Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Nejkem eddig kimaradt Aronofsky első filmje a Pí, most pótoltam be, hát ...
A film fekete fehér, ez ad egyfajta feelinget, a színészek is hitelesek voltak, a feszültség is meg volt, szóval akár tuti is lehetett volna, mégse érzem azt a végén, hogy mekkora telitalálat, miközben amíg néztem, azalatt a 80-90 perc alatt lekötött.
Végülis egy film elsődleges célja, hogy az adott időtartamra amíg nézem kikapcsoljon, szórakoztasson, nos ez meg volt, de mégis úgy érzem, a vége, a "megoldás" rendkívül ergyára sikeredett.

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát a szokásosat, h milyen aljas "játék" az egész, meg h Gossling hogy változik át és a végét is nyitva hagyta talán...
Jó mondjuk újat ebben a témában nem lehet nagyon, mert mondjuk h mindenki jó és csak az emberek javát akarják azt senki se hiszi el.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
50/50-t ajánlom mindenkinek, hatalmas film lett, JGL óriásit alakít, és tökéletes az egyensúly dráma és vígjáték között, bár így visszagondolva, rám inkább drámaian hatott összességében, egyedül nézős film, 9/10
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
The ides of March- A hatalom árnyékában.
Clooney, Ryan Gossling (egyre nagyobb kedvenc, úgy látom most ő lett az egyik fő sztár), Seymour.
Így nem sokkal az amerikai választások előtt jó kis bemutató a politikáról stb.Kroos
szerintem a legnagyobb csalódás a filmben épp az, hogy semmit nem mutat be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
The ides of March- A hatalom árnyékában.
Clooney, Ryan Gossling (egyre nagyobb kedvenc, úgy látom most ő lett az egyik fő sztár), Seymour.
Így nem sokkal az amerikai választások előtt jó kis bemutató a politikáról stb.

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
velem is ez volt,szóval...nm 😀thebeke
Egyébként nagyon nagy film volt, köszi hogy szóltál! 😊
Annyiba tudnék belekötni, hogy az utolsó meccs számomra kicsit eltúlzott volt, de hollywood-i filmtől ez nem nagy meglepetés. Viszont Crowe és Giamatti egészen zseniálisak voltak.

több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
velem is ez volt,szóval...nm 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
rtl-en, A remény bajnoka!thebeke
Köszi, hogy tönkretetted a délutáni tanulásomat. 😀

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Leirja nekem valaki mi a pontos cime annak a filmnek amikor a csávó a munkásosztályból Eagles játékos lesz ? 😊 Le akarom tölteni de egyszerüen nem ugrik be....

Köszgravedigger
http://www.google.hu/search?aq=2&oq=movie+philade&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=movie+philadelphia+eagles
😛
több mint 12 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
rtl-en, A remény bajnoka!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nem tudna vki a The Rum Diary c. filmhez subtitle-t adni, én sehol se találok. 😕empty taxi
http://www.subtitleseeker.com/376136/The+Rum+Diary/Subtitles/
😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nem tudna vki a The Rum Diary c. filmhez subtitle-t adni, én sehol se találok. 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak én nem látom a port.hu-n a filmeknél a véleményeket?
Írnék oda erről a Vasököl c. "alkotásról" pár nem épp frenetikus jelzőt, de nem látok semmit, pedig be vagyok jelentkezve...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bosszú Angyalai spoiler via filmdroid
Tehát még egyszer: SPOILER!

"A Movieweb birtokába jutott néhány fontosabb részlethez, amelyek a Bosszúállók képregényfilmhez kapcsolódik. Tehát aki meg akar lepődni a film alatt az ne olvasson tovább.

A bennfentes megerősítette, hogy a Vörös Koponya is benne lesz a produkcióban, Loki utazásai során találkozik vele és közösen osztoznak a Végtelenség Ékkövein. Mindketten három-három ékkövet birtokolnak, Lokinál az Elme, a Valóság és a Hatalomm, Koponyánál pedig az Idő, a Lélek és a Tér található.

Lesznek idegen lények a filmben, de őket nem Skrulloknak nevezik, a The Redacted nevet ragasztották rájuk. Állítólag a földönkívüliek a Skrullok újabb változatai lesznek. A Marvel hiába próbálta visszaszerezni a Foxtól az eladott jogokat, ezért volt szükség, hogy megváltoztasson rajtuk ezt-azt, különben a Fox perelt volna. A lények több színben fognak pompázni és képesek lesznek az alakváltásra.

Ohó, Thanos is felbukkan a Bosszúállókban. Thor féltestvére átveri Thanost, Lokira bízza a The Redacted faj irányítását, cserébe az asgardi cselszövő látszólag lepasszolja neki a Végtelen kesztyűt. De Thanos ezen kívül egy másik, hatalmas erejű lényt is ad Loki mellé, a kígyó neve: Leviathan.

Ám az űrlények egy bizonyos ponton rájönnek, hogy mesterüket csúnyán átverték, ezért Loki kényszerű szövetséget köt a szuperhőscsapattal."

DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Leirja nekem valaki mi a pontos cime annak a filmnek amikor a csávó a munkásosztályból Eagles játékos lesz ? 😊 Le akarom tölteni de egyszerüen nem ugrik be....

Köszgravedigger
Invincible
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Leirja nekem valaki mi a pontos cime annak a filmnek amikor a csávó a munkásosztályból Eagles játékos lesz ? 😊 Le akarom tölteni de egyszerüen nem ugrik be....

Kösz
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Warrior tényleg nagy film. többet nem érdemes róla. mindenki nézze meg.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ami nem igaz, mert én tévesztettem meg Dávidot, mert azt hittem van, de még nincs hozzá angol feliratFucu
hh még nincs. ez nem az a régi film berengerrel mint edzővel?briareos
a plakát alapján igen az. rágugliztam, de nem adott még angol feliratot sem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Tegnap láttam a Hold cimű alkotást...nekem kifejezetten tetszett...


több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
van már hozzá angol felirat?JJ
JC6
ami nem igaz, mert én tévesztettem meg Dávidot, mert azt hittem van, de még nincs hozzá angol feliratFucu
hh még nincs. ez nem az a régi film berengerrel mint edzővel?

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
filmfordítást vállal be valaki? a témája footballal kapcsolatos egyetlen problémája hogy csak angol feliratot találtam hozzá. A film címe "Junction Boys" Jólenne ha valaki tudna segíteni nekem ebben a problémában 😊 Köszi előre isdavekid
van már hozzá angol felirat?JJ
JC6
ami nem igaz, mert én tévesztettem meg Dávidot, mert azt hittem van, de még nincs hozzá angol felirat



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
filmfordítást vállal be valaki? a témája footballal kapcsolatos egyetlen problémája hogy csak angol feliratot találtam hozzá. A film címe "Junction Boys" Jólenne ha valaki tudna segíteni nekem ebben a problémában 😊 Köszi előre isdavekid
van már hozzá angol felirat?JJ
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Garas Dezső 😕
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
filmfordítást vállal be valaki? a témája footballal kapcsolatos egyetlen problémája hogy csak angol feliratot találtam hozzá. A film címe "Junction Boys" Jólenne ha valaki tudna segíteni nekem ebben a problémában 😊 Köszi előre isdavekid
van már hozzá angol felirat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
2011 top 5

1. Black Swan
2. The Fighter
3. From Paris with Love
4. True Grit
5. Fright Night

Mondjuk ebben vannak igazából 2010es filmek is, csak itt 2011ben jöttek. Az is igaz, h van pár idei film amit még nem láttam, mert most jöttek csak ki, és letölteni még nem tudom, szal nálam ez az aktualis top5^^