Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Amit ennyire magyaráznak, az már nagyon büdös....
 www.f1hirek.hu/f1/20130403-f1-ezt-jelenti-a-multi-21-kod-a-red-bullnal.htmlcsi77
Köpjetek le, ha nem így van, de én úgy emlékszem, hogy ebben a témában már mindenki megnyilvánult,/ Webber faterjától kezdve Fabioig/kivéve a két érintett pilótát.Csak nem nyilatkozat stop van?laccoo74
Most mire gondolsz ?Nyilatkoztak a verseny után, most már leszarják. Horner meg fenttartja még a dolgot, hogy ne arról beszéljenek hogy változtatni kell az RB-n,Lotuson és a Mercin mert sazbálytalan az alja...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amit ennyire magyaráznak, az már nagyon büdös....
 www.f1hirek.hu/f1/20130403-f1-ezt-jelenti-a-multi-21-kod-a-red-bullnal.htmlcsi77
Köpjetek le, ha nem így van, de én úgy emlékszem, hogy ebben a témában már mindenki megnyilvánult,/ Webber faterjától kezdve Fabioig/kivéve a két érintett pilótát.Csak nem nyilatkozat stop van?
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Amit ennyire magyaráznak, az már nagyon büdös....
 www.f1hirek.hu/f1/20130403-f1-ezt-jelenti-a-multi-21-kod-a-red-bullnal.html

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tessék 😊 Nekem ez a kedvencem Tőle

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ok ez mondjuk jogos. akkor viszont inkabb raktal vna be vmi talmasat 😛 😉

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez olyan alap hogy mindenki látta már én ezért nem ezt választottam 😛 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state

bayliss, bayliss incredibile staccata !
hamar sbk

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egy klasszikus 2008ból,a Bayliss-Haga rivalizálás egyik legjobbja 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/389/78307/az-ot-legviccesebb-forma-1-es-reklam-videoval
Hamilton vs Alonso remek, és Webber a fahangjával.😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, Vettelt is jól megbüntette a Red Bull.15% tulajdonrész a csapatból.Így Webbernek is nyilvánvalóvá vált, amit eddig is tudott, hogy ki a kakas a szemétdombon.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
A gumik továbbra is röhejesek szerintem is. A számítógép a beérkezett adatokból megmondja hogy a tervezett etaphoz pontosan milyen köridőt kell menni, ezt bemondják rádión a pilóta pedig megy egy olyan kört. Azzal hogy kitapasztalják őket csak ez a folyamat lesz pontosabb. Olyat hogy push push push ezekkel a gumikkal nem fogunk gyakran hallani rádión és ez valahol szomorú.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hamilton-manapsag-mar-nem-nyomhatom-olyan-kemenyen-a-gumik-miatt/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szidja szinte mindenki a Pirelli 2013-as abroncsait.Valahogy nem egészséges az, ha csak egy gyártót lehet választani.Amikor több gumis cég volt a Forma 1-ben kicsit élesebb volt a verseny közöttük.Ezt, lehet, hogy nem lenne hülyeség visszahozni.laccoo74
Mért ki rinyál a RedBull ? 2 gumigyártó hülyeség Pirelli se menne bele anno sem volt jó ötlet. Nem rosszak ezek a gumik csak még tanulni kell őket. Vezetés FIA , Ecclestone több kiállást akart ,így jobban fogy a gumi. Csapatoknak kell alkalmazkodniuk mindenki ugyanazt kapja.
Ha már valamit visszahoznék az a tankolás, de hát környezettudatosságnak hála az sose lesz visszahozva...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Szidja szinte mindenki a Pirelli 2013-as abroncsait.Valahogy nem egészséges az, ha csak egy gyártót lehet választani.Amikor több gumis cég volt a Forma 1-ben kicsit élesebb volt a verseny közöttük.Ezt, lehet, hogy nem lenne hülyeség visszahozni.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
De komolyan én most fejezem be, mert szerintetek már Webber a geci mert betartott egy utasítást...Toca
Nem-nem! A RB a geci mert ilyen döntéseket hoznak és Webber egy láma , hogy be is tartja amikor látja, hogy a másik csapattag nagy ívben szarik rá . 😀 😂Greengo
Na én csak most értesülök a dolgokról, egy hétig nem voltam net közelben.
Erről nekem Alonso - Hamilton 2007 magyar nagydíj jut eszembe, amikor a kis zöldfülüt nyomatta Ron Dennis, és a megbeszéltekkel ellentétben Hami kapott több kört az időmérőn. Alonso mikor ezt megtudta, akkor jól be is tartott neki. (sajna később Ő szívta meg)
Webbernek is ezt kell tennie legközelebb, és remélem lesz is annyi vér a pucájában, hogy megtegye.

Vettel meg egy szimpla paréj.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Nekem Sutil teljesítménye tetszik eddig idén (kisebbeket nézve). Bár legutóbb a csapat eltöketlenkedte a versenyt, de szerintem fejlődés tapasztalható náluk. Közepes az autó de eddig kihozták belőle amit lehetett. Egy 4-5. hely kinéz Sutilnak idén egy versenyen.danyly
Bianchi a legnagyobb ász, Perez mellett a jövő nagy tehetségének tartom, róla nem kéne lecsúszni a Ferrarinak.JayB
Lecsúszni nehezen tud amikor a Ferrari tolta be oda ahol most van. Kétlem, hogy nincs olyan szerződése ami ne tiltaná, hogy a Ferrarin kívül bármilyen nagycsapathoz menjenToca
Perez után kitudja, bár tény hogy Bianchi valamivel szorosabb kapcsolatban van az olaszokkal.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Nekem Sutil teljesítménye tetszik eddig idén (kisebbeket nézve). Bár legutóbb a csapat eltöketlenkedte a versenyt, de szerintem fejlődés tapasztalható náluk. Közepes az autó de eddig kihozták belőle amit lehetett. Egy 4-5. hely kinéz Sutilnak idén egy versenyen.danyly
Bianchi a legnagyobb ász, Perez mellett a jövő nagy tehetségének tartom, róla nem kéne lecsúszni a Ferrarinak.JayB
Lecsúszni nehezen tud amikor a Ferrari tolta be oda ahol most van. Kétlem, hogy nincs olyan szerződése ami ne tiltaná, hogy a Ferrarin kívül bármilyen nagycsapathoz menjen
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nekem Sutil teljesítménye tetszik eddig idén (kisebbeket nézve). Bár legutóbb a csapat eltöketlenkedte a versenyt, de szerintem fejlődés tapasztalható náluk. Közepes az autó de eddig kihozták belőle amit lehetett. Egy 4-5. hely kinéz Sutilnak idén egy versenyen.danyly
Bianchi a legnagyobb ász, Perez mellett a jövő nagy tehetségének tartom, róla nem kéne lecsúszni a Ferrarinak.JayB
Semmi nincs véletlenül.Bianchi sem véletlenül került oda ahol van!Egy-két évig szokja a dolgokat, gyűjti a tapasztalatokat, és már meg is van Massa utódja!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Nekem Sutil teljesítménye tetszik eddig idén (kisebbeket nézve). Bár legutóbb a csapat eltöketlenkedte a versenyt, de szerintem fejlődés tapasztalható náluk. Közepes az autó de eddig kihozták belőle amit lehetett. Egy 4-5. hely kinéz Sutilnak idén egy versenyen.danyly
Bianchi a legnagyobb ász, Perez mellett a jövő nagy tehetségének tartom, róla nem kéne lecsúszni a Ferrarinak.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem Sutil teljesítménye tetszik eddig idén (kisebbeket nézve). Bár legutóbb a csapat eltöketlenkedte a versenyt, de szerintem fejlődés tapasztalható náluk. Közepes az autó de eddig kihozták belőle amit lehetett. Egy 4-5. hely kinéz Sutilnak idén egy versenyen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi max akkor menne át ha Kalinka Ice Cream lenne a RB helyett a főszponzor 😀
De szerintem valamelyi kRB tarcsit fogják felhozni Vergne-re tippelek még egy ausztált nem mernek 😀Toca
Kimi szponzorált volt Red Bull által a ralis korszakában.De ez a kombó szerintem is elképzelhetetlen.Ő nem a fedélzeti kamerába mutogatná a nemzetközi jelet, hanem tenne róla, hogy a kedves kollégának ne legyen kedve próbálkozni.A Toro Rosso mostani pilótapárosa/bár nekik szurkolok/nem elég jó a nagytesóhoz.😕 Hülkenberg sötét ló, nincs kialakult véleményem róla, bár fantasyben csapattag a Lacco Racingnél.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Kimi max akkor menne át ha Kalinka Ice Cream lenne a RB helyett a főszponzor 😀
De szerintem valamelyi kRB tarcsit fogják felhozni Vergne-re tippelek még egy ausztált nem mernek 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 www.f1-live.hu/f1-hirek/horner-alonso-es-hamilton-is-ugyanazt-tette-volna-mint-vettel/JayB
Nem, mert ők eleve nem lettek volna másodikok....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hülkenbergben nem vagyok biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/383/78231/5-lehetseges-webber-utod
Az ötből négy "behódolna", a kakukktojást meg szerintem mindenki elsőre kiszúrja a listán.😀