Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Hát igen, lassan egy nagy esés érik neki... Azt mindenki megkapja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért az is túlzás hogy Senna-val kb senkit nem lehet egy lapon emlegetni mert helyben megskalpolják az embert 😀 Kora legnagyobbja volt, nyilván a tragikus sors is akarva akaratlanul népszerűbbé tette de azért voltak és vannak is legendák akiket lehet hasonlítgatni hozzá. Nagyon úgy van már a köztudatban hogy volt egy Senna mindenki más meg futottak még kategória, ez azért nincs teljesen így szerintem.JayB
Én nem is csíptem Senna-t, de ez a kis szarjankó SZERINTEM nem vihetné a cipőjét sem... Ennek ellenére lehet, hogy 10x-es világbajnok lesz és az eredmények őt igazolják, de engem ez nem érdekel. Schumacher már más tészta. Ő kétszeres vb-ként ment (igaz jó pénzért) szopni az akkori taliga Ferrariba, az ő szerepét sokkal jelentősebbnek érzem a Ferrari későbbi sikereiben (pedig hogy utáltam), mint a kopasztott majomét a Red Bullban. De nem biztos, hogy nálam van a bölcsek köve.........csi77
Szerintem meg az egész régi vs mostaniak összehasonlításnak semmi értelme. Kb mnit Pele vs Messi vagy Croni vs Puskás. Más volt a rendszer, mások voltak a csapatok , mások voltak a körülmények. Rohadtul nem bírom Vettelt, de egyre inkább azt érzem, hogy az RB-nek sokkal nagyobb feleősége van, hogy unszimpi lett. Most arról nem tehet, hogy alárakta egy jó autót és nyer vele, megmutatta hogy már tud előzni is, nem esik kétségbe ha támadják korrekt kis pilóta.
Minden élpilótának voltak ilaen húzásai mint amit ő csinált, csak annyi a bajom hogy ebbe a szar RB-s közegbe sose fogja kinőni ezeket . Ha tanul ezekből akkor még jobb lehet, ha nem tanul akkor meg előbb utóbb utolfogja érni a sors.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért az is túlzás hogy Senna-val kb senkit nem lehet egy lapon emlegetni mert helyben megskalpolják az embert 😀 Kora legnagyobbja volt, nyilván a tragikus sors is akarva akaratlanul népszerűbbé tette de azért voltak és vannak is legendák akiket lehet hasonlítgatni hozzá. Nagyon úgy van már a köztudatban hogy volt egy Senna mindenki más meg futottak még kategória, ez azért nincs teljesen így szerintem.JayB
Én nem is csíptem Senna-t, de ez a kis szarjankó SZERINTEM nem vihetné a cipőjét sem... Ennek ellenére lehet, hogy 10x-es világbajnok lesz és az eredmények őt igazolják, de engem ez nem érdekel. Schumacher már más tészta. Ő kétszeres vb-ként ment (igaz jó pénzért) szopni az akkori taliga Ferrariba, az ő szerepét sokkal jelentősebbnek érzem a Ferrari későbbi sikereiben (pedig hogy utáltam), mint a kopasztott majomét a Red Bullban. De nem biztos, hogy nálam van a bölcsek köve.........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Mindenesetre remélem Kínában egymás mellől rajtolnak.. 😊JayB
Érdekes első kanyar lenne.😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Mindenesetre remélem Kínában egymás mellől rajtolnak.. 😊
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/03/27/webber-beragott-tavozik-a-red-bulltol/
A szezon végén szerintem mindenképpen távozott volna.laccoo74
Nem meglepő már 2-3 éve ott kellett volna hagynia a csapatot, akkor még talán foglalkoztatta volna, valamelyik kis csapat.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/03/27/webber-beragott-tavozik-a-red-bulltol/
A szezon végén szerintem mindenképpen távozott volna.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/383/78185/vettel-es-webber-rivalizalasa-tovabb-folytatodik
Azért nem volt minden előzmény nélküli a vasárnapi történet.Webbernek is van némi takargatnivalója ha jól olvasom.A Senna-Prost párharc pedig a sportág legnagyobb legendái közé tartozik.Az ő csatáikhoz képest a vasárnapi csak kislányfoci volt.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért az is túlzás hogy Senna-val kb senkit nem lehet egy lapon emlegetni mert helyben megskalpolják az embert 😀 Kora legnagyobbja volt, nyilván a tragikus sors is akarva akaratlanul népszerűbbé tette de azért voltak és vannak is legendák akiket lehet hasonlítgatni hozzá. Nagyon úgy van már a köztudatban hogy volt egy Senna mindenki más meg futottak még kategória, ez azért nincs teljesen így szerintem.JayB
Pedig de pontosan így van 😉dande
Schumi legalább 2.333 -szor jobb volt 😛 😀
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az is túlzás hogy Senna-val kb senkit nem lehet egy lapon emlegetni mert helyben megskalpolják az embert 😀 Kora legnagyobbja volt, nyilván a tragikus sors is akarva akaratlanul népszerűbbé tette de azért voltak és vannak is legendák akiket lehet hasonlítgatni hozzá. Nagyon úgy van már a köztudatban hogy volt egy Senna mindenki más meg futottak még kategória, ez azért nincs teljesen így szerintem.JayB
Pedig de pontosan így van 😉
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Azért az is túlzás hogy Senna-val kb senkit nem lehet egy lapon emlegetni mert helyben megskalpolják az embert 😀 Kora legnagyobbja volt, nyilván a tragikus sors is akarva akaratlanul népszerűbbé tette de azért voltak és vannak is legendák akiket lehet hasonlítgatni hozzá. Nagyon úgy van már a köztudatban hogy volt egy Senna mindenki más meg futottak még kategória, ez azért nincs teljesen így szerintem.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Felhívom a figyelmedet, hogy itt csak egy nagyon kis részét adják elő a csapatok a valóságnak, nem tudjuk, milyen dolgok vannak a háttérben. Mi van, ha a motort szerették volna kímélni (elvileg még egy versenyt ki kell bírnia, nem?) és ezért nekik az első két hely, ennyire a szezon elején még tökéletesen megfelel? A kis faszszopó (bocs, hogy dicsérem, nem érdemli meg) meg versenyez? Megérdemelné, hogy a következő (mondjuk három 😊 ) versenyen megálljon a motorja a kis "versenyzőnek"....... Ez a gyökér érte utol Senna-t eredményességben? Három év szopóág kellene neki, mint korábban írtam, akkor elválna a szar a májától.

A csapatutasítással, mint jelenséggel kapcsolatban viszont egyetértek veled, bár sokszor hasznos. Meg lehet oldani elegánsan is, korábban a Ferrarinak nem nagyon ment ez....csi77
Colin Chapman mondta anno, hogy:" Az a jó versenyautó amelyik a rajt pillanatától kezdve a maximumot nyújtja majd a kockás zászló leintése (és a verseny megnyerése) után széthullik darabokra."

Na igen, de lehet Vettelnek meg pont ez a pár pont hiányozna a végén amilyen szorosnak most kinéz az idei mezőny is. ( remélem a vb cím közelében sem lesz 😀 )
Amúgy Sennaval egy lapon egyelőre nem is lehet megemlíteni Vettel nevét. Akkor még teljesen más értéke volt a 3 vb címnek. Azért azt megnéztem volna, hogy mi lett volna akkor ha Senna fülére mondanak egy olyat, hogy figy Prost van előtted tartsd a pozíciód, kíméld az autód és a gumikat!. 😀 (kb.ugyanez?)

Konklúzió: Az egyéni és csapatérdekek néha ütköznek egymással. Webber jó csapatjátékos. Nem is lesz világbajnok. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Akkor nyomnia kellett vna amíg szét nem esik alatta az autó. Ha lett vna vér a pucájában (na meg az a versenyszellem) akkor meg is teszi . :cool:
Amúgy tuti nála is fel lett tekerve az autó maxra amikor látta , hogy jön a nyakára a társa.Greengo
Itt nem az a kérdés, hogy mennyire jogos a csapatdöntés vagy nem. Jó hogynem azt mondod hogy Vettel csak azért előzött hogy ne legyen unalmas a csapatutasítások miatt az F1...
Lett volna vér a pucájába? Fülére mondták hogy fogja vissza az autót. Nem tudom te hogy képzeled el az F1-et, de ez nem az a játék hogy nyomom amíg bírom szarok a csapatra. Ezt egy ember teheti meg Vettel mert Horner bevan csicskítva.
Az egészben az az undorító hogy egy ellene szóló csapatutasítást úgy használt fel, hogy ő leszarta és ezzel az előnnyel előzte meg Webbert. De én Vettelt és az RB-t kb 30-70 % ban érzem hibásnak.Toca
Na erről beszélek. 😊 Ezért lesz sokszor unalmas az egész. Persze Vettel nem minket akar szórakoztatni..csak nyerni akar mert ez a dolga ezért van itt.
Erre csak Randy Marsh amerikai focis szavai jutnak eszembe : ".. akkor hordjanak melltartót és legyen ilyen alufólia csákójuk, plusz lufiból legyen a labda."
Próbálom azt megértetni, hogy az f1 akkor jó ha nem a csapatelsőséget nézik..hanem mindenki próbál nyerni. (azaz ez akkor jó ha egyéni sport..mert Vettel nem azzal fog kérkedni, hogy sokszoros bajnok a RB 😊 )Greengo
Felhívom a figyelmedet, hogy itt csak egy nagyon kis részét adják elő a csapatok a valóságnak, nem tudjuk, milyen dolgok vannak a háttérben. Mi van, ha a motort szerették volna kímélni (elvileg még egy versenyt ki kell bírnia, nem?) és ezért nekik az első két hely, ennyire a szezon elején még tökéletesen megfelel? A kis faszszopó (bocs, hogy dicsérem, nem érdemli meg) meg versenyez? Megérdemelné, hogy a következő (mondjuk három 😊 ) versenyen megálljon a motorja a kis "versenyzőnek"....... Ez a gyökér érte utol Senna-t eredményességben? Három év szopóág kellene neki, mint korábban írtam, akkor elválna a szar a májától.

A csapatutasítással, mint jelenséggel kapcsolatban viszont egyetértek veled, bár sokszor hasznos. Meg lehet oldani elegánsan is, korábban a Ferrarinak nem nagyon ment ez....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Azokat sem értem akik ennyire ki vannak akadva a csapatutasításon hogy emiatt rossz az F1. Most éppen volt egy futam ahol 2 (illetve egy 😀) előzésről maradtunk le miatta, előtte isten tudja mikor volt ilyen. Ritkán jön csak ez ki ennyire a pályán, ezer ok hátráltatja a versenyzést -ami egyébként még így is bőven jelen van és szórakoztató - az hogy van csapatutasítás elenyésző része.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
[
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Ne mond nekem, hogy amikor Vettel 2-3 kör alatt feljött a nyakára, nem volt neki nyilvánvaló, hogy előzni akar. Aki ezek után még mindig hisz a mesékben az megérdemli, hogy szenvedjen.FViktor93
Melyik futamot nézted ? Vettel annyival jött fel rá hogy 3 mp-t adott neki kiállása után. 1 kör volt köztük.
De komolyan én most fejezem be, mert szerintetek már Webber a geci mert betartott egy utasítást...Toca
Nem Webber a hibás. Egyértelműen Horner hibás ebben, de én nem ítélem el Vettelt ezért.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
[
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Ne mond nekem, hogy amikor Vettel 2-3 kör alatt feljött a nyakára, nem volt neki nyilvánvaló, hogy előzni akar. Aki ezek után még mindig hisz a mesékben az megérdemli, hogy szenvedjen.FViktor93
Melyik futamot nézted ? Vettel annyival jött fel rá hogy 3 mp-t adott neki kiállása után. 1 kör volt köztük.
De komolyan én most fejezem be, mert szerintetek már Webber a geci mert betartott egy utasítást...Toca
Nem-nem! A RB a geci mert ilyen döntéseket hoznak és Webber egy láma , hogy be is tartja amikor látja, hogy a másik csapattag nagy ívben szarik rá . 😀 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Akkor nyomnia kellett vna amíg szét nem esik alatta az autó. Ha lett vna vér a pucájában (na meg az a versenyszellem) akkor meg is teszi . :cool:
Amúgy tuti nála is fel lett tekerve az autó maxra amikor látta , hogy jön a nyakára a társa.Greengo
Itt nem az a kérdés, hogy mennyire jogos a csapatdöntés vagy nem. Jó hogynem azt mondod hogy Vettel csak azért előzött hogy ne legyen unalmas a csapatutasítások miatt az F1...
Lett volna vér a pucájába? Fülére mondták hogy fogja vissza az autót. Nem tudom te hogy képzeled el az F1-et, de ez nem az a játék hogy nyomom amíg bírom szarok a csapatra. Ezt egy ember teheti meg Vettel mert Horner bevan csicskítva.
Az egészben az az undorító hogy egy ellene szóló csapatutasítást úgy használt fel, hogy ő leszarta és ezzel az előnnyel előzte meg Webbert. De én Vettelt és az RB-t kb 30-70 % ban érzem hibásnak.Toca
Na erről beszélek. 😊 Ezért lesz sokszor unalmas az egész. Persze Vettel nem minket akar szórakoztatni..csak nyerni akar mert ez a dolga ezért van itt.
Erre csak Randy Marsh amerikai focis szavai jutnak eszembe : ".. akkor hordjanak melltartót és legyen ilyen alufólia csákójuk, plusz lufiból legyen a labda."
Próbálom azt megértetni, hogy az f1 akkor jó ha nem a csapatelsőséget nézik..hanem mindenki próbál nyerni. (azaz ez akkor jó ha egyéni sport..mert Vettel nem azzal fog kérkedni, hogy sokszoros bajnok a RB 😊 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
[
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Ne mond nekem, hogy amikor Vettel 2-3 kör alatt feljött a nyakára, nem volt neki nyilvánvaló, hogy előzni akar. Aki ezek után még mindig hisz a mesékben az megérdemli, hogy szenvedjen.FViktor93
Melyik futamot nézted ? Vettel annyival jött fel rá hogy 3 mp-t adott neki kiállása után. 1 kör volt köztük.
De komolyan én most fejezem be, mert szerintetek már Webber a geci mert betartott egy utasítást...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Akkor nyomnia kellett vna amíg szét nem esik alatta az autó. Ha lett vna vér a pucájában (na meg az a versenyszellem) akkor meg is teszi . :cool:
Amúgy tuti nála is fel lett tekerve az autó maxra amikor látta , hogy jön a nyakára a társa.Greengo
Itt nem az a kérdés, hogy mennyire jogos a csapatdöntés vagy nem. Jó hogynem azt mondod hogy Vettel csak azért előzött hogy ne legyen unalmas a csapatutasítások miatt az F1...
Lett volna vér a pucájába? Fülére mondták hogy fogja vissza az autót. Nem tudom te hogy képzeled el az F1-et, de ez nem az a játék hogy nyomom amíg bírom szarok a csapatra. Ezt egy ember teheti meg Vettel mert Horner bevan csicskítva.
Az egészben az az undorító hogy egy ellene szóló csapatutasítást úgy használt fel, hogy ő leszarta és ezzel az előnnyel előzte meg Webbert. De én Vettelt és az RB-t kb 30-70 % ban érzem hibásnak.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
[
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Ne mond nekem, hogy amikor Vettel 2-3 kör alatt feljött a nyakára, nem volt neki nyilvánvaló, hogy előzni akar. Aki ezek után még mindig hisz a mesékben az megérdemli, hogy szenvedjen.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Akkor nyomnia kellett vna amíg szét nem esik alatta az autó. Ha lett vna vér a pucájában (na meg az a versenyszellem) akkor meg is teszi . :cool:
Amúgy tuti nála is fel lett tekerve az autó maxra amikor látta , hogy jön a nyakára a társa.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...JayB
Meg ahanyszor Webber tartotta mar a hatat, meg a gagyibb auto, amit mindig megkap, meg, hogy kb szezon elejen vagyunk es itt meg nem eletbevago, es meg sorolhatnank. Soroltuk is...

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.Greengo
Csak hogy itt Webber nem feltétlen lett volna lassab...
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Webber és a RB bekaphatja. Nem szeretem Vettelt, de qrvára igaza volt, az más kérdés, hogy szarul kommunikálta le. Nem kellett vna elnézést se kérnie mert ez egy verseny ahol a versenyzők nyerni akarnak. Az ilyen csapatutasítások ölik meg és teszik unalmassá a f1-et. Jól tette , hogy szart rá és küzdött. 😊
A Vettel haterek most persze zúdítják a savat, de lássuk be mindenkinek hányingere van az ilyen döntésektől. A Hamilton vs Rosberg ügyről is hasonló a véleményem..csak ott Hami is elismerte, hogy szerinte hagyni kellett vna Rosberget előzni mivel gyorsabb volt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
megszólalt Helmutka is....bár ne tette volna, nem tudom miért ell hülyének nézni a világot...

PunBB bbcode test