Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

2 órája
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.
deyell
Elvileg a Real 70 millióban határozta meg az árát, de a Como-nak 60 millióért engedik.
A visszavásárlási opciójuk pedig 80 M euro lesz.
Willie Parker
Aranyosak a drágák, adtak 1 millió kedvezményt a Comonak?
slowmotion
?

A Real fizetett érte 9 milliót.
A Como fizetett 60 milliót, vagyis nettó 51-be került az olaszoknak, az nem ár érte.

Másnak 70 millió volt a minimum ár, akkor meg 61 misit keresett volna rajta a Madrid.


Willie Parker
Hát vagy ez, vagy a Real eleve nem fizette ki a kilencet, hanem a Como kifizetett még hatvanat, és vissza se kellett cuccolnia Béke Mikinek. De ebben az esetben lényegében 69 méter volt az ára.
3 órája
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Goncalo Ramos 65m+5m -> Milan
Hat ezek sem normalisak b+... evi 6 golert
Beki
En birom Mendest. Minden evben rohan a Milanhoz, es megprobalja jol behuzni a csobe az aktualis sportigazgatot valami kokler jatekosaval, de jobbara nem sikerul neki.

Most szerencsere sikerult, egy teljesen folosleges faszival, akinel konkretan a 17 eves Camarda siman jobb. Csak Amorim kerte, mert korabbrol ismeri.

Facepalm.

Miota Ibranak van szava a Milan vezetosegeben, azota egy hulladek a teljes menedzsment. Amilyen jo jatekos volt, annyira buta vezeto.

A PSG meg eladta dragabban, mint amiert vettek annak idejen, mar akkor is jocskan tularazva, faszi meg ket eve palyat is alig lat abban a csapatban. Hat a fene tudja, bizzunk benne, hogy ha viszont rendesen kezdo lesz, akkor lehet benne 15-20 gol. En nem hinnem, de remenykedni lehet.

A vicc az, hogy sok penz nem lesz igazolasokra, de ez a 70 millio koruli igazolas kb el is viszi a transzferbudzse ketharmadat.

3 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Goncalo Ramos 65m+5m -> Milan
Hat ezek sem normalisak b+... evi 6 golert
Beki
Nekem Ramos játéka olyan, mintha eleve az öregfiúkban nyomná.
3 órája
Beki New York Jets 2 894
Goncalo Ramos 65m+5m -> Milan
Hat ezek sem normalisak b+... evi 6 golert
3 órája
remontada San Francisco 49ers 1 595
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.
deyell
Elvileg a Real 70 millióban határozta meg az árát, de a Como-nak 60 millióért engedik.
A visszavásárlási opciójuk pedig 80 M euro lesz.
Willie Parker
Aranyosak a drágák, adtak 1 millió kedvezményt a Comonak?
slowmotion
Perez egy világi fasz. De ez az iskolapéldája volt hogy kell az ilyen dealt csinálni.
5 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.
deyell
Elvileg a Real 70 millióban határozta meg az árát, de a Como-nak 60 millióért engedik.
A visszavásárlási opciójuk pedig 80 M euro lesz.
Willie Parker
Aranyosak a drágák, adtak 1 millió kedvezményt a Comonak?
slowmotion
?

A Real fizetett érte 9 milliót.
A Como fizetett 60 milliót, vagyis nettó 51-be került az olaszoknak, az nem ár érte.

Másnak 70 millió volt a minimum ár, akkor meg 61 misit keresett volna rajta a Madrid.

Szerkesztette: Willie Parker
5 órája
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
@Kenny tudsz valamit az ETO-ról? Világi papa tényleg meghúzta a nadrágszíjat?
Mert akkor ott is lefő a kv..
JC6 (Mr. Miele)
Mindenki meghuzta a nadragszijat.
Stez
ETOs oldalon olvastam, hogy transfer stop van a klubnál. Vinnék a Tóth, Vitális, Benbuali hármast konkrét ajánlattal, de csak akkor lesz deal, ha túlfizetik Őket, különben maradnak. Slovnat Oszkár hozott egy elég ígéretes mexikói edzőt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
5 órája
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.
deyell
Elvileg a Real 70 millióban határozta meg az árát, de a Como-nak 60 millióért engedik.
A visszavásárlási opciójuk pedig 80 M euro lesz.
Willie Parker
Aranyosak a drágák, adtak 1 millió kedvezményt a Comonak?
7 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 681
A Realnak a buy-back opció megmaradt Pazra. Csak az már 80 millió.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
8 órája
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Sima üzlet nálam. 9 millióból csinál 60 at ha rábólint a Como, és Paz is ott játszhat ahol szeretne. win-win. Ha meg nem bólint rá, nyilván többért eladja, tehát 9 millióból csinál minimum 60 at, ingyen pénz hülye lenne nem meghúzni
kapitnono
Igen, es ez a jo uzlet, ami turelemmel sokkal jobb lehetne. Es amilyen helyzetben volt a Comonal Paz, meg mivel a Realnal ott van Bellingham a poszton, Pereznek pont, hogy semmibe sem kerulne amugy varni, a riziko sokkal kisebb, mert ha kiesne, egy sulyos serulesbol labadozl Pazert is kapna a Real 45-50 milliot, viszont egy jo szezonnal meg lazan a 100-130 milliot verdesne az ara. Az ara, mert arrol nem is beszelunk, hogy Paz felelmetesen jo jatekos szerintem, es pont egy olyan kreativ karakter, akire a Real szerintem Ozil, majd utana Kroos ota var. Ugyhogy meg a tovabbadasban sem feltetlenul gondolkodtam volna, hanem hagyom a Comoban egy evet, mivel a buy back opcio jovore is ervenyes lenne, igy aztan vagy visszahozom 2027 nyaran, hogy jatsszon nalam, vagy ha megint egy jo szezon utan van, eladom elmebeteg osszegert. Barmelyikkel szerintem jobbat huzott volna a Real, minthogy most eladja 60-ert, meg ugy is, hogy vegulis marad a Comoban, de vegleg. En ezt azert mondom, mert szerintem Paz rohadt jo jatekos, es az egyik legjobb fiatal, es ertem, hogy a Realnak telitett a kerete jelenleg, de en akkor sem herdalnek el egy ilyen minoseget Perez helyeben most. Es fura, hogy o igy tesz, mert o sok esetben a turelemrol volt hires (eleg csak arra gondolni, hany jatekosra vart inkabb fel-egy evet, hogy szabadon elhozza, stb), mig ez a Paz-tema meg pont csupa turelmetlenseget mutat.

De mindegy, mostmar lenyegtelen, en orulok, hogy a Comonal marad Paz, neki tenyleg nagyon jo mentor Fabregas. Ha ilyen utemben fejlodik, 23 eves korara klasszis lesz.

8 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 738
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.
deyell
Elvileg a Real 70 millióban határozta meg az árát, de a Como-nak 60 millióért engedik.
A visszavásárlási opciójuk pedig 80 M euro lesz.
10 órája
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
zacknorb
hálistennek.

built for this shit

10 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Como agree deal with Real Madrid to BUY Nico Páz on permanent move, here we go! 💣🇦🇷

Agreement reached as Como will re-buy Nico Páz from Real Madrid.

Nico wanted to stay at Como.

ℹ️ Real Madrid will keep control on Nico and mantain BUY BACK CLAUSE. ⚪️🫱🏻‍🫲🏼
12 órája
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Sima üzlet nálam. 9 millióból csinál 60 at ha rábólint a Como, és Paz is ott játszhat ahol szeretne. win-win. Ha meg nem bólint rá, nyilván többért eladja, tehát 9 millióból csinál minimum 60 at, ingyen pénz hülye lenne nem meghúzni


1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 681
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Ezt nem tudom, én csak a másikat hallottam. Ha idén Lejár a 9m visszavásárlási opció akkor hülye lenne nem visszavenni ha amúgy ér vagy 70et.
Nemes samu09
27 nyarára is volt buy-back de mi garantálja hogy Nico Pazt akkor is annyiért tudnák eladni mint ma?
Ez nem retek nálam, hanem üzlet.
KeyG
Ha kettetorik a labat, akkor is kapnak 60 milliot egy ilyen jatekosert. A gyerek nyomna a Comoba meg egy ilyen szezont, es a 100 milliot verdesne az ara, siman jobb jatekos, mint az amugy szinten nagyon jo Alvarez, akiert epp licithaborut tart az Atletico, es 150 alatt allitolag szoba sem all senkivel sem.
Stez
Egy sérülés sok mindent megváltoztathat. Hazard, Asensio, Militao, Alaba.
Totál értéktelenek lettek idővel.
Rodrygo-val nem is tudom mi van, de ma már az értéke 40-50 millió és 2 éve mondjuk 120 volt.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Ezt nem tudom, én csak a másikat hallottam. Ha idén Lejár a 9m visszavásárlási opció akkor hülye lenne nem visszavenni ha amúgy ér vagy 70et.
Nemes samu09
27 nyarára is volt buy-back de mi garantálja hogy Nico Pazt akkor is annyiért tudnák eladni mint ma?
Ez nem retek nálam, hanem üzlet.
KeyG
Ha kettetorik a labat, akkor is kapnak 60 milliot egy ilyen jatekosert. A gyerek nyomna a Comoba meg egy ilyen szezont, es a 100 milliot verdesne az ara, siman jobb jatekos, mint az amugy szinten nagyon jo Alvarez, akiert epp licithaborut tart az Atletico, es 150 alatt allitolag szoba sem all senkivel sem.

1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 681
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Ezt nem tudom, én csak a másikat hallottam. Ha idén Lejár a 9m visszavásárlási opció akkor hülye lenne nem visszavenni ha amúgy ér vagy 70et.
Nemes samu09
27 nyarára is volt buy-back de mi garantálja hogy Nico Pazt akkor is annyiért tudnák eladni mint ma?
Ez nem retek nálam, hanem üzlet.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.
Stez
Ezt nem tudom, én csak a másikat hallottam. Ha idén Lejár a 9m visszavásárlási opció akkor hülye lenne nem visszavenni ha amúgy ér vagy 70et.
1 napja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.
kapitnono
Tehat szimplan huzott egy retket Perez. Mikozben Paz kb konyorgott neki, hogy meg egy szezonra hadd maradhasson a Comonal, mert szeret ott jatszani, es amugy kifejezetten jol is fejlodott Fabregas kezei alatt.

1 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 361 — WHO DAT!!!!
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
Nemes samu09
Elvileg nem ez a helyzet. Ugye 9 milliós visszavásárlási opciójuk volt, azt most aktiválták, és felajánlották a comonak 60 millióért hogy visszavehetik. Ha nem akkor másnak lesz eladva ahogy olvasom.


1 napja
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbítunk, nem hiszem hogy elengedik
KeyG
Mou kérte Pazt vissza, szerintem marad.
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 681
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
zacknorb
Ha Vini nem hosszabbít, nem hiszem hogy elengedik

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.
KeyG
Szerintem nem akkora kérdés, el lesz adva
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 681
Nico Páz visszakerül a Realhoz. Az hogy eladják vagy megtartják az marad a kérdés.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
@Kenny tudsz valamit az ETO-ról? Világi papa tényleg meghúzta a nadrágszíjat?
Mert akkor ott is lefő a kv..
JC6 (Mr. Miele)
Mindenki meghuzta a nadragszijat.