Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
hát igen az Oscar még mindig jó!braxa88
Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem! 😂catattack
Tudtam, hogy a lányom, csak azt nem, hogy én vagyok az apja!




több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
Ma este 22:00-kor a viasat3 nyomja az Egy makulátlan elme örök ragyogása című filmet. A kedvenc filmem, de már 2 éve nem néztem meg, mert mindig annyira felkavar!
Aki most jött ki kapcsolatból, vagy még nagyon szerelmes annak feltétlenül ajánlom.catattack
Megnéztem, érdekes film volt. Nem lett a kedvenc filmem, de tetszett. 😊Gabesz92
pedig minden top10-es listán ott a helye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ma este 22:00-kor a viasat3 nyomja az Egy makulátlan elme örök ragyogása című filmet. A kedvenc filmem, de már 2 éve nem néztem meg, mert mindig annyira felkavar!
Aki most jött ki kapcsolatból, vagy még nagyon szerelmes annak feltétlenül ajánlom.catattack
Megnéztem, érdekes film volt. Nem lett a kedvenc filmem, de tetszett. 😊

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
mi van csak én nézek karate kölyök 3-at? 😀

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
jók ezek az RTL-es reklámok, kár hogy meg-meg szakítják valami gyűrűk urával...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha jól láttam, a Metropolis is lesz ma, M1-en háromnegyed éjféltől 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az valóban nagyon jó film catattack. 😊

Bár én meg a TV2-n 21:35-kor kezdődő Apollo 13-at nézem, mert baromi régen láttam. 😊
több mint 12 éve
catattack 3 520
Ma este 22:00-kor a viasat3 nyomja az Egy makulátlan elme örök ragyogása című filmet. A kedvenc filmem, de már 2 éve nem néztem meg, mert mindig annyira felkavar!
Aki most jött ki kapcsolatból, vagy még nagyon szerelmes annak feltétlenül ajánlom.
több mint 12 éve
catattack 3 520
hát igen az Oscar még mindig jó!braxa88
Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem! 😂
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát igen az Oscar még mindig jó!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 672 — Amerikai sportok rajongója
Most néztem meg a Black Swan-t. Hát nekem nagyon megrázó nagy dráma volt nagyon bejött! Az egész feszültsége, hangulata, színészi játék végig. Amit meg Natalie összejátszott, le a kalappal!
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Az én tippem Pearl Harbor..de nem 100 %


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy melyik város, illetve kikötő látható az alábbi trailer-ben?

http://www.youtube.com/watch?v=3B3moWiI_J4
több mint 12 éve
Törölt felhasználó


ejnye Newman :rolleyes:
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez Gandalf,nem Dumbledore
szánalmas-e vagyok? 😀

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mi a hiba? 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
könyvekben a verseket és énekeket kell kihagyni és tökéletesbriareos
+1 , kiegészítve a leírásokkal... pl. nagyon megmaradt h lothorienben h milyenek a fák meg a csörgedező patakok cirka 25 oldal... ilyenkor (is) lapozz és máris fasza a könyv is!

x men - first class - egyszer megnéztem, elég volt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ondskan (Könyörtelenek), svéd film, pár éve Oscarra is jelölték, de ennek ellenére ( 😊 ) elég jó film egy kamasz srácról egy elit kollégiumban, ahova magatartásbéli problémái miatt kerül, és nem igazán hagyja magát betörni, igazán megérte a másfél órát, végig pörgős, szórakoztató, nem sablonokkal operáló, szóval ajánlom bátran bárkinek.Sobri Jóska
Pár hónapja láttam és tetszett. Csak ajánlani tudom.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Ondskan (Könyörtelenek), svéd film, pár éve Oscarra is jelölték, de ennek ellenére ( 😊 ) elég jó film egy kamasz srácról egy elit kollégiumban, ahova magatartásbéli problémái miatt kerül, és nem igazán hagyja magát betörni, igazán megérte a másfél órát, végig pörgős, szórakoztató, nem sablonokkal operáló, szóval ajánlom bátran bárkinek.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na megvolt a Transformers 3,nem tudom,hogy miért lenne jobb a 2-nél (gondolom a storyra gondolnak,meglehet...),de én fan vagyok,tehát nekem mindhárom adta 😀
bár tényleg kell valami változás (- Bay?),mert kicsit kezd unalmassá válni
most is csak egy váratlan fordulat volt,az árulás...de ez is csak azért lehet,mert én naív vagyok :rolleyes: 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
A Három testőr Afrikában. A könyvvel nem ér fel, de azért nagyon jó kis film

//más: Gyűrük Urából max az 1. szabad megnézni, a többinek gusztustalanul semmi köze a könyvhözBlack_Adder
vigyázz, mert ha ilyet szóvá teszel, rögtön szarszemétszar alak vagy, harrypottert, twilightot, batmant és ehhez hasonló filmeket nem menő ócsárolniJJ
harrypottert és twilightot hogy ne lenne menő ócsárolni? 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A harrypotter, twilight, batman, xmen és ehhez hasonló filmek szarok!!!! 😀
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 850 — No es importante
A Három testőr Afrikában. A könyvvel nem ér fel, de azért nagyon jó kis film

//más: Gyűrük Urából max az 1. szabad megnézni, a többinek gusztustalanul semmi köze a könyvhözBlack_Adder
vigyázz, mert ha ilyet szóvá teszel, rögtön szarszemétszar alak vagy, harrypottert, twilightot, batmant és ehhez hasonló filmeket nem menő ócsárolni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Gyaníthatóan a prequelektől és sequelektől elvárható "színvonalat" fogja hozni, de kedvelem annyira az 1982-es klasszikust, hogy várjam az őszi bemutatót.

The Thing (2011) trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Txjm94GnrPA

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Túl a Dancer in the dark című filmen. Erről írnék egy kis "élménybeszámolót" 😊 Tele van spoilerrel, úgyhogy aki még nem látta és megnézné, az ne olvassa el 😊

Kezdjük ott, hogy 10-es listán 5-ről indul a film, ennyit megérdemel minden film megnézés nélkül. Innen lehet le és fel is menni, most csak utóbbi történt 😛
+1 mert totálisan elfelejtettem, hogy holnap 9kor indulok vizsgázni 😀
+1 mert nincs happy end.
+1 mert a film annyira abszurd tud lenni helyenként, hogy még én is kiakadtam, pedig szeretem az abszurditást. De ez már nem abszurd, ez már valami totális elmebaj. Amikor a halott férfi feleségével elkezd énekelni vidáman, hogy megöltem a férjed, hát ott teljesen azt mondtam, hogy ennyire beteg ember nincs mégegy, mint von Trier 😀 Na de
+1 a musical betétekért, egyébként is szeretem a musicalt, de hogy egy ilyen filmbe musical betéteket tegyenek, amilyen elborult, annyira szenzációs ötlet. Nagyon passzoltak.
+1 mert amikor a filmek 90%-a véget ér, ebből még volt 1 óra... Ezt nagy öröm látnom mindig, és csak néha van benne részem 😊
+1 mert egyszerűen nem tudok mibe belekötni. A filmeknél vagy azt érzem, hogy túl rövid, vagy azt, hogy túl hosszú. Ritka nálam az, amikor azt mondom, hogy ennek éppen ennyi perc kellett. Ez a film ezt is elérte nálam, nem vágytam hosszabbra, de rövidebbre sem. Végig fenntartotta az érdeklődésem, sehol nem éreztem, hogy "jóvan lépjünk már", és hozzáteszem nagy nagy pluszegy azért, mert azzal együtt, hogy felkúrt, hogy milyen köcsög az élet, meg az egész történés, és azzal együtt, hogy nincs happy end, valahogy mégis elégedett vagyok a végén, nincs bennem negatív érzés.

Ha jól számolom 11-nél járok a 10-es listán, még tudnék is pontokat összeszedni, ha lenne időm, viszont inkább, hogy ne csússzak ki a skálából, levonok gyorsan egy pontot mégis azért, mert Morse ilyen köcsög szerepet játszott 😀 Nagyon bírom általában a filmjeiben, underrated is sztem, viszont jobban örültem volna, ha más a köcsög.

Összegezve: nálam bekerült a 10/10-es filmek közé, tehát kedvenc. Túl sok filmet szeretek ahhoz, hogy top10-nek merjem mondani, de kb. ott van 😊 Ezt az ajánlást mindenféleképpen nagyon köszönöm JJ 😉fetomy
mostanra sikerült megnéznem iszonyat film,egy két résznél mondjuk én is felhúztam a szemöldököm de egyszerűen nem bírtam felállni előle,végig éltem az egész két óra hosszát.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen