Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
TV2 0:30 Ryan közlegény megmentése...nálam ez az a film amit nemtudok megunni..meg is nézem 50edjére is! 😊

A másik ilyen a Band of Brothers..ti hogy álltok vele? 😊

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 546 — Apu ökölbeszorított keze
ma 20:40 m1-en AmadeusStez
Alapfilm. Nálam. 😊Vrijbloed
Remélem mindenkinél!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora film a Nyomás utána! 😂
Ezeket a Bud Spencer-Terence Hill filmeket nem tudom megunni!
Viszont külön-külön nem bírom őket!catattack
Dettó 😀JC6
Nem feltétlenül értek egyet, én nagy Terence Hill-Bud Spencer rajongó vagyok, de a Terence Hill filmek jók, nem az összes, de van néhány jó közöttük.
De hát nyilván együtt a legjobbak. 😊
A Szuperzsaru például az egyik kedvenc filmem, de én szeretem a Nevem: Senkit is, így elsőre. De van több film is, ami szerintem jó tőle. A Bud Spencer filmek már inkább rosszak viszont.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mekkora film a Nyomás utána! 😂
Ezeket a Bud Spencer-Terence Hill filmeket nem tudom megunni!
Viszont külön-külön nem bírom őket!catattack
Dettó 😀
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
ma 20:40 m1-en AmadeusStez
Alapfilm. Nálam. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ma 20:40 m1-en Amadeus

több mint 12 éve
catattack 3 520
Mekkora film a Nyomás utána! 😂
Ezeket a Bud Spencer-Terence Hill filmeket nem tudom megunni!
Viszont külön-külön nem bírom őket!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Megnéztem a Förtelmes Főnököket. nagyon fasza volt. Másnaposok feeling, de valami brutális baromkodás az egész. Ajánlom mindenkinek aki bírta a Másnaposokat.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 546 — Apu ökölbeszorított keze
Waltz vitte a filmet a hátán szvsz.

Történet tipikus Tarantinós mert,hogy tképp nincs történet 😊

Azért nem ez Tarantino fő alkotása de simán nézhető és dvd-n tárolandó az utódoknak.

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
Nna, tegnap nagy unalmamamban megnéztem az Inglourious Basterds-t. Nemis tudom...összességében annyira nem tetszett, inkább csak külön-külön kiemelendő dolgok vannak benne, mint pl. Brad Pitt játéka és beszéde, akcentusa. Diane Kruger is Christoph Waltz is nagyot játszottak. Én személy szerint szeretem Tarantino hosszú dialógusait meg schnittjeit. Ebben a filmben pl rögtön az első jelenetben sikerült óriási feszültséget teremteni és ugyanez volt a kocsmás jelenetnél is.

Úgyhogy mindent összevetve, nálam kb 10/8
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Este Forest Gump. Emiatt a film miatt szurkolok a Bama-nak NCAA-ben.
Kár h most így 20-án úgyse látja majd senki...Black_Adder
világ legnagyobb filmje, szerencse, hogy ismét látomHurka
+1. Top 10 az tuti.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Este Forest Gump. Emiatt a film miatt szurkolok a Bama-nak NCAA-ben.
Kár h most így 20-án úgyse látja majd senki...Black_Adder
világ legnagyobb filmje, szerencse, hogy ismét látom
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Na megnéztem én is az új majmok bolygóját. Stezhez hasonlót tudok én is csak mondani. nem olyan szar mint vártam, de azért nem is olyan fantasztikus. Egynek jó volt, többször meg nem fogom megnézni. Kíváncsian várom a folytatást.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na megnéztem a Majmok bolygója: Lázadást.
Nem volt rossz, sokkal szarabb filmet vártam, főleg a néhány évvel ezelőtti Majmok bolygója után. Bár néhány részlet azért hibádzik, vagy legalábbis kérdéses.. Mint ahogy Caesar megtiltja a majmoknak, hogy embert öljenek, holott ugye a régi film már úgy kezdődik, hogy egyenesen vadásznak az emberekre, úgyhogy mondjuk kíváncsian várom, hogy lesz-e folytatása a filmnek, valamint, hogy ki fogják-e kerekíteni a sztorit majd!? Nem lenne hülyeség szépen lassacskán.Stez
Én estére ütemeztem be a filmet. remélem jó lesz. A régi Charlton hestonos verzió az nagyon jó volt. Remélem az előzményeket is meg tudták csinálni rendesen.Shawn84
Szerintem azért még hiányos, ezért gondoltam, hogy csinálnak még folytatást, hogy kerekítsék a történetet és kialakítsák a jó storyt a Hestonos verziónakStez
Egy új trilógia 1. része ez, ha jól tudom.

És 1 előzetes mükedvelőknek. Roman Polanski új filmje (Carnege). Kicsit "gyengus" a szereposztás 😊 :
http://www.awardsdaily.com/2011/08/carnage-trailer/
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megnéztem a Majmok bolygója: Lázadást.
Nem volt rossz, sokkal szarabb filmet vártam, főleg a néhány évvel ezelőtti Majmok bolygója után. Bár néhány részlet azért hibádzik, vagy legalábbis kérdéses.. Mint ahogy Caesar megtiltja a majmoknak, hogy embert öljenek, holott ugye a régi film már úgy kezdődik, hogy egyenesen vadásznak az emberekre, úgyhogy mondjuk kíváncsian várom, hogy lesz-e folytatása a filmnek, valamint, hogy ki fogják-e kerekíteni a sztorit majd!? Nem lenne hülyeség szépen lassacskán.Stez
Én estére ütemeztem be a filmet. remélem jó lesz. A régi Charlton hestonos verzió az nagyon jó volt. Remélem az előzményeket is meg tudták csinálni rendesen.Shawn84
Szerintem azért még hiányos, ezért gondoltam, hogy csinálnak még folytatást, hogy kerekítsék a történetet és kialakítsák a jó storyt a Hestonos verziónak

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Na megnéztem a Majmok bolygója: Lázadást.
Nem volt rossz, sokkal szarabb filmet vártam, főleg a néhány évvel ezelőtti Majmok bolygója után. Bár néhány részlet azért hibádzik, vagy legalábbis kérdéses.. Mint ahogy Caesar megtiltja a majmoknak, hogy embert öljenek, holott ugye a régi film már úgy kezdődik, hogy egyenesen vadásznak az emberekre, úgyhogy mondjuk kíváncsian várom, hogy lesz-e folytatása a filmnek, valamint, hogy ki fogják-e kerekíteni a sztorit majd!? Nem lenne hülyeség szépen lassacskán.Stez
Én estére ütemeztem be a filmet. remélem jó lesz. A régi Charlton hestonos verzió az nagyon jó volt. Remélem az előzményeket is meg tudták csinálni rendesen.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na megnéztem a Majmok bolygója: Lázadást.
Nem volt rossz, sokkal szarabb filmet vártam, főleg a néhány évvel ezelőtti Majmok bolygója után. Bár néhány részlet azért hibádzik, vagy legalábbis kérdéses.. Mint ahogy Caesar megtiltja a majmoknak, hogy embert öljenek, holott ugye a régi film már úgy kezdődik, hogy egyenesen vadásznak az emberekre, úgyhogy mondjuk kíváncsian várom, hogy lesz-e folytatása a filmnek, valamint, hogy ki fogják-e kerekíteni a sztorit majd!? Nem lenne hülyeség szépen lassacskán.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Este Forest Gump. Emiatt a film miatt szurkolok a Bama-nak NCAA-ben.
Kár h most így 20-án úgyse látja majd senki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 668 — Packers Suicide Squad
Harry Brown - Michael Caines angol "bosszúfilm" 2009-ből, igazán jól adagolt akciókkal, mondanivalóval, frankón, izgalmasan megvalósítva. Kicsit noir a hangulat, de ez kell, hogy életszerű legyen az egész, nagyon szórakoztató, hangulatos.
Kritikákban a Gran Torino-hoz hasonlítják, de némely elemében felül is múlja azt, pláne annak, aki Caine rajongó. Bátran ajánlom, csalódásmentes.Sobri Jóska
Köszönet az ajánlóért, teljesen rendben van. Jó filmélmény.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tudom, hogy Sobri és még rajta kívül páran örülnek, ha valaki több sort ír le, más által megnézett filmről, de én most tényleg csak egy szót tudok írni a tegnap este megtekintett filmre, aminek a címe: Király!

Szóval: SZAR!
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Na sikerült végre megnéznem a HP7 part2-t, és megmondom őszintén, hogy csalódott vagyok. Olvastam a könyvet, azt hiszem az egyetlen az 1. és 2. részen kívül amit kiolvastam, így vártam a nagy csatát, egy amolyan "Sithek Bosszúja" féle végső harcot, biztos emlékeztek Obi-Wan és Anakin csatájára. Szóval egy olyasmit vártam itt is, de megmondom őszintén, hogy egy átütő erő nélküli majd, hogy nem tucat filmet kaptam. A látvány, színészek csillagos ötös, ez tiszta sor, de nagyon sok olyan részlet nem derül ki a filmből, ami zavaró, főleg, ha olvastad a könyvet. Ilyen bagatell, hogy, hogy hal meg az egyik Weasley srác, hogy nem a feka srác van ott Draco-val hanem Krakk (meg ugye Monstro).
Örülök, hogy végre láttam ezzel az összes HP filmet, de valami hiányzik... amitől teljes lenne. Kár.Amadeus91
Azt olvastam, hogy azért Zambini van ott Crak helyett, mert a Crakot alakító színészt lecsukták fű birtoklása miatt, és inkább odaraktak egy másik karaktert, mint egy másik színészt. Ez mondjuk sztem nem volt rossz megoldás. De tényleg sok (elég lényeges dolog) kimaradt. Ami zavaró, (SPOILER), amikor a végén mutatják Colin Creeveyt, hogy ott fekszik, és az egész filmben azelőtt nem jelent meg, így semmi súlya nincs.Szobi22
jaj nem jut eszembe... aki farkasember... na neki és a feleségének is a halála..amikor egyáltalán nem elhanyagolható szereplők. Piton kálváriájából is csak egy részlet merül fel, pedig kb. mind a 7 részt felöleli..sőt az egyik legfőbb mozgatórugója a sztorinak pont Piton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na sikerült végre megnéznem a HP7 part2-t, és megmondom őszintén, hogy csalódott vagyok. Olvastam a könyvet, azt hiszem az egyetlen az 1. és 2. részen kívül amit kiolvastam, így vártam a nagy csatát, egy amolyan "Sithek Bosszúja" féle végső harcot, biztos emlékeztek Obi-Wan és Anakin csatájára. Szóval egy olyasmit vártam itt is, de megmondom őszintén, hogy egy átütő erő nélküli majd, hogy nem tucat filmet kaptam. A látvány, színészek csillagos ötös, ez tiszta sor, de nagyon sok olyan részlet nem derül ki a filmből, ami zavaró, főleg, ha olvastad a könyvet. Ilyen bagatell, hogy, hogy hal meg az egyik Weasley srác, hogy nem a feka srác van ott Draco-val hanem Krakk (meg ugye Monstro).
Örülök, hogy végre láttam ezzel az összes HP filmet, de valami hiányzik... amitől teljes lenne. Kár.Amadeus91
Azt olvastam, hogy azért Zambini van ott Crak helyett, mert a Crakot alakító színészt lecsukták fű birtoklása miatt, és inkább odaraktak egy másik karaktert, mint egy másik színészt. Ez mondjuk sztem nem volt rossz megoldás. De tényleg sok (elég lényeges dolog) kimaradt. Ami zavaró, (SPOILER), amikor a végén mutatják Colin Creeveyt, hogy ott fekszik, és az egész filmben azelőtt nem jelent meg, így semmi súlya nincs.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Amerikai szépség a TV2-n. Most.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Na sikerült végre megnéznem a HP7 part2-t, és megmondom őszintén, hogy csalódott vagyok. Olvastam a könyvet, azt hiszem az egyetlen az 1. és 2. részen kívül amit kiolvastam, így vártam a nagy csatát, egy amolyan "Sithek Bosszúja" féle végső harcot, biztos emlékeztek Obi-Wan és Anakin csatájára. Szóval egy olyasmit vártam itt is, de megmondom őszintén, hogy egy átütő erő nélküli majd, hogy nem tucat filmet kaptam. A látvány, színészek csillagos ötös, ez tiszta sor, de nagyon sok olyan részlet nem derül ki a filmből, ami zavaró, főleg, ha olvastad a könyvet. Ilyen bagatell, hogy, hogy hal meg az egyik Weasley srác, hogy nem a feka srác van ott Draco-val hanem Krakk (meg ugye Monstro).
Örülök, hogy végre láttam ezzel az összes HP filmet, de valami hiányzik... amitől teljes lenne. Kár.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Harry Brown - Michael Caines angol "bosszúfilm" 2009-ből, igazán jól adagolt akciókkal, mondanivalóval, frankón, izgalmasan megvalósítva. Kicsit noir a hangulat, de ez kell, hogy életszerű legyen az egész, nagyon szórakoztató, hangulatos.
Kritikákban a Gran Torino-hoz hasonlítják, de némely elemében felül is múlja azt, pláne annak, aki Caine rajongó. Bátran ajánlom, csalódásmentes.