NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
2., Majd ha kapok pofont, akkor nyert ügyem lesz. De ameddig nem kapok, addig ki vagyok szolgáltatva, ilyen a világ.
#JC6
Mivel feltehetően értelmesebb vagy náluk, a tökéletes fegyver az intelligens flamelés, amit az ilyen koszos plebek nem bírnak. Leüt a faszba, te meg nyertél. Egy mokeszt megér. 😀
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Berci nagy arc, és még jól is teniszezik.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
1) Minek mosolyogsz az arcába ha pereskedést tervezel velük szemben? Nem vagy ázsiai, hogy a megszokásra fogd ugye? Semmi értelme jópofizni velük.
2) Be vagy szarva a szomszédéktól. Pedig rosszabb esetben kapsz valakitől pár pofont, és akkor nálad a labda, ha meg felcsatolnád a golyóidat és nem csak az interneten fogadkoznál, hogy szétcsapsz meg miazmás, akkor lehet ők is visszavennének egy picit mert az átlagember addig kemény amíg biztonságban érzi magát. Nyilván mások vagyunk, de nekem egy lófütty garázdaság hasonló helyzetben nem lenne tétel ha a családomért kellene kiállnom.
gyeek
1., De tesó, hiába tervezek pereskedést, mint bérlő...
2., Majd ha kapok pofont, akkor nyert ügyem lesz. De ameddig nem kapok, addig ki vagyok szolgáltatva, ilyen a világ. Sajnos amíg nem veled történik ez könnyű garázdaságot vizionálni, nekem is eszembe jutott már, de sajnos ott is csak mi húznánk a rövidebbet.

Azért írtam le ide, mert ki kell adni magamból, kettő, valakinek hátha van ötlete..

Hidd el, tegnap ha nem telefonálok épp, és meglátom a sírva berohanó 3 éves lányom, biztos hogy lezúgott volna a lépcsőn.
#JC6
Nem tudom, hogy van-e ilyenre lehetőség, de utána kellene járni, hogy ti ketten valami hivatalos személy előtt, ahol nem mer ugrabugrálni, megbeszéljétek a dolgot.
Esetleg a lakógyűlésen rendezni a dolgot, mielőtt hivatalos útra terelődik az ügy.
Mivel a tulaj barátod, megkérheted, hogy beszéljen a nővel és a közös képviselővel, kockázatos az ő részéről is, de hátha.

Sztem a nevet töröld ki, mert egyrészt sok ilyen ember van, másrészt nehogy kutakodjanak utánad (tudom, én vagyok a paranoiás).
Ugyanezért próbálj meg még az említéséről is leszokni annak, hogy kit vernél meg, stb., hidd el, te vesztenél többet, mert a te családod normális.

Az ilyen ember veszélyes, mert ott fog keresztbe tenni ahol csak tud. Értékeitekre, kocsira, ilyesmire vigyázzatok.
Attól se lepődj meg, hogyha a környéken fog szövegeket terjeszteni.

A mi házunkban is volt hasonló ember, nem is egy.
Folyamatosan kiszurkálták a bicikli gumit, kitördelték a bokrokat amit apám ültetett.
Volt, hogy a kocsi ablaktörlőjét törték el vagy betömték a pinceajtó zárját, aztán lehetett flexelni.
Az már csak hab a tortán, hogy a környéken mindenki kurva volt szerintük és még hangosan mondták is fűnek-fának.

Rengeteg kettyós szaladgál a világban, nem is sejtenéd. Volt olyan munkatársnőm aki nem volt 100%-as, ikertesójának papírja is volt róla. Elsőnek azt hiszed, hogy csak picit fura a viselkedése, aztán meg ahogy elkezd kibontakozni, hááát, az durva. És nem pici névtelen multiknál dolgozott, dolgozik.

Életemben egyszer találkoztam Farkas Bertalannal, gondoltam beszélgetek vele, megkérdezem mi a véleménye a világról meg mit csinál mostanában, erre ez a sügér csaj meg elkezdte basztatni azzal, hogy biztos látott ufót az űrben, csak nem mondja el, titkolja meg ilyenek. Na, látnátok kellett volna a fejét, de az enyémet is, hogy jóisten, ez tényleg hülye.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
1) Minek mosolyogsz az arcába ha pereskedést tervezel velük szemben? Nem vagy ázsiai, hogy a megszokásra fogd ugye? Semmi értelme jópofizni velük.
2) Be vagy szarva a szomszédéktól. Pedig rosszabb esetben kapsz valakitől pár pofont, és akkor nálad a labda, ha meg felcsatolnád a golyóidat és nem csak az interneten fogadkoznál, hogy szétcsapsz meg miazmás, akkor lehet ők is visszavennének egy picit mert az átlagember addig kemény amíg biztonságban érzi magát. Nyilván mások vagyunk, de nekem egy lófütty garázdaság hasonló helyzetben nem lenne tétel ha a családomért kellene kiállnom.
gyeek
1., De tesó, hiába tervezek pereskedést, mint bérlő...
2., Majd ha kapok pofont, akkor nyert ügyem lesz. De ameddig nem kapok, addig ki vagyok szolgáltatva, ilyen a világ. Sajnos amíg nem veled történik ez könnyű garázdaságot vizionálni, nekem is eszembe jutott már, de sajnos ott is csak mi húznánk a rövidebbet.

Azért írtam le ide, mert ki kell adni magamból, kettő, valakinek hátha van ötlete..

Hidd el, tegnap ha nem telefonálok épp, és meglátom a sírva berohanó 3 éves lányom, biztos hogy lezúgott volna a lépcsőn.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hivatalosan be vagyunk jelentve, adóznak utánunk, közjegyző előtt lett minden, hivatalosan aláírva, tanuk jelenlétében, pluszba. Ennek tetejébe jó barátunk régóta a főbérlő, viszonylag piaci ár alatt is kaptuk meg az ingatlant. Soha semmilyen panasz nem érkezett hozzájuk, se névvel, se név nélkül, lett több barátunk is a házban. Van amikor az egyik fenti család kislánya lejön hozzánk, a miénk meg felmegy hozzájuk játszani.
A ház és a kert is osztatlan közös tulajdon, többen lent szoktak lenni, van ott sütögető meg napernyő is, kis asztallal.

Ezt írta az ügyvédem:

"Nézd, lehet feljelentést tenni a rendőrségen, igen, az is lehetséges, hogy birtokvédelmet kértek a jegyzőtől.
De őszintén szólva nem kecsegtetlek sem túl sok jóval sem gyors ügymenettel egyik esetben sem.
Jellemzően ez a helyzeteken csak még tovább ront és még jobban elmérgesíti a dolgot.

Amit tehet ellened az alattad lakó, az ugyanaz, amit te tehetsz ellene.
Ha az van, amit írtál (nem kizárólagos használati joga van arra az adott kertrészre), akkor úgy hajtja el a rendőr is és a jegyző is, hogy csak úgy nyekken.

Azért mondom, hogy célszerű lenne inkább a megbékélést keresni, mert hidd el, nem egy olyan ügyet látok, hogy nem hogy kutyagumit, hanem fekáliát dobálnak az emberek egymás postaládáiba.

De ha nem hajlandó a megbékélésre, hanem mindenféle ügyet kreál, hogy eltüntessen titeket, akkor csak arra kérlek, hogy kerüljétek, ahogy lehet, aztán kitalálunk valamit."

Megkaptam a levelet, elkezdtem válaszolni, de hívott a feleségem:
"Szívem, lementünk a sarki boltba Mirával vásárolni pár dolgot. Visszafelé menet a nő jött ki a kapun a szüleivel. Messziről meglátott és hangosan szólt oda a rokonoknak, hogy "nézzétek, ők azok!", majd amikor odaértem és mosolyogva üdvözöltem őket, hogy "jó napot", a férfi odajött és azt mondta emelt hangon, hogy "fogunk mi még találkozni."

Mi az elcseszett, rohadt mocskos turha baja van ennek a kicseszett országnak meg az itt élőknek? Rohadjon meg az összes köcsög mocskos állatja Rácz Ágnesnek meg a családjának ott ahol vannak ááááááááá áldja meg őket az Isten.
#JC6
1) Minek mosolyogsz az arcába ha pereskedést tervezel velük szemben? Nem vagy ázsiai, hogy a megszokásra fogd ugye? Semmi értelme jópofizni velük.
2) Be vagy szarva a szomszédéktól. Pedig rosszabb esetben kapsz valakitől pár pofont, és akkor nálad a labda, ha meg felcsatolnád a golyóidat és nem csak az interneten fogadkoznál, hogy szétcsapsz meg miazmás, akkor lehet ők is visszavennének egy picit mert az átlagember addig kemény amíg biztonságban érzi magát. Nyilván mások vagyunk, de nekem egy lófütty garázdaság hasonló helyzetben nem lenne tétel ha a családomért kellene kiállnom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Hivatalosan be vagyunk jelentve, adóznak utánunk, közjegyző előtt lett minden, hivatalosan aláírva, tanuk jelenlétében, pluszba. Ennek tetejébe jó barátunk régóta a főbérlő, viszonylag piaci ár alatt is kaptuk meg az ingatlant. Soha semmilyen panasz nem érkezett hozzájuk, se névvel, se név nélkül, lett több barátunk is a házban. Van amikor az egyik fenti család kislánya lejön hozzánk, a miénk meg felmegy hozzájuk játszani.
A ház és a kert is osztatlan közös tulajdon, többen lent szoktak lenni, van ott sütögető meg napernyő is, kis asztallal.

Ezt írta az ügyvédem:

"Nézd, lehet feljelentést tenni a rendőrségen, igen, az is lehetséges, hogy birtokvédelmet kértek a jegyzőtől.
De őszintén szólva nem kecsegtetlek sem túl sok jóval sem gyors ügymenettel egyik esetben sem.
Jellemzően ez a helyzeteken csak még tovább ront és még jobban elmérgesíti a dolgot.

Amit tehet ellened az alattad lakó, az ugyanaz, amit te tehetsz ellene.
Ha az van, amit írtál (nem kizárólagos használati joga van arra az adott kertrészre), akkor úgy hajtja el a rendőr is és a jegyző is, hogy csak úgy nyekken.

Azért mondom, hogy célszerű lenne inkább a megbékélést keresni, mert hidd el, nem egy olyan ügyet látok, hogy nem hogy kutyagumit, hanem fekáliát dobálnak az emberek egymás postaládáiba.

De ha nem hajlandó a megbékélésre, hanem mindenféle ügyet kreál, hogy eltüntessen titeket, akkor csak arra kérlek, hogy kerüljétek, ahogy lehet, aztán kitalálunk valamit."

Megkaptam a levelet, elkezdtem válaszolni, de hívott a feleségem:
"Szívem, lementünk a sarki boltba Mirával vásárolni pár dolgot. Visszafelé menet a nő jött ki a kapun a szüleivel. Messziről meglátott és hangosan szólt oda a rokonoknak, hogy "nézzétek, ők azok!", majd amikor odaértem és mosolyogva üdvözöltem őket, hogy "jó napot", a férfi odajött és azt mondta emelt hangon, hogy "fogunk mi még találkozni."

Mi az elcseszett, rohadt mocskos turha baja van ennek a kicseszett országnak meg az itt élőknek? Rohadjon meg az összes köcsög mocskos állatja Rácz Ágnesnek meg a családjának ott ahol vannak ááááááááá
#JC6
Én pedig azt mondom nektek, hogy ne szálljatok szembe a gonosszal, hanem annak, aki arcul üt jobb felől, tartsd oda másik arcodat is.
Ha valaki pereskedni akar veled, és el akarja venni az alsóruhádat, engedd át neki a felsőt is.
Máté 5, 39-40

