Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Egészen interaktív 😀
Üdvözlöm Babart!

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Ez az, ha öttel múlt, akkor nem "Tegnap 16:10:26"12
Legfelül kattints a "Profil-ra", azon belül "beállítások", majd pipa a "Nyári időszámítás (idő későbbre állítása 1 órával)" szöveg előtti kis rublikába.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mennyi az idő?12
12 múlt öt órávalHöri
Ez az, ha öttel múlt, akkor nem "Tegnap 16:10:26"

több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
uh bameg,ez beütött 😀

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😂

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mennyi az idő?12
12 múlt öt órával

több mint 14 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mennyi az idő?

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Hát ha nem a böngésző, akkor végképp nem értem. Nekem egyszer sem adott hiba üzenetet még, a Chrommal (alapból azt használom) végképp nem. Már csak azt lehetne megnézni, hogy a fórummotor extensions nem frissítette-e magát automatikusan.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, alapból nincs gond, egyszer-kétszer adja csak ki ezt

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chrommal teljesen hibátlan. Eddig.

Szerk: Végig mentem minden böngészővel, nálam mindegyikkel jó.... Igaz, nekem csak weblap teszternek vannak fent, teljesen kopaszok/plugin mentesek. Lehet hogy a böngészők valamelyik add-onjával akad össze.apeszos
Nem a böngésző a hibás, ez 100%.
Nálam sem mindig adja ki, szóval az, hogy egyszer végigpróbálva neked jó volt, nem bizonyít semmit.

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nekem a Chrome kidobta párszor, nem hiszem, hogy böngészőfüggő.

Meg volt egyszer olyan, hogy azt írta egy hsz elküldése után, hogy nincs adat, de maga a hsz elmentődött, ott volt a topikban.
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Chrommal teljesen hibátlan. Eddig.

Szerk: Végig mentem minden böngészővel, nálam mindegyikkel jó.... Igaz, nekem csak weblap teszternek vannak fent, teljesen kopaszok/plugin mentesek. Lehet hogy a böngészők valamelyik add-onjával akad össze.
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Nálam is jelentkezett a hiba.

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 385 — #NoStress
Safarival:


A program nem futtatható!


A hiba lehetséges okai
- a program hibás
- cgi program esetén hibás az interpreter elérési útvonala
- cgi program esetén rossz a programkód sorvégjele (unix sorvégjel kötelezõ)
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a fájl futtatási jogosultságok
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a könyvtár futtatási jogosultságok


Webmester infó
A futtatási jogosultságok megfelelõ beállítása minden esetben chmod 711, vagy chmod 755

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Nekem teljesen jó. Nem böngésző hiba? Mert amit Schleck írt, az nem nagyon lehet, hacsak kézzel nem barmoltak bele. Az a mappák attribútuma, írás/olvasás beállítás, az nem állítódik el magától. Esetleg valami plugin automata frissítése lehet még.....apeszos
Nálam is hibás, több böngészővel is.

több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nekem teljesen jó. Nem böngésző hiba? Mert amit Schleck írt, az nem nagyon lehet, hacsak kézzel nem barmoltak bele. Az a mappák attribútuma, írás/olvasás beállítás, az nem állítódik el magától. Esetleg valami plugin automata frissítése lehet még.....
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudjátok már esetleg a hiba okát? Most nekem is elkezdett hülyülni

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
detto
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
"A program nem futtatható!


A hiba lehetséges okai
- a program hibás
- cgi program esetén hibás az interpreter elérési útvonala
- cgi program esetén rossz a programkód sorvégjele (unix sorvégjel kötelezõ)
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a fájl futtatási jogosultságok
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a könyvtár futtatási jogosultságok


Webmester infó
A futtatási jogosultságok megfelelõ beállítása minden esetben chmod 711, vagy chmod 755"

Ilyet ír ki nekem most kb. minden második kattintásnál a fórumon. Egy frissítés megoldja, de azért nem tűnik jó előjelnek.Schleck
Dettó, nekem is elkezdett haldokolni a fórum.tenorx
most már nekem is. (úgy 1-2 órája)
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
"A program nem futtatható!


A hiba lehetséges okai
- a program hibás
- cgi program esetén hibás az interpreter elérési útvonala
- cgi program esetén rossz a programkód sorvégjele (unix sorvégjel kötelezõ)
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a fájl futtatási jogosultságok
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a könyvtár futtatási jogosultságok


Webmester infó
A futtatási jogosultságok megfelelõ beállítása minden esetben chmod 711, vagy chmod 755"

Ilyet ír ki nekem most kb. minden második kattintásnál a fórumon. Egy frissítés megoldja, de azért nem tűnik jó előjelnek.Schleck
Dettó, nekem is elkezdett haldokolni a fórum.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"A program nem futtatható!


A hiba lehetséges okai
- a program hibás
- cgi program esetén hibás az interpreter elérési útvonala
- cgi program esetén rossz a programkód sorvégjele (unix sorvégjel kötelezõ)
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a fájl futtatási jogosultságok
- php / cgi program esetén rosszul vannak beállítva a könyvtár futtatási jogosultságok


Webmester infó
A futtatási jogosultságok megfelelõ beállítása minden esetben chmod 711, vagy chmod 755"

Ilyet ír ki nekem most kb. minden második kattintásnál a fórumon. Egy frissítés megoldja, de azért nem tűnik jó előjelnek.

több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Valamelyk jófej mod tudna nyitni egy Shawnka nfl.com liga topicot a fantasy football ligákhoz? Vagy ha oda nem fér be, akkor nyithatok neki egyet egyéb játékokba?
több mint 14 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 750 — Believelander
Joey Tribbiani Hillises sigjével valami gáz lehet, mert nálam jelez,letiltja az Eset Smart Security 4.xrace77
deleted.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Joey Tribbiani Hillises sigjével valami gáz lehet, mert nálam jelez,letiltja az Eset Smart Security 4.
több mint 14 éve
gsn 3 548
Bár szabad a téma nyitás Egyéb játékok topikban, még is kérnék az adminoktól engedélyt, hogy a PL fantasy játéknak nyithassak egyet. Előre is köszönöm.tüsi91
Nyugodtan nyisd meg.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness