NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
720-ast nem találtam.

Division.III.Footballs.Finest.2011.BDRip.XviD-ESPiSE

ehhez is jó?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
na akkor nekiálltam a Division III: Football's Finest magyar feliratának, a 720p BRipes verziót szerezze majd be, akit érdekelJJ
Király, már töltöm is 😊Rataxes
a felénél járok, 1-2 napon belül kész leszJJ
befejeztem! itt a nagy mű, használjátok egészséggel:
http://www.mediafire.com/?8i16ofwvb14n575

kérlek ha filmnézés közben találtok valami hibát, azt jelezzétek, az átnézett verziót küldöm majd el a feliratok.info-nak

érdekességképpen megjegyezném, hogy a filmet mindössze 20 napig forgatták rendkívül alacsony költségvetésből, szerintem ehhez képest elég jó lett, kellemes másfél óra 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tovább haladtam Oscar jelölteken (gyorsba egy kérdés, legjobb filmre nem 10-et jelöltek tavaly, idén meg csak 9 van mindenhol, pedig azt hittem 'Suszter, szabó, baka, kém" is ott - sorrendjét biztos elrontottam, de meg nem keresem), ma a The Artist volt soron. Fekete-fehér film, francia főszereplőkkel, alapvetően néma is, tehát azt ne várja senki tőle, hogy pörögni fog végig. De nekem nagyon tetszett, pedig e téren Chaplint nézek csak meg.
Egyszerű a sztorija, de a zenék nagyon el vannak találva, a kiírt "beszélgetések" meg visszahozzák azt a feelinget teljes mértékben, amit el akar érni a film. Illetve nekem a főszereplő karakter sorsának alakulása is tetszett, illetve a nő jellemének átalakulását is kicsit jobban néztem volna (szerintem simán lehetett volna 2 óra körüli a film hossza, úgy bele is fért volna).
Az utolsó jelenet pedig nagyon eltalált lett, vártam hasonlót, de akkor is.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
hoho várjuk
http://www.youtube.com/watch?v=wImgtndBtP4&feature=share
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A trilógia megvolt, és miközben olvastam arra gondoltam, hogy a nő már direkt úgy írta, hogy kaszálhasson a filmjogokkal. 😊Sobri Jóska
Szerencsére nem ment a trilógia kárára, úgyhogy így nincs vele problémám. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A trilógia megvolt, és miközben olvastam arra gondoltam, hogy a nő már direkt úgy írta, hogy kaszálhasson a filmjogokkal. 😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Van ilyen McKellennek is: http://1.bp.blogspot.com/-tCD-PEOyehM/TacRYxzOIzI/AAAAAAAAAKY/k3jZoyD8yKE/s1600/tumblr_ljafd8dhX51qaz0qto1_500.jpg

Ezt az oldalt még nem ismertem, köszi. 😊

Hasonló sci-fi kedvelő vagy ajánlom figyelmedbe az Éhezők viadalát is: http://www.youtube.com/watch?v=OgssLmsOa2s
Suzanne Collins nagyszerű regényéből készül, kíváncsian várom mit hoznak ki belőle. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress


A Végjátékot meg kb. azóta kiváncsian várom, hogy miként filmesítik meg, amióta olvastam.
Ben Kingsley mint Mazer Rackham... omg

Amúgy ezt ismered? http://ansible.wikia.com/wiki/Main_Page

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Elkezdtem újranézni a kedvenceimet. Robotzsaru még mindig zseniális. Főcímet vagy egy tucatszor visszatekertem: http://www.youtube.com/watch?v=KmEw9O-bajE. Visszahozta a régi szép emlékeket. 😊
Holnap pedig nyomás vissza a jövőbe. 😉

Más: Imdb-n bóklászva mit találok?
Ender's Game (2013) 😐
Főszerepben: Harrison Ford 😐
Remélem a regényhez méltó filmet csinálnak belőle. Ford uraság is törleszthet, mert ezzel az aliens vs cowboyszal rendesen hazavágta a Han Solo és Blade Runner imázsát. :/
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A gyerkőc miatt kissé levagyok maradva..most pótoltam a Forráskód cimű alkotást...nem sablonos film..tetszett.... :cool:


több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
major league - most az universal channelen... sztem el van baszva a szinkron, bár régen láttam , de valami nem kalppol 😕 főbe lőném aki az ilyeneket kitalálja 😕peach
Jól hallod..újraszinkron.... 😕


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megnéztük ma The Helpet, nem rossz, bár aki nem szereti a lassabb folyású filmeket, neki ne álljon. Egyszerűen film alatt is folyamatosan az jött át, hogy hihetetlen, hogy nem is olyan régen még tényleg léteztek ilyen helyek, ilyen felfogással.
Bár Emma Stone alakítása nekem nagyon nem jött be.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
na akkor nekiálltam a Division III: Football's Finest magyar feliratának, a 720p BRipes verziót szerezze majd be, akit érdekelJJ
Király, már töltöm is 😊Rataxes
a felénél járok, 1-2 napon belül kész lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
major league - most az universal channelen... sztem el van baszva a szinkron, bár régen láttam , de valami nem kalppol 😕 főbe lőném aki az ilyeneket kitalálja 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊JJ
na majd hétvégén énis irok véleményt, addigra végzek a fő kategriák jelöltjeivel
egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van megEaRl
írtam valahol hogy megnéztem?JJ
jah, azthittem h a "nem jött be"-t arra irtad...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)EaRl
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊JJ
na majd hétvégén énis irok véleményt, addigra végzek a fő kategriák jelöltjeivel
egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van megEaRl
írtam valahol hogy megnéztem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/JJ
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)EaRl
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊JJ
na majd hétvégén énis irok véleményt, addigra végzek a fő kategriák jelöltjeivel
egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van meg
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/JJ
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)EaRl
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/JJ
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ, és mi a véleményed az "Another Earth" c. movie-ról?

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂JC6
2007-es a hozzászólás, ebből fakadóan természetesen frissítésre szorul, konzultálni kell a szerzővel

a filmet nem láttam, és témájából fakadóan nem is nagyon érdekel (nem vagyok egy sci-fi fan)
a Suszter, Szabó, Baka, Kém-nek álltam neki ma este, amitől sokat vártam, de azonkívül hogy nem keveset beszélnek benne magyarul és Budapesten van a nyitójelenet, hatalmas csalódás volt... pedig a kémtörténeteket szeretem, de a hidegháborús hangulat nagyon nem jött át, borzasztó érdektelenek a szereplők és maga a történet is, szerintemJJ
most iszom szavaid. pénteken néztem meg, de nem voltam olyan kitartó, mint te...40 perc körül tekerés, majd off. sokkal többet vártam, az akkori kor nagyon érdekel...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
JJ, és mi a véleményed az "Another Earth" c. movie-ról?

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂JC6
Ha jóban akarsz lenni Sobrival, akkor keresd fel orvosod, gyógyszerészed. )

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
JJ, és mi a véleményed az "Another Earth" c. movie-ról?

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂JC6
2007-es a hozzászólás, ebből fakadóan természetesen frissítésre szorul, konzultálni kell a szerzővel

a filmet nem láttam, és témájából fakadóan nem is nagyon érdekel (nem vagyok egy sci-fi fan)
a Suszter, Szabó, Baka, Kém-nek álltam neki ma este, amitől sokat vártam, de azonkívül hogy nem keveset beszélnek benne magyarul és Budapesten van a nyitójelenet, hatalmas csalódás volt... pedig a kémtörténeteket szeretem, de a hidegháborús hangulat nagyon nem jött át, borzasztó érdektelenek a szereplők és maga a történet is, szerintem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ, és mi a véleményed az "Another Earth" c. movie-ról?

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
pár hsz-szel korábban írtam eléggé lesújtó véleményemet róla, ha rajtam múlna, jelölést se kapna, de ez nem jelenti azt hogy nem fog 6-7 díjat besöpörni az oscaronJJ
ez igaz, de jó veled végre egyet érteni, ahhoz képest, hogy nincs sok közös témánk 😛JC6
Ha jóban akarsz lenni JJ-vel nézz meg heti három NCAA meccset
Ha jóban akarsz lenni TTT-vel igyál
Ha jóban akarsz lenni fetomy-val szerezd meg Maddenben Troy Smith-t
Ha jóban akarsz lenni Hörivel legyen 5000 hozzászólásod
Ha jóban akarsz lenni Benkivel akkor ne legyen
Ha jóban akarsz lenni Soldados-szal.......... ne akarj vele jóban lenni, jobban jársz

Használati utasítás a fórumunkhoz 😀gabokocka


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal