Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
A Fantasy játéknak csináltunk egy facebook-os csoportot, ott is lehet beszélgetni a szezonról a játékról.
 www.facebook.com/groups/472839196117322/

több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Közeledik a Forma 1 kezdése 😊 Hogy még izgalmasabbá tegyük a szezont ezért kreáltam egy Forma 1 Fantasy ligát a következő oldalon :  www.udt.co.za/f1fantasy/restricted/Dashboard.j
A ligához a következő a belépési kóddal tudtok csatlakozni: 8421458482675
Nyugodtan szólj ismerőseidnek is, jó buli lesz ! 😉
Mindenkinek jó játékot!Big L
Rendesen bele lehet szopódni a kombinációkba 😀 Összeraktam egy Alonso, Vettel, Hamilton, Raikonen, Bianchi,Van Der Garde hatost konstruktőrben pedig Ferrari-Sauber. Néztem a pontozást és számomra még nem egyértelmű mi a legjobb taktika, erősek+ nagyon gyengék vagy középerős+középmezőny, én az előbbi mellett döntöttem, time will tell 😀JayB
NASCAR fantasyben szokott működni a taktikád 😊shawnka
Én kb 3* változtattam meg a csapatomat 😊 Én inkább az mellet tettem le a voksom, hogy kinek, és kiknek drukkolok.... persze ha nem jönnek a pontok, változtatni kell.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Közeledik a Forma 1 kezdése 😊 Hogy még izgalmasabbá tegyük a szezont ezért kreáltam egy Forma 1 Fantasy ligát a következő oldalon :  www.udt.co.za/f1fantasy/restricted/Dashboard.j
A ligához a következő a belépési kóddal tudtok csatlakozni: 8421458482675
Nyugodtan szólj ismerőseidnek is, jó buli lesz ! 😉
Mindenkinek jó játékot!Big L
Rendesen bele lehet szopódni a kombinációkba 😀 Összeraktam egy Alonso, Vettel, Hamilton, Raikonen, Bianchi,Van Der Garde hatost konstruktőrben pedig Ferrari-Sauber. Néztem a pontozást és számomra még nem egyértelmű mi a legjobb taktika, erősek+ nagyon gyengék vagy középerős+középmezőny, én az előbbi mellett döntöttem, time will tell 😀JayB
NASCAR fantasyben szokott működni a taktikád 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Közeledik a Forma 1 kezdése 😊 Hogy még izgalmasabbá tegyük a szezont ezért kreáltam egy Forma 1 Fantasy ligát a következő oldalon :  www.udt.co.za/f1fantasy/restricted/Dashboard.j
A ligához a következő a belépési kóddal tudtok csatlakozni: 8421458482675
Nyugodtan szólj ismerőseidnek is, jó buli lesz ! 😉
Mindenkinek jó játékot!Big L
Rendesen bele lehet szopódni a kombinációkba 😀 Összeraktam egy Alonso, Vettel, Hamilton, Raikonen, Bianchi,Van Der Garde hatost konstruktőrben pedig Ferrari-Sauber. Néztem a pontozást és számomra még nem egyértelmű mi a legjobb taktika, erősek+ nagyon gyengék vagy középerős+középmezőny, én az előbbi mellett döntöttem, time will tell 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagyon bízok benne, hogy Szujó fel tud nőni a feladathoz, és ismét színvonalas közvetítésekben lehet részünk.Na de könyörgöm, Bobáknál nem találtak jobbat?
több mint 11 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Közeledik a Forma 1 kezdése 😊 Hogy még izgalmasabbá tegyük a szezont ezért kreáltam egy Forma 1 Fantasy ligát a következő oldalon :  www.udt.co.za/f1fantasy/restricted/Dashboard.j
A ligához a következő a belépési kóddal tudtok csatlakozni: 8421458482675
Nyugodtan szólj ismerőseidnek is, jó buli lesz ! 😉
Mindenkinek jó játékot!

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Csak érdekesség, hogy lecserélődött a mezőny tizenhárom év alatt, nekem még PS 1-en megvan a F1 2000, iiletve Dávid Sándor könyve a F1 sztorik 1999-2000 című könyve. A 99-es szezonból senki, a 2000-ből egyedül Button van már csak hírmondónak. Következő évben jött Alonso és KImi, majd 2002-ben Webber. A többiek jóval később, így eléggé fiatal gárda van most az F1 -ben.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
The Pit Crew #3 (NASCAR podcast)

Avagy könnyes történetek a szurkolóvá válásról. Kibeszéltük Phoenixet, előrenéztünk Vegasra, Habi 3 adás után végre elkalauzolhatott bennünket a szárítógépek világába és még remek fantasy tippeket is osztottunk.

Hallgasd meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-3/

Töltsd le:  stream14.mixcloud.com/cloudcasts/m4a/64/3/1/c/7/d8da-400a-4915-ac74-831256873410.m4a

Kérdések, hozzászólások jöhetnek minden mennyiségben ide vagy a facebook oldalra:  www.facebook.com/thepitcrewpodcast
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én azt várom hogy végre ne legyen kiemelkedő autó és az nyerjen aki jobb pilóta . Toca
Arra várhatsz. Az nem F1 lenne. Különben is relatív, hogy ki kit tart jobb pilótának.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én azt várom hogy végre ne legyen kiemelkedő autó és az nyerjen aki jobb pilóta .
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ha viszont így nézzük, tökéletes a jelenlegi line up. Nincs két top pilóta egymás mellett, szét vannak szórva rendesen és mindnek megvan a maga vízhordója. Bár Rosbergtől várom hogy kicsit megszorongassa Hamit de ő akkora korszakos zseni hogy szerintem nem fogja tudni felvenni vele a lépést. JayB
Hát a McLarennél érdekes a line up 😊 Button ebben az elvileg gumikopós idénybe jó lehet , Perez meg gyors. Itt aki hibázik az bukja a first placet Toca
Akinek nem a legjobb autója van és hibázik, jó eséllyel el is száll. Minden top csapatban megvan az az ember aki ha megkapja az adott év legjobb technikáját meg is nyeri az egészet. Raikonen (és talán Hamilton) címén kívül ez 15 évre visszamenőleg igazolt dolog, a legjobb autó nyert.JayB
Nem szeretem a statisztikat az F1-ben. Tavalyi év is megmutatta hogy nem elég a legjobb kocsi , hiába az nyert. Pl ha most sokkal több kerékcsere lesz az a McLaren/Ferrarinak jó, többieknek meg rá kell gyúrni mert kurvasok idő mehet el rajta. Idén nem várok dominanciát , ha igaz hogy nagyjaból egy szinten vannak most az autók akkor nem is lesz.
Pl.: tavaly RBnek azt a plussz 1 mp-t mondjuk amivel a vegere gyorsult könnyebb volt összeszedni mint a Renaultnak vagy a Ferrarinak kellett volna a 2-2,5et csak hogy a végén ugyanott legyenek.Toca
Persze nem elég a legjobb kocsi, viszont épp erre írtam hogy a jelenlegi mezőnyben minden potenciális legjobb kocsi rendelkezik egy olyan pilótával aki nem fogja elszúrni a lehetőséget. Vettelnek azért lehetett szoros mert év elején nem volt egyértelmű a Red Bull fölény plusz volt egy hiba nélküli Alonso ami nagyon ritka. Amikor megvolt a #1 autó csak annyi volt a kérdés elég e a hátralevő idő a ledolgozásra. Ezzel nem azt akarom mondani hogy nem lesz jó a szezon, lesznek durva körbeverések de a végén szerintem úgy is az húzza be aki a legtöbbet hibázhat ergo a legjobb autója van.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Ha meghagyják a komfortzónáját, és nem rángatják bele számára kényelmetlen, felesleges dolgokba/szponzornyalogatás/, akkor Kimi igen is képes minden tőle telhetőt megtenni a csapatáért, elvégre ő versenyző, azért kapja a fizetését!laccoo74
Persze a saját kis pereputtyával. De hogy Buttonnal kb egy szót nem váltana az fix 😀
Max a hozz még egy vodkát nekem mert már tök kivan jellegű monológot 😀Toca
A Formula 1 már régen nem arról szól, hogy mekkora cimbik a csapattársak.Minden versenyző elsősorban magáért küzd, hogy esetleg erősebb csapatba tudjon szerződni, több pénzért, vagy jelenlegi csapata megtartsa, több pénzért.Lehet Kimit szeretni, gyűlölni, de azt, hogy nagy versenyző, azt nem lehet elvitatni!Apropó Toca, a te csapatod, hogy állna fel?laccoo74
Nem a versenyzői kvalitásait vitattam. Csupán nem csapatember úgy értve hogy csapattal el van ha békén hagyják , de csapattárssal...
Csapatom: Ha szívemre hallgatok Alonso-Kimi duó, még akár összeis jöhetne.
Ha az eszemre én egy Alonso-Perez duo (esetleg Alonso-Webber) mellett tenném le a voksom 😊
Hábitusban/ csapatmunkába nagyon össze is illenének.Toca
Alonso-Perez duó nem lehetetlen, sőt, jó is lenne.Valag pénz, plusz nem tehetségtelen emberke.Webber szerintem már nem fog másik csapathoz szerződni/öreg cigány már nem tanul új nótát/, ha nem vonul vissza a szezon végén, bár Helmut Marco már nagyon szeretné, akkor bika marad egy, max két évre.Massanak is villantani kell az idén, mert, ha nem könnyen feladják rá a kabátot , és akkor jöhet Perez, bár nem tudom, ő milyen szerződést kapott a mclarentől.Gutierezre is kíváncsi vagyok, nagyon dícsérték.Botas?Finn favágó, de még bejöhet neki.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ha viszont így nézzük, tökéletes a jelenlegi line up. Nincs két top pilóta egymás mellett, szét vannak szórva rendesen és mindnek megvan a maga vízhordója. Bár Rosbergtől várom hogy kicsit megszorongassa Hamit de ő akkora korszakos zseni hogy szerintem nem fogja tudni felvenni vele a lépést. JayB
Hát a McLarennél érdekes a line up 😊 Button ebben az elvileg gumikopós idénybe jó lehet , Perez meg gyors. Itt aki hibázik az bukja a first placet Toca
Akinek nem a legjobb autója van és hibázik, jó eséllyel el is száll. Minden top csapatban megvan az az ember aki ha megkapja az adott év legjobb technikáját meg is nyeri az egészet. Raikonen (és talán Hamilton) címén kívül ez 15 évre visszamenőleg igazolt dolog, a legjobb autó nyert.JayB
Nem szeretem a statisztikat az F1-ben. Tavalyi év is megmutatta hogy nem elég a legjobb kocsi , hiába az nyert. Pl ha most sokkal több kerékcsere lesz az a McLaren/Ferrarinak jó, többieknek meg rá kell gyúrni mert kurvasok idő mehet el rajta. Idén nem várok dominanciát , ha igaz hogy nagyjaból egy szinten vannak most az autók akkor nem is lesz.
Pl.: tavaly RBnek azt a plussz 1 mp-t mondjuk amivel a vegere gyorsult könnyebb volt összeszedni mint a Renaultnak vagy a Ferrarinak kellett volna a 2-2,5et csak hogy a végén ugyanott legyenek.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ha viszont így nézzük, tökéletes a jelenlegi line up. Nincs két top pilóta egymás mellett, szét vannak szórva rendesen és mindnek megvan a maga vízhordója. Bár Rosbergtől várom hogy kicsit megszorongassa Hamit de ő akkora korszakos zseni hogy szerintem nem fogja tudni felvenni vele a lépést. JayB
Hát a McLarennél érdekes a line up 😊 Button ebben az elvileg gumikopós idénybe jó lehet , Perez meg gyors. Itt aki hibázik az bukja a first placet Toca
Akinek nem a legjobb autója van és hibázik, jó eséllyel el is száll. Minden top csapatban megvan az az ember aki ha megkapja az adott év legjobb technikáját meg is nyeri az egészet. Raikonen (és talán Hamilton) címén kívül ez 15 évre visszamenőleg igazolt dolog, a legjobb autó nyert.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Ha viszont így nézzük, tökéletes a jelenlegi line up. Nincs két top pilóta egymás mellett, szét vannak szórva rendesen és mindnek megvan a maga vízhordója. Bár Rosbergtől várom hogy kicsit megszorongassa Hamit de ő akkora korszakos zseni hogy szerintem nem fogja tudni felvenni vele a lépést. JayB
Hát a McLarennél érdekes a line up 😊 Button ebben az elvileg gumikopós idénybe jó lehet , Perez meg gyors. Itt aki hibázik az bukja a first placet
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Ha meghagyják a komfortzónáját, és nem rángatják bele számára kényelmetlen, felesleges dolgokba/szponzornyalogatás/, akkor Kimi igen is képes minden tőle telhetőt megtenni a csapatáért, elvégre ő versenyző, azért kapja a fizetését!laccoo74
Persze a saját kis pereputtyával. De hogy Buttonnal kb egy szót nem váltana az fix 😀
Max a hozz még egy vodkát nekem mert már tök kivan jellegű monológot 😀Toca
A Formula 1 már régen nem arról szól, hogy mekkora cimbik a csapattársak.Minden versenyző elsősorban magáért küzd, hogy esetleg erősebb csapatba tudjon szerződni, több pénzért, vagy jelenlegi csapata megtartsa, több pénzért.Lehet Kimit szeretni, gyűlölni, de azt, hogy nagy versenyző, azt nem lehet elvitatni!Apropó Toca, a te csapatod, hogy állna fel?laccoo74
Nem a versenyzői kvalitásait vitattam. Csupán nem csapatember úgy értve hogy csapattal el van ha békén hagyják , de csapattárssal...
Csapatom: Ha szívemre hallgatok Alonso-Kimi duó, még akár összeis jöhetne.
Ha az eszemre én egy Alonso-Perez duo (esetleg Alonso-Webber) mellett tenném le a voksom 😊
Hábitusban/ csapatmunkába nagyon össze is illenének.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ha viszont így nézzük, tökéletes a jelenlegi line up. Nincs két top pilóta egymás mellett, szét vannak szórva rendesen és mindnek megvan a maga vízhordója. Bár Rosbergtől várom hogy kicsit megszorongassa Hamit de ő akkora korszakos zseni hogy szerintem nem fogja tudni felvenni vele a lépést.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Ha meghagyják a komfortzónáját, és nem rángatják bele számára kényelmetlen, felesleges dolgokba/szponzornyalogatás/, akkor Kimi igen is képes minden tőle telhetőt megtenni a csapatáért, elvégre ő versenyző, azért kapja a fizetését!laccoo74
Persze a saját kis pereputtyával. De hogy Buttonnal kb egy szót nem váltana az fix 😀
Max a hozz még egy vodkát nekem mert már tök kivan jellegű monológot 😀Toca
A Formula 1 már régen nem arról szól, hogy mekkora cimbik a csapattársak.Minden versenyző elsősorban magáért küzd, hogy esetleg erősebb csapatba tudjon szerződni, több pénzért, vagy jelenlegi csapata megtartsa, több pénzért.Lehet Kimit szeretni, gyűlölni, de azt, hogy nagy versenyző, azt nem lehet elvitatni!Apropó Toca, a te csapatod, hogy állna fel?
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én azért inkább egy Alonso-Hamilton duót szerződtetnék, így 100%-ban az autóra hárulna a dolog. Ez a két ember ha bajnok autója van, bajnok lesz efelől nincs kétségem. JayB
Nagyon okos gondolat, a McLarennek is bejött 😛 😀Toca
Igen okos, az nagyon régen volt már. Mindketten megértek, nincs két másik pilóta aki annyira tisztelné és elismerné egymást mint ők. Kőkemény meccs lenne, hisztik nélkül. JayB
Persze tudom csak huztalak. Viszont nem tartanam jó ötletnek. Sose jó ha két top pilóta van, egymás elől eszik el a pontokat. Anno sem a rinya volt a gáz hanem hogy egyik sem lett VB.
Alonso melle egy Webber/Massa/Button lenne a jo. Hami melle szintúgy.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Én azért inkább egy Alonso-Hamilton duót szerződtetnék, így 100%-ban az autóra hárulna a dolog. Ez a két ember ha bajnok autója van, bajnok lesz efelől nincs kétségem. JayB
Nagyon okos gondolat, a McLarennek is bejött 😛 😀Toca
Igen okos, az nagyon régen volt már. Mindketten megértek, nincs két másik pilóta aki annyira tisztelné és elismerné egymást mint ők. Kőkemény meccs lenne, hisztik nélkül.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én azért inkább egy Alonso-Hamilton duót szerződtetnék, így 100%-ban az autóra hárulna a dolog. Ez a két ember ha bajnok autója van, bajnok lesz efelől nincs kétségem. JayB
Nagyon okos gondolat, a McLarennek is bejött 😛 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Én azért inkább egy Alonso-Hamilton duót szerződtetnék, így 100%-ban az autóra hárulna a dolog. Ez a két ember ha bajnok autója van, bajnok lesz efelől nincs kétségem.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Ha meghagyják a komfortzónáját, és nem rángatják bele számára kényelmetlen, felesleges dolgokba/szponzornyalogatás/, akkor Kimi igen is képes minden tőle telhetőt megtenni a csapatáért, elvégre ő versenyző, azért kapja a fizetését!laccoo74
Persze a saját kis pereputtyával. De hogy Buttonnal kb egy szót nem váltana az fix 😀
Max a hozz még egy vodkát nekem mert már tök kivan jellegű monológot 😀
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Ha meghagyják a komfortzónáját, és nem rángatják bele számára kényelmetlen, felesleges dolgokba/szponzornyalogatás/, akkor Kimi igen is képes minden tőle telhetőt megtenni a csapatáért, elvégre ő versenyző, azért kapja a fizetését!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A hivatalos nevezési lista:
 ultimate-sport.hu/f1-ime-hivatalos-nevezesi-lista/totomario
Nézegetem ezt a nevezési listát, és közben azon gondolkodom, hogy, ha én csapatfőnök lennék, és rengeteg pénze lenne a csapatomnak, akkor kiket szerződtetnék pilótának.Az én választásom Button, és Raikönnen lenne.Hogy miért?Mindketten tapasztalt öreg rókák, tehát felesleges autótörésekkel nem rongálnák a büdzsét.Képesek egy egész szezonon keresztül jó teljesítményt nyújtani, futamokat nyerni, fontos pontokat szerezni.Mondjuk, a pr tevékenységben Jensonnak jobban ki kellene vennie a részét, mint Kiminek, de szerintem ezt ő gond nélkül megoldaná.És, ami a legfontosabb, képesek lennének csapatként együtt dolgozni!laccoo74
Kimi meg a csapatemberség 😀Toca
Mi a kerdesed ezzel kapcsolatban? 😀

-- TIME I'AM! --