Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Az X-Men sorozatban eléggé félrecsúsztak a bőr rucikkal, az eredeti Wolverine-t sokkal jobb lett volna a képernyőn látni például. Amúgy valóban nem rossz a 3 rész. Az 1. szódával elmegy, a 2. király, a 3-nak a vége zseniális, de a Phoenix szálat mindig is utáltam. Mondjuk kikerülni nem lehet. De barokkos túlzásnak érzem, hogy ezek lennének a legjobb képregény filmek. Az Iron Man 1-2 röhögve veri, az új Batman részek meg off the chart kategória.

Watchmen valóban más, azt nem vettem figyelembe.shawnka
Az Ironman nálam kuka, de a karaktert se szerettem soha, így lehet elfogult vagyok, nem is szapulom.
A 2 új Batman meg számomra kimondottan szar képregényadaptáció, bár Bale nagy kedvenc, és azt el kell ismerni, hogy a filmeket Nolan jól összerakta, de semmi képregényes feeling nincsen számomra (eleve a maszk, a cuccok, stb, a képregénynek nem ilyen a karakterisztikája), egyszerűen jó akciófilmek, semmi több.
De lehet ez már generációs kérdés, mert Burton Batmanjeit Nicholsonnal, deVitoval, Walkennel, viszont kimondottan frankónak tartom, és sokkal inkább képregényfeeling, mint Nolané.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk nálam magasan az új féle Batman sorozat a legjobb képregény film, de ettől függetlenül mondom, az új X-Men rávett arra, hogy még egy részt letudjak belőle. De ha Sobri meggyőzöl, akkor az eredeti hármast is megnézem, mert már valamilyen szinten kíváncsi vagyok rá, meg a héten még nincs meló sem.Deny
Hogy tudlak meggyőzni vajon? 😊
Még soha senkit nem győztem meg semmiről. 😊
De tessék, akkor azt mondom, hogy feelingjében sokkal jobb, mint bármelyik Batman, az akciók is pöpecek, és ha szeretted a képregényt, akkor nem fog csalódást okozni.Sobri Jóska
Na, meggyőztél, a feelinges rész miatt kíváncsi lettem, mert nálam a Batman az valami extra über jó volt.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Az X-Men sorozatban eléggé félrecsúsztak a bőr rucikkal, az eredeti Wolverine-t sokkal jobb lett volna a képernyőn látni például. Amúgy valóban nem rossz a 3 rész. Az 1. szódával elmegy, a 2. király, a 3-nak a vége zseniális, de a Phoenix szálat mindig is utáltam. Mondjuk kikerülni nem lehet. De barokkos túlzásnak érzem, hogy ezek lennének a legjobb képregény filmek. Az Iron Man 1-2 röhögve veri, az új Batman részek meg off the chart kategória.

Watchmen valóban más, azt nem vettem figyelembe.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mondjuk nálam magasan az új féle Batman sorozat a legjobb képregény film, de ettől függetlenül mondom, az új X-Men rávett arra, hogy még egy részt letudjak belőle. De ha Sobri meggyőzöl, akkor az eredeti hármast is megnézem, mert már valamilyen szinten kíváncsi vagyok rá, meg a héten még nincs meló sem.Deny
Hogy tudlak meggyőzni vajon? 😊
Még soha senkit nem győztem meg semmiről. 😊
De tessék, akkor azt mondom, hogy feelingjében sokkal jobb, mint bármelyik Batman, az akciók is pöpecek, és ha szeretted a képregényt, akkor nem fog csalódást okozni.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Mondjuk nálam magasan az új féle Batman sorozat a legjobb képregény film, de ettől függetlenül mondom, az új X-Men rávett arra, hogy még egy részt letudjak belőle. De ha Sobri meggyőzöl, akkor az eredeti hármast is megnézem, mert már valamilyen szinten kíváncsi vagyok rá, meg a héten még nincs meló sem.Deny
Egyszer érdemes megnézni, főleg ha szereted a képregény-filmeket. Főleg a 2. rész a király.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk nálam magasan az új féle Batman sorozat a legjobb képregény film, de ettől függetlenül mondom, az új X-Men rávett arra, hogy még egy részt letudjak belőle. De ha Sobri meggyőzöl, akkor az eredeti hármast is megnézem, mert már valamilyen szinten kíváncsi vagyok rá, meg a héten még nincs meló sem.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Na erről beszélek pont.
Hogy meg lehet nézni az előzményfilmeket, csak nem érdemes, mert speciel szarok.
2-3/10, max.
Míg az eredeti három X-Men azért 8/10 a kategóriájában.
Dettó, mint az eredeti Star Wars trilógia, és a gagyi 3 előzményfilm viszonya.Sobri Jóska
Szerintem meg pont a legújabb X-men lett a legjobb. A kezdő hármas is szerethető film, de sokkal jobb képregény-filmek is vannak (két új Batman, Watchmen, Pókember 1-2, Hulk, Ironman 1-2 így kapásból).Sebii
Szerinted. 😊
Szerintem a 3 X-Mennél csak a Watchman a jobb, de az teljesen más kategória, hiszen már a képregény se standard képregény, nem hiába került minden idők 100 legjobb angol nyelvű regényébe! több különböző listán is, nálam meg a film Top10, úgyhogy össze se hasonlítható.
A Batmanek, Pókemberek, Hulk, Ironmanok, de még a Hellboy, Superman, vagy a Daredevil is messze messze a 3 X-Men film mögött kullognak, mint képregényadaptáció.
Sin City veszi fel a versenyt, de ugye az is másfajta képregény eleve, nem sorozat.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Na erről beszélek pont.
Hogy meg lehet nézni az előzményfilmeket, csak nem érdemes, mert speciel szarok.
2-3/10, max.
Míg az eredeti három X-Men azért 8/10 a kategóriájában.
Dettó, mint az eredeti Star Wars trilógia, és a gagyi 3 előzményfilm viszonya.Sobri Jóska
Szerintem meg pont a legújabb X-men lett a legjobb. A kezdő hármas is szerethető film, de sokkal jobb képregény-filmek is vannak (két új Batman, Watchmen, Pókember 1-2, Hulk, Ironman 1-2 így kapásból).
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Na erről beszélek pont.
Hogy meg lehet nézni az előzményfilmeket, csak nem érdemes, mert speciel szarok.
2-3/10, max.
Míg az eredeti három X-Men azért 8/10 a kategóriájában.
Dettó, mint az eredeti Star Wars trilógia, és a gagyi 3 előzményfilm viszonya.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel előzmény film Sobri, így simán meg lehet nézni "elvileg" azok nélkül, mert nem kapcsolódhat hozzá olyan szinten, hogy valami érthetetlen legyen. Nem is volt. De ez a Baljós Árnyakra is igaz, az is megnézhető az eredeti hármas nélkül, sőt az egész SW sorozat nézhető sorban, baljós árnyaktól klónokon keresztül egészen a régi trilógiáig. Ennek ellenére nem hiszem, hogy az X-Men eredeti három részét megnézném, annyira nem volt jó ez a két előzmény film. De ez személyes vélemény csak.

pc_x: Hát jó, ez már a magyar szinkron hülyesége.
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
És nincs is Farkasos X-men... max rozsomákos (buta fordító faszok)...


több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Végtére is akkor csak a 3 igazi X-Men részt nem láttad. 😊
Ez így kb. olyan, mintha a Star Wars-ból csak a Baljós árnyakat láttad volna, az induló triót meg nem.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az Igazság ára című filmet néztük meg most, és szerintem fantasztikus. A sztorija nem egy nagy bumm, nincs csavar a végén, amit annyira nem is bánok, de a hangulata a filmnek átjött. Ami 10-ből 10-et érdemelt, az a zenék a filmben, de így is 9/10 nálam a film összmérlege.

Illetve ma néztem meg az új X-Men filmet is. Nekem ez volt az első x-men filmem, de egész nézhető volt, igaz sztorija nem volt mondjuk. Meg pár karakter kaphatott volna több szerepet... De egy 7/10-et kap, sőt elérte, hogy utána megnéztük a Farkasos x-ment is. Mondjuk az meg az egész dologtól elvette a kedvem, bakis, uncsi, kiszámítható... 5.5/10, de jó indulattal.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem rég láttam a Fast Five-ot,szvsz az eddigi legjobb Fast & Furious rész.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
LL Cool J is hard as hell... és ennyi 😀 Kedvenc jelenetem az volt, amikor sz.rrá fagyva megy a derékig érő vízben, de megáll megnézni a Playboy poszterén a csajt. 😀
Gyerekjáték az melyik, a Chucky? Azon régen nagyon röhögtem, valahogy gyerekként se sikerült komolyan venni, hogy a játékbaba gyilkol 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 028
Értékelem a humorodat Uram! A szakács a sütőben sül meg.
😀 😀
DS!Darksun3
Jaja! A Nigga' szakács (LL Cool J) a legnagyobb forma benne 😀 Thomas Jane meg Badass.

----

Öcsém most meg a Gyerekjáték című horror az MGM-en. Micsoda nosztalgia ez a nap. Ezen a filmen nőttem fel, kb 7 évesen láthattam először, aztán meg fostam a plüssmacimtól :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Értékelem a humorodat Uram! A szakács a sütőben sül meg.
😀 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 028
Híí most megy a Háborgó Mélység a filmpluszon. Gyerekkorom egyik kedvenc filmje. Kb 10 éve láttam először, azóta még 10szer. Imádom a cápás filmeket, persze az ilyen Giant Octopus vs Mega Shark azért nem játszik 😀

Am érdekes, 12-es karika van kitéve, pedig kettétépett emberek, leszakadt végtagok repkednek a filmben... Ahhoz képest, hogy a TV2-n a Spongyabobon 6-os karika van kitéve...
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.vadibandi
Helyes döntés. Vissza kellett volna olvasnom.Gergőbácsi
Azért talán nem várható el, mert legalább egy éve történt. Egyébként én a youtube-on akadtam rá tök véletlenül, mert fent van a teljes film. 😊




több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.vadibandi
Helyes döntés. Vissza kellett volna olvasnom.Gergőbácsi
Köszönöm hogy szóltatok erről a filmről,felejthetetlen...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Megnéztem az egyik legnagyobb klasszikust ami eddig kimaradt, Volt egyszer egy vadnyugat... Én nemértem miért ezt tartják a spagetti western királyának, a Jó a rossz és a csúf és az egész dollár trilógia fényévekkel jobb.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Megnéztem a Szemtől szemben (HEAT) című filmet. Ez most eléggé bejövős.szaba
Egyik alapműve kedvenc színészemnek. (Pacino)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Megnéztem a Szemtől szemben (HEAT) című filmet. Ez most eléggé bejövős.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.vadibandi
Helyes döntés. Vissza kellett volna olvasnom.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Nem tudom, volt-e ajánlva itt, de a Taegukgi (The Brotherhood of War) valami eszement jó film a két Korea és benne két fivér háborújáról.
Elgondolkodtató, legnagyobb részt lendületes, iszonyat látványos (Ryan közlegényt simán veri nálam), nagyon jó történettel. Megéri az időt.Gergőbácsi
Volt. Én tettem.