A fórummal kapcsolatos észrevételek
20 feliratkozó
több mint 14 éve
Jaja. Én is megoldottam,csak nem tudtam,hogy nálam van e a hiba.Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?BazzaniNéha nálam is előfordul, F5 megoldja.xrace77
több mint 14 éve
Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?BazzaniNéha nálam is előfordul, F5 megoldja.
több mint 14 éve
Csak nálam csúsznak néha egymásba a hozzászólások vagy ez másnál is gond?
több mint 14 éve
éjjel én is kivettem kettő témát, volt egy erekaba, és eíkbckjas nevű 😊A 😀 arra utalt, hogy én vettem ki, de mindegy. 😊somoskovigÉn nem látom? 😀somoskoviggondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólvadavemayer
több mint 14 éve
A 😀 arra utalt, hogy én vettem ki, de mindegy. 😊gondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólvadavemayertramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayerÉn nem látom? 😀somoskovig
több mint 14 éve
gondolom kivették, nem oda illő volt finoman szólvatramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayerÉn nem látom? 😀somoskovig
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.davemayerÉn nem látom? 😀
több mint 14 éve
tramadol? ajánlom az egyéb játékok topicot.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
A "központi rendszeridőt" nem tudjátok átállítani? Csak mert most néztem hogy ha nem vagyok bejelentkezve akkor a nyári időszámítás szerint számol a dolog, és aki nem regisztrált csak olvasgatni jár ide (és esetleg nem vágja az óraátállításos megoldást) annak komolytalannak tűnhet így a cucc 😊Rataxesát tudjuk, de aniknek be van ixwelve a nyári, annak szar úgy
több mint 14 éve
A "központi rendszeridőt" nem tudjátok átállítani? Csak mert most néztem hogy ha nem vagyok bejelentkezve akkor a nyári időszámítás szerint számol a dolog, és aki nem regisztrált csak olvasgatni jár ide (és esetleg nem vágja az óraátállításos megoldást) annak komolytalannak tűnhet így a cucc 😊
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.somoskovigKöszönöm.
Sikerült tetéznie a dolgot azzal,hogy PM-ben megkérdezte: miért vagyok ÉN ilyen vele?
Miután ismeretlenül leanyázott és lefaszszopózott.
több mint 14 éve
😊Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.somoskovigHát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂apeszos
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
több mint 14 éve
Én kevésbé vagyok türelmes, mint gsn vagy Höri, úgyhogy kivágtam a g*cibe.Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂apeszosÉrdekes egyéniség... 😀apeszosHát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
több mint 14 éve
Dehogynem... Egy agyturkásznak érdekes lenne. Elcsemegézne.... 😂Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.Fogadunk? 😀Érdekes egyéniség... 😀apeszos
Asszem nyertem is.Bazzani
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...Bazzani
több mint 14 éve
Hát nem pont érdekesnek nevezném,hogy első hozzászólással leanyázott. Gondolom megvárjuk,hogy megtegye még párszor.Érdekes egyéniség... 😀apeszosMég nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.Fogadunk? 😀
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Asszem nyertem is.Bazzani
Bár Hörinek és gsn-nek is kijutott a jóból...
több mint 14 éve
Érdekes egyéniség... 😀Fogadunk? 😀Köszönjük gsn úr.BazzaniMég nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Asszem nyertem is.Bazzani
több mint 14 éve
Fogadunk? 😀Köszönjük gsn úr.BazzaniMég nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.gsn
Asszem nyertem is.
több mint 14 éve
gsn
3 548
Köszönjük gsn úr.BazzaniMég nem tiltottam ki, csak figyelmeztettem. Azért töröltem mindent, mert nem való a Lions topikba.
Majd ha nem használ a figyelmeztetés, akkor lehetnek drasztikusabb lépések. 2-3 hsz után még változhat az ember hozzáállása és viselkedése.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Szerintem ezt a kaka gyereket ki lehetne törölni a fórumból.Szerintem is, nagyon irritáló...
De lehet,hogy csak én vagyok allergiás az ilyesmire.
Lions topik utolsó hozzászólás.Bazzani
több mint 14 éve
Szerintem ezt a kaka gyereket ki lehetne törölni a fórumból.De lehet,hogy csak én vagyok allergiás az ilyesmire.
Lions topik utolsó hozzászólás.
több mint 14 éve
Köszönöm.Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.megoldottam, remélem jó így 😊Fucu
Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.Bazzani
Már láttam,hogy Hörinek is így szólt a Colts topikban,de azt hittem valami haverja.
több mint 14 éve
Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.megoldottam, remélem jó így 😊
Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.Bazzani
több mint 14 éve
Detroit Lions topik 2103as hozzászólás.Gondolom nem akarjátok,hogy ebből komolyabb anyázás alakuljon ki.

