NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom írtam-e már, de az Apuci 2 nekem nagyon bejött, Mel Gibson telitalálat volt 😀
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
Ready Player One

Nem a stílusom, viszont egy igényes kockafilm, sok kreativitással.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A Tomb Raiderre elrángattak az ismerősök. Olyan lett, amilyenre számítani lehetett, így a csalódás is elkerült.
A 12 katona viszont tetszett, a szokásos mozis, háborús film. Nekem általában bejönnek a hasonlóak.
Padrinaggio
Jah, 12 katona szerintem is egész korrekt volt. (és úgy általában attól tekintsünk el, hogy az afgán sztoriról ki mit gondol, mivel a szereplők nyilván katonák, akik parancsot teljesítenek)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
ready player one ?
Heisman Trophy
fos
Kenny
elképesztően nagy fos.
gagyi, katyvasz, üres látványrajzfilm.
sok 80as évekbeli utalgatás, de ettől egy film nem lesz nem szar.
| egy rejtvénymegoldást se értettem, hogy ezt most hogyan és miért jött rá a srác. egy elejtett félmondatból, hogy most pont az a félmondat a fontos... |

(könyvet nem olvastam)
braxa88
van egy sablon basic sztori + atom retro bomba
az első és a harmadik kulcs sztem jó lett a 2. sztem nem annyira
a harmadikat | nem kicsit rágták szájba
az easter egg megtalálásához az első játékban szereplő easter egget kellett megtalálni
|

amúgy én se mondom hogy ez egy tökéletes film, de 7-8 közé simán befér
7est adtam neki végül

amúgy a legnagyobb hibája a filmnek hogy idén már láttam egy jobb retroval teletűzdelt geek blockbustert a Jumanji-ban

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ready player one ?
Heisman Trophy
fos
Kenny
elképesztően nagy fos.
gagyi, katyvasz, üres látványrajzfilm.
sok 80as évekbeli utalgatás, de ettől egy film nem lesz nem szar.
| egy rejtvénymegoldást se értettem, hogy ezt most hogyan és miért jött rá a srác. egy elejtett félmondatból, hogy most pont az a félmondat a fontos... |

(könyvet nem olvastam)
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 203
A Tomb Raiderre elrángattak az ismerősök. Olyan lett, amilyenre számítani lehetett, így a csalódás is elkerült.
A 12 katona viszont tetszett, a szokásos mozis, háborús film. Nekem általában bejönnek a hasonlóak.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
ready player one ?
Heisman Trophy
fos
Kenny
sztem meg egy jó blockbuster

könyv alapján mondod?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
ready player one ?
Heisman Trophy
fos

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
ready player one ?
Heisman Trophy
Jövő héten megyek rá, csak óvatosan addig a spoilerekkel..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ready player one ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sztálin halála

Hát.. én nagyon bírtam és szétröhögtem magam a filmen, de egy kicsit túl angol volt / túlságosan sok volt benne a komédia... (mondjuk Iannucci-tól kb ezt lehetett várni, szóval ez csakis az én hibám)
De egynek jó volt.. és a közönség negyede kb. olyan ember volt, aki valószínűleg már átélte Sztálin halálát.. nagyon kíváncsi vagyok, ők vajon hogy értékelték, szerintem nem erre számítottak. (A 18-49 korosztály kb. úgy reagált mint én, végigröhögte.)
Igor
én is ma néztem haverommal Puskinban, nálunk a közönség fele nyugger volt, de azért ők is röhigcséltek 😀

én imádtam, jobban bejött, mint az In the loop


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztálin halála

Hát.. én nagyon bírtam és szétröhögtem magam a filmen, de egy kicsit túl angol volt / túlságosan sok volt benne a komédia... (mondjuk Iannucci-tól kb ezt lehetett várni, szóval ez csakis az én hibám)
De egynek jó volt.. és a közönség negyede kb. olyan ember volt, aki valószínűleg már átélte Sztálin halálát.. nagyon kíváncsi vagyok, ők vajon hogy értékelték, szerintem nem erre számítottak. (A 18-49 korosztály kb. úgy reagált mint én, végigröhögte.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Már majd el is felejtettem hogy bár nagyon beteg de milyen jó film ez a Született Gyilkosok! Még jó hogy tegnap megint adták!Brutális kis társadalom kritika zseniális stílusban, sok humorral 😁
yooker
én a Tanú-t néztem meg megint és továbbra is 10/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
Már majd el is felejtettem hogy bár nagyon beteg de milyen jó film ez a Született Gyilkosok! Még jó hogy tegnap megint adták!Brutális kis társadalom kritika zseniális stílusban, sok humorral 😁

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Annihilation

érdekes film, elgondolkodtató
de pár dolog nekem annyira nem jött be

kb így képzelem el amúgy az evolúció című filmet ha komolyan veszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
BR 2049

Vicces volt benne a magyar öregasszony káromkodása.

A film hangulata elég jól eltalált RG mondjuk volt már sokkal jobb is de ez egy ilyen szerep volt.

Annyira nem vett le a lábamról de azért igen jól sikerült alkotás.
ilyesztő a jövőkép de simán elképzelhető hogy ez lesz.

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Jöhet a domb
Janek
Azt már láttam. 😊

Kánikulai délutánt nagyon régen láttam, újrafogom nézni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Jöhet a domb

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Szégyellheted is, mivel ő Lumet. Sidney Lumet. 😊

12 dühös ember
A domb
Serpico
ez az én top hármam Lumettől 😊
Sobri Jóska
de ha az Equus, Kánikulai délután, Gyilkosság az Orient expresszen hármast írod egy all-time toplistára, abba se nagyon lehetne belekötni... csak kb 10. kihagyhatatlan filmje van, Kuroszava és Bergman mellett nálam ő még a dobogós a legjobb rendezők képzeletbeli rangsorán (Bunuel különdíjas 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Szégyellheted is, mivel ő Lumet. Sidney Lumet. 😊

12 dühös ember
A domb
Serpico
ez az én top hármam Lumettől 😊

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
végre elérhető volt 1080p-ben az sw,letöltöttem,megnéztem,kiröhögtem,letöröltem.kb ennyit ért.örülök,hogy nem fizettem mozijegyet érte.
Kenny
Nade rajöttél hogy a felkelés uralja a gravitációt az űrben.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!


elég baszó lett.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
épp most nézem

nem lep meg h nincs rajta - főleg h Puzsér mekkora elfogult fasz tud lenni és tényleg tipikus sznob sokszor - de nekem legjobban Mijazaki hiányzik
biztos van nála is jobb anime rendező, de ...
persze tudjuk hogy az oscar mellé az oscart semmibe nézőnek is fontos az animéket elfelejteni

de Katsuhiro Otomo - Akira
és Mamoru Oshii - Ghost in the Shell
vagy akár Satsushi Kon is bőven megemlíthető

a sorrend olyan amilyen, engem általában az szokott érdekelni hogy kik vannak 1-1 listán nem pedig hogy ki hanyadik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!