Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186empty taxi
Ez az a film amit bármikor letudok ülni megnézni és élvezem. A nevét direkt írtad el amúgy ? 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
A Shawnshack kilépett a tinikorból:  ajemdibi.blog.hu/2014/09/24/20_kevesbe_ismert_teny_a_20_eves_a_remeny_rabjairol?token=b625b254cf48d4e9017765bac374f186


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.gaben
a szinkronja amúgy szerintem zseniális, Szacsvay-val és Bodrogival az élen.
14-15 éves koromban szétröhögtem magam rajta, mostani szemmel nem gondolom akkora filmnek, de a mai modern amerikai vígjátékoknál (Másnaposok és társai) mindenképpen többre tartom

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 038 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt! lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Lehet csak mert kölyökkoromban belekóstoltam a seftelős, piacozós, határon üzletelős életbe; de én tudok percekig röhögni rajta.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Segítek: ne nézz szart!
több mint 11 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
| Szerintem ő maga lett a főalienlófasz, aztán visszaresetelte az egészet az egész invázió elé. Mondjuk akkor érdekes, hogy miért győztek 2 nappal előtte, de egyszerűen inkább csak el kell felejteni az utolsó 3 percet 😀 |
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 443 — je suis poloska
T.Cruise a legalja manapság is...
nulla a mimikája,és ezzel csak az egyéb színészi képességeit múlja felül mert az még kevesebb van neki.
Ettől még lehetne jó filmek szereplője de persze nem az a hatalmas egoja miatt...mert neki főszerep jár.Janek
nem csak szerintem a legszarabb színész 😀😀 :

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? | JC6
Bekapcsolja a Jézus-protokollt.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cruise filmjében nem értek valamit, help.
| Felrobbantja azt a szart, meghal, de aztán "feltámad"? wtf? És mindenki és és virul, aki addig meghalt? |
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Mozikban az új Linklater film (Sráckor), kihagyhatatlan! 12 évig forgatták ugyanazokkal a szereplőkkel...

Az aktuális filmélmények közül az edge of tomorrow keveset ígért, de még kevesebbet adott, viszont a Savings Mr. Banks kellemes meglepetés volt. Csak ajánlani tudom, ahogy az Exit through the gift shop-ot is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Abrams visszavág:


Előzmény:  www.hypable.com/2014/09/13/stormtrooper-arrested-after-stealing-batman-v-superman-batmobile/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem sem jó színész, nem is szeretem, de mostanság jó filmjei vannak, legalábbis a legtöbb.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
T.Cruise a legalja manapság is...
nulla a mimikája,és ezzel csak az egyéb színészi képességeit múlja felül mert az még kevesebb van neki.
Ettől még lehetne jó filmek szereplője de persze nem az a hatalmas egoja miatt...mert neki főszerep jár.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
Ez az Age of Tomorrow nem is volt rossz. Valami szarra számítottam. Pörgős, élvezhető film volt, nem untam egy percig sem. Mondjuk a végén azért kicsit elvesztettem a fonalat, hogy miért ez lett az utolsó nap, mint ami, de amúgy bírtam. 😀 Cruise egész jó filmeket talál manapság, pedig nem szeretem, de már az Oblivion is jó volt.
Stez
Edge of tomorrow a címe, de tényleg nem volt rossz. Nekem az Oblivion nem tetszett , de itt egy percig sem unatkoztam. Cruise is elfogadható alakítást nyújtott (nem erőltette). Viszont abban biztos vagyok, hogy most már csak akkor vállal el filmet ha abban motorozhat egy kicsit. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez az Edge of Tomorrow nem is volt rossz. Valami szarra számítottam. Pörgős, élvezhető film volt, nem untam egy percig sem. Mondjuk a végén azért kicsit elvesztettem a fonalat, hogy miért ez lett az utolsó nap, mint ami, de amúgy bírtam. 😀 Cruise egész jó filmeket talál manapság, pedig nem szeretem, de már az Oblivion is jó volt.

Hogyan rohanj a veszTEDbe szerintem egyszer nézhető kategória. Tipikus McFarlane film, minden filmje és sorozata ilyen. Aki szereti a stílusát, az bírni fogja ezt is.

Kavarás szintén pozitív csalódás volt, nagyon is. A Nagyfiúk fos volt, elcsépelt, unalmas poénok, a felénél bealudtam, szóval itt is valami ilyesmit vártam, de ez kifejezetten tetszett. A poénok is jók voltak, közben pedig szórakoztató is volt végig, felüdülés volt, igazából "aranyos" film na, valljuk be.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
 www.swsaga.hu/topic/1609-spoilerek-a-vii-epizod-forgatokoenyvebol/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
A Jedi News szerint a VII. epizódban fontos szerephez jut majd egy Mon Cal is.



A Making Star Wars a saját forrásai által is igazolja ezt, de még annyival megfejeli, hogy a faj képviselője nem más, mint Ackbar admirális. Több forrásuk számolt be róla, hogy a kellékesek egy A Jedi visszatérben láthatóval teljesen megegyező fejet készítettek.

A pletyka ideköti az egyik írországi forgatást is. A parttól 15 kilométerre fekvő sziklasziget, a Skellig Michael három napig volt lezárva, amíg Abrams stábja ott forgatott a legnagyobb titoktartás közepette. A MSW szerint ez a sziget lehet a filmben a Mon Cala egyetlen emberek által lakható területe. Érdekes szerzeteskunyhók is találhatók rajta.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 49 045 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nekem 20 évesen sem ütött akkorát, mint a legtöbbeknek. Volt benne 1-2 jó poén, de ennyi, semmi több.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb
Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...
kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt!
lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
Kerek 10 éve láttam utoljára, viszont mikor kijött mindenkivel ezt kellett nézni, úgyhogy kb 15ször láttam már. na én azóta tudom kívülről, meg se kell nézzem 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb
Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...
kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt!
lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
19-20 évesen én is megnéztem, akkor bejött, de hát akkor még más az ember ingerküszöbe.
múltkor láttam belőle három percet, felvontam a szemöldököm, aztán kapcsoltam tovább.slowmotion
Hasonló, csak én belese néztem azóta. Már akkor is úgy voltam vele, hogy ha volt is min derülni egy kicsit, akkor is bennem volt, hogy elég múlandó. Szigorúan számomra persze. A libás jeleneten mondjuk fetrengtem, de azon kívül szinte semmi nem maradt meg bennem, leszámítva magát az életformát és stílust.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Sztem meg örök klasszik 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb
Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...
kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt!
lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!yooker
19-20 évesen én is megnéztem, akkor bejött, de hát akkor még más az ember ingerküszöbe.
múltkor láttam belőle három percet, felvontam a szemöldököm, aztán kapcsoltam tovább.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Hogy ez a Macskajaj mekkora csalódás lett nekem.
hosszú évek óta állandóan belebotlik az ember mindenfelé!
szállóigeként mennek a dumák, karakterek, stb
Háromszor futottam neki becsületből (hátha a végén vannak az igazi nagy poénok 😊 ) de sajnos nem jött át semmi...
kár, pedig szerettem volna egy jót szórakozni, de ez a humor nekem nem jött be!nagyon túlzó volt az amúgy is erősen jellegzetes cigány életformának , viselkedésnek , környezetnek a megjelenítése és ez így már nekem sok volt!
lehet velem van a baj , mert ugye tényleg rengetegen imádják!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
ebből jo ha 2 er barmit is...Janek
Lassan jönnek az Oscar filmek, meg ilyenkor az értelmesebb dolgoké a terep már ősszel. Persze lesznek kivételek is. A populárisabbak közül azért nálam Nolan az Interstellarral várós illetve az Exodus ami nagyon érdekel. Emellett a Birdman, a Gone girl ami jónak tűnik.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 145 — Cowboys fan
X-menről jut eszembe, hogy az eljövendő múlt napjai nagyon adta. 😊

Tíz filmet nem tudok ajánlani az elmúlt hónapokból, de nálunk nyáron mutatták be a 100 éves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt c. filmet ... na az eléggé jó volt. 😊
Greengo
jé, Goodell is játszik benne? 😀