Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Maldonadonak nem a legjobbkor jött Chavez halála.Mi a garancia arra, hogy az új elnök is tol a karrierjébe némi pénzt?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!laccoo74
Inkább alkoholmérgezés 😊FViktor93
Kiminek? Ugyan már... pácolt tölgyfa hordóból van a gyomra.. 😛apeszos
Bízom benne, hogy idén a dobogón is fog tölteni a pácolt hordóba.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Elment Schumi, egyből jobb a Merci. Ennyit a pilóták autót feljavító legendájáról (kicsit gonosz vagyok)...... 😊
 www.f1hirek.hu/f1/percrolpercre/20130303-f1-elo-kozvetites-az-utolso-barcelonai-tesztnaprol.html


Amúgy kezdődhetne már!csi77
Nyert egy teszt napot. Kar hogy meg igy is kb 3-4 autonak szamolja mindenki mint Schumival 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Elment Schumi, egyből jobb a Merci. Ennyit a pilóták autót feljavító legendájáról (kicsit gonosz vagyok)...... 😊
 www.f1hirek.hu/f1/percrolpercre/20130303-f1-elo-kozvetites-az-utolso-barcelonai-tesztnaprol.html


Amúgy kezdődhetne már!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!laccoo74
Inkább alkoholmérgezés 😊FViktor93
Kiminek? Ugyan már... pácolt tölgyfa hordóból van a gyomra.. 😛
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!laccoo74
Inkább alkoholmérgezés 😊
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem biztos hogy ő volt az utolsó. Úgy néz ki Razia pénze nem érkezett meg a Marussia számlájára, Kovalainen vagy Bianchi ülhet be a helyére.JayB
Igen, így van.A Marussianál Kovalainnen is versenyben volt Razia üléséért, de a tapasztalat helyett az orosz csapat azt választotta, amire nagyobb szüksége volt, a pénzt.Petrov menedzsere nyilatkozta, hogy az oroszok szinte teljesen eltűntek a csapattól, sőt a tulajdonos sem jár már a versenyekre.Bianchi úgy tudom a Ferrari versenyzőiskolájában nevelkedett.Szerintem adjuk meg neki a bizalmat, bár túl sok vizet nem fog zavarni ezzel a csapattal.laccoo74
Bianchi nekem nagy kedvencem, nagyon tehetséges srác. Két éve egy hajszálra van az F1-től, a Ferrari már nagyon beakarta rakni. Ha a körülményekhez képest jól megy, gyűjt egy kis tapasztalatot kinézhet neki egy Ferrari ülés, nagyon szeretik Montezemoloék. JayB

Pár év, és tiszta piros lesz az overal?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Úgy látszik a Lotusnál nem látták a Flight című filmet, tudnák hogyan verjenek életet Kimibe 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!laccoo74
Krumplimérgezés 😀Toca
Gyümölcsnapot tartott, vagy léböjtkúrát...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!laccoo74
Krumplimérgezés 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi kihagyja az utolsó barcelonai tesztnapot.Az ok a csapat szerint ételmérgezés.Ételmérgezés?Ha, ha, ha!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem biztos hogy ő volt az utolsó. Úgy néz ki Razia pénze nem érkezett meg a Marussia számlájára, Kovalainen vagy Bianchi ülhet be a helyére.JayB
Igen, így van.A Marussianál Kovalainnen is versenyben volt Razia üléséért, de a tapasztalat helyett az orosz csapat azt választotta, amire nagyobb szüksége volt, a pénzt.Petrov menedzsere nyilatkozta, hogy az oroszok szinte teljesen eltűntek a csapattól, sőt a tulajdonos sem jár már a versenyekre.Bianchi úgy tudom a Ferrari versenyzőiskolájában nevelkedett.Szerintem adjuk meg neki a bizalmat, bár túl sok vizet nem fog zavarni ezzel a csapattal.laccoo74
Bianchi nekem nagy kedvencem, nagyon tehetséges srác. Két éve egy hajszálra van az F1-től, a Ferrari már nagyon beakarta rakni. Ha a körülményekhez képest jól megy, gyűjt egy kis tapasztalatot kinézhet neki egy Ferrari ülés, nagyon szeretik Montezemoloék. JayB
Nem mindenki úgy került a Forma1-be, mint Hami.Egy kis csapatnál valamivel könnyebb a kezdés/ l. Alonso, Vettel/, mint a top gárdáknál.Nincs akkora eredménykényszer, és a média sem hozza címlapon, ha kettőt tüsszentesz.Én. Toro Rosso fan vagyok, de nem Vettel miatt!Ha Bianchi jól teljesít/ a csapat lehetőségeihez mérten/, akkor szerintem legkésőbb 2015-ben bye, bye Fellipe.Pedig abban a srácban is benne maradt pár jó eredmény.Csak rosszkor volt jó helyen.😕
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Nem biztos hogy ő volt az utolsó. Úgy néz ki Razia pénze nem érkezett meg a Marussia számlájára, Kovalainen vagy Bianchi ülhet be a helyére.JayB
Igen, így van.A Marussianál Kovalainnen is versenyben volt Razia üléséért, de a tapasztalat helyett az orosz csapat azt választotta, amire nagyobb szüksége volt, a pénzt.Petrov menedzsere nyilatkozta, hogy az oroszok szinte teljesen eltűntek a csapattól, sőt a tulajdonos sem jár már a versenyekre.Bianchi úgy tudom a Ferrari versenyzőiskolájában nevelkedett.Szerintem adjuk meg neki a bizalmat, bár túl sok vizet nem fog zavarni ezzel a csapattal.laccoo74
Bianchi nekem nagy kedvencem, nagyon tehetséges srác. Két éve egy hajszálra van az F1-től, a Ferrari már nagyon beakarta rakni. Ha a körülményekhez képest jól megy, gyűjt egy kis tapasztalatot kinézhet neki egy Ferrari ülés, nagyon szeretik Montezemoloék.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem biztos hogy ő volt az utolsó. Úgy néz ki Razia pénze nem érkezett meg a Marussia számlájára, Kovalainen vagy Bianchi ülhet be a helyére.JayB
Igen, így van.A Marussianál Kovalainnen is versenyben volt Razia üléséért, de a tapasztalat helyett az orosz csapat azt választotta, amire nagyobb szüksége volt, a pénzt.Petrov menedzsere nyilatkozta, hogy az oroszok szinte teljesen eltűntek a csapattól, sőt a tulajdonos sem jár már a versenyekre.Bianchi úgy tudom a Ferrari versenyzőiskolájában nevelkedett.Szerintem adjuk meg neki a bizalmat, bár túl sok vizet nem fog zavarni ezzel a csapattal.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Elkészült a második NASCAR podcastünk. Van benne szó Daytonáról, Phoenixről, Danicáról és még elég sok mindenről. Mi élveztük, reméljük nektek is tetszeni fog!

Hallgassátok meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-2/

Vagy töltsétek le:  stream19.mixcloud.com/cloudcasts/originals/c/c/d/4/788c-e882-4497-9d14-6c6151e5ec4b.mp3

Ha még nem nyomtál lájkot, akkor egyet megköszönnénk:  www.facebook.com/thepitcrewpodcast
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Nem biztos hogy ő volt az utolsó. Úgy néz ki Razia pénze nem érkezett meg a Marussia számlájára, Kovalainen vagy Bianchi ülhet be a helyére.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Elkelt az utolsó szabad hely a rajtrácson.Sutil - Force India.Nem lepődtem meg túlságosan.laccoo74
mindenképpen helye is van a mezőnyben...peach
Nincs vita, ez így van.Kár volt a kihagyásért, de minek iszik, aki nem bírja.Kevesen kapnak egy ilyen buli után második esélyt.Éljen vele!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Elkelt az utolsó szabad hely a rajtrácson.Sutil - Force India.Nem lepődtem meg túlságosan.laccoo74
mindenképpen helye is van a mezőnyben...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Elkelt az utolsó szabad hely a rajtrácson.Sutil - Force India.Nem lepődtem meg túlságosan.
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 174 — Saturday Night Lights
Erin a Daytonán melózott, vesztére:

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
grat 😊
 espn.go.com/video/clip?id=8981507


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Na belenézek a Nascarba most, milyen lehet😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
NASCAR - Daytona 500 menetrend:

Felvezető műsor már 15.00-tól. NASCAR RaceDay – Daytona 500
 www.firstrow1.eu/watch/171277/1/watch-nascar-raceday-%E2%80%93-daytona-500.html

A végső visszaszámlálás 18.00-tól. NASCAR Sprint Cup Series – Countdown
 www.firstrow1.eu/watch/171130/1/watch-nascar-sprint-cup-series---countdown-.html

Maga a futam 19:00-tól. NASCAR Sprint Cup Series – Daytona 500, The Race
 www.firstrow1.eu/watch/171131/1/watch-nascar-sprint-cup-series---daytona-500,-the-race.html

Nem tartom kizártnak, hogy végig az egyik nagy amerikai sportcsatorna fogja közvetíteni az egészet, és csak a FirsRow oldalán van így szétbontva. Azonban ha mégse, akkor szolgáljon ez egyfajta kisokosként.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Talma kihagyja az idény első versenyét, kár érte.Becsületeset perecelhetett.😕
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
NASCAR érdeklődőknek/rajongóknak tessék benézni ide, mellékeltünk egy kis szakmázgatást
 bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/fantasy_nascarHabi
Habi barátom azt próbálta elmondani, hogy csináltunk egy podcastet 😀