Akár le is lehetne fúlni a következő Pats TD után.
fcancellara
Most azonnal kapcsolj ki tévét, netet, mobilt és menj aludni!!! Hát mi a kurva élet ez a kishtűség, a Steelersről van szó, nem a Kisvárdáról. Mi akkor is képesek vagyunk nyerni, ha már lángol az Univerzum.
Cypress
Wut? Csak jinxelek
fcancellara
Itt JINX-re, kizárólag Iktriadnak van jogosultsága, mi csak szánalmas alatvalók vagyunk. 😀
Cypress
Damn right! Nyer a Pats! Uff, én beszéltem!
iktriad
Ezt tudjuk régóta 😊
bcsarli
Hány szivinfarktus közeli állapotot köszönhetek a JINX-eknek, édes istenem...
Cypress
Ezért kell Jax drukkernek lenni. 10 évente max. egyszer kell sokat izgulni,
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ezért fizet sokat a Honvéd a ST-nek! 😀
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ez olyan Bucs-os volt 😊

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azt mondjuk smafu megemliteni, hogy a Pats elso koros ujonc LT-je kidolt mar az eloszezonban xd

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Elég erőtlen a NE O line, eddig YO!!! 😮
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
Brown már megint kezdi amit múlt héten!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem, a Jaguarsrol. Mar most retteg tole, mi lesz Bortles utan ott.
Stez
Az mint eddig. Halálhörgés, siralom.

Apro bibi, hogy vele ma nyertetek volna, a beszari Kesslerrel meg pont semmivel sem jobb a bulika. <3iktriad
Stez
És mit nyertünk volna vele? Így lassan tényleg azt visszünk (és bustoljuk be) QB poszton a drafton, akit mi akarunk.
iktriad
Hat Herbert igencsak jo szivvel top3-5 kaliberu kube, szoval szerintem pont mindegy, hogy plusz vagy minusz egy W-tek lenne. Ellenben egy Josh Johnsontol leszopni azert elgondolkodtato. Coughlin helyeben kibasznam a csapat felet, kezdve a nagypofaju barmokkal.
Stez
Vagy kibasznám Coughlint ahogy a QB szitut kezelte, miótta itt van.

Egyébként meg Haskinst nézegette sokat a Jags idén.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mint kés a vajon, semmi esélyünk. Brady a legnagyobb sztár. A védelmünk kizárt, hogy labdát szerezzen. Akár le is lehetne fúlni a következő Pats TD után.
fcancellara
Most azonnal kapcsolj ki tévét, netet, mobilt és menj aludni!!! Hát mi a kurva élet ez a kishtűség, a Steelersről van szó, nem a Kisvárdáról. Mi akkor is képesek vagyunk nyerni, ha már lángol az Univerzum.
Cypress
Wut? Csak jinxelek
fcancellara
Itt JINX-re, kizárólag Iktriadnak van jogosultsága, mi csak szánalmas alatvalók vagyunk. 😀
Cypress
Damn right! Nyer a Pats! Uff, én beszéltem!
iktriad
Ezt tudjuk régóta 😊
bcsarli
Hány szivinfarktus közeli állapotot köszönhetek a JINX-eknek, édes istenem...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Hóding! Bradynek azért volt 7 sikeres kísérletből 7 különböző célpontja, mert a védelem a bőség zavarát nyújtja neki! 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne mar, fogalmatlan Bosticot visszaengedte a palyara valamelyik gyagyas edzo

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Faszául futottunk ebben a drive-ban, nem?
Szokol
Ja, ja, ennél már csak Bell nyújtott figyelemre méltóbb teljesítményt, nélküle ez nem lett volna TD. 😀😀😀
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Ilyen driveokkal a Steelers szanaszét fárasztja majd az amúgy sem acélos védelmünket

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem, a Jaguarsrol. Mar most retteg tole, mi lesz Bortles utan ott.
Stez
Az mint eddig. Halálhörgés, siralom.

Apro bibi, hogy vele ma nyertetek volna, a beszari Kesslerrel meg pont semmivel sem jobb a bulika. <3iktriad
Stez
És mit nyertünk volna vele? Így lassan tényleg azt visszünk (és bustoljuk be) QB poszton a drafton, akit mi akarunk.
iktriad
Hat Herbert igencsak jo szivvel top3-5 kaliberu kube, szoval szerintem pont mindegy, hogy plusz vagy minusz egy W-tek lenne. Ellenben egy Josh Johnsontol leszopni azert elgondolkodtato. Coughlin helyeben kibasznam a csapat felet, kezdve a nagypofaju barmokkal.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mint kés a vajon, semmi esélyünk. Brady a legnagyobb sztár. A védelmünk kizárt, hogy labdát szerezzen. Akár le is lehetne fúlni a következő Pats TD után.
fcancellara
Most azonnal kapcsolj ki tévét, netet, mobilt és menj aludni!!! Hát mi a kurva élet ez a kishtűség, a Steelersről van szó, nem a Kisvárdáról. Mi akkor is képesek vagyunk nyerni, ha már lángol az Univerzum.
Cypress
Wut? Csak jinxelek
fcancellara
Itt JINX-re, kizárólag Iktriadnak van jogosultsága, mi csak szánalmas alatvalók vagyunk. 😀
Cypress
Damn right! Nyer a Pats! Uff, én beszéltem!
iktriad
Ezt tudjuk régóta 😊

több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Valahol rohadt szánalmas, hogy egy PO-ba menő csapatnál ha nem sackelik az irányítót MINDEN!!! passza elkapás az ellenfél irányítójának! Rohadtul nincs védelem!!!
NB2
Egesz szezonban ezt szokhattuk meg, kiveve a Vikings ellen 😀
toothy
Sajna mikor végre fellép a védelem, akkor jönnek a dropok az elkapóinktól

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mint kés a vajon, semmi esélyünk. Brady a legnagyobb sztár. A védelmünk kizárt, hogy labdát szerezzen. Akár le is lehetne fúlni a következő Pats TD után.
fcancellara
Most azonnal kapcsolj ki tévét, netet, mobilt és menj aludni!!! Hát mi a kurva élet ez a kishtűség, a Steelersről van szó, nem a Kisvárdáról. Mi akkor is képesek vagyunk nyerni, ha már lángol az Univerzum.
Cypress
Wut? Csak jinxelek
fcancellara
Itt JINX-re, kizárólag Iktriadnak van jogosultsága, mi csak szánalmas alatvalók vagyunk. 😀
Cypress
Damn right! Nyer a Pats! Uff, én beszéltem!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol rohadt szánalmas, hogy egy PO-ba menő csapatnál ha nem sackelik az irányítót MINDEN!!! passza elkapás az ellenfél irányítójának! Rohadtul nincs védelem!!!
NB2
Egesz szezonban ezt szokhattuk meg, kiveve a Vikings ellen 😀
toothy
Ohh már megint itt tartunk, jól van, semmiről nem maradtam le az elmúlt hetekben 😀