Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
dande
Tudnám mi vesz rá valakit, hogy francia szurkoló legyen.
Amadeus
Az hogy francia? 😉 én ezt nem arra írtam hogy most nekik szurkolnék. Ahogy már korábban is írtam én ma jó meccsnek szurkoltam. Úgy tűnik bejött.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
dande
Tudnám mi vesz rá valakit, hogy francia szurkoló legyen.
Amadeus
Bár én nem lettem, de ezen a VB-n pont azt a hatékony védekező, biztonsági focit játszák, amiért én német szurkoló lettem 35 éve.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
dande
Tudnám mi vesz rá valakit, hogy francia szurkoló legyen.
Amadeus
ugyanígy vagyok a németekkel, olaszokkal, argentinokkal és az angolokkal...

de ízlésről és csapathovatartozásról fölösleges vitát nyitni, fogadd el 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
86 a helyes megoldás
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Courtois a vb kapusa, a vb csapata meg Belgium.
Vrij6
De VBt nem nyernek 😊
dande
Nem mindig a legjobb nyeri.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
dande
Tudnám mi vesz rá valakit, hogy francia szurkoló legyen.
Amadeus
Courtois a vb kapusa, a vb csapata meg Belgium.
Vrij6
De VBt nem nyernek 😊
dande
Divat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Courtois a vb kapusa, a vb csapata meg Belgium.
Vrij6
De VBt nem nyernek 😊
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
dande
Tudnám mi vesz rá valakit, hogy francia szurkoló legyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
én a horvátok helyében a kapus helyére behoznék egy mezőnyjátékost a végére, ennél rosszabb a helyzet nem lehet
r.baggio
Én kettőt, mert itt nincs too many men on the ice büntetés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
ozibozi
Próbáljuk palástolni hogy nem irigykedünk. Nem a francokat 😛
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 296
Llorist ha ezek utan megvalasztjak legjobb kapusnak, az is vicc lesz
Stez
Az Pickford, evidens.
Sobri Jóska
Hat viccen kivul o. Ilyen potyaval nem lehet valaki top kapus, barmeddig is jut a csapata. A vilag szegyene, ha megvalasztjak.
Stez
Az is az volt, amikor Messi megkapta a vb-aranylabdát. Vagy a nagy aranylabdái közül néhányat. Vagy amikor CR Ribery helyett. Szóval láttunk már sok mindent.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 732 — Слава Україні! Героям слава!
Courtois a vb kapusa, a vb csapata meg Belgium.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 129
Subasic amúgy eddig jó volt, pl. a Kane elleni bravúrja a VB védése.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 322
hajdúbé is nehezen tudja elengedni ezt az össznépi horvát szopkodást, és még ezt a béna kapushibát is hősies horvát gólnak adja elő 😊))))))
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Llorist ha ezek utan megvalasztjak legjobb kapusnak, az is vicc lesz
Stez
Az Pickford, evidens.
Sobri Jóska
Hat viccen kivul o. Ilyen potyaval nem lehet valaki top kapus, barmeddig is jut a csapata. A vilag szegyene, ha megvalasztjak.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vár az efott.
Sziasztok.
kishaszi
a volbeat koncert biztos király lesz 😊 de egy ilyen vicc meccset már végig kell nézni
r.baggio
Jah rwmélem is ha már ez a játék képe 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az NHL-ben ilyenkor szokott bejönni a másik kapus, nem?
shawnka
Edzője válogatja, és függ a játék képétől, a bekapott gólok "milyenségétől", illetve a kapus egojától is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Llorist ha ezek utan megvalasztjak legjobb kapusnak, az is vicc lesz
Stez
Az Pickford, evidens.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 814 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mbappé MVP?
Löfli
Az Messi lesz.
iktriad
Maradona
Chargers LT
Elszipkázza a címet?
Tactful Cactus
Inkább fel.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Hihetetlen egy vb döntő 😎 és jó a meccs is

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 802 — No es importante
Vár az efott.
Sziasztok.
kishaszi
a volbeat koncert biztos király lesz 😊 de egy ilyen vicc meccset már végig kell nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ez belefér Llorisnál. Most akartam írni, hogy Lloris mennyivel stabilabb, s mindig képes 1-1 bravúrra, amikor kell
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 925
Gyerünk Lukita

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 656
Mbappé MVP?
Löfli
Az Messi lesz.
iktriad
Maradona
Chargers LT
Elszipkázza a címet?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Llorist ha ezek utan megvalasztjak legjobb kapusnak, az is vicc lesz