Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
hehe, csak nem 😀
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Webber holnap a tökutolsó helyről rajtol, mivel benzintankjában a minimális mintavételhez sem elegendő üzemanyag volt.Nem vagyok híve az "összeesküvés elméleteknek", de ez kissé gyanús.Ez lenne a lófej az ágyban?
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Vettel azt mondta, hogy a fékpedáljával történt vmi emiatt fékezte el magát a gyors körén.

Próbáltam rossz indulatú lenni, de nem sikerült. Valóban ezt történt. Hisz tudjuk: Sebastian "sosem hibázik" Vettelről van szó.

Nem tehetek róla, de hihetetlenül unszimpatikus a gyerek.tüsi91
Sajnos, az egója már lassan Schumacheri magasságokba ér.Régen szerethető kis pöcs volt, most meg egy hatalmas f§sz, már bocs a kifejezésért.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Vettel azt mondta, hogy a fékpedáljával történt vmi emiatt fékezte el magát a gyors körén.

Próbáltam rossz indulatú lenni, de nem sikerült. Valóban ezt történt. Hisz tudjuk: Sebastian "sosem hibázik" Vettelről van szó.

Nem tehetek róla, de hihetetlenül unszimpatikus a gyerek.
több mint 13 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Webbert csak nem bírták megtankolni 😂JayB
Biztos véletlen volt 😂

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Webbert csak nem bírták megtankolni 😂JayB
Hihető...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Webbert csak nem bírták megtankolni 😂
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
a kínaiakat ennyire érdekli az f1 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagy taktikai csata várható holnap.Eddig a Mercedes tűnik a favoritnak, de a Lotus, és a Ferrari sem kutya.Daniel hetedik rajthelyének pedig kimondottan örülök 😀 , bár azzal tisztában vagyok, hogy azért került oda, mert hárman is gumit spóroltak.De egy jó rajttal, és körültekintő box-taktikával biztos pontszerző lehet a fiú.Eddig a szezonja nem túl fényes , kettőből kettő off!De talán majd most megvillantja a tehetségét!Kimi, és Hami egymás mellől?Lesz itt érdekesség, az biztos!
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
az F1 időmérő elé ezt még beszúrom 😊

The Pit Crew #6 NASCAR podcast

A hatodik. Szétuntuk Martinsville-t, a villanyfényes Texas-t viszont nagyon szeretnénk szeretni. Kibeszéltük a felül- és alulteljesítőket, megszavaztuk a saját halhatatlanjainkat és folytattuk a csapatbemutatást is. Jó szórakozást!

Hallgasd meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-6/

Avagy töltsd le:  stream19.mixcloud.com/cloudcasts/originals/5/2/3/4/5500-3c93-4983-b360-d3a2c11eb7f7.mp3
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.youtube.com/watch?v=nXemDBfP4Js
A végén majd megértitek, hogy miért ide linkeltem be!Amúgy, nem annyira borzalmas dal!laccoo74
bizony nem 😀

nagyon jó!

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
 mustache.hu/10-erdekesseg-a-forma-1-multjabol/

A szerzője én vagyok és még témába is vág 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel, hogy milyen volt a Forma -1 a 70es években, annak ajánlom figyelmébe (majd) ezt a filmet!
iktriad
Hunt rocksztár karaktere még rendben is van de nagyon remélem hogy Lauda véletlenül sem fog elnyomott hős szerepben tündökölni mert bár nem is éltem még akkor minden jel arra mutat hogy nem csak most de akkor is egy büdös nagy paraszt volt...JayB
Az a "világbajnok vagyok, és nemsokára megint világbajnok leszek" vagy a "gyorsabb vagyok mindnyájatoknál" utalhat erre.
Brühl egyébként jól hozza Lauda akcentusát és hangját, amikor beszél. Az anygolok anno Niki Laudernek hívták emiatt 😀
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=nXemDBfP4Js
A végén majd megértitek, hogy miért ide linkeltem be!Amúgy, nem annyira borzalmas dal!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=jLuMZMskRCE sajnos egy jó tíz évvel mindkettőjükről lemaradtam,de felvételről láttam őket Schwantz nagy kedvencem,Rainey meg kb a motorversenyzés Prostja,remek kis video. Egyébként rengeteg ilyen van még a motogp youtube channelen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/391/78524/kubica-biztosan-nem-terek-vissza-a-formula-1-be
Kár!😕
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Vettel: "Webber nem érdemelte volna meg a segítséget a győzelemhez."

Gyerünk még még hátha van lejjebb 😀
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
ekkora parasztot...
 www.f1-live.hu/f1-hirek/marko-nem-kerdes-hogy-ki-a-jobb-versenyzo-a-red-bullnal/JayB
Parasztnak paraszt, de igazsága van!laccoo74
igazsága kétlem hogy van, max igaza
Amúgy kíváncsi vagyok Webber mikor megy át terminátorban és vadássza le Vettelt remélem kivár amíg a legjobban fáj 😀Toca
Webber szerintem nem lesz Terminator!Valahogy ez sosem volt a stílusa.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
ekkora parasztot...
 www.f1-live.hu/f1-hirek/marko-nem-kerdes-hogy-ki-a-jobb-versenyzo-a-red-bullnal/JayB
Parasztnak paraszt, de igazsága van!laccoo74
igazsága kétlem hogy van, max igaza
Amúgy kíváncsi vagyok Webber mikor megy át terminátorban és vadássza le Vettelt remélem kivár amíg a legjobban fáj 😀
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
ekkora parasztot...
 www.f1-live.hu/f1-hirek/marko-nem-kerdes-hogy-ki-a-jobb-versenyzo-a-red-bullnal/JayB
Parasztnak paraszt, de igazsága van!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
ekkora parasztot...
 www.f1-live.hu/f1-hirek/marko-nem-kerdes-hogy-ki-a-jobb-versenyzo-a-red-bullnal/
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/16171_548481395173302_1021156626_n.jpg ki gondolta volna még akkor? 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Akit érdekel, hogy milyen volt a Forma -1 a 70es években, annak ajánlom figyelmébe (majd) ezt a filmet!
iktriad
Hunt rocksztár karaktere még rendben is van de nagyon remélem hogy Lauda véletlenül sem fog elnyomott hős szerepben tündökölni mert bár nem is éltem még akkor minden jel arra mutat hogy nem csak most de akkor is egy büdös nagy paraszt volt...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akit érdekel, hogy milyen volt a Forma -1 a 70es években, annak ajánlom figyelmébe (majd) ezt a filmet!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nah a Doctore megmutatatta, hogy ő még mindig ász, remélem következőkön Lorenzot is megfoghatja.Toca
Igen! Az utóbbi időszakban unalmas volt majdnem minden GP futam! Tavaly a legtöbbször kihagytam a királykategóriát (moto2 fan voltam), de tegnap este nem bántam meg, hogy felhagytam a szokásommal! Go Rossi!