Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
suliban egyik órán mondták hogy nézzük meg a "bebukottak" c. filmet.hát,elég sokkoló volt 😐Joci
Ezt jó hogy mondtad, nagyon bírom az ilyen jellegű dokumentációkat. Köszi.
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
suliban egyik órán mondták hogy nézzük meg a "bebukottak" c. filmet.hát,elég sokkoló volt 😐Joci
puncsos vagy, hogy megnézed az ajánlott filmeket 😛
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
suliban egyik órán mondták hogy nézzük meg a "bebukottak" c. filmet.hát,elég sokkoló volt 😐


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
nem tudom tudtátok-e (tippem szerint amúgy igen, de azért beírom 😊 ) hogy egész sok teljes film fennvan youtubeon, magyarul is. az ilyen lusta geciknek mint én ez is szempont 😛

mást ne mondja ráakadtam erre az underground retro mesére, vágja valaki? http://www.youtube.com/watch?v=k_O939FVLKk emlékeim szerint elég szabadszájú meseparódia volt, bár kb 8-10 éves lehettem mikor láttam, szóval lehet mai fejjel nem adja majd a cucc. de a nosztalgikus gondolatok miatt már megértekonqueror
Örök klasszikus, barátom


több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
nem tudom tudtátok-e (tippem szerint amúgy igen, de azért beírom 😊 ) hogy egész sok teljes film fennvan youtubeon, magyarul is. az ilyen lusta geciknek mint én ez is szempont 😛

mást ne mondja ráakadtam erre az underground retro mesére, vágja valaki? http://www.youtube.com/watch?v=k_O939FVLKk emlékeim szerint elég szabadszájú meseparódia volt, bár kb 8-10 éves lehettem mikor láttam, szóval lehet mai fejjel nem adja majd a cucc. de a nosztalgikus gondolatok miatt már megérte
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mivel olyan sokan válaszoltatok ( 😂 ) megnéztem az Anonymust. Bakker, azt sem tudtam ki kicsoda, meg ki kivel van 😀 😀 Jó film 😂
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azok szerintem mi voltunk Briaval. 😀
...
Ghostrider 2-ről valaki valamit?
DS!Darksun3
csak az első részt láttam annó, abból kiindulva eszedbe ne jusson megnézni... 😀peach
sztem nem volt az oan vészesen rossz... 😊Divat
Az első részt én sem szerettem, főleg nem Cage szopottgombóc fejét mint Blaze. Eva Mendes persze cukor volt azért. 😀
Az öreg lovas az jó volt benne, de valami iszonyat unalmas volt számomra az a film. Egyedül talán az Eric Banás Hulkon unatkoztam annyira a képregényfilmek közül. A Ghostrider 2-ről azóta csak negatívat hallottam, ráadásul képregényes körökből, szóval valószínűleg nem érné meg a mozijegyet meg a beutazást. Azért köszi.
Viszont valamelyik nap volt a Film+on a Hasselhoff féle Nick Fury film. Az túlszárnyalta (az egyébként nem magas) elvárásaimat, helyenként vicces volt, a Hoff pedig jól adta a karaktert. Azért nem egy Samuel L. Jackson, de végig olyan '80-as évek vége-'90-es évek elejei akciófilm hangulatom volt alatta. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
MIB3 trélör: http://www.youtube.com/watch?v=Y2r9AIfYcV8
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Colombus Circle.
Lerágott csont, majdnem elaludtam.

Anonymusról valakinek vélemény esetleg? Érdemes megnézni?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eléggé hosszúra sikerült a hétvégém, így ingerszegény környezet + távirányító kombó volt a program vasárnapra... 😊

sucker punch - nagyon adta, valaki dícsérte itt azért néztem meg köszi értepeach
Azok szerintem mi voltunk Briaval. 😀
...
Ghostrider 2-ről valaki valamit?
DS!Darksun3
csak az első részt láttam annó, abból kiindulva eszedbe ne jusson megnézni... 😀peach
sztem nem volt az oan vészesen rossz... 😊

|
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
eléggé hosszúra sikerült a hétvégém, így ingerszegény környezet + távirányító kombó volt a program vasárnapra... 😊

sucker punch - nagyon adta, valaki dícsérte itt azért néztem meg köszi értepeach
Azok szerintem mi voltunk Briaval. 😀
...
Ghostrider 2-ről valaki valamit?
DS!Darksun3
csak az első részt láttam annó, abból kiindulva eszedbe ne jusson megnézni... 😀peach
A 2 egész más lesz, állítólag. Ha minden igaz sokkal ütősebb és vagányabb, karakterhűbb 😊


több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
eléggé hosszúra sikerült a hétvégém, így ingerszegény környezet + távirányító kombó volt a program vasárnapra... 😊

