Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ma megnéztem egy 1989-es klasszikust, gondolom sokan láttátok a ''Vaklárma '' cimű filmet, és újra fogtam a hasam a nevetéstől 😊 Hatalmas film lehetett akkoriban 😊gravedigger
Hozzám orvos ne nyúljon! 😀 😀 😀
DS!Darksun3
Mondja ki az első szót dr Johannson úr ami eszébe jut...ööö :/ Pina 😊 😂 😂 😂 😂gravedigger
Huh de imádtam, akkoriba kb 10 évesen vagy 100-szor megnéztem vhs-en 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
.brk: 23:42. egyenlőre helyet egyelőre. Ezen kívül tökéletes volt a felirat. 😊
És a rész maga is eszméletlen volt, simán a leghangulatosabb sorozat jelenleg. Vagyis már sajnos csak volt. :/

több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)JJ
http://cinemastore.cc/-on jópár fenn van.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)JJ
Agyament Harry egyik legjobb jelenete, meg is nézem a napokban, már régen láttam. 😂 😊

Mármint, hogy melyik filmjeiben volt Kern a magyar hangja? 😊 Vrijbloed
nem, ezeket a filmeket akarom beszerezni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
http://www.origo.hu/filmklub/blog/hir/20120120-honapokat-csuszhatnak-a-magyar-filmbemutatok-uj-filmtorveny-miatt.html

csúnyán bebaszna, ha ez elkezdene működni gyakorlatban is..
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)JJ
Agyament Harry egyik legjobb jelenete, meg is nézem a napokban, már régen láttam. 😂 😊


Mármint, hogy melyik filmjeiben volt Kern a magyar hangja? 😊

Ha igen, akkor pölö-> Mi újság cicamica?, Fogd a pénzt és fuss!, Annie Hall, A rádió aranykora, Jade skorpió átka, Holly Woody történet, Csillagporos emlékek

Ezekben tuti Kern a magyar hang, most hirtelen ennyi ugrott be, amiket az elmúlt fél évben láttam. 😊

Ha esetleg félreértettem, akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit. 😉 😊
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
http://www.youtube.com/watch?v=t8o8OZuFwG0
😀 szinkronos - Kern Andrásos - Woody Allen filmeket keresek, örülnék minden tippnek (Allen most forgatott és írt filmje, a Midnight in Paris is szenzációs amúgy)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Tud valaki olyan oldalt, ahonnan le lehet szedni angol feliratot filmekhez? Mert le akarom fordítani Gabriel Iglesias egyik DVD-jét, de nincs kedvem az időzítéshez, meg minden ilyen szarhoz, csak simán átírnám az angol feliratot, de a világért sem találok ehhez (pedig egy másik DVD-jéhez találtam)... 😕


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tudom hogy már sokszor volt téma, de ez a megaszuperkutya vs hipergigaveréb ami most megy a juniverzál csenölön az valami übernagy 😂 😂 Fel kell fogni, hogy annyi pénzből csinálták mint én a mai reggelimet, az effekteket pedig a rendező újszülött gyermeke készítette, mindezt 25 évvel ezelőtt és akkor igazából nagyon fasza film 😂 😂
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Példát! 😀Deny
nézess meg vele egy westernt, vagy akár egy sci-fit (nem a star warsra gondolok itt). lehet végigüli, de feleannyira sem élvezi mint te és ha bezárul a punci akkor aztán kurvajó, hogy olyan filmet néztetek amit te szerettél volna 😀.brk
legtöbb nő utálja a star warstbriareos
akkor ez már generation gap, nekem pl volt barátnőm is, meg más lány-ismerősöm is van aki megnézi mert kifejezetten érdekli (és kb tetszik is neki). mondjuk ez nyitottság kérdése szerintem. más kérdés, hogy én meg pont nem vagyok érte annyira oda
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
objection!briareos
Példát! 😀Deny
nézess meg vele egy westernt, vagy akár egy sci-fit (nem a star warsra gondolok itt). lehet végigüli, de feleannyira sem élvezi mint te és ha bezárul a punci akkor aztán kurvajó, hogy olyan filmet néztetek amit te szerettél volna 😀.brk
legtöbb nő utálja a star warst

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Jó, hát ez alapból buta kérdés, minden film (kivétel sport drámák) élvezetesebbek csajjal nézve 😊Deny
objection!briareos
Példát! 😀Deny
nézess meg vele egy westernt, vagy akár egy sci-fit (nem a star warsra gondolok itt). lehet végigüli, de feleannyira sem élvezi mint te és ha bezárul a punci akkor aztán kurvajó, hogy olyan filmet néztetek amit te szerettél volna 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Jó, hát ez alapból buta kérdés, minden film (kivétel sport drámák) élvezetesebbek csajjal nézve 😊Deny
objection!briareos
Példát! 😀Deny
ha szimplán filmnézésről beszélünk, és nem filmezés közbeni egyéb tevékenységekről, akkor nincs miről beszélni.

buta kérdések, idióta sóhajok, áradozások xy férfiszínészről. stb stb.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, hát ez alapból buta kérdés, minden film (kivétel sport drámák) élvezetesebbek csajjal nézve 😊Deny
objection!briareos
Példát! 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Jó, hát ez alapból buta kérdés, minden film (kivétel sport drámák) élvezetesebbek csajjal nézve 😊Deny
objection!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jó, hát ez alapból buta kérdés, minden film (kivétel sport drámák) élvezetesebbek csajjal nézve 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyedül nem tetszett, nyilván (hölgy) társaságában élvezhető(bb) lett volna 😊
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
http://www.imdb.com/title/tt1124035/

a film után azon gondolkoztam, h van-e szar filmje Gosling-nak.. a Drive után ebben is nagyot játszott.lol
A Törés is elég jó filmje lett szerintem, múltkor random megnéztem 3filmet amiben ő volt (film közben derült ki, nem néztem meg előre hogy ő legyen a színész 😀 ). Crazy Stupid Love - Drive - Törés...mind3 jó 😊.MarioAna
Crazy Stupid Love milyen stílus? romkom, vagy inkább vígjáték? kérdés arra irányul h megnézhető e egyedül is vagy ajánlott vkit felcsábítani hozzá?.brk
Inkább vígjáték, kevés romantikával fűszerezve. Nem komázom a romantikus vígjátékokat, de nagyon tetszett. Ha csajjal nézed a romantika helyett az lesz az eredménye, h fetrengtek a röhögéstől 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://www.imdb.com/title/tt1124035/

a film után azon gondolkoztam, h van-e szar filmje Gosling-nak.. a Drive után ebben is nagyot játszott.lol
A Törés is elég jó filmje lett szerintem, múltkor random megnéztem 3filmet amiben ő volt (film közben derült ki, nem néztem meg előre hogy ő legyen a színész 😀 ). Crazy Stupid Love - Drive - Törés...mind3 jó 😊.MarioAna
Crazy Stupid Love milyen stílus? romkom, vagy inkább vígjáték? kérdés arra irányul h megnézhető e egyedül is vagy ajánlott vkit felcsábítani hozzá?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapelőtt volt szerencsém a Carnage-hez. Nagyon tetszett. Jó rendezés (kíváncsi lettem a színdarabra, ami az alapját adta), hiteles színészi alakítások, jól adagolt humor... Csak jókat tudok mondani róla és ajánlani mindenkinek.
A moziban összesen talán nyolcan ültünk, köztük két fiatal hülyegyerek, akik szerintem csak látták a magyar címet (Az öldöklés istene) és beültek, hogy ez biztos valami zúzós akciófilm. Kb 20 perc után döbbenten ültek, hogy most mi van. 😀
DS!Darksun3
Remek film, csak ajánlani tudom. Ma néztem a moziban (ötödmagammal, egy 100 fős moziteremben. A film 6 napja megy a magyar mozikban, és ma akciós nap van....).
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tegnapelőtt volt szerencsém a Carnage-hez. Nagyon tetszett. Jó rendezés (kíváncsi lettem a színdarabra, ami az alapját adta), hiteles színészi alakítások, jól adagolt humor... Csak jókat tudok mondani róla és ajánlani mindenkinek.
A moziban összesen talán nyolcan ültünk, köztük két fiatal hülyegyerek, akik szerintem csak látták a magyar címet (Az öldöklés istene) és beültek, hogy ez biztos valami zúzós akciófilm. Kb 20 perc után döbbenten ültek, hogy most mi van. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.imdb.com/title/tt1124035/

a film után azon gondolkoztam, h van-e szar filmje Gosling-nak.. a Drive után ebben is nagyot játszott.lol
A Törés is elég jó filmje lett szerintem, múltkor random megnéztem 3filmet amiben ő volt (film közben derült ki, nem néztem meg előre hogy ő legyen a színész 😀 ). Crazy Stupid Love - Drive - Törés...mind3 jó 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
megszenvedtem a Tree of Life-fal, de nem tudtam végignézni...

"Valaki művészieskedőnek mondaná a filmet, pedig csak arról van szó, hogy ahhoz, hogy működjön, az átlagosnál nyitottabb hozzáállással kell beülni a moziba."

ez a kedvencem, minden művész(film) legjobb érve
tehát nektek is mondom, úgy álljatok neki, hogy ha nem tetszik, ti vagytok a hülyék! tuti az oscareső februárban

az élet kurvaszép, aki megszületett meg is fog halni, és ha letudjátok ezt a KÖTELEZŐ két órát, akkor már ti is tudjátok majd értékelni az élet minden apró pillanatát és nem mellesleg egy ÓRIÁSI filmÉLMÉNNYEL lesztek gazdagabbak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ez az Immortals elég durvára sikeredett...
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
oks, ízlések és pofonok.

- new orleans saints hungary - sig gallery -