Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Igaz.
De ezen sírtam:

György Kecskés: darált hús, rizs, füstölt kolbász, káposzta, piros paprika, só, bors, fokhagyma. ez a töltött káposzta, nem mű lófasz festék meg update

😀 😀 😀JC6
én attól sírok, mikor írják bazd, hogy 2 gyümölcsleves - ofkorsz ápdét - oszt majd a 160cm-s 95 kilós! barnahajú xlábú Senki Juliskából majd 1-2re Pamela Anderson lesz...

"Az én 13 éves lányom 30 kilót fogyott update alapelvekkel, de a termékei nélkül, mert azok megfizethetetlenek egy 4 gyerekes családnak. Sőt a legtöbb embernek! De én is isteni diétás töltöttkáposztát készítek! Saját recept!"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha már Norbi:  www.youtube.com/watch?v=tMP11fCXdXw
"Vegyed meg a kazettámat, hadd építsek még egy házat!" 😂

Tőle szánalmasabb is csak a neje, aki plasztikásztatja magát, de mindig hangoztatja, hogy de mert a rendszeres edzés milyen fontos, meg ő ezért mennyit küzd, és így kéne minden nőnek... süti
A legkeményebb az volt, amikor elkezdett diétázni azzal a sok szarral, amit előállítanak Norbikával, aztán pár napra rá összeesett 😀
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha már Norbi:  www.youtube.com/watch?v=tMP11fCXdXw
"Vegyed meg a kazettámat, hadd építsek még egy házat!" 😂

Tőle szánalmasabb is csak a neje, aki plasztikásztatja magát, de mindig hangoztatja, hogy de mert a rendszeres edzés milyen fontos, meg ő ezért mennyit küzd, és így kéne minden nőnek...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Igaz.
De ezen sírtam:

György Kecskés: darált hús, rizs, füstölt kolbász, káposzta, piros paprika, só, bors, fokhagyma. ez a töltött káposzta, nem mű lófasz festék meg update

😀 😀 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Jó, mondjuk nekem sem ezzel van baj, hanem az arrogáns stílussal.JC6
530 ezer lájkolója van facebookon, a negatív reklám is reklám, ahogy azt az rtl klubnál szintén nagyon jól tudják (lásd borzalmas x-faktor 2+ milliós nézettséggel)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó, mondjuk nekem sem ezzel van baj, hanem az arrogáns stílussal.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Na ne Sobri, ezt még te sem gondolhatod komolyan...JC6
de teljesen igaza van, miért ne lenne? egy márka vagy akár egy termék felfuttatásához viszont szervesen hozzátartozik a vevőszolgálat is, természetesen az "ellentábor" is megéri a pénzét

 www.facebook.com/photo.php?fbid=433791843336888&set=a.134875776561831.22014.134583563257719&type=1&relevant_count=1

ez volt az egyik első komment: " Én szívesen kipróbálnék minden terméket, de nem megy. örülök ha az átlag kaját meg tudom venni. 😕("

instant agyhalál...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na ne Sobri, ezt még te sem gondolhatod komolyan...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
azért megnézném, hogy mit kapna pl. a Lamborghini, ha a facebook oldalukon elkezdenének egy "ha nincs ilyen kocsid senki vagy" kampányt...

ez megint az a vita, amiből a védekező nem jöhet ki jól, ezzel a hozzáállással meg aztán pláne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Arrogáns stílus, de igaza van.
Ha valami ennyi, akkor ennyi. Miért lenne túlzás?
Én is drágálom és irreálisnak tartom jópár termék árát, de ha ennyiért megéri árusítani, és el lehet adni, akkor valószínűleg ennyi a valós piaci ára, ergó nem túlzás.Sobri Jóska
Sobri, ha valamit el akarsz adni, akkor ilyen stílusban küldöd el az érdeklődőket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Arrogáns stílus, de igaza van.
Ha valami ennyi, akkor ennyi. Miért lenne túlzás?
Én is drágálom és irreálisnak tartom jópár termék árát, de ha ennyiért megéri árusítani, és el lehet adni, akkor valószínűleg ennyi a valós piaci ára, ergó nem túlzás.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Amikor ellopták a csaj telefonját elvitte abba az irányba, hogy joga van e a csajnak kiabálni. Most megölnek egy kisfiút, de erre már senki sem emlékszik, mert tök máshol jár a téma. Mindent az elkövetőkért. Buzi jogvédő majmok.Bazzani
Félreértettél. Nem a jogát vontam kétségbe, csak minősítettem a viselkedését: irreálisnak és túlzónak.
De a jogát a túlreagáláshoz nem vitattam.
Most meg mindenki emlékszik a kisfiúra, csak arról volt kedvem beszélgetni, hogy vajh' milyen megoldás lenne az ilyen esetekre, milyen büntetés, ami meg is valósítható és igazságosnak is tűnik.
Sajnálatos, hogy egy felnőtt ember, egy családapa ennyire nem a történteket látja, hanem a saját torz szemüvegén keresztül értelmezi - félre.
Egyedül a buzi jogvédő majomnak van némi köze a valósághoz.
Ezt tudom vállalni, olyan 33%-ban.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
 kaposvarmost.hu/videok/kaposvar-most/2012/11/03/piros-attila-fokapitany-brutalisan-vegeztek-bencevel_3770.html

Mialatt a kapitány sajtóttájékoztat, le lehet olvasni az arcáról a döbbent kérdést: "Ilyen van???"

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az szerintem is sok.
De valami megoldást találni kell, mert túl sok az erőszakos bűncselekmény.
Főként gyerekeken és időseken.Bazzani
Nincs kivitelezhető megoldás sajnos.Medvepapa
Én úgy látom, hogy visszatartó erő nincs.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Az szerintem is sok.
De valami megoldást találni kell, mert túl sok az erőszakos bűncselekmény.
Főként gyerekeken és időseken.Bazzani
Nincs kivitelezhető megoldás sajnos.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az szerintem is sok.
De valami megoldást találni kell, mert túl sok az erőszakos bűncselekmény.
Főként gyerekeken és időseken.

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Természetesen sajnálom szegény gyereket, senkinek nincs ahhoz joga, hogy elvegye a másik életét. De azért már az is túlzás amit sokan művelnek a facebookon, meg egyéb helyeken. Olyan kommentek vannak néhol, hogy az agyam eldobom. Honnan tudja egy vadidegen, hogy jóravaló, cserfes gyerek volt. pár itt-ott megjelent kép alapján??? Mert nekem egyáltalán nem ez jön le. Az egész "család" teljesen gázosnak néz ki. Természetesen nem megoldás semmire, amit tettek, és akármilyen is volt a gyerek, de azért nem kell egyből szentté is avatni a kiskölköt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor ellopták a csaj telefonját elvitte abba az irányba, hogy joga van e a csajnak kiabálni. Most megölnek egy kisfiút, de erre már senki sem emlékszik, mert tök máshol jár a téma. Mindent az elkövetőkért. Buzi jogvédő majmok.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Régen is lehetett motiválni, most is lehetne.
Nem csinálod? Oké, lehet menni egy tök üres cellába két hétig.
Megint felültök egy több oldalas provokációnak.Bazzani
Kb már vártam mikor jön Sobri és viszi el tök más irányba az egészet.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ja, és nincs semmi vesztenivalóm, hisz a szabadságomat már elvetted, neked vannak kötelezettségeid, nekem nincsenek.Sobri Jóska
Tévedés. Attól, hogy elítéltként a bíróság jogerős ítélettel korlátozta valamelyik alkotmányos alapjogod érvényesülését, kötelezettségeid még vannak (maradnak) /éppúgy, mint ahogy jogaid is maradnak/.
Megint kezdesz elrugaszkodni a valóságtól.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Régen is lehetett motiválni, most is lehetne.
Nem csinálod? Oké, lehet menni egy tök üres cellába két hétig.
Megint felültök egy több oldalas provokációnak.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Konditerem, színes TV, séta, cigi, telefon, könyvtár, beszélő. Ezekkel azt gondolom lehetne motiválni embereket ha nem járnának alapból. Egy mai BV intézet inkább hasonlít egy bűnbarlanghoz, mint egy börtönhöz/fegyházhoz. Egyedüli visszatartó erő maga az az erőszakos közeg lehet, amibe kerülsz. Boston
Tökéletesen megoldás. Az alap " szolgáltatás" ha annyit tartalmazna, hogy ne dögöljön a delikvens éhen, szomjan, meg ne fagyjon meg, az pont elegendő lenne, a többiért meg kell dolgozni.

Egyébként ebben az esetben a nőt szerintem kb. úgy fogják bevinni a börtönbe, hogy az ebédlőben bemutatják, hogy itt az új lakó, megöletett egy gyereket. Onnantól kb. kívánni fogja a halálbüntetést, az őrök meg majd pont nem érnek rá annyira az ő cellájára ránézni.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Konditerem, színes TV, séta, cigi, telefon, könyvtár, beszélő. Ezekkel azt gondolom lehetne motiválni embereket ha nem járnának alapból. Egy mai BV intézet inkább hasonlít egy bűnbarlanghoz, mint egy börtönhöz/fegyházhoz. Egyedüli visszatartó erő maga az az erőszakos közeg lehet, amibe kerülsz.

Do your job
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Érthető, de igazából az ilyen latolgatásokkal csak oda lyukadunk ki, hogy alapvetően mind lehetőségeket tekintve, mind megvalósíthatóságukat, szinte az a legműködőképesebb, és így profánul a legjobb rendszer, ami most van.
Mert bár az áldozatok rokonainak a kártérítés jobb, de elzárva érdemi bevételre nem igazán lehet szert tenni: ugyanis bent nem piaci fizetést kapnak az elítéltek amúgy is betanított jellegű munkákért, melyek azért nem nagy összegek. Pár tízezer forint maximum.

Sobri Jóska
A rendszer jó, csak kicsit mindig alakítgatni kell. A börtönben nem keres sokat, de az egészet el lehet vonni. Szabadulása után már kereshet annyit, hogy tényleges kártérítés legyen. Legfeljebb fizet élete végéig.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: