NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 767
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mondjuk ez a 'megsértődök és lelépek, nézzétek csak majd mi lesz nélkülem' hozzáállás is gyermeteg szerintem. szaba
lehet hogy gyermeteg, de attól még igazuk van, mert nem lesz itt lófasz sem.
A legrosszabb a dologban hogy ezzel sem ér célt senki, azzal hogy kilépnek csak azzal a pár GM-el basznak ki akit eddig is érdekelt ez az egész, aki eddig leszarta az azután is le fogja.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
szerintem megoldás lett volna az is ha fetomyt bevettük volna főnöknek Höri mellé, szerintem még most sem lenne késő, mert így nélkülük nem sok értelme van ennek az egésznek.

megértem én is Hörit, nem erről van szó, mert van ezzel meló nem is kevés de szerintem ha szólt volna fetomynak , hogy most nincs ideje ezzel foglalkozni és segítsen be neki, akkor szó nélkül elvállalta volna. így meg ez van. jobb ez így?
eaglesmcnabb
Mondjuk ez a 'megsértődök és lelépek, nézzétek csak majd mi lesz nélkülem' hozzáállás is gyermeteg szerintem.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem megoldás lett volna az is ha fetomyt bevettük volna főnöknek Höri mellé, szerintem még most sem lenne késő, mert így nélkülük nem sok értelme van ennek az egésznek.

megértem én is Hörit, nem erről van szó, mert van ezzel meló nem is kevés de szerintem ha szólt volna fetomynak , hogy most nincs ideje ezzel foglalkozni és segítsen be neki, akkor szó nélkül elvállalta volna. így meg ez van. jobb ez így? szerintem nem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
szerintem meg az olyan gm-ek mint fetomy vagy stez miatt volt jó ez a játék, és elég szomorú hogy ez eddig fajult.
eaglesmcnabb
Mondjuk olyan szempontból Hörinek is igazat adnék, hogy nem egyedül egy emberre kéne bízni az egésznek a vezetését. Simán lehetne 2-3 ember, akik között megoszlik ez az egész. Mármint a döntéshozatal. Pl. ha valami meg van szavazva, azt nem feltétlen kell mindig ugyanannak az embernek jóvá hagynia. Azért mert az NFL-ben Roger Goodell a főgóré, ne higgyük már azt, hogy itt is feltétlen így kell működjön a dolog. Vagyunk 32-en, ebből biztos lehet 3-4 olyan embert találni, aki ráér és megteheti, hogy ezzel foglalkozik.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt sosem fogom megerteni. Van aki csinalja, lelkes mukodik miatta a jatek, o rossz, senki nem all melle. Van akinek nincs ideje ra, amit megertek es nem jatszik, az is jo, van akinek nincs ideje ra, mas fronton nyomul, de nem vesz maga melle senkit akinek van ra ideje es kedve inkabb elsikkad a jatek. Ez is jo mindenkinek. Mi lesz most Fetomy nelkul konkretan ? Semmi. Az a baj hogy konkretan semmi. Tudom, regen is volt jatek csak akkor foglalkoztak is vele.
Nekem semmi bajom nem volt eddig sem Horivel. Azt azonban be lehet latni, ha nincs ideje/ kedve hozza akkor valamin valtoztatni kell. Ha ez atmeneti co commishal, ha permanens es erdekmulas, akkor el lehet engedni a poziciot. Most ennek koszonhetoen elmegy a ket legaktivabb GM.
Hogy mit visznek magukkal?

Fetomy az adminisztracio 70%-at, a lapszemle 80%-at es az osszes statisztikat vagy amit erdemes olvasni. Nekem aztan sok vitam volt vele, de felul tudok ezen emelkedni, mert latom mit tett a jatekert. Plusz az egyik legtobb munkat a jatekban miota az uj sim volt.
Stez az egyik legaktivabb GM, aki megcsinalta az is sim statjait, osszefogta ennek kesziteset, lehuzasok ide vagy oda, mindig aktiv volt es amiben segiteni kellett megtette.

Arrol mar nem is beszelve, hogy inaktiv embereket itt kell tartani, az jo, akik tesznek is a jatekert es itt vannak meg menjenek, mert vitak vannak.

Tenyleg ez a jo nekunk? Remek.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
szerintem meg az olyan gm-ek mint fetomy vagy stez miatt volt jó ez a játék, és elég szomorú hogy ez eddig fajult.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Hát ha Stez lemond, azt kellőképpen meg kell ünnepelni egyrészt, másrészt Höri élete munkáját vitte véghez. 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Várjál már fetomy, mielőtt felmondassz trédeld Russell-t Minnesotába 😊 Hajlandó vagyok lehúzatni magam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem azért érdemes lenne az új cut büntire vonatkozóan is beletenni egy megjegyzést, hogy "vigyázzá, mer' jövőre már csak így cutolhatsz!" 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 144 — Keep pounding
1. Fetomy a hétvégén kiteszi az aktuális szabálykönyvet, asszem ebben maradtunk vele, ha nem majd megcáfol 😊
2. Az új cut bünti még nem lesz benne, mivel csak jövőre lesz bevezetve, és nehogy összezavarjon valakit, illetve ha van az elfogadottnál jobb ötlete valakinek jelezze fetomy felé PM-ben, megrágjuk, megszavaztatjuk, de az biztos, hogy jövőre drasztikus szigorítás lesz.
3. Minden új ötlettel fetomyt lehet zaklatni PM-ben, de csak akkor, ha az már ki van normálisan dolgozva, kb egy az egyben be lehetne vezetni a szabályok közé, lózungokból, sirámokból nem kérünk, ő sem időmilliomos.
4. FA a tavalyi rendszer szerint zajlik majd posztonként, erre is jöhetnek a javaslatok, jövőre megváltoztathatjuk, ha lesz életképesebb alternatíva.
5. UDFA már idén változik, egyelőre Igor rendszere a nyerő, de még ez sem 100 %, jöhet a sok világmegváltó gondolat.
6. Utóbbi minden egyéb vonatkozásában mehet fetomynak PM-ben, de nem győzöm hangsúlyozni, csak akkor írjunk neki, ha már életképes megvalósítható állapotban van a javaslatunk.
7. Fetomy nyit majd egy lezárt topikot, oda fogja rakosgatni a jó ötleteket, mert ami most a javaslatok topikban van az átláthatatlan, 30 oldalakat kell visszaolvasni a sok szemét miatt. Alkalomadtán majd szavazunk róluk.
8. Önkéntes játékról beszélünk, senkinek nem kötelező részt venni benne, akinek nem tetszik, az kiléphet, nem lesz visszatartva.
9 Ha bármiben nem így állapodtunk volna meg fetomyval, majd megcáfol 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bullshit
Szegecs
hát ez csakugyan bullshit, hogy mindenki szarul értelmezte a szabályt, kivéve te. Én kérek elnézést.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
másik kérdés, ha nem sikerül vele most hosszabítani, akkor jövőre még 1x megtehetem?

greg hardy pénze meg 😀
kíváncsi vagyok piacon mennyiért kellt volna el. 2,5-3milla?braxa88
erre a lolnál kifejezőbb szót nem tudok írni.... 😀 (konkrétan, ha jól tudom a PFF 6.DE-nek jelölte év végén, bár én nem igazán hiszek nekik, de a 61 TT, 11 sack nekem elég bizonyíték erre 😊 )

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ki az inaktív? tyr meg ork, ez mindig is így volt, tradíció.Höri
De ez miert jo neked es nekunk?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
elugattam múlt év végén, hogy felőlem akármennyi javaslatot, kérdést lehet írni, de én biztos nem fogok vele foglalkozni mert nem érdekel. volt is rá jelentkező, hogy kézbeveszi, onnantól engem az a része hidegen hagyott.

rajtam kívül tizen biztosan tudnak írni a hivatalos közelényekbe, sose volt lebaszva senki amiért megtette, oldjátok meg bazmeg.

ki az inaktív? tyr meg ork, ez mindig is így volt, tradíció.Höri
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
elugattam múlt év végén, hogy felőlem akármennyi javaslatot, kérdést lehet írni, de én biztos nem fogok vele foglalkozni mert nem érdekel. volt is rá jelentkező, hogy kézbeveszi, onnantól engem az a része hidegen hagyott.

rajtam kívül tizen biztosan tudnak írni a hivatalos közelényekbe, sose volt lebaszva senki amiért megtette, oldjátok meg bazmeg.

ki az inaktív? tyr meg ork, ez mindig is így volt, tradíció.Höri
pfffff na jo az ilyenek miatt avan ki a faszom mar teljesen... szarsz az egészbe, elnezed ezt gmeknek is es meg kurvanagy arcnak is tartod magad ettől... szanalom az egesz baratom de igazad van, legalább büszke vagy ra!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyi kell, hogy adott személy kinevezi magát vidékfejlesztési miniszternek mint azt megtette tegnapelőtt gabó és/vagy fetomy és elvégzi azt a piszkos munkát amit én nem. ez megtörtént a nyáron is, akkor is volt felelőse (nem én), de elbukott.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
elugattam múlt év végén, hogy felőlem akármennyi javaslatot, kérdést lehet írni, de én biztos nem fogok vele foglalkozni mert nem érdekel. volt is rá jelentkező, hogy kézbeveszi, onnantól engem az a része hidegen hagyott.

rajtam kívül tizen biztosan tudnak írni a hivatalos közelényekbe, sose volt lebaszva senki amiért megtette, oldjátok meg bazmeg.

ki az inaktív? tyr meg ork, ez mindig is így volt, tradíció.Höri
Jelentkező kell, hogy csinálja a dolgokat. Téged nem érdekel. Hidegen hagy.
Szerintem a Commishnak nem így kellene hozzáállnia a dolgokhoz. Akkor minek vagy? Ha ezek nem érdekelnek, akkor csak told a csapatoddal, ne legyél Commish, és még csak magasról szarnod sem kell semmire.
Oldjuk meg bazmeg.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
az élő hátralevő szerződés átlagára vonatkozott a kikötés eaglesmcnabb
Igen, viszont nem volt egyértelmű a szabálykönyvben hogy melyikre vonatkozik, és ezt a kiskaput használta ki Szegecs 😊 De most már Rajna átírta, úgyhogy örülünk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Rata szerintem ez nem így működik. Ha így működne akkor nem kéne megfizetnem jövőre a 11 millát mojonak. az élő hátralevő szerződés átlagára vonatkozott a kikötés eaglesmcnabb
bullshit
azt a szabályt 2008ban hoztuk, és csak az aktuális évre vonatkozott, mire is vonatkozott volna, hiszen nem is voltak akkor még változó szerződések


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
elugattam múlt év végén, hogy felőlem akármennyi javaslatot, kérdést lehet írni, de én biztos nem fogok vele foglalkozni mert nem érdekel. volt is rá jelentkező, hogy kézbeveszi, onnantól engem az a része hidegen hagyott.

rajtam kívül tizen biztosan tudnak írni a hivatalos közelényekbe, sose volt lebaszva senki amiért megtette, oldjátok meg bazmeg.

ki az inaktív? tyr meg ork, ez mindig is így volt, tradíció.

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Rata szerintem ez nem így működik. Ha így működne akkor nem kéne megfizetnem jövőre a 11 millát mojonak. az élő hátralevő szerződés átlagára vonatkozott a kikötés

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
hogy ilyen fake szintu hulyegyerekek szabadon garazdalkodnak a jatekban minden buntetes nelkul.Delonso_
te vagy a buntetes az en randalirozasomert, erre meg nem gondoltal ? 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
az lehet, attól mág másra is vonatkozik a szabály, nem csak egyedül rád 😉eaglesmcnabb
Szegecsnél rá lehetett húzni hogy szabályos a dolog, mivel ismerjük az eredeti szerződéseket (amiknek az éves átlagánál végül magasabb fizut adott) . Vilmáról nem tudom megvan-e még valahol az eredeti contract, a 6 milkás utolsó évnél viszont kisebb fizuátlagot ajánlott Beki. szerk.: de szerintem ez már igazából tökmind1, ha akarná és kikeresné hogy az eredeti contract átlaga alacsonyabb volt az ajánlatánál akkor jogos lehetne a reklamációja, de nem akarja 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 231 — Whoops, looks like something went wrong.
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.
eaglesmcnabb
Ott én hibáztam, mert nem olvastam végig figyelmesen a szabálykönyvet, de ami azt illeti jól is jártam, mert az Excelben, ahol vezetem a dolgokat vmi nem volt jó, így azóta Vilma már szabadügynök. 😊Beki
Így van.
Csak a lényeget nem veszed észre, amit a nagykutyáknak lehet, azt neked már nem.
És szinte minden le van szarva, mindenki azt tesz, amit akar. De miért ne tenné, ha egyszer a Commisht nem zavarja?

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 308 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk az úgy korrekt, hogy beki hosszabbítása semmis, Szegecs meg leszerződtette az embereit minden további nélkül.
eaglesmcnabb
Ott én hibáztam, mert nem olvastam végig figyelmesen a szabálykönyvet, de ami azt illeti jól is jártam, mert az Excelben, ahol vezetem a dolgokat vmi nem volt jó, így azóta Vilma már szabadügynök. 😊Beki
az lehet, attól mág másra is vonatkozik a szabály, nem csak egyedül rád 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
milyen lehuto helyett dolgozzal hori? senki nem ezt v árja el, de mindegy.
egyébként en mindig megértettem hogy nem legfontosabb meg mittudomen. de neked semennyire nem fontos, ami megint nem baj, de akkor minek vallaltad el/vagy meg mindig az? megértem, hogy másnak nem fontos stb de akkor at lehet adni a helyet olyannak, akinek meg fontos.

ja egyébként vicces, hogy hány ember sunyit élesben, miközben meg titokban, pm valtasokban tudja adni az ívet... gerinces magatartás es ha mondjuk stezre ra van húzva a vizes lepedo, akkor bekusznek en is alá, mert pontosan egyetértek vele, sőt en is indítottam el a témát. persze mert nekem fontos a játék amibe 6 evet oltem, es kurvara. nem tetszik, hogy a játék feje kurvara szarik bele. es nem az hogy nem dolgozik más helyett, hanem pl bármilyen szabalyszeges, visszaélés történik, magasrol szarik ra ahelyett, hogy bekemenyitene...

tok mindegy, hogy ki szerint gáz, en leszarom. pont azért van bajom évek óta, mert a komis ide se jön, ilyen orkok jo ha emlékeznek hogy valaha volt ilyen játék valahol es akkor csodálkozunk hogy össze vissza megy a játék, es jönnek a felszínes szőnyeg alá sopro szar felmegoldasok....fetomy
Egyébként én is ezen a párton vagyok.
Amikor volt rá időd tök fasza volt Höri, de most lehet jobb megoldás lenne, ha fetomy megkapná a commisht, de meg vezetnéd a bajnok csapatot. Lehet, hogy te is jobban élveznéd.tenorx
Most, hogy fetomy mondta meg ugyanazt, rögtön átkerültél erre a pártra? 😀
Stez
Soha nem voltam a másik párton, de attól még undorító módon húzol le embereket, majd játszod az ártatlant 😀