Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor stalingrad,das boot

több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉Sobri Jóska
dehogyis, a Kelly hősei vagy magyar nevén a Tizedes meg a többiek 😊gamerkr
"Csak mű partyizáni! Mű partyizáni!"

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Persze, hogy a Tizedes meg a többiek. De az magyar film, külön kategória, evidencia.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Tizedes
Ez nem kerdes

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉Sobri Jóska
dehogyis, a Kelly hősei vagy magyar nevén a Tizedes meg a többiek 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
A legjobb háborús film pedig a Halál ötven órája. 😉

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 841 — Dr Kongó fan
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
En is kedvelem, de csak Kubrick maga csinalt ket minimum hasonlo kaliberu haborus filmet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊Stez
Top Secret 😛 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
A legjobb háborús film a Full Metal Jacket. 😊

több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsiDexxter Tailor
Akkor még is csak bejött, hú hát én is baromira várom, de én majd csak akkor tudom megnézni, amint kijön DivX-ben.
Addig türelmesen várok 😊

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
közben rájöttem, hogy simán átsiklottam azon hír felett, hogy a remek Turn sorozat pilotját is rendező Rupert Wyatt-et levették a trilógiáról és ez a második rész már a Cloverfieldet jegyző Matt Reeves kezeibe került... a helyzetet súlyosbítva egy új forgatókönyvíróval. Álmomban nem gondoltam volna, de így legalább tudom mire vélni az iszonyat nagy különbséget a Lázadás és a Forradalom között


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Bizony a mainstream nagy zabalo.
A stellar meg nem is sci fi szerintem sokkal inkább erkölcsi dráma....

több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ellenben a nightcrawler nagy királyság volt, igaz, az aprópénzből készült 😊 gyllenhaal elmebeteg jó, és a rendezés is profi munka, az autós üldözéses jelenet meg szétrobban a feszültségtől 😊 ajánlom mindenkinek, aki nem csak a blockbusterekre kíváncsi


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 107 — no es importante
Egyszer várok egy hollywoodi blockbustert, hogy végre otthon nagyképernyőn 1080p-ben megnézhessem, erre A majmok bolygója - Forradalom ilyen élvezhetetlen lesz az ígéretes első rész után... Az utolsó fél órát egyszerűen át kellett pörgetnem, nagy kár érte. A Batman trilógiánál ugyanez volt, csak ne akarnának ezek a rendezők/forgatókönyvírók mindenből mérhetetlenül epikus történetet kreálni, persze a pénz nagy úr.

Ha pedig a tirádába belekezdtem, most már nem bírom szó nélkül hagyni azt a korábbi megjegyzést, hogy a Fury "a legjobb háborús film" lenne, mely azért maximum akkor igaz, ha az illető a Ryan közlegény megmentése előtti művekből egyet se látott... De hát az Interstellar is fel fog kúszni a "minden idők sci-fi-jei" közé, mert a mai mozifogyasztó már nem vár el olyan apróságokat, mint a kidolgozott karakterek és azok belső motivációnak részletes ábrázolása. Ha a film szól valamiról (értsd van eleje meg vége), képes egy hangulatot átadni (jó fényképezéssel és pl. Hans Zimmer mindenki által kedvelt zenéivel) és igényesen megvalósított, a néző már meg is van véve, ami nyilván nem a legnagyobb probléma, csak kanonizálni nem kellene rögtön az ilyen alkotásokat...

szerk.: de jó, most nézem, hogy pár hónapja már a Lázadásból kiindulva kötelező darabnak gondoltam a Forradalmat is, ejj de mellé


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
elkészült az 1985-ös Bebukottak c. magyar dokumentumfilm folytatása. hamarosan megtekinthető, Káin gyermekei a címedeyell
ami még ennél is jobb, hogy a magyar HBO gondozásában készült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
neue! a szocio-horror továbbél, a Jennifer Kent nevet jegyezzük meg ba-baaa-dook-DOOK


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
semmi elvárásom nem volt, az, hogy a godzi, hogy néz ki a legutolsó baja a filmnek, azt meg, hogy eredetiben godzi a jófiú tudtam. szóval ezekkel együtt is egy trágya, a kidolgozatlanság jellemzi szinte minden egyes másodpercét és annyi sz*r értelmetlen klisével, logikai bukfencekkel van tele ( kidolgozatlanság khm ), hogy számomra élvezhetetlenné silányult a film...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. | Collapo
Elvárások nélkül néztem, de ennek ellenére nagy csalódás. A karakterek | gyengék, végig semleges érzelmeket váltanak ki | , a szörnyeket | alig látni, vaksötétre csinálták az egészet, a szörnyharcok sokáig csak a "fantáziára bízzák" | . Tehát az emberek | nem viszik a prímet a filmben | , a szörnyharcok | meg szintén, mivel úgy csinálták meg a filmet, hogy központban az ember legyen (akik egy darab sz.rt nem érnek a film alatt) | . Ez egyenlő egy bazi nagy csalódással és egy újabb kihagyott hatalmas ziccerrel, ami úgy látszik, hogy a modern "szörnyfilmgyártás" ismérvévé válik.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. peach
A film védelmében két dolog:
1. | A "gagyi" godzilla szörny valójában tisztelgés a japán verziónak, ami szerintem nem rossz gesztus |
2. | A jó godzilla is a képregény/rajzfilm vonalat követi |
A filmet pedig elvárások nélkül kell/kellett/lehet csak megnézni, úgy még hordoz valamennyi "élményt". Persze van néhány kiborító butaság benne, de hát ez van...
| milyen gyorsan megy a motorcsónak, ha 27 perc alatt olyan messzire jut, hogy a nagaszakii atomvillanásnál - kimondottan sokkal-sokkal - erősebb bomba hatása nem zavarja már be a helikoptert, és nem törli el SF lakosságát... stb. |

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Fene tudja, mindkettő mocskosul érdekel és mindkettő mocskosul más műfaj 😊

több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 245 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
remélem jobb lesz, mint az Interstellar :p


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nagyon, nagyon érdekel: Éjjeli féreg (holnap premier, aki megnézi, ne kíméljen 😊 írjatok majd, milyen volt)


több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sunshine írójától:
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Édes istenem, ekkora hulladék szemetet mint ez a godzilla rég nem láttam. Gondoltam szörnyes, agy zsibbasztós, 3D-s délutáni kikapcsnak jó lesz de nem, ez minden kritikán aluli 😀 kb a mega shark vs giat octopus szintjét hozza v még azt se. Az utóbbi legalbb direkt rossz...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 895 — capitaine du château de Vienne 1487
Kissé lemaradtam.

Hétvégén végre eljutottam a moziba, hiszen semmiféleképpen sem szerettem volna kihagyni a Fury-t.
Na ez a film lesz az, ami nem hiányozhat a polcomról a hangeffektek és a látványvilág miatt.
Brutális. Kegyetlen.
| Csalódottan vettem tudomásul, hogy egyetlen egy rendező sem képes giccsparádé nélkül lehozni egy háborús filmet. Nagyon sok ugyan nem volt benne, de 1-2 besikerült, a logikai bukfencről nem is beszélve. Egy tigris simán kilőtte volna mind a 4 tankot, de persze ki kellett jönni a fedezékből... A vége irreális, az újonc viszont annyira irritált, hogy örültem volna, ha a kis hitlerjugend agyonlövi. Nehogymá ő élje túl...Na meg Shájlablöff hallod, az az ember mindenért sírt 😀 Könnyes szem itt, potyogó könny ott... LOL volt 😀 |
A lélekábrázolás viszont első osztályú. S ezért érdemes megnézni.

Brad Pitt a király.
Sokáig nem szerettem, de az utóbbi 3-4 évben olyan minőségi filmeket tett le az asztalra, profi teljesítménnyel, hogy no. 1 kedvencemmé lépett elő.

Az élményt fokozta, hogy én is és a feleségem is egy szép gyomorrontással gazdagodtunk aznap éjszakára. Köszönjük Cinema City! (nachost sajtkrémmel soha többet!)JC6
 katpol.blog.hu/2014/11/10/_katpol_filmklub_fury 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak