Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-red-bullnal-vettel-a-fonok-webbernek-mennie-kell-2229979

jó öreg Flavio is megszólalt, Hornernek is szépen oda mondott.Kroos
Partvonalon kívülről csak ne dumáljon.Ő, miért is került ki a körből?laccoo74
Azért került ki mert ő azt mondta hogy Nelson fiam te most falnak mész, és Nelson fiú falnak ment. Azt mondta volna hogy Seb fiam nem fogsz előzni akkor ő biza fix hogy nem előzött volna.
De kéne ő a Ferrarihoz nem lenne ilyen faszkodás meg bénázás mint amit Domenicalliék megint leműveltek 😕
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-red-bullnal-vettel-a-fonok-webbernek-mennie-kell-2229979

jó öreg Flavio is megszólalt, Hornernek is szépen oda mondott.Kroos
Partvonalon kívülről csak ne dumáljon.Ő, miért is került ki a körből?laccoo74
Gyanítom ha Flavio szólal meg a rádión azt nem szeged meg 😀 Ott diktatúra volt, nagyon helyesen.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
a mondndón van a lényeg h előtte v utána mit csinál nem változtat azon h ebben a témában igaza van.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-red-bullnal-vettel-a-fonok-webbernek-mennie-kell-2229979

jó öreg Flavio is megszólalt, Hornernek is szépen oda mondott.Kroos
Partvonalon kívülről csak ne dumáljon.Ő, miért is került ki a körből?
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.nemzetisport.hu/f1/f1-a-red-bullnal-vettel-a-fonok-webbernek-mennie-kell-2229979

jó öreg Flavio is megszólalt, Hornernek is szépen oda mondott.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Eközben a Nascarban
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
[
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.laccoo74
Miért is volt közveszélyes? Egy egyszerű előzést mutatott be, oylat ami van minden versenyen legalább 5-6.
Az meg, hogy rá van építve teljesen logikus. Ha én tulajdonos,csapatvezető lennék, én is inkább egy fiatal 3x Vb-re építeném a csapatot nem pedig egy utolsó szezonjait taposó vesztes figurára.FViktor93
Meseszép volt az előzés, de megköszönheti Webbernek. Szerintem nincs a mezőnyben mégegy pilóta aki nem húzta volna rá valahol jobban. Abból ütközés/kicsúszás lett volna.
És itt jön a geciség, pontosan tudta, hogy Webbernek le van tekerve a motorja hiszen ő is pont ugyanazt az utasítást kapta. Pontosan tudta, hogy Webbernek fontossabb a csapatérdek, mit hogy kibasszon vele.
Legnagyobb felelős a csapat, akármit ugat Horner, kamu. Vettel kivezető köre ami kb időmérő kör volt mutatta hogy Vettel előzni akar. Utána még 1,5 körön keresztül versenyzett Webberrel. Azt nekem senki ne adja be, hogy a box faláról 3-4x ráordítanak Vettelre hogy maradj a seggén akkor megmeri előzni Webbert.
Egyszerűen mesteri képmutatás volt az egész, pontosan tudták , hogy neki fog menni Webbernek, Webbernek nem sok esélye lesz és nekik jobb is ha Vettel van elől, csak körberakják ezzel a fosmaszlaggal, hogy jaj that's was silly. Bazzeg 2,5 körön keresztül üldözte őt akkor elromlott a rádió vagy mi a tököm, hogy nem tudtak rászólni.
És ez irritál most már a legjobban a RedBull-ban a kibaszott nagy képmutatás és az hogy Vettel agyi szinten itt jár az is az ő hibájuk mert ki van nyalva a segge, mindent alárendelnek és nincs fegyelem annál az istállónál. Egy kibaszott szerencséjük van hogy van egy Newey-juk.
Webbernél meg nem amiatt kell tartaniuk, hogy nem fogja segíteni Vettelt , hanem hogy,hogy fog keresztbe tenni neki.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.f1-live.hu/f1-hirek/vettel-egyedul-maradt-az-idei-harcban/
Na, a nagyfőnök is megszólalt végre.laccoo74
Na pont az ő véleményére kéne teljesen tojnia a RedBullnak. Ő beszél arról, hogy utálja ha manipulálva van a verseny. Nem is tudom kinek az idióta ötlete volt pár éve a mesterséges eső fogalma. Nem veszi észre, hogy az ő ténykedése miatt kezdett el lefele szállni az egész F1.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/f1-hirek/vettel-egyedul-maradt-az-idei-harcban/
Na, a nagyfőnök is megszólalt "végre".
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Más az esélytelenek teljes nyugalmával menni és más 3x világbajnokként szopni a mezőny közepén. Alonsonak is jót tett...JayB
Bár maradt volna Alonso az a pilóta aki a 2000es évek közepén volt. Sokkal könnyebb lenne így ellenne drukkolni 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.JayB
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.laccoo74
Neki két-három olyan szezon kellene, amikor a nyolcadik helyekért is remegő szájjal kellene küzdenie. Na talán akkor helyére kerülhetne az értékrendje és megtanulná megbecsülni a jót, mert jelenleg természetesnek veszi.......csi77
Volt ilyen/Toro Rosso/, és mégsem...laccoo74
Más az esélytelenek teljes nyugalmával menni és más 3x világbajnokként szopni a mezőny közepén. Alonsonak is jót tett...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.JayB
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.laccoo74
Neki két-három olyan szezon kellene, amikor a nyolcadik helyekért is remegő szájjal kellene küzdenie. Na talán akkor helyére kerülhetne az értékrendje és megtanulná megbecsülni a jót, mert jelenleg természetesnek veszi.......csi77
Volt ilyen/Toro Rosso/, és mégsem...
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.JayB
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.laccoo74
Neki két-három olyan szezon kellene, amikor a nyolcadik helyekért is remegő szájjal kellene küzdenie. Na talán akkor helyére kerülhetne az értékrendje és megtanulná megbecsülni a jót, mert jelenleg természetesnek veszi.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
[
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.laccoo74
Miért is volt közveszélyes? Egy egyszerű előzést mutatott be, oylat ami van minden versenyen legalább 5-6.
Az meg, hogy rá van építve teljesen logikus. Ha én tulajdonos,csapatvezető lennék, én is inkább egy fiatal 3x Vb-re építeném a csapatot nem pedig egy utolsó szezonjait taposó vesztes figurára.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.JayB
Hornernek sürgősen helyre kell tennie a gyereket, mert nagy baj lesz.Túlságosan agresszív, a győzelemért mindenre képes.Amivel nincs is baj, mert minden pilóta azért hajt.Csak ne ön, és közveszélyes módon tegye!Most fogadkoznak, hogy megmossák a fejét stb, de szerintem nem fog történni semmi.Ez a csapat Vettelre van építve, az történik amit ő akar, mindenki más meg örüljön, hogy ott dolgozhat.Toro Rossós korában csíptem a németet, mert egy szerethető figura volt, de mostanra sajnos kibújt a szög a zsákból.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
[
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.JayB
A szezon 2. futamán amikor az egyértelmű legnagyobb rivális kiesett, én megengedem, hogy a két pilótám lemeccselje az első helyett egymás közt. Az meg nagyon kamu duma, hogy nem akarták h ütközzenek. Mostanában minden csapatvezető ettől fél, mintha nyeretlen két évesek vezetnék a kocsikat. Nem lesz feltétlenül ütközés azért mert vérre menő csatát vívnak. Volt egy törökországi eset és ennyi. Mellette nem egyszer láttunk már olyat, hogy két csapattárs gyűri egymást és még se lett semmi. Pl tavaly a két McLaren.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
ha igazán tökös lett volna, a fal mellett nem hagyott volna vettelnek helyet hogy nehogy baleset legyen, és akkor a kis köcsög max a kórházból pofázhatott volna. De biztos meg lesz ennek még a böjtje előbb vagy utóbb. Isten nem ver bottal

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.FViktor93
Pont fordítva látom, nem hoztak csapatutasítást azzal hogy nem vitték be Vettelt Webber elé pedig mindenki tudja hogy ideális esetben Vettel van előrébb. Az hogy nyugisan hozzátok be 1-2-be az autót szerintem nem csapatutasítás.
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem nem Vettel tettével van a legnagyobb gondom. Persze aljas volt, de ő nyerni akart hát megtett érte mindent. A RedBull vezetői a legnagyobb hibásak ebben az egészben. A 2. futamon nem hozott csapatutasitást, hanem hagyom, hogy történjen aminek történnie kell. Egyáltalán nem sajnálom Webbert, ha igazán tökös lett volna az előzés után megpróbál visszatámadni. Nem szeretem Vettelt, de jól látszik mi különbözteti meg a jó pilótát a még jobbtól. Webber meg inkább csöndbe maradhatna, nagyon nem értem mi tartja még mindig a csapatnál.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Nigel Mansell Dallas 1984
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Webber itt is mérges volt egy cseppet (persze ez korábbi, tudom):
 www.youtube.com/watch?v=smW9yo-P_zk

Én eddig sem szerettem Vettel-t, így nem lep meg, hogy mekkora köcsög. Webber tényleg rohadt türelmes. Én már személy szerint rég otthagytam volna a RB-t.danyly
Bőven túl karrierje csúcsán azért olyan sok lehetősége már nem lett volna a változtatásra.Egyszerűen nem lett volna olyan csapat amelyik foglalkoztatta volna.Meg azt szokták mondani, hogy öreg cigány már nem tanul új nótát.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Webber itt is mérges volt egy cseppet (persze ez korábbi, tudom):
 www.youtube.com/watch?v=smW9yo-P_zk

Én eddig sem szerettem Vettel-t, így nem lep meg, hogy mekkora köcsög. Webber tényleg rohadt türelmes. Én már személy szerint rég otthagytam volna a RB-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Webber döntött, ott lesz Kínában, és marad a Red Bull "család" tagja.Nem lehetett könnyű döntés, szerintem Buemi telefonja nem volt kikapcsolva vasárnaptól.Gondolom ezek után SV nem sok támogatásra számíthat tőle a szezon további részében.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
büntetésből eltradelném a gecibe a ferrariba, aztán mondja a másik patkány alonsonak h nem direkt volt. megfejelné szemöldökkel, nem csak mutogatna mint webber.gabtsi
Ferrarinál elbeszéglet Monzemeoloval aztán pincsi kutya lesz, ugyanez Mercinél vagy a McLarennél.
Red Bullnál meg tudja, hogy megteheti mert az osztrák sutyó úgyis szerelmes belé
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci

Előttem az utódom...