Hiszel istenben, hm?
Itt a lehetőség, hogy ne csak a melegek ellen gyűlölködj, hanem a gyakorlatban is alkalmazd a Bibla, isten tanítását.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
1-2 éve nálunk lakógyűlési téma volt a palesztin család, aki albérletben lakik a házban (nekem személy szerint nincs velük semmi gondom, 3 emelettel laknak felettem a ház másik szárnyában). Ott a közös képviselő azt mondta h szólt a főbérlőnek h gebasz van velük, erre a főbérlő közölte vele h ha ezt nem hagyja abba, akkor feljelenti h rasszista.
empty taxi
Tehát minden a főbérlő korrektségén, hozzáállásán múlik.
Ezt mondom én is.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hivatalosan be vagyunk jelentve, adóznak utánunk, közjegyző előtt lett minden, hivatalosan aláírva, tanuk jelenlétében, pluszba. Ennek tetejébe jó barátunk régóta a főbérlő, viszonylag piaci ár alatt is kaptuk meg az ingatlant. Soha semmilyen panasz nem érkezett hozzájuk, se névvel, se név nélkül, lett több barátunk is a házban. Van amikor az egyik fenti család kislánya lejön hozzánk, a miénk meg felmegy hozzájuk játszani.
A ház és a kert is osztatlan közös tulajdon, többen lent szoktak lenni, van ott sütögető meg napernyő is, kis asztallal.

Ezt írta az ügyvédem:

"Nézd, lehet feljelentést tenni a rendőrségen, igen, az is lehetséges, hogy birtokvédelmet kértek a jegyzőtől.
De őszintén szólva nem kecsegtetlek sem túl sok jóval sem gyors ügymenettel egyik esetben sem.
Jellemzően ez a helyzeteken csak még tovább ront és még jobban elmérgesíti a dolgot.

Amit tehet ellened az alattad lakó, az ugyanaz, amit te tehetsz ellene.
Ha az van, amit írtál (nem kizárólagos használati joga van arra az adott kertrészre), akkor úgy hajtja el a rendőr is és a jegyző is, hogy csak úgy nyekken.

Azért mondom, hogy célszerű lenne inkább a megbékélést keresni, mert hidd el, nem egy olyan ügyet látok, hogy nem hogy kutyagumit, hanem fekáliát dobálnak az emberek egymás postaládáiba.

De ha nem hajlandó a megbékélésre, hanem mindenféle ügyet kreál, hogy eltüntessen titeket, akkor csak arra kérlek, hogy kerüljétek, ahogy lehet, aztán kitalálunk valamit."

Megkaptam a levelet, elkezdtem válaszolni, de hívott a feleségem:
"Szívem, lementünk a sarki boltba Mirával vásárolni pár dolgot. Visszafelé menet a nő jött ki a kapun a szüleivel. Messziről meglátott és hangosan szólt oda a rokonoknak, hogy "nézzétek, ők azok!", majd amikor odaértem és mosolyogva üdvözöltem őket, hogy "jó napot", a férfi odajött és azt mondta emelt hangon, hogy "fogunk mi még találkozni."

Mi az elcseszett, rohadt mocskos turha baja van ennek a kicseszett országnak meg az itt élőknek?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
1-2 éve nálunk lakógyűlési téma volt a palesztin család, aki albérletben lakik a házban (nekem személy szerint nincs velük semmi gondom, 3 emelettel laknak felettem a ház másik szárnyában). Ott a közös képviselő azt mondta h szólt a főbérlőnek h gebasz van velük, erre a főbérlő közölte vele h ha ezt nem hagyja abba, akkor feljelenti h rasszista.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
azert zarat nem cserelhet, maganlaksertest kovetne el. Az semmit nem jelent, hogy o a tulaj!
ZoliMP
Hát azért a semminél picit többet jelent. 😊
A saját tulajdonon nehéz magánlaksértést elkövetni.



Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
Attól függ!
Anno a mi tulajunkat megkérték, hogy lakoltasson ki mert hangosak vagyunk.
Cirka alvás időt töltöttünk ott mert akkori barátnőm össze-vissza ügyelt, én meg 10-ig dolgoztam. Kiröhögte és megmondta, hogy mégegyszer zaklatják a lakóit beperli őket.

Mellesleg ha a szerződésben nincs benne az egyirányú bontás lehetőség akkor az nagyon drága dolog.

Amúgy JC helyedben beszélnék a szomszedaiddal ha ők igazolnak téged simán mehet a kereset / feljelentés a helyi jogászok majd megmondják mi.

Egy dolgot csinalhatsz amivel szívhatsz az a passzivitás.
Toca
Nem Magyarországon élsz 2018-ban?
Az szerencse ha normális a tulajod, de azért ő azokkal tulajdonostárs x éve és lesz még x évig, míg a bérlők jönnek-mennek, így a lojalitása ritka, hogy a bérlője iránt nyilvánul meg.

Viszont minden szerződésben benne vannak feltételek, melyek nem teljesülése esetén a szerződés megszűnik.
Egy ilyet nem nehéz prezentálni, az albérlőt kitenni, aki ha nem fogadja ezt el, járkálhat a bíóságra. (Nem fog.)
Csak pár példa, ami minden szerződésben benne van, és ami könnyen értelmezhető a bérlő részéről nem szerződés szerinti magatartásnak, és ami kicsit sem egzakt, legfeljebb a bíróság 3 év múlva máshogy értelmezi (nem fogja):
Állagromlás, állagromlás veszélye, lakóingatlan nem üzemszerű használata, lakóközösségi panasz, nem időben történt díjfizetés, tulajdonos vagy közműszolgáltatók felé, nem megfelelő bérlői magatartás a tulajdonossal szemben, a tulajdonos (egyéb, hosszútávú) érdekeit sértő magatartás, stb. Egy rendőrségi eljárás meg csak hab a tortán.
Arról nem is beszélve, ha a bérleti szerződés közjegyzői okiratba van foglalva (vagy van egyoldalú kötelezetségvállaló nyilatkozat), akkor abban a bérlő technikailag előre tudomásul vesz egy kipaterolhatóságot, mint a bankkal kötött szerződéseknél a jelzálogalapú hiteltfelvevő.
Sobri Jóska
"A birtokvédelem ugyanis a nem fizető bérlőt is megilleti mindenkivel szemben – függetlenül attól, hogy betartja-e a bérleti szerződés rendelkezéseit. Sőt, még abban az esetben is megilleti a birtokvédelem, ha már nem áll fenn bérleti jogviszony.

A bérlő jogosult az ingatlan zavartalan használatára, és a bérbeadó bejelentés nélkül nem léphet be az ingatlan területére. Továbbá nem cserélheti ki a zárakat figyelmeztetés, új kulcsok átadása nélkül, nem kapcsoltathatja ki a közüzemi szolgáltatásokat, nem bonthatja fel a bérlő postáját"
ZoliMP
Igen.
Ez az elmélet.
Ellenben a gyakorlat...
Csak az utolso mondatban 4 kiskapu van, valamint ha kitesznek egy bérlőt, szerinted ő hol és hogyan bizonyítja, hogy bérlője az adott ingatlannak?
Mert a tullapot 1 perc lekérni, de egy szerződés valódiságának, érvényességének vizsgálata némileg hosszadalmasabb.
Az utólagos jogorvoslat meg lakhatás/utcárakerülés esetén csak szépségtapasz, nem megoldás.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
azert zarat nem cserelhet, maganlaksertest kovetne el. Az semmit nem jelent, hogy o a tulaj!
ZoliMP
Hát azért a semminél picit többet jelent. 😊
A saját tulajdonon nehéz magánlaksértést elkövetni.



Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
Attól függ!
Anno a mi tulajunkat megkérték, hogy lakoltasson ki mert hangosak vagyunk.
Cirka alvás időt töltöttünk ott mert akkori barátnőm össze-vissza ügyelt, én meg 10-ig dolgoztam. Kiröhögte és megmondta, hogy mégegyszer zaklatják a lakóit beperli őket.

Mellesleg ha a szerződésben nincs benne az egyirányú bontás lehetőség akkor az nagyon drága dolog.

Amúgy JC helyedben beszélnék a szomszedaiddal ha ők igazolnak téged simán mehet a kereset / feljelentés a helyi jogászok majd megmondják mi.

Egy dolgot csinalhatsz amivel szívhatsz az a passzivitás.
Toca
Nem Magyarországon élsz 2018-ban?
Az szerencse ha normális a tulajod, de azért ő azokkal tulajdonostárs x éve és lesz még x évig, míg a bérlők jönnek-mennek, így a lojalitása ritka, hogy a bérlője iránt nyilvánul meg.

Viszont minden szerződésben benne vannak feltételek, melyek nem teljesülése esetén a szerződés megszűnik.
Egy ilyet nem nehéz prezentálni, az albérlőt kitenni, aki ha nem fogadja ezt el, járkálhat a bíóságra. (Nem fog.)
Csak pár példa, ami minden szerződésben benne van, és ami könnyen értelmezhető a bérlő részéről nem szerződés szerinti magatartásnak, és ami kicsit sem egzakt, legfeljebb a bíróság 3 év múlva máshogy értelmezi (nem fogja):
Állagromlás, állagromlás veszélye, lakóingatlan nem üzemszerű használata, lakóközösségi panasz, nem időben történt díjfizetés, tulajdonos vagy közműszolgáltatók felé, nem megfelelő bérlői magatartás a tulajdonossal szemben, a tulajdonos (egyéb, hosszútávú) érdekeit sértő magatartás, stb. Egy rendőrségi eljárás meg csak hab a tortán.
Arról nem is beszélve, ha a bérleti szerződés közjegyzői okiratba van foglalva (vagy van egyoldalú kötelezetségvállaló nyilatkozat), akkor abban a bérlő technikailag előre tudomásul vesz egy kipaterolhatóságot, mint a bankkal kötött szerződéseknél a jelzálogalapú hiteltfelvevő.
Sobri Jóska
"A birtokvédelem ugyanis a nem fizető bérlőt is megilleti mindenkivel szemben – függetlenül attól, hogy betartja-e a bérleti szerződés rendelkezéseit. Sőt, még abban az esetben is megilleti a birtokvédelem, ha már nem áll fenn bérleti jogviszony.

A bérlő jogosult az ingatlan zavartalan használatára, és a bérbeadó bejelentés nélkül nem léphet be az ingatlan területére. Továbbá nem cserélheti ki a zárakat figyelmeztetés, új kulcsok átadása nélkül, nem kapcsoltathatja ki a közüzemi szolgáltatásokat, nem bonthatja fel a bérlő postáját"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
azert zarat nem cserelhet, maganlaksertest kovetne el. Az semmit nem jelent, hogy o a tulaj!
ZoliMP
Hát azért a semminél picit többet jelent. 😊
A saját tulajdonon nehéz magánlaksértést elkövetni.



Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
Attól függ!
Anno a mi tulajunkat megkérték, hogy lakoltasson ki mert hangosak vagyunk.
Cirka alvás időt töltöttünk ott mert akkori barátnőm össze-vissza ügyelt, én meg 10-ig dolgoztam. Kiröhögte és megmondta, hogy mégegyszer zaklatják a lakóit beperli őket.

Mellesleg ha a szerződésben nincs benne az egyirányú bontás lehetőség akkor az nagyon drága dolog.

Amúgy JC helyedben beszélnék a szomszedaiddal ha ők igazolnak téged simán mehet a kereset / feljelentés a helyi jogászok majd megmondják mi.

Egy dolgot csinalhatsz amivel szívhatsz az a passzivitás.
Toca
Nem Magyarországon élsz 2018-ban?
Az szerencse ha normális a tulajod, de azért ő azokkal tulajdonostárs x éve és lesz még x évig, míg a bérlők jönnek-mennek, így a lojalitása ritka, hogy a bérlője iránt nyilvánul meg.

Viszont minden szerződésben benne vannak feltételek, melyek nem teljesülése esetén a szerződés megszűnik.
Egy ilyet nem nehéz prezentálni, az albérlőt kitenni, aki ha nem fogadja ezt el, járkálhat a bíóságra. (Nem fog.)
Csak pár példa, ami minden szerződésben benne van, és ami könnyen értelmezhető a bérlő részéről nem szerződés szerinti magatartásnak, és ami kicsit sem egzakt, legfeljebb a bíróság 3 év múlva máshogy értelmezi (nem fogja):
Állagromlás, állagromlás veszélye, lakóingatlan nem üzemszerű használata, lakóközösségi panasz, nem időben történt díjfizetés, tulajdonos vagy közműszolgáltatók felé, nem megfelelő bérlői magatartás a tulajdonossal szemben, a tulajdonos (egyéb, hosszútávú) érdekeit sértő magatartás, stb. Egy rendőrségi eljárás meg csak hab a tortán.
Arról nem is beszélve, ha a bérleti szerződés közjegyzői okiratba van foglalva (vagy van egyoldalú kötelezetségvállaló nyilatkozat), akkor abban a bérlő technikailag előre tudomásul vesz egy kipaterolhatóságot, mint a bankkal kötött szerződéseknél a jelzálogalapú hiteltfelvevő.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 406
Na, szomszédok, 2. rész:

Állítólag ez a fogyatékos ott alul, aki nem is közvetlen szomszéd, bíróságra akarja vinni az ügyet...
Gyerekek, én ezt kicsinálom. Vagy így, vagy úgy, de nagyon rosszul fog járni.
#JC6
Na, most akkor kezd el összeszámolni, hogy mennyi pénzed van/lesz az ügyvédi költségekre és akarsz-e jobb esetben 1-3 évig bíróságra járni.
Mivel az általad említett retek testvére ügyvéd, neki semmibe se fog kerülni az ügyvéd, neked viszont százezrekbe ami az ügy végéig bent áll és utána még jön az a kör, hogy kifizettesd vele a költségeid, ha tudod.

Másik amit tehetsz, hogy nagy ívben kerülitek az ablakát és autóját és a telefon folyamatosan készenlétben van, ha videózni kell, ennek érdemes utánanézni, hogy mik a követelményei, hogy később felhasználható legyen.

Plusz, már most járj utána, hogy neked milyen jogi lehetőségeid vannak, beszélj a közös képviselővel, tulajjal, jogi szakértőkkel, stb. mert belefutottál a legrosszabba, aki nem csak pofázik, de az ártó szándék is megvan és amint látod ő már elkezdte a dolgot és ketyeg az óra, hogy mikor idéznek be téged bíróságra/rendőrségre.

Esetleg a családsegítőket, gyámhivatalt rá lehetne hívni, bár kétélű a dolog, nehogy ő is megtegye veled ugyanezt.

Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
Attól függ!
Anno a mi tulajunkat megkérték, hogy lakoltasson ki mert hangosak vagyunk.
Cirka alvás időt töltöttünk ott mert akkori barátnőm össze-vissza ügyelt, én meg 10-ig dolgoztam. Kiröhögte és megmondta, hogy mégegyszer zaklatják a lakóit beperli őket.

Mellesleg ha a szerződésben nincs benne az egyirányú bontás lehetőség akkor az nagyon drága dolog.

Amúgy JC helyedben beszélnék a szomszedaiddal ha ők igazolnak téged simán mehet a kereset / feljelentés a helyi jogászok majd megmondják mi.

Egy dolgot csinalhatsz amivel szívhatsz az a passzivitás.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.
Sobri Jóska
azert zarat nem cserelhet, maganlaksertest kovetne el. Az semmit nem jelent, hogy o a tulaj!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Kilakoltatás....
Valójában 1-2 tulajdonos megkéri majd a tulajt, hogy bassza ki a lakóját, aki (mivel neki a nyugodt üzletmenet az elsődleges) a problémás bérlőknek felajánlja, hogy ha szépen, gyorsan elmegy, akkor visszakapja a kauciót, ha nem, akkor nem szépen fog elmenni egy sima zárcserét követően, amit a saját tulajdonán eszközöl, a kaució meg ugrik.
Egyszerű választás lesz. :/
Ez nem isten országa, csak a szittya magyar ugar rögvalósága.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Na, szomszédok, 2. rész:

Direkt nem az ablaka alá ment le a látogatóba érkezett faterom Mirával játszani, 10 percre, erre ahogy meglátta őket a nő, az ablakból üvöltött hogy "takarodjanak innen!". Ki volt nyitva a mi ablakunk, hallottuk.
Jó, fater békés ember, hagyjuk az egészet, elindultak - megkerülve a háztömböt, kézen fogva - befelé. A kapu mellett járó motor, dagadt nő kiugrik a kocsiból, telefonnal a kezében, rohan apám felé, hogy "ügyvéd vagyok, ügyvéd vagyok, álljon meg egy kérdésre!", mire faterom röhögve: hagyjon már, mi ez, a kész átverés? Elindulnak a lépcsőházban fel az elsőre, a dagadék utánuk kiabálva, hogy álljanak meg - kislányom halálra rémülve szalad - földszintről kiszalad a tulaj, aki ide költözött, a dagadék tesója, mint utóbb kiderült és ő is megy apámék után fel a lépcsőn kiabálva. Szó szerint bemenekül a gyerekem, fