Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊JJ
na majd hétvégén énis irok véleményt, addigra végzek a fő kategriák jelöltjeivel
egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van megEaRl
írtam valahol hogy megnéztem?JJ
jah, azthittem h a "nem jött be"-t arra irtad...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 825 — No es importante
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)EaRl
Brad Pitt alakítása a Moneyballban simán Oscart-ér (meg is fogja kapni), de Oldman vagy Clooney sem szégyenkezhet (a másik két filmet még nem láttam)

a nőknél Meryl Streep szinte már hagyományosan van ott a legjobbak között, érthető módon, ebben a kategóriában Michelle Williams a legesélyesebb jelölt Marylin Monroe-s filmjéért

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊JJ
na majd hétvégén énis irok véleményt, addigra végzek a fő kategriák jelöltjeivel
egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van megEaRl
írtam valahol hogy megnéztem?

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/JJ
igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)EaRl

egyébként a J. Edgar-t honnan szerezted meg, én akárhol kerestem mindenhol csak kamerásan van meg
több mint 12 éve
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl
nem jött be, de pl. a Drive is csak egyetlen kategóriában (hangvágás...) kapott jelölést

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/JJ
igen, néztem

a Tree of Life-t csak három szoborral "jutalmazhatják", ami kellemes meglepetés (bár ebből kettő szinte garantált, egy mondjuk - a fényképezés - jogosan), én a Midnight in Paris-nak szurkolok 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl

igen, néztem
érdekes lesz ez, mostmár lassan tényleg neki kéne állni filmezni, engem igazábol a szinészi teljesitmény sokkal jobban lenyügöz mint maga a filmek, és így a jelölteket böngészve, hát nemtudom, van-e hasonló teljesítmény, mint pl. tavaly Collin Firth, Franco vagy azelött Christoph Waltz(egyik all-time kedvenc performance-em)
több mint 12 éve

itt az összes, egy nap késéssel: http://filmbuzi.hu/archives/2012/01/24/a-84-oscar-jelotljei/

---
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ, és mi a véleményed az "Another Earth" c. movie-ról?

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂JC6
2007-es a hozzászólás, ebből fakadóan természetesen frissítésre szorul, konzultálni kell a szerzővel

a filmet nem láttam, és témájából fakadóan nem is nagyon érdekel (nem vagyok egy sci-fi fan)
a Suszter, Szabó, Baka, Kém-nek álltam neki ma este, amitől sokat vártam, de azonkívül hogy nem keveset beszélnek benne magyarul és Budapesten van a nyitójelenet, hatalmas csalódás volt... pedig a kémtörténeteket szeretem, de a hidegháborús hangulat nagyon nem jött át, borzasztó érdektelenek a szereplők és maga a történet is, szerintemJJ
most iszom szavaid. pénteken néztem meg, de nem voltam olyan kitartó, mint te...40 perc körül tekerés, majd off. sokkal többet vártam, az akkori kor nagyon érdekel...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress

Ha jóban akarsz lenni Sobrival, akkor keresd fel orvosod, gyógyszerészed. )

több mint 12 éve

2007-es a hozzászólás, ebből fakadóan természetesen frissítésre szorul, konzultálni kell a szerzővel

a filmet nem láttam, és témájából fakadóan nem is nagyon érdekel (nem vagyok egy sci-fi fan)
a Suszter, Szabó, Baka, Kém-nek álltam neki ma este, amitől sokat vártam, de azonkívül hogy nem keveset beszélnek benne magyarul és Budapesten van a nyitójelenet, hatalmas csalódás volt... pedig a kémtörténeteket szeretem, de a hidegháborús hangulat nagyon nem jött át, borzasztó érdektelenek a szereplők és maga a történet is, szerintem

---
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

szerk.: és ha jóba akarok lenni Sobri-val? tagadjam meg az Istent? 😂
több mint 12 éve
pár hsz-szel korábban írtam eléggé lesújtó véleményemet róla, ha rajtam múlna, jelölést se kapna, de ez nem jelenti azt hogy nem fog 6-7 díjat besöpörni az oscaronJJ
ez igaz, de jó veled végre egyet érteni, ahhoz képest, hogy nincs sok közös témánk 😛JC6
Ha jóban akarsz lenni JJ-vel nézz meg heti három NCAA meccset
Ha jóban akarsz lenni TTT-vel igyál
Ha jóban akarsz lenni fetomy-val szerezd meg Maddenben Troy Smith-t
Ha jóban akarsz lenni Hörivel legyen 5000 hozzászólásod
Ha jóban akarsz lenni Benkivel akkor ne legyen
Ha jóban akarsz lenni Soldados-szal.......... ne akarj vele jóban lenni, jobban jársz

Használati utasítás a fórumunkhoz 😀gabokocka

---
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pár hsz-szel korábban írtam eléggé lesújtó véleményemet róla, ha rajtam múlna, jelölést se kapna, de ez nem jelenti azt hogy nem fog 6-7 díjat besöpörni az oscaronJJ
ez igaz, de jó veled végre egyet érteni, ahhoz képest, hogy nincs sok közös témánk 😛
több mint 12 éve
Még van egy hónap hátra, de ugye idén is van igény Oscar tippjátékra? 😊Schleck
minden kategóriában a Tree of Life fog nyerni, de amúgy van 😊JJ
Hát én tuti nem adnék neki, rendesen kínzott az a film. De ugye nem én vagyok ott...JC6
pár hsz-szel korábban írtam eléggé lesújtó véleményemet róla, ha rajtam múlna, jelölést se kapna, de ez nem jelenti azt hogy nem fog 6-7 díjat besöpörni az oscaron

---
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
minden kategóriában a Tree of Life fog nyerni, de amúgy van 😊JJ
Hát én tuti nem adnék neki, rendesen kínzott az a film. De ugye nem én vagyok ott...
több mint 12 éve
én biztos nevezek, neki is állok lassan megnézni a jelölt filmeket

érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölik
több mint 12 éve
minden kategóriában a Tree of Life fog nyerni, de amúgy van 😊

---
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Még van egy hónap hátra, de ugye idén is van igény Oscar tippjátékra? 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 158 — Eagles fan
na akkor nekiálltam a Division III: Football's Finest magyar feliratának, a 720p BRipes verziót szerezze majd be, akit érdekelJJ
Király, már töltöm is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
na akkor nekiálltam a Division III: Football's Finest magyar feliratának, a 720p BRipes verziót szerezze majd be, akit érdekel

---
több mint 12 éve
http://hungarian.imdb.com/title/tt1562849/
Egész jó az imdb-ratingje, sajnos feliratot még nem találtam hozzá...Rataxes
"I want you to think about two words: CHAMPION-SHIP" 😀
kösz hogy szóltál, én promóztam még anno mikor láttam a trailerét, elborult egy film, de el kell ismernnem hogy szórakoztató

ha lesz hozzá angol felirat, akkor megcsinálom a magyaritástJJ
Nagyon kemény film 😀 , ha kell az angol felírat dobj egy email címet és átküldöm!kisdani
Nekem kimondottan nem kell, csak gondoltam érdekel esetleg másokat is 😊 mailcím az avatar alatt

---
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
http://hungarian.imdb.com/title/tt1562849/
Egész jó az imdb-ratingje, sajnos feliratot még nem találtam hozzá...Rataxes
"I want you to think about two words: CHAMPION-SHIP" 😀
kösz hogy szóltál, én promóztam még anno mikor láttam a trailerét, elborult egy film, de el kell ismernnem hogy szórakoztató

ha lesz hozzá angol felirat, akkor megcsinálom a magyaritástJJ
Nagyon kemény film 😀 , ha kell az angol felírat dobj egy email címet és átküldöm!

Wolverines #79 C
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ma megnéztem egy 1989-es klasszikust, gondolom sokan láttátok a ''Vaklárma '' cimű filmet, és újra fogtam a hasam a nevetéstől 😊 Hatalmas film lehetett akkoriban 😊gravedigger
Hozzám orvos ne nyúljon! 😀 😀 😀
DS!Darksun3
Mondja ki az első szót dr Johannson úr ami eszébe jut...ööö :/ Pina 😊 😂 😂 😂 😂gravedigger
Huh de imádtam, akkoriba kb 10 évesen vagy 100-szor megnéztem vhs-en 😀

Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
.brk: 23:42. egyenlőre helyet egyelőre. Ezen kívül tökéletes volt a felirat. 😊
És a rész maga is eszméletlen volt, simán a leghangulatosabb sorozat jelenleg. Vagyis már sajnos csak volt. :/

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)JJ
http://cinemastore.cc/-on jópár fenn van.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)JJ
Agyament Harry egyik legjobb jelenete, meg is nézem a napokban, már régen láttam. 😂 😊

Mármint, hogy melyik filmjeiben volt Kern a magyar hangja? 😊 Vrijbloed
nem, ezeket a filmeket akarom beszerezni

---