Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Moneyball - nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek a megtekintését!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Érdemes megnézni az alábbi filmek közül valamelyiket?
Hasonmás (Surrogates)
Képlet (Knowing)
22 lövés (L' immortel)catattack
A 22 lövés, nagyjából olyasmi mint a Taken, csak nem olyan jó, enyhén vontatott. A Hasonmással elfogult vagyok, mert Bruce bácsi nyomatja benne, de be kell vallanom láttam már jobbakat tőle. A Knowing meg szerintem zsírkirály.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
22 lövés, a többi....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a hasonmás nem rossz, bár sztem rövid lett így a vége eléggé összecsapott
a képlet elég lájtos, max annyiért éri meg megnézni, hogy nem a megszokott dolgokhoz ragaszkodik, mer váratlant húzni
a 22 lövés nekem kifejezetten tetszett, bár én eléggé csípem a francia filmeket

de inkább bowl-okat nézz, majd off-seasonre maradnak a filmek 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Érdemes megnézni az alábbi filmek közül valamelyiket?
Hasonmás (Surrogates)
Képlet (Knowing)
22 lövés (L' immortel)
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Eredetileg az SEC-topikba írtam a téme miatt, aztán vassadi eszembe juttatta, hogy van ilyen is:
Ha valaki még nem látta a "Vinny, az 1ügyű" című filmet Joe Pescivel, az feltétlenül nézze meg. Az egyik legjobb Dél-komédia. Bithorlóról letölthető (meg vszeg máshonnan is).

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kérdés:

Megnéztem a 9. századot. Jó kis pörgős orosz war movie. Van egy másik, talán itt is az afgánokkal vagy kikkel harcolnak, bár zöldebb övezet rémlik fel. Egy jelenet nagyon megmaradt bennem régről, amikor erősítést hívnak és az orosz helikopterek szanaszét naftázzák a hegyoldalt... rémlik valakinek? Totál hasonló a 9. századhoz....JC6
Talán a Purgatórium, az Groznijban játszódik.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
D-Tox. Nem oscar, de nekem bejön, mint krimi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem. Csecsenföld...
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Nem a Katonák voltunk?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kérdés:

Megnéztem a 9. századot. Jó kis pörgős orosz war movie. Van egy másik, talán itt is az afgánokkal vagy kikkel harcolnak, bár zöldebb övezet rémlik fel. Egy jelenet nagyon megmaradt bennem régről, amikor erősítést hívnak és az orosz helikopterek szanaszét naftázzák a hegyoldalt... rémlik valakinek? Totál hasonló a 9. századhoz....
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
most ért véget a viasaton a tapló télapó; jópárszor láttam már, de hatalmas film, a sztori is tetszik, és Thornton is igazán kitett magáért.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Emberek ajánljatok már nekem valami jó filmet! Most nincs hangulatom semmi komolyhoz, szóval ne drámát. Amit keresnék az valami wtf végű (lásd Prestige, Saw, stb.) vagy valami jó vicceset (Hangover, stb)tenorx
Warrior. A ketrecharcos. Iszonyat jó.
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Emberek ajánljatok már nekem valami jó filmet! Most nincs hangulatom semmi komolyhoz, szóval ne drámát. Amit keresnék az valami wtf végű (lásd Prestige, Saw, stb.) vagy valami jó vicceset (Hangover, stb)tenorx
Ez egy elég bő kategória 😀 Pl. nézd meg az Utolsó Cserkészt, ha még nem láttad. Én azt akárhányszor meg tudom nézni 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
A legsötétebb óra, friss élmény. Nem rossz, ebben a műfajban nehéz olyat csinálni ami bekerül a történelem legjobb filmjei közé, ez sem olyan de azért két órát meg egy mozijegyet simán megér, főleg 3d-ben.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Tegnap láttam a Szemekbe zárt titkok című filmet. Nagyon jó mindenkinek ajánlom. Egy jó film, jó párbeszédekkel, jó történettel, a végén csattanóval.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Emberek ajánljatok már nekem valami jó filmet! Most nincs hangulatom semmi komolyhoz, szóval ne drámát. Amit keresnék az valami wtf végű (lásd Prestige, Saw, stb.) vagy valami jó vicceset (Hangover, stb)
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Életem egyik legjobb filmjét láttam a minap: Changeling (Elcserélt Életek). Döbbenet, egyszerűen zseniális. Utoljára tán a Lucky Number Slevin (Alvilági Játékok) tetszett ennyire.Duff
Én is megnéztem. Nagyon tetszett, megnézése erősen ajánlott! 😊

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Életem egyik legjobb filmjét láttam a minap: Changeling (Elcserélt Életek). Döbbenet, egyszerűen zseniális.Duff
Na erre kíváncsi vagyok,úgyse tudok most aludni,már jön is lefele.Cowboykarcsi
Én sem csalódtam valóban nagyon jó film,pedig Angelina Joliet kimondottan nem szeretem,ha tényleg igaz történet az meg még inkább beszarás.

A film zenéjét meg egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Életem egyik legjobb filmjét láttam a minap: Changeling (Elcserélt Életek). Döbbenet, egyszerűen zseniális.Duff
Na erre kíváncsi vagyok,úgyse tudok most aludni,már jön is lefele.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Akkor pláne örülünk, Vincent 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 816 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U6UCHk5pFmU
Ha ez nem fake, akkor újabb must see 😀
DS!Darksun3
nemhogy fake, igaz történet alapján készült...



a szereplőgárda alapján Sons of Anarchy spinoff is lehetne 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U6UCHk5pFmU
Ha ez nem fake, akkor újabb must see 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
Életem egyik legjobb filmjét láttam a minap: Changeling (Elcserélt Életek). Döbbenet, egyszerűen zseniális. Utoljára tán a Lucky Number Slevin (Alvilági Játékok) tetszett ennyire.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én már várom nagyon. Nem olvastam ezt a részt, és remélem nem lesz ilyen "gagyi LOTR folytatás más szereplőkkel" érzésem, de hát egy próbát mindenképp megér, ha már LOTR fan -is- vagyok 😀fetomy
LOTR _folytatás_ ??????Jakehomer
tisztában vagyok vele, hogy előzmény, ha erre céloztál, arra akartam utalni, hogy remélhetőleg jól lesz megcsinálva, és nem lesz olyan érzésem, mint egy folytatásos filmnél, aminél a 2. részben tök más szereplők tök más karakterére akarják ráerőltetni ugyanazt a feelinget. Pölö Dumb és Dumber utáni D-D előzményfilm, ahol az első részt imádtam, a "folytatás" pedig a "gagyi-Jim Carrey"-vel szvsz pocsék volt. 😊 Nem hinném, hogy így lesz, mivel Tolkien nagyon jó író, és Jackson sem hiszem, hogy ne tudná jól megcsinálni, csak azért tartok tőle. 😊fetomy
Peter Jackson rendezi, és mindenki visszatér, aki a trilógiában is játszott. Sőt olyanok is (Frodó pl) aki nincs is benne a Hobbitban eredetileg 😊