Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NASCAR érdeklődőknek/rajongóknak tessék benézni ide, mellékeltünk egy kis szakmázgatást
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy NASCAR - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Jól kimorgolódtam magam mert a port.hu szerint bár adja a sport klub a Nascar idény nyitót de csak hétfő hajnalban 1-től felvételről.....

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És hol van mellőled Danica? 😊csi77
Inkább Te'o csajával pózolt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
ezek szerint működött a pályára szórt áldásom 😊
 espn.go.com/racing/nascar/cup/story/_/id/8956961/danica-patrick-first-woman-win-daytona-500-pole

kép rólam a célvonalnál :cool:
| | jjncaa
És hol van mellőled Danica? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
az, hogy kovalainennek nem maradt ülés mindennek a legalja...peach
Hat sajna ez ilyen. Top pilotanak nem jo, masodhegedus szerepek betoltottek meg mar ezt az eselyet is ellovoldozte. Kozepcsapatok inkabb jo fiatal meg fejlodo pilotakba latjak a jovot. Maradnak a kis csapatok ahova jo lenne, de ezek meg csod kozelben vannak .
Volt lehetosege nem elt vele, nekem annyira nem fog hianyozni.
Kobayasi mar annal inkabb. Igazi pilota aki leszarta pl. Hogy Vettel vagy Alonso van Mogotte amig tudta tartotta oket. Ilyen pilotak kellenenek nem ilyen nyamnyila jaj jon a redbull huzodjunk le a soderagyba.Toca
gondolom ezt az első 3 évéből szűrted le, amiben még igazat is adok. csak azóta lehúzott 3 évet a caterhamben, ahol egyöntetű vélemények szerint rohadt jó volt, olyan időket ment azzal a szar*al h mindenki csak dícsérte... van aki lassabban lendül bele az f1be sztem ennyi az egész. kvalitások alapján neki helye kéne, hogy legyen. kobayashi tényleg izgalmas versenyző, sajnos nem elég konstans a teljesítménye, neki szvsz ezért nem maradt hely....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ezek szerint működött a pályára szórt áldásom 😊
 espn.go.com/racing/nascar/cup/story/_/id/8956961/danica-patrick-first-woman-win-daytona-500-pole

kép rólam a célvonalnál :cool:
| |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kicsit sokallom a "fizetős" pilóták számát.Én megértem, hogy a kis csapatok életben maradásához szükség van rájuk, de elveszik a helyet a tényleg jóktól/l.pl a lentebb megnevezett úrtól/.Ezek után ne csodálkozzunk, ha csökken a nézettség, és itt a baj.Kevesebb néző, kevesebb reklámbevétel, ami tovább növeli a fizetősek arányát.Ha megnézzük a mostani rajtrácsot, akkor azt mondom, hogy jó ha van 3- max 4 csapat, ahol rendben van a büdzsé.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
az, hogy kovalainennek nem maradt ülés mindennek a legalja...peach
Hat sajna ez ilyen. Top pilotanak nem jo, masodhegedus szerepek betoltottek meg mar ezt az eselyet is ellovoldozte. Kozepcsapatok inkabb jo fiatal meg fejlodo pilotakba latjak a jovot. Maradnak a kis csapatok ahova jo lenne, de ezek meg csod kozelben vannak .
Volt lehetosege nem elt vele, nekem annyira nem fog hianyozni.
Kobayasi mar annal inkabb. Igazi pilota aki leszarta pl. Hogy Vettel vagy Alonso van Mogotte amig tudta tartotta oket. Ilyen pilotak kellenenek nem ilyen nyamnyila jaj jon a redbull huzodjunk le a soderagyba.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
az, hogy kovalainennek nem maradt ülés mindennek a legalja...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/383/77151/akik-hianyozni-fognak
Nekem azért Kobayashi, és Kovalainnen fog hiányozni.Bírtam a japó agresszivitását, és a finn fiú tapasztalatára is szükség lett volna, de a pénz nagy úr.Az új arcokban nem látom a jövő nagy pilótáját.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/440/77063/milliardokat-bukott-a-citroen-veszelyben-a-wtcc-projekt
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Még jövő vasárnapig tudtok jönni. Tavaly elég nagy versenyeket játszottunk, az eredménykövetés is elég jó hangulatban szokott telni, van házi jinxelő sámánunk is, gyertek minél többen! Ha nem igazán értesz a NASCAR-hoz, az sem baj, fogsz.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy NASCAR - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan

Na, itt az első fecske!laccoo74
Csak nekem tűnt fel ,hogy mi van Kimi autójára írva? 😂 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
16 nap, és kezdődik a NASCAR szezon. 😊

Tavalyhoz hasonlóan idén is lesz fantasy liga, már aktív is, szóval akinek van hozzá kedve (nem baj, ha MÉG nem ért a NASCAR-hoz 😛), az jöjjön serényen.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Fantasy NASCAR - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Hami jövő év miatt szerződött a Mercihez, idény sanszuk nem lesz
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 www.formula.hu/hirek/153/383/76843/hamilton-osszetorte-a-mercedestlaccoo74
Az 1. tesztekből még sokat nem érdemes levonni, de azért remélem a Merci a szezon kezdetére összeszedi magát, mert ha év közbe is ilyen megbízhatatlan lesz az autó akkor kb. ugyan az lesz mint tavaly a Mclarennel, csak most nem az 1. helyről fog majd "mindig" kiesni hanem a 10.-ről. :S (mondjuk idén am se számoltam Hami győzelemmel, de azért pár dobogós helyben reménykedek)
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.formula.hu/hirek/153/383/76843/hamilton-osszetorte-a-mercedest
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan

Szerintem iszonyat jól nézz ki az ujj Repsol Honda. A MotoGP(meg anno az SBK volt ott Bayliss miatt)az egyetlen sport ahol nem csapatnak szurkolok,kár 😊 Já és a lényeg Rossi a negyedik Sepangban az első napon 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

The young Kimi
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kimi kormánya odabasz 😊

 www.nemzetisport.hu/sportszelep/kimi-speci-kormanyt-kapott-az-uj-versenyautohoz-kep-2212497
😂Black_Adder
A vodka gomb melyik rajta? 😛apeszos
Szerintem a fehér Sat Nav gomb lesz a megoldás, mert, mint tudjuk, a részeg ember mindig mindenhonnan hazatalál.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kimi kormánya odabasz 😊

 www.nemzetisport.hu/sportszelep/kimi-speci-kormanyt-kapott-az-uj-versenyautohoz-kep-2212497
😂Black_Adder
A vodka gomb melyik rajta? 😛
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kimi kormánya odabasz 😊

 www.nemzetisport.hu/sportszelep/kimi-speci-kormanyt-kapott-az-uj-versenyautohoz-kep-2212497
😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Csak a szokásos Kimi:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Na, itt az első fecske!