Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?Bazzani
Néha nálam is előfordul, F5 megoldja.xrace77
Jaja. Én is megoldottam,csak nem tudtam,hogy nálam van e a hiba.

több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?Bazzani
Néha nálam is előfordul, F5 megoldja.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én nem látom? 😀somoskovig
gondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólvadavemayer
A 😀 arra utalt, hogy én vettem ki, de mindegy. 😊somoskovig
éjjel én is kivettem kettő témát, volt egy erekaba, és eíkbckjas nevű 😊
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayer
Én nem látom? 😀somoskovig
gondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólvadavemayer
A 😀 arra utalt, hogy én vettem ki, de mindegy. 😊

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayer
Én nem látom? 😀somoskovig
gondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólva

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayer
Én nem látom? 😀

több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
7 éve alakult az NFL.hu

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A "központi rendszeridőt" nem tudjátok átállítani? Csak mert most néztem hogy ha nem vagyok bejelentkezve akkor a nyári időszámítás szerint számol a dolog, és aki nem regisztrált csak olvasgatni jár ide (és esetleg nem vágja az óraátállításos megoldást) annak komolytalannak tűnhet így a cucc 😊Rataxes
át tudjuk, de aniknek be van ixwelve a nyári, annak szar úgy

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
A "központi rendszeridőt" nem tudjátok átállítani? Csak mert most néztem hogy ha nem vagyok bejelentkezve akkor a nyári időszámítás szerint számol a dolog, és aki nem regisztrált csak olvasgatni jár ide (és esetleg nem vágja az óraátállításos megoldást) annak komolytalannak tűnhet így a cucc 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.somoskovig
Köszönöm.
Sikerült tetéznie a dolgot azzal,hogy PM-ben megkérdezte: miért vagyok ÉN ilyen vele?
Miután ismeretlenül leanyázott és lefaszszopózott.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂apeszos
Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.somoskovig
😊
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 568 — Chiefs GM
Érdekes egyéniség... 😀apeszos
Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂apeszos
Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Fogadunk? 😀

Asszem nyertem is.Bazzani
Érdekes egyéniség... 😀apeszos
Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Még nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Fogadunk? 😀

Asszem nyertem is.Bazzani
Érdekes egyéniség... 😀apeszos
Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszönjük gsn úr.Bazzani
Még nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Fogadunk? 😀

Asszem nyertem is.Bazzani
Érdekes egyéniség... 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Köszönjük gsn úr.Bazzani
Még nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Fogadunk? 😀

Asszem nyertem is.

több mint 14 éve
gsn 3 548
Köszönjük gsn úr.Bazzani
Még nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Köszönjük gsn úr.

több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem ezt a kaka gyereket ki lehetne törölni a fórumból.
De lehet,hogy csak én vagyok allergiás az ilyesmire.
Lions topik utolsó hozzászólás.Bazzani
Szerintem is, nagyon irritáló...
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Szerintem ezt a kaka gyereket ki lehetne törölni a fórumból.
De lehet,hogy csak én vagyok allergiás az ilyesmire.
Lions topik utolsó hozzászólás.

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.
Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.Bazzani
megoldottam, remélem jó így 😊Fucu
Köszönöm.
Már láttam,hogy Hörinek is így szólt a Colts topikban,de azt hittem valami haverja.

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.
Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.Bazzani
megoldottam, remélem jó így 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.
Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.