Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
A közelmúltban sikerült megnéznem pár filmet!
Gran Torino: 5-ös. Bár a vége kissé idegen lett számomra. Mintha két külön film lenne! Egyébként zseniális! A dialógusok nagyon tetszenek!
Blind side: Nagyon tetszett. Több focit vártam, de így is jó. Sandra Bullock-ot mindig utáltam, de most nem idegesített.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 356
Timmy Riggins a Marson.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
A Suszter, szabó, baka, kém hibátlan. Gary Oldman pedig zseni, mint mindig.Dzsokijuing
Csodállak a kitartásodért, én nem bírtam végignézni.

Életrevalókkal hogy állsz?JC6
El kéne jutni.

A Suszternél tényleg ijesztő, ahogyan az első akciójelenet után belassul a film, de engem végig fogva tartott. Jó volt a sztori, a karakterek, minden.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Suszter, szabó, baka, kém hibátlan. Gary Oldman pedig zseni, mint mindig.Dzsokijuing
Csodállak a kitartásodért, én nem bírtam végignézni.

Életrevalókkal hogy állsz?
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
A Suszter, szabó, baka, kém hibátlan. Gary Oldman pedig zseni, mint mindig.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
A Dragon Ball és a Death Note után a Bleach is megkapja az élőszereplős verizóját. je.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Óriási filmpromó: http://www.origo.hu/teve/20120222-zombinak-maszkirozott-horgo-ferfi-riogatta-egy-mozi-latogatoit.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 762 — Amerikai sportok rajongója
Megnéztem ezt a Bortovaélen (Man on a Ledge) filmet, és tetszett. Alapjában véve egész NFL PO alatt ezt reklámozták, ötlete megfogott és megnéztem. Nem kell tőle nagy dolgot várni, de nem is unod magad alatta. Igaz, kitalálható sokáig, de érdekes.Deny
En is igy voltam vele, tetszett.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
...jjncaa
Hát...nem vagyok elájulva a szinkrontól...JC6
ncore-n is fenn van, akit érdekel, de hogy ez miért és kinek jó, azt nem tudom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...jjncaa
Hát...nem vagyok elájulva a szinkrontól...
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 289 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
JJ!
Az egyik torrent oldalon láttam az "Express"-t magyarul.

Lehetséges?JC6
és tényleg! 2012. január 21-én volt a tv-premierje itthon az imdb szerint
valaki csekkolja, bár előre félek a végeredménytől... ("Syracusai Egyetem")

van már magyar címe is: http://www.port.hu/a_megallithatatlan_the_express/pls/fi/films.film_page?i_film_id=111103

CINEMAX: Csütörtök (Február 23.) 20:00
Péntek (Február 24.) 11:20
CINEMAX 2: Péntek (Február 24.) 20:00
Szombat (Február 25.) 11:20


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megnéztem ezt a Bortovaélen (Man on a Ledge) filmet, és tetszett. Alapjában véve egész NFL PO alatt ezt reklámozták, ötlete megfogott és megnéztem. Nem kell tőle nagy dolgot várni, de nem is unod magad alatta. Igaz, kitalálható sokáig, de érdekes.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
JJ!
Az egyik torrent oldalon láttam az "Express"-t magyarul.

Lehetséges?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Ti miként értelmezitek a Shutter Island-et?catattack
tudatosan cselekedett a végén.shawnka
..és beteg volt, vagy rendőr? Vagy beteg rendőr?catattack
nem esett vissza a képzelgéseibe. önmaga volt az utolsó jelenetben. ezért mondta, hogy "live as a monster, or die as a good man", mert nem tudta elviselni azt, ami történt vele és a családjával.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ti miként értelmezitek a Shutter Island-et?catattack
tudatosan cselekedett a végén.shawnka
..és beteg volt, vagy rendőr? Vagy beteg rendőr?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Ti miként értelmezitek a Shutter Island-et?catattack
tudatosan cselekedett a végén.
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ti miként értelmezitek a Shutter Island-et?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
érdekes, mindenhol azt olvastam a J. Edgarról, h ez lehet az a filmje DiCaprionak amiért megkapja a szobrot, bár még nem láttam, azért reménykedtem benne, h legalább jelölikEaRl
http://jjncaa.tumblr.com/

film előtt trailer, utána meg néhány szavas értékelés, ilyen egyszerű 😊 a J.Edgar nem oscar-díjas film, az biztos...JJ
Megnéztem én is, jó film volt ez, ráadásul Oscar hypeból is kimaradt. Megjegyzem, jogosan, maximum a díszletért lehetne szobrot adni neki.
DiCaprio tényleg hatalmasat játszik, vannak jelenetek, amikben nagyon él. Nekem maga a film felépítése is tetszett, a végén pedig már nagyon vártam, hogy valamilyen formában kiderüljön, amit Clyde elmond neki.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
Drive az tipikusan az a film, amit vagy imádsz, vagy utálsz. Állítom, azt kétféleképpen éri megnézni, moziban és Blu Rayen. Utóbbin még azt hiszem, nem jött ki, mozik meg szerintem már nem játsszák (maximum Puskin, ő még január végén nyomta). Egyszerűen a hangzás brutális, és így az egész nyomasztó hangulata nagyon át jön.
Nekem nagyon tetszett a film 😊Deny
Szerintem kint van már HD-ben, asszem én is úgy néztem.Rataxes
kint van, jó filmJJ
Azért a látvány mellé egy forgatókönyvet nem ártott volna írni.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
Konq.: Horrorból én az ázsiaiakat preferálom, eredeti nyelven, mert szvsz beszaratásban simán legbesztebbek. Ezért persze látványban általában nem veszik fel a versenyt a szuper amerikai rimékekkel, de nem nagyon hallottam még, hogy akárki reklámozta volna, hogy a remake jobb, mint az eredetije. 😊fetomy
Horrorokból én a francia horrorokat ajánlom 😛 (Frontieres, Haute Tension, Ils, Martyrs...)

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20080815-hidegrazas-francia-modra-magasfeszultseg-sheitan-ils-a-linterieur-frontieres.htmlDuff
hát akinek az ilyen kínzós-gusztustalanos-horror jön be, annak nagyon jók, láttam én is párat, de én kevésbé szeretem az ilyet 😊 Mondjuk gusztustalan fajtából is asszem egy japán volt az, amitől már én is majdnem hánytam 😀fetomy
Pont ezaz, h a franciák olyanokat csinálnak amik egyszerre kínzós-gusztustalanosak és fosatósak is egyben 😛 (kivéve a Martyrs)
több mint 12 éve
konqueror 2 491 — ...
Konq.: Horrorból én az ázsiaiakat preferálom, eredeti nyelven, mert szvsz beszaratásban simán legbesztebbek. Ezért persze látványban általában nem veszik fel a versenyt a szuper amerikai rimékekkel, de nem nagyon hallottam még, hogy akárki reklámozta volna, hogy a remake jobb, mint az eredetije. 😊fetomy
Horrorokból én a francia horrorokat ajánlom 😛 (Frontieres, Haute Tension, Ils, Martyrs...)

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20080815-hidegrazas-francia-modra-magasfeszultseg-sheitan-ils-a-linterieur-frontieres.htmlDuff
hát akinek az ilyen kínzós-gusztustalanos-horror jön be, annak nagyon jók, láttam én is párat, de én kevésbé szeretem az ilyet 😊 Mondjuk gusztustalan fajtából is asszem egy japán volt az, amitől már én is majdnem hánytam 😀fetomy
állítólag ez a legdurvábbbotrányosabbundorítóbb cucc http://horrormirror.blog.hu/2010/08/25/szerbia_legyozte_a_vilagot_aberralt_filmek_kesziteseben elsőként mondtam be annak, aki kért tőlem horror címeket, azt remélve, hogy ez überelhetetlen lesz, erre a válasz: "áh, már láttam". de legalább Dadan szerepel belőle a Macskajajból 😀

na de majd ajánlgatom a sikítós ázsiai vérfürdőt meg a bagettet egymásba döfködős francia hentelést 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Konq.: Horrorból én az ázsiaiakat preferálom, eredeti nyelven, mert szvsz beszaratásban simán legbesztebbek. Ezért persze látványban általában nem veszik fel a versenyt a szuper amerikai rimékekkel, de nem nagyon hallottam még, hogy akárki reklámozta volna, hogy a remake jobb, mint az eredetije. 😊fetomy
Horrorokból én a francia horrorokat ajánlom 😛 (Frontieres, Haute Tension, Ils, Martyrs...)

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20080815-hidegrazas-francia-modra-magasfeszultseg-sheitan-ils-a-linterieur-frontieres.htmlDuff
hát akinek az ilyen kínzós-gusztustalanos-horror jön be, annak nagyon jók, láttam én is párat, de én kevésbé szeretem az ilyet 😊 Mondjuk gusztustalan fajtából is asszem egy japán volt az, amitől már én is majdnem hánytam 😀
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 088
Konq.: Horrorból én az ázsiaiakat preferálom, eredeti nyelven, mert szvsz beszaratásban simán legbesztebbek. Ezért persze látványban általában nem veszik fel a versenyt a szuper amerikai rimékekkel, de nem nagyon hallottam még, hogy akárki reklámozta volna, hogy a remake jobb, mint az eredetije. 😊fetomy
Horrorokból én a francia horrorokat ajánlom 😛 (Frontieres, Haute Tension, Ils, Martyrs...)

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeallitas/20080815-hidegrazas-francia-modra-magasfeszultseg-sheitan-ils-a-linterieur-frontieres.html
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
wow, az Intouchables tényleg iszonyat nagy film, minimum a legjobb külföldi film kategóriában egy oscar-díj jelölést megért volna... lélekemelő az biztos, kissé hasonlít a Szkafander és pillangóra, a nyitójelenet meg mintha a Drive lenne 😊JJ
Óriási film, hajnalban álmosan kezdtem el de pár perc alatt feléledtem.. 😊 zseniális film, poénok is vannak(nem szoktam hangosan röhögni de az opera jelentnél sikerült 😀 :lol😊 , hangulat,képek minden. :cool:Kroos
Kedvenc "vígjátékom" lett.
Ennyit utoljára az "Isten hozott az Isten háta mögött" c. szintén francia alkotáson nevettem.
Valamit nagyon tudnak.
Mindenesetre ha megjelenik DVD-n, az elsők között leszek, aki megveszi. 2011 ('12?) legjobb filmje nálam.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Konq.: Horrorból én az ázsiaiakat preferálom, eredeti nyelven, mert szvsz beszaratásban simán legbesztebbek. Ezért persze látványban általában nem veszik fel a versenyt a szuper amerikai rimékekkel, de nem nagyon hallottam még, hogy akárki reklámozta volna, hogy a remake jobb, mint az eredetije. 😊

Cím szerint nagyon sok jót láttam már, de ami nem csak szerintem jó, az a Whispering Corridors széria, Tale of 2 sisters, Suicide Club/Suicide Circle (bár ez inkább elvont-nyomasztó, mint félelmetes), Noriko's Dinner Table (SC 2), illetve persze a Ring és a Ju-On szériák (A kör, és az Átok).

ui.: De ha érdekelnek, nézz körbe ITT. Átfutva egész jó listának tűnik 😊