sucker punch - nagyon adta, valaki dícsérte itt azért néztem meg köszi értepeach
Azok szerintem mi voltunk Briaval. 😀
...
Ghostrider 2-ről valaki valamit?
DS!Darksun3
csak az első részt láttam annó, abból kiindulva eszedbe ne jusson megnézni... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
eléggé hosszúra sikerült a hétvégém, így ingerszegény környezet + távirányító kombó volt a program vasárnapra... 😊

sucker punch - nagyon adta, valaki dícsérte itt azért néztem meg köszi értepeach
Azok szerintem mi voltunk Briaval. 😀
...
Ghostrider 2-ről valaki valamit?
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Géppisztolyos prédikátor. Nagyon ott van a szeren.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
eléggé hosszúra sikerült a hétvégém, így ingerszegény környezet + távirányító kombó volt a program vasárnapra... 😊

vasököl - arra jó volt h az agyamnak nem kellett semmilyen tevékenységet folytatnia közben
sucker punch - nagyon adta, valaki dícsérte itt azért néztem meg köszi érte
hugo - nagyon szép mese volt, imádom az ilyet, sztem kötelező...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én nem a Jack és Jill-t láttam.
Erre nincs szó...
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 605 — Apu ökölbeszorított keze
"Sikerült " megnézni a vaslady-t.

Hát másoknak nem kívánom ezt az élményt,a film unalmas és vontatott minden ötletet ami lehetett volna benne kihagytak belőle,Meryl csodás de ennél többet ez nem tud...

Szánalom

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 608 — Eagles fan
Előrehozták az Avengers bemutatóját április 26-ra.
Itt az új trailer: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NPoHPNeU9fc


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A másik kritikában ez a "talált felvételekből összerakott profi videó" koncepció lett nagy negatívumként kiemelve, mondván hogy semmi logika és kohézió nincs bennejjncaa
szerintem meg kurvaszar úgy nézni egy filmet, hogy ezt emeled ki és emiatt elrontod a saját szórakozásodat.
nekem eléggé bejött, bár valóban nem túl bonyolult a story, a karakterek meg pláne nem, de jól megoldották a dolgukat. megnézésre ajánlom, bár sokan mondták, hogy milyen szar. én azt mondom, hogy ha az ember nem akar szőrszálhasogató lenni és képes túllendülni egy két dolgon (tipikusan azokon, amiken aeon fluxnál megy a vita) élvezhetővé válik a termék.
mindegy én nem akarok meggyőzni senkit, nekem tetszett
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.Escalade
pedig a trailer alapján nagyon vártam 😕 az aeon fluxos kritika már riasztó volt, kár értejjncaa
Mondjuk hozzá kell tenni, hogy nem vagyok egy hatalmas fantasy film rajongó (bár nem is taszít a téma).Escalade
A másik kritikában ez a "talált felvételekből összerakott profi videó" koncepció lett nagy negatívumként kiemelve, mondván hogy semmi logika és kohézió nincs benne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.Escalade
pedig a trailer alapján nagyon vártam 😕 az aeon fluxos kritika már riasztó volt, kár értejjncaa
Mondjuk hozzá kell tenni, hogy nem vagyok egy hatalmas fantasy film rajongó (bár nem is taszít a téma).

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.Escalade
pedig a trailer alapján nagyon vártam 😕 az aeon fluxos kritika már riasztó volt, kár érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tegnap megnéztük az erő krónikáját (Chronicle). Gratulálok magunknak, amikor -papíron- ennyi jó film van, ezt a szánalmat sikerült kiválasztani. Pedig a kameramegoldás nagyon is tetszett, de itt ki is merült a móka része. A végignézett filmek közül biztos a helye az 5 legrosszabban.

több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 608 — Eagles fan
Ritkán kerül ide dokumentumfilm, de a következőt mindenkinek csak ajánlani tudom!
Pár éve mutatták be egy 6 részes sorozatban a WWII in HD-t rengeteg eddig nem láthatott felvétellel. Pár hónapja kint van a a készítők vietnámi háborús filmje is Vietnam in HD címmel. Nagyon jól visszaadja a kor hangulatát rengeteg új felvétellel természetesen kiváló minőségben. Mint az előző sorozatban itt is a túlélő katonák visszaemlékezései alapján készítették el a filmeket.
Első rész: http://www.youtube.com/watch?v=x9jpgLRuf3oGreengo
hát ez egészen elképesztő módon kemény cucc, a WWII-essel együtt, köszönet érte
simán iskolai tananyag lehetnejjncaa
Nm. Örülök ha felkeltette pár fórumozó figyelmét/érdeklődését. 😊
Én már harmadszor nézem, de még mindig kikerekedett szemekkel. Sokszor volt olyan érzésem mintha egy sima filmet néznék.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 739 — Illegális gyakorló
Ma végre eljutottam odáig, hogy megnézzem a Moon-t. Nem tudom, miért vártam vele eddig, nagyon tetszett.