Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki mit vár az új Majmok bolygójától? Szerintem hatalmas a látvány, de a színészek nem nyűgöznek le a trailerek alapján...Geeri
Már láttam. Nem tetszett.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pont tegnap és tegnapelőtt néztem a svéd verzió 1-2-t. Ma megnézem a 3-at.
Haverom,- aki nem olvasta a könyvet- azt mondta hogy elsőre érthetetlen az egész film, nem vágja hogy ki kicsoda és kivel van... lehet benne valami.Jan
érdekes, mi is úgy láttuk, hogy nem olvastuk, és tökéletesen érthető volt, max gondolkozós, az meg nem baj. de ln is kíváncsi leszek az új változatra

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ki mit vár az új Majmok bolygójától? Szerintem hatalmas a látvány, de a színészek nem nyűgöznek le a trailerek alapján...

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az alapkönyv ugye adott.
A svéd verzió próbált "szöveghű" maradni, de sok minden kimaradt, ami ugye nem is csoda.
Fincher a könyvet filmesíti meg a saját módján (Saját forgatókönyvvel), semmi köze nincs a svéd film(ek)hez.
Vagyis a válasz röviden: saját verzió lesz.Sobri Jóska
Pont tegnap és tegnapelőtt néztem a svéd verzió 1-2-t. Ma megnézem a 3-at.
Haverom,- aki nem olvasta a könyvet- azt mondta hogy elsőre érthetetlen az egész film, nem vágja hogy ki kicsoda és kivel van... lehet benne valami.

Úgy egyébként megértem, hogy nem lehet egy az egyben átvenni a könyvet, de így egy kicsit lecsupaszított verzió lett. Az ilyen sztoriknak meg szvsz pont az egyik lényege a konspiráció, meg hogy rendelkezz egy csomó háttérinfóval, ami lehet hogy valamikor a történet során majd fontos lesz -vagy nem. Ezek nagyrészt ki is maradtak a filmből.

Nem kirívóan rossz, de valami nagyobbra számítottam. Igazi svéd meló, olyan mint a Volvo. Megbízható, biztonságos de senki szerint nem a világ legizgalmasabb autója.Jan
A "sokat markol, keveset fog" tipikus esete lett. TV-sorozatnak ideális lett volna.Dzsokijuing
Valahol nagyon meg kell húzni a történetet, hogy beleférjen egy élvezhető, kerek 120 percbe. A svéd változat csalódás volt, még úgyis, hogy nem volt túlzott elvárásom.

Egyelőre csak az első könyvet illetve az abból készült filmet láttam. Én biztos minimálisra vettem volna vissza Salander szerepét, és akkor lehetett volna jobban Blomkvistra és a nyomozásra koncentrálni. Még annyi időben sem, amennyit rászántak Salanderre, sajnos egyáltalán nem sikerült a vásznon felépíteni a karakterét.

Az viszont biztos, hogy piszok jó mini szériát lehetett volna belőle csinálni (kb. 10x60 perc - első könyv).
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 090 — Saturday Night Lights
Valaki tudja, hogy a Fincher által most készülő Millennium trilógia első része a svéd változat újraforgatása más színészekkel, vagy teljesen "saját" verzió lesz?DoM
Az alapkönyv ugye adott.
A svéd verzió próbált "szöveghű" maradni, de sok minden kimaradt, ami ugye nem is csoda.
Fincher a könyvet filmesíti meg a saját módján (Saját forgatókönyvvel), semmi köze nincs a svéd film(ek)hez.
Vagyis a válasz röviden: saját verzió lesz.Sobri Jóska
Pont tegnap és tegnapelőtt néztem a svéd verzió 1-2-t. Ma megnézem a 3-at.
Haverom,- aki nem olvasta a könyvet- azt mondta hogy elsőre érthetetlen az egész film, nem vágja hogy ki kicsoda és kivel van... lehet benne valami.

Úgy egyébként megértem, hogy nem lehet egy az egyben átvenni a könyvet, de így egy kicsit lecsupaszított verzió lett. Az ilyen sztoriknak meg szvsz pont az egyik lényege a konspiráció, meg hogy rendelkezz egy csomó háttérinfóval, ami lehet hogy valamikor a történet során majd fontos lesz -vagy nem. Ezek nagyrészt ki is maradtak a filmből.

Nem kirívóan rossz, de valami nagyobbra számítottam. Igazi svéd meló, olyan mint a Volvo. Megbízható, biztonságos de senki szerint nem a világ legizgalmasabb autója.Jan
A "sokat markol, keveset fog" tipikus esete lett. TV-sorozatnak ideális lett volna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Valaki tudja, hogy a Fincher által most készülő Millennium trilógia első része a svéd változat újraforgatása más színészekkel, vagy teljesen "saját" verzió lesz?DoM
Az alapkönyv ugye adott.
A svéd verzió próbált "szöveghű" maradni, de sok minden kimaradt, ami ugye nem is csoda.
Fincher a könyvet filmesíti meg a saját módján (Saját forgatókönyvvel), semmi köze nincs a svéd film(ek)hez.
Vagyis a válasz röviden: saját verzió lesz.Sobri Jóska
Pont tegnap és tegnapelőtt néztem a svéd verzió 1-2-t. Ma megnézem a 3-at.
Haverom,- aki nem olvasta a könyvet- azt mondta hogy elsőre érthetetlen az egész film, nem vágja hogy ki kicsoda és kivel van... lehet benne valami.

Úgy egyébként megértem, hogy nem lehet egy az egyben átvenni a könyvet, de így egy kicsit lecsupaszított verzió lett. Az ilyen sztoriknak meg szvsz pont az egyik lényege a konspiráció, meg hogy rendelkezz egy csomó háttérinfóval, ami lehet hogy valamikor a történet során majd fontos lesz -vagy nem. Ezek nagyrészt ki is maradtak a filmből.

Nem kirívóan rossz, de valami nagyobbra számítottam. Igazi svéd meló, olyan mint a Volvo. Megbízható, biztonságos de senki szerint nem a világ legizgalmasabb autója.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valaki tudja, hogy a Fincher által most készülő Millennium trilógia első része a svéd változat újraforgatása más színészekkel, vagy teljesen "saját" verzió lesz?DoM
Az alapkönyv ugye adott.
A svéd verzió próbált "szöveghű" maradni, de sok minden kimaradt, ami ugye nem is csoda.
Fincher a könyvet filmesíti meg a saját módján (Saját forgatókönyvvel), semmi köze nincs a svéd film(ek)hez.
Vagyis a válasz röviden: saját verzió lesz.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megnéztem a Super 8-et, egynek jó volt. Sőt, utóbbi idők jobb filmjei közé tartozik, főleg eleje tetszett, a vége már nagyon nem. Azért egyszer mindenkinek ajánlatos megnézni, már csak a credits alatt bemutatott kis film miatt is 😊
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A Heinz Field-en forog az új Batman: http://filmbuzi.hu/archives/2011/08/08/a-batman-3-forgatasa-a-mult-heten/shawnka
tudtuk eddig is, hogy Gotham City egy végsőkig romlott város, ahol szar élni 😛

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
A Heinz Field-en forog az új Batman: http://filmbuzi.hu/archives/2011/08/08/a-batman-3-forgatasa-a-mult-heten/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csúcshatás: tetszett
Amerika Kapitány: semmi extra, átlagos volt, hype alapján többet vártam
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Soul Surfer csillagos ötös.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha lehet charlie sheen félének nevezni akkor az. oliver stone-féle 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a charlie sheen féle szakasz?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
21:00 Filmmúzeum Szakasz
Úgyse láttam még.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valaki tudja, hogy a Fincher által most készülő Millennium trilógia első része a svéd változat újraforgatása más színészekkel, vagy teljesen "saját" verzió lesz?
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
TV2 éjfél RayBébé
Ugyanúgy a TV2 adta le, ugyanúgy a képírók részeként, ugyanúgy vasárnap késő este....3 hónappal ezelőtt
Amúgy azóta nem lett rosszabb 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Vérző olaj
brutálisan jó film, nagyon megéri az a 160 perc
😐kristof
Én azon vagy 3szor aludtam be mire végignéztem viszont más is mondta már hogy milyen jó szoval lehet velem van a baj.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Vérző olaj
brutálisan jó film, nagyon megéri az a 160 perc
😐
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
TV2 éjfél Ray
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
SPOILER!
Az AmCap film végén kiírták, hogy Amerika Kapitány visszatér az Avengers filmben, és ami felkeltette a figyelmemet, hogy nem azt mondták, hogy "Bosszúállók", hanem, hogy "Evendzsörsz". Lehet, hogy hezitálnak, hogy Bosszú Angyalai legyen és ne Bosszúállók? De nagy lenne 😮 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
guten tag faszikáim 😊
a vendéglős jelenet örök kedvenc

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Kevés jobb filmvígjátékot láttam ennél, most tapasztaltam, hogy feltöltötte valaki:
http://www.youtube.com/watch?v=44Lqf8vBtU0

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönöm.
A CA pedig tetszett.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 823 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aha, köszi. CA 2. fejezet 😊JC6
Meg Thor 2. fejezet, Meg Vasember 3. fejezet. Konkrétan ez lesz az:
http://collider.com/the-avengers-concept-art/104859/