Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
ebből jo ha 2 er barmit is...

több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Kegyetlen egy jó humorú film, én végigröhögtem az egészet. 😀Vrijbloed
olvasd el a könyvet is!

a másik kérdéshez meg annyit, hogy szeptemberben top10-es listát írni az idei filmekről elég necces, mert a mozin kívül maximum azokat láthattuk még eddig, melyek az év elején jelentek meg 😊 de nézelődni lehet itt:  www.imdb.com/year/2014/

a no.1. nálam nehezen lesz más, mint ez:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
X-menről jut eszembe, hogy az eljövendő múlt napjai nagyon adta. 😊

Tíz filmet nem tudok ajánlani az elmúlt hónapokból, de nálunk nyáron mutatták be a 100 éves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt c. filmet ... na az eléggé jó volt. 😊
Greengo
Kegyetlen egy jó humorú film, én végigröhögtem az egészet. 😀
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
X-menről jut eszembe, hogy az eljövendő múlt napjai nagyon adta. 😊

Tíz filmet nem tudok ajánlani az elmúlt hónapokból, de nálunk nyáron mutatták be a 100 éves ember aki kimászott az ablakon és eltűnt c. filmet ... na az eléggé jó volt. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
az elmúlt jópár hónapban sajnos nem nagyon volt időm filmeket nézni, így most kezdem pótolgatni a kínálatot. írnátok egy-egy tizes listát ami mindenképpen ajánlott az ideiek közül? ( nem az ilyen lone survivor v. x men félekre gondolok, hanem olyanokra amik kevesebb figyelmet kaptak )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Utóélet

sztem az üvegtirgris óta nem láttam ilyen vicces (magyar) filmet, és mégis drámai tud, és nagyon precíz.
megtekintésre ajánlott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mekferlén egyetlen baja, hogy 20 perces művekben ülnek csak a "munkái". A fölött már erőltetett és rossz... a rajzfilmekben viszont verhetetlen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.JayB
Én kedvelem de érdekes mód se a Ted se ez nem jött be ... bár a Ted tényleg sokkal jobbDrip
Részemről pedig egyedül a TED volt eddig nézhető, a korábbiak szörnyűek. Ezt a filmet a napokban tervezem megnézni, de az elvárásaim nagyon lecsökkentek vele szemben.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.JayB
Én kedvelem de érdekes mód se a Ted se ez nem jött be ... bár a Ted tényleg sokkal jobb

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.JC6
Aki vevő Seth McFarlene humorára annak tetszeni fog, bár gyengébb lett mint a Ted. Azért egyszer nézhető, mondom szigorúan csak akkor ha emberünk eddigi munkásságát kedveli.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hogyan rohanj a vesztedbe.

BOTRÁNY.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.youtube.com/watch?v=27fEXlvVRIE&index=117&list=PL1033DCF61BF4C456

Éppen ezt nézem.😀
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
magyar filmhez készült ilyen zseniális trailert én még nem láttam 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
A Tini Nindzsak az mas teszta! 😀)))
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 758
Elnézést kérek, de az előbbiek után ez ugrott be, úgyhogy muszáj bemásolnom, pedig semmi bajom a kollegával, de azért ez így nagyon jó. 😀

Alapból utálom az ilyen "beszélő mosómedve" és társai filmeket.dugo1993
Ez a vicc,hogy én is tökre így vagyok a mosómedvével!(de hát kövezhely,marvel,comic,etc)ZoliZoltán
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hitchcock legjobb filmje akkor is a Kötél. Erről tegnap újfent meggyőződhettem.

Igen, ezt vitaindítónak szánom...😀

(szorosan követi az Idegenek a vonaton)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Csak finoman ez itt a filmes rész.

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 669 — Defense Fan
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?Shawn84
Ő mindig ilyen, nem kell foglalkozni vele, csak simán kevés meztelen nőt lát, és így jön ki rajta a frusztráció.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Szerintem nevezzük át a topicot "IMDB top 10 diskurzus"-ra.JayB
Vagy "Hülye általánosítások, és buta következtetések"-re esetleg?

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?Shawn84
Nem bánt.
Írjon bátran, bíztatom is.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Mondjuk én semmi ilyesmit nem vettem ki abból amit írt. Áruld már el, téged miért bánt ha valakinek ez tetszett?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!Sobri Jóska
Szerintem nevezzük át a topicot "IMDB top 10 diskurzus"-ra.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Úgy írtam róla?Hmm érdekes!😀😀

Az elsőt imádtam ,'90-es film...nekem mérföldkő volt!(100-szor láttam kb.)Nem sok képregény adaptáció jött ki előtte...így 25 év elteltével meg pont emiatt néztem meg!
De sajnálom ha felzaklattalak....na jó nem,pont leszarom mit írkálsz
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛ZoliZoltán
Zseniális, hogy úgy írsz erről a filmről, mintha egy filmtörténeti alapvetés lenne, egy kulturális mérföldkő, 2014 filmművészeti etalonja.
Csak így tovább, írd majd meg, hogy moziban milyen volt, aztán DVD-n, különös tekintettel a Szecska mestert vagy Raffaellot megformáló színész alakítására.
És ha majd jön a Kung-fu panda 3, akkor is állj készen, és tájékoztass minket izibe!

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Na meg volt a Tini Nindzsák!
Nem rossz film!Simán nézhető!Story nem egy nagy szám,(gyerekeknek készült) de nem lett olyan nagyon Bayes.
Csatajelenetek látványosak de nem oylan kuszák ,minta Transformersben pl.
Szóval jó volt!
Moziba is megnézem! 😛