Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ezzel a perui góllal nagy esély lett a francia- dán 0-0-ra.
iktriad
Nem értem, h mitől lett nagyobb.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jedinak is sarga...remelem meg rug egy ongolt meg kihagy egy tizit, utana meg kiallitjak...😀 kurva fantasy

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
vezet Peru!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel a perui góllal nagy esély lett a francia- dán 0-0-ra.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sidibe a Lokiban még támadót játszott😊
NB2
A DVSC-s évei vége felé játszott már hátrább is azt hiszem.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Sidibe a Lokiban még támadót játszott😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én is írtam, hogy nem kereste a kéz a labdát, nem volt tizi.
Vrij6
ezt a Puhl által meghonosított feltételt kérem felejtsük el. pár hete leírtam, hogy ez miért teljesen hibás megközelítés.
csebi
gondolom itt arra gondolt, hogy "felmerült-e szándékosság?" amire nem a válasz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Elv Juve/Arsenal a fo keroi Golovinnak.
Borbinho
Fu, mar latom, ahogy o lesz a kovetkezo Arsavin az Arsenalban, aztan nehany even belul irany vissza oroszba. xd

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 009 — Lucas Scott
Na most pótoltam a portugáék meccsét: gáz, hogy én védjem Rodánót, de a sárga lapja az nálam nem lap, az iráni tizit se fújtam volna be.
kishaszi
akkor jó, már attól féltem, csak én vagyok helikopter
slowmotion
én a tegnapi hangulatban nem mertem beírni, hogy én sem adtam volna semmit
NB2
Én is írtam, hogy nem kereste a kéz a labdát, nem volt tizi.
Vrij6
ezt a Puhl által meghonosított feltételt kérem felejtsük el. pár hete leírtam, hogy ez miért teljesen hibás megközelítés.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ausztrál - peru meccsen biztos lesz 11-es, hisz ő a bíró.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Bet365, Betfair kifizetésekkel mostanában nincs gond? Bár nekem nem volt sosem, hallottam rosszat főleg előbbiről
Chargers LT
remélem nem, de majd este letesztelem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Elv Juve/Arsenal a fo keroi Golovinnak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Csak azt nem értem, pl. a német meccsen miért nem ajánlotta a VAR a bírónak, hogy érdemes lenne visszanézni.

Vagy az egyiptomi 2. tizinél mit látott a visszajátszásban...
eaglesmcnabb
Hát igen itt a végtelenségig lehetne felfelé menni a szinteken. A VAR szól a bírónak. De mi van ha a VAR szintjén születik hibás döntés (hibázik azzal, hogy nem szól a bírónak hogy meg kéne nézni).... és nem írom tovább ezt a részét 😀

német vs svéd
ezért van a 4 bíró bíró a VAR szobában. Lehet hogy a többség arra szavazott hogy nem kell szólni, mert az a mondás, hogy egyértelmű hiba estén szólhatnak, nem látták "egyértelműnek".

Egyiptom vs SzArábia
Itt nekem nem volt egyértelmű, hogy szóltak a bírónak, vagy önszántából nézte vissza.
Amire persze mondhatnánk, hogy mindegy, de pszichológiailag szvsz nagyon nem.
1. hoz egy döntést a bíró, jelen esetben azt hogy tizi. Ha szólnak a fülére, hogy nézze már meg újra, az a VAR irányelv miatt (csak egyértelmű rossz döntés) már egyből befolyásolja és tolja a bírót az eredeti döntésével ellentétes irányba, hiszen ha jól döntött akkor a VAR nem lépne semmit. (lelkiállapot = próbálja meglátni a döntését cáfoló mozdulatot)
2. saját magában nem biztos ezért ő maga kéri hogy megnézhesse. Itt elvileg nincs külső nyomás, ha tökös változtathat rajta, de túl van egy döntésen amit jónak gondolt. Itt viszont inkább próbálja megtalálni a döntését alátámasztó mozzanatot. (azt fújtam hogy tizi, a videon látszik hogy hozzáért, úgyhogy jól döntöttem)

Szintén a szubjektivitás jön elő, meg tudja győzni magát mindkét kimenetelt illetően csak már azzal sem "takarózhat" hogy gyorsan történt, rossz szögben állt stb


Meg nekem olyan érzésem van (nem néztem utána) hogy ahogy haladunk előre a tornán egyre szívesebben fordulnak a bírók a VAR-hoz egyre több mindennel kapcsolatban.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Bet365, Betfair kifizetésekkel mostanában nincs gond? Bár nekem nem volt sosem, hallottam rosszat főleg előbbiről

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Golovint akartam mondani epp, amikor olvastam a kerdesed.


Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Ochoa, Milinkovic-Savic, Inui, valami szenegáli?
Igor
Milinkovics-Szavics nem a vb felfedezettje. O idestova ket eve baromi jol jatszik a Serie A-ban, es tel ota uldozi ot az MU tobbek kozott, de a Juventust is osszeboronaltak mar vele.

Es a torna elott mar lehetett olvasni rola, hogy az MU 80 milliot ajanlott erte, csak a Lazional sem hulyek, direkt meg akartak varni a vb-t, hogy az ara felkusszon picit. Es igazabol jol jatszik, ugyhogy ez meg is fog tortenni.

De szvsz Szavics az, aki meg fogja allni a helyet egy jobb csapatban is.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Ochoa, Milinkovic-Savic, Inui, valami szenegáli?
Igor
Ochoa 4 éve se kellett senkinek kis túlzással, mostmár 32 éves, nem tudom...

Inui meg most írt alá a Betishez. Amúgy ő volt egykoron az Eibar rekordigazolása a maga 500 ezer eurójával, most meg elengedték ingyen. Óriási nagy spíler, aki 2 gólt lő egy meccsen a barcának nem lehet szar, de ő is 30.

M-Savic remélem nem jön a Realba, mert nem győzött meg, hogy jobb mint Kovacic, annyi pénzért meg pláne.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is
Löfli
Ochoa, Milinkovic-Savic, Inui, valami szenegáli?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 273 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ki lesz az idei vb "felfedezettje", akit elvisz egy nagyobb csapat, hogy utána két év múlva a West Ham / Stoke szintű csapatban játsszon?

Golovinért állítólag már bejelentkezett a Chelsea és a Barca is


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Mai nap sok öngólt, sárgát, és kiállítást várok. Ja és lehetőleg minél több eddig padot koptató kapjon lehetőséget.
| Igen, nincs játékosom, illetve a tegnapi Costa 2 pont kapitányként rosszul érintett. |

Ja és a bírók részéről a tegnapi viccparádé után erőteljes javulást.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Vagy az egyiptomi 2. tizinél mit látott a visszajátszásban...
eaglesmcnabb
$ $ $ $ $ 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Csak azt nem értem, pl. a német meccsen miért nem ajánlotta a VAR a bírónak, hogy érdemes lenne visszanézni.

Vagy az egyiptomi 2. tizinél mit látott a visszajátszásban...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
| Ezzel a VAR dologgal most pontosan az van amire az ember számított. Az egyértelmű tévedéseket illetve objektív dolgokat (les) faszán kiszűri, ami előny. De ha egy részben szubjektíven megítélendő dolgot videón is meg lehet nézni az a szubjektivitást nem szűri ki a rendszerből. Azzal hogy bírója válogatja egy szabálytalanság megítélését ugyanúgy benne marad a VAR rendszerben is a szubjektivitás. Tehát most ugyanúgy lehet vitázni, hogy miért az vagy miért nem tizi a tizi. És az "értelmesebb" szurkolók ugyanúgy mondhatják, hogy melyik köcsög bíró kinek hogy fúj. 😀
Én is azt gondolom, hogy egyelőre örüljünk, hogy elkezdték, mert jobb lett. Tökéletes pedig sosem lesz, mindig lesznek véleményes helyzetek
|
Gorcsev
no igen. eddig csak azt mondták a bíróra, hogy vak, de most már le is hülyézhetik.
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Hat igen. Es a portugalok ellen itelt sem volt tizi, ami azert volt ubergaz, mer a VAR-nal lattak 8an ugy hogy azt meg kell adni?! Ha a biro elnezi meccs kozben, sajnos elofordul, na de kikockazva tobben ilyen rossz dontest hozni? De remelem en is hogy valahogy letisztul es megmarad, (mert sokszor jol dontottek igy)csak ne ebben a formaban. Meg lesz-e vajon olyan szitu, hogy raszolnak a fulere a sporinak, (ami nekem ilyenkor mar 100% hogy meg fogja valtoztatni, hiszen azert szoltak neki), hogy egyszer azt mondja majd, hogy en megis maradok a sajat dontesemnel? Mert akkor ez a kimegyek megnezem is egy felesleges szinjatek, idohuzas, hiszen ugyis az lesz amit a VAR jelzett neki mindig. Mondjuk azt se ertem miert egy VB-n kell ilyen szintenkiserletezgetni. Ha meg mar jo par alacsonyabb tornan tesztelgettek ugye regota, akkor ha erre jutottak csak akkor az megint teljes butasagra vall ezugyben. 😊
zavi27
A mérkőzést vezető bíró egyedül dönt mindenről. A VAR room nem azt dönti el hogy tizi vagy sem, az kizárólag a bíró dolga. A VAR max abban hibázik, hogy nem hívja fel a bíró figyelmét arra, hogy ezt érdemes lenne megnéznie lassítva.
A portugál meccs esete szerintem ez volt, hogy: A bíró a pályán nem látta a kezezést, de a VAR látta. Mivel a tizenhatoson belül volt és ezért büntető járhat a kezezésért (ha ez a félpályán történik, biztos nem szólnak a bíró fülére) a VAR szólt a bírónak, hogy volt egy kezezés, ha nem látta akkor nézzen rá ha gondolja (azt nem tudom, hogy a bíró visszautasíthatja-e ezt a lehetőséget, ha biztos a dolgában). A bíró megnézte és úgy döntött, hogy ha ezt látta volna szabad szemmel erre tizit fújt volna. Tehát a VAR nem azt mondja neki, hogy ez tizi vagy nem, hanem a saját döntésének felülvizsgálatára ajánl lehetőséget vagyis továbbra is egy ember hozza a végső döntést.

| Ezzel a VAR dologgal most pontosan az van amire az ember számított. Az egyértelmű tévedéseket illetve objektív dolgokat (les) faszán kiszűri, ami előny. De ha egy részben szubjektíven megítélendő dolgot videón is meg lehet nézni az a szubjektivitást nem szűri ki a rendszerből. Azzal hogy bírója válogatja egy szabálytalanság megítélését ugyanúgy benne marad a VAR rendszerben is a szubjektivitás. Tehát most ugyanúgy lehet vitázni, hogy miért az vagy miért nem tizi a tizi. És az "értelmesebb" szurkolók ugyanúgy mondhatják, hogy melyik köcsög bíró kinek hogy fúj. 😀
Én is azt gondolom, hogy egyelőre örüljünk, hogy elkezdték, mert jobb lett. Tökéletes pedig sosem lesz, mindig lesznek véleményes helyzetek
|

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
A fel vilag pakolja a Dan-Francia X-et, ezek utan torvenyszeru, hogy behuzzak valahogy a csigazabalok 😀 A danok meg meg igy is tovabbmennek valszeg.
Borbinho
Nekem mindegy hogy mi lesz, csak legyen sok (d)own goal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A fel vilag pakolja a Dan-Francia X-et, ezek utan torvenyszeru, hogy behuzzak valahogy a csigazabalok 😀 A danok meg meg igy is tovabbmennek valszeg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."