Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megnéztem a Szemtől szemben (HEAT) című filmet. Ez most eléggé bejövős.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.vadibandi
Helyes döntés. Vissza kellett volna olvasnom.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.




több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megnéztem a TF 3-at. Hogy is fogalmazzak - kicsit egy olyan hölgyhöz tudnám hasonlítani, aki állejtően néz ki, de úgy kb itt ki is merültek a jó tulajdonságai...Mondjuk nem olyan rossz mint a 2. rész, de nem is annyira jó mint az 1. És lehetett volna 30 perccel rövidebb, bár a vége (utolsó kb 1 óra egy nagy szünet nélküli összecsapás) korrekt volt ez tény.

Akit érdekel twitteren kiírtam, mik számomra a pozítvumok és a negativumok, úgyhogy itt nem spoilereznék.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
adom, bár régen láttam, de nagyon tetszett
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Attól félek, csak szarszag lesz, mikor meglátom ezt a ránézésre fos filmet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
a szagosfilm visszatér!

KÉMKÖLYKÖK 4D: A VILÁG MINDEN IDEJE – AROMASCOPE 4D-BEN

Négyszer annyi kütyü, négyszer annyi kaland, négy dimenzióban!

A Dimension Films múlt héten bejelentette, hogy a Kémkölykök 4D: A világ minden ideje (SPY KIDS: ALL THE TIME IN THE WORLD) új dimenziót nyit a moziélményben, hiszen a film világszerte 4D Aromascope-ban kerül szélesvászonra.

Robert Rodriguez, a Kémkölykök rendezője volt az első, aki az ötvenes évek 3D hullámának lecsengése után pár évvel ezelőtt elsőként mutatta be 3D formátumban a Kémkölykök harmadik részét. A film hazai nézőszáma akkor közel 250.000 volt, úttörőnek számít napjaink 3D hullámának elindítójaként.

A népszerű sorozat a negyedik résszel ismét egy újítással lép a piacra, bemutatja a 4D formátumot, amely a szaglás élményével teszi teljessé a legizgalmasabb jeleneteket, a film 8 kiválasztott jelentében. Minden megvásárolt jegy mellé egy Aromascope kártya is jár, melyen nyolc darab szám található. Amikor az adott szám megjelenik a vásznon, a kártyán ugyanazt a számot kell megdörzsölni az illatanyag felszabadításához. Amikor mind a nyolc aroma felszabadult, egy különleges jelentben az illatok szimfóniája gyakorlatilag életre kelti a filmet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenki magyar származású.fetomy
Denzel Washington is? 😊Sobri Jóska
Persze. Főváros Dániel volt eredetileg, csak aztán kiköltöztek az usankába, ahol a szomszéd kérdezte hogy hívják, ő azt mondta, hogy Dániel Főváros. És akkor kérdezték, hogy Denzel Who? Mire a kis Dani mondta, hogy angolul Capital City. És akkor felismerték, hogy jaaaaa Denzel Washington.

Amúgy meg akkor pontosítok. Mindenki magyar származású, aki meg nem, az nagyon szereti Magyarországot.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mindenki magyar származású.fetomy
Denzel Washington is? 😊Sobri Jóska
Kung Fu Panda is.ulpianus
Kung Fu Panda 2 is. Amúgy én is az vagyok *-*

Viccet félretéve.Nem szolgálok ilyen elemzésekkel mint Fetomy, csak leírom kurtán, nagyon tetszett a Forráskód
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mindenki magyar származású.fetomy
Denzel Washington is? 😊Sobri Jóska
Kung Fu Panda is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Mindenki magyar származású.fetomy
Denzel Washington is? 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mindenki magyar származású.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Peter Falk is magyar származású volt, az újságíró Falk Miksa egyik leszármazottja. RIP

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
RIP egyrészt a két személynek, Mr. Columbonak és Ryan Dunnak is.

Másrészt, a Kung Fu Panda kettő is nagyon jó. Egy persze jobb - de azt nálam szinte semmi nem érheti el mesék közül - de azért a kettő is jó féle
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Most tudtam meg, hát hatalmas fájdalom, nagy kedvenc volt.... RIP.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
R.I.P. üvegszemű hadnagy 😕
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Egyik legkedvesebb klasszikus vígjátékom:

http://www.youtube.com/watch?v=BThrE07aaSk&feature=related

Zseniális volt.

Nyugodjék békében, Peter Falk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyis visszajön még egy kérdéssel! 😕

rip

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is főként a Columboból ismerem (onnan mondjuk nagyon), azért láttam még 1-2 filmjét. Nagyon bírtam a fazont, nagy kár érte :/ R.I.P.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyugodjék békében! Kisebb koromban hány részt láttam a Columboból, meg sem tudnám számolni.

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
83 éves korában elhunyt Peter Falk 😕
direkt ide, a filmes topicba írom, mert bár úgyis mindenkinek Columboként marad meg az emlékezetében, karrierje jóval tágabb és értékesebb ennél

a sokat emlegetett, pár oldallal ezelőtti listán megtalálható a Cassavetes-féle Férjek, mely ugyan eléggé nehezen emészthető, de Falk hatalmasat alakít benne, de mondhatnám akár az Egy hatás alatt álló nő-t is

nyugodjék békében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Olyan filmet keresek, ami nem túl régi (mondjuk kb. 10-12 éves max), előny ha jó hosszú, nagy előny, ha valami tényleg jó eredeti ötlet, nem túl kiszámítható, jó, ha elgondolkodtató, nem baj ha elvont, sötét hangulatú esetleg, nem a látványvilág a fontos, illetve érdekelnek olyan filmek, amik esetleg tehetséges, "pályakezdő" rendezőktől valók és érdekelnek vallási témájú filmek is. Műfajilag ami főként érdekelhet az krimi, thriller, dráma, tehát nem "szórakozni" szeretnék elsősorban, hanem valami olyan filmet látni, ami érdekes, leköt és gondolkodni is lehet rajta.

Nemtom ez értelmes igénylista-e 😀 Ha igen, akkor jöhet tipp, addig is utánanézek az eddigi ajánlásoknak 😊

fetomy
Szerintem a kritériumaidnak tökéletesen megfelel a Stay! című film, Ewan McGregorral a főszerepben.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Túl a Dancer in the dark című filmen. Erről írnék egy kis "élménybeszámolót" 😊 Tele van spoilerrel, úgyhogy aki még nem látta és megnézné, az ne olvassa el 😊

Kezdjük ott, hogy 10-es listán 5-ről indul a film, ennyit megérdemel minden film megnézés nélkül. Innen lehet le és fel is menni, most csak utóbbi történt 😛
+1 mert totálisan elfelejtettem, hogy holnap 9kor indulok vizsgázni 😀
+1 mert nincs happy end.
+1 mert a film annyira abszurd tud lenni helyenként, hogy még én is kiakadtam, pedig szeretem az abszurditást. De ez már nem abszurd, ez már valami totális elmebaj. Amikor a halott férfi feleségével elkezd énekelni vidáman, hogy megöltem a férjed, hát ott teljesen azt mondtam, hogy ennyire beteg ember nincs mégegy, mint von Trier 😀 Na de
+1 a musical betétekért, egyébként is szeretem a musicalt, de hogy egy ilyen filmbe musical betéteket tegyenek, amilyen elborult, annyira szenzációs ötlet. Nagyon passzoltak.
+1 mert amikor a filmek 90%-a véget ér, ebből még volt 1 óra... Ezt nagy öröm látnom mindig, és csak néha van benne részem 😊
+1 mert egyszerűen nem tudok mibe belekötni. A filmeknél vagy azt érzem, hogy túl rövid, vagy azt, hogy túl hosszú. Ritka nálam az, amikor azt mondom, hogy ennek éppen ennyi perc kellett. Ez a film ezt is elérte nálam, nem vágytam hosszabbra, de rövidebbre sem. Végig fenntartotta az érdeklődésem, sehol nem éreztem, hogy "jóvan lépjünk már", és hozzáteszem nagy nagy pluszegy azért, mert azzal együtt, hogy felkúrt, hogy milyen köcsög az élet, meg az egész történés, és azzal együtt, hogy nincs happy end, valahogy mégis elégedett vagyok a végén, nincs bennem negatív érzés.

Ha jól számolom 11-nél járok a 10-es listán, még tudnék is pontokat összeszedni, ha lenne időm, viszont inkább, hogy ne csússzak ki a skálából, levonok gyorsan egy pontot mégis azért, mert Morse ilyen köcsög szerepet játszott 😀 Nagyon bírom általában a filmjeiben, underrated is sztem, viszont jobban örültem volna, ha más a köcsög.

Összegezve: nálam bekerült a 10/10-es filmek közé, tehát kedvenc. Túl sok filmet szeretek ahhoz, hogy top10-nek merjem mondani, de kb. ott van 😊 Ezt az ajánlást mindenféleképpen nagyon köszönöm JJ 😉
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első képek a Hobbit forgatásáról. Jó McKellent újra Gandalfként látni! 😊 http://collider.com/the-hobbit-movie-images/98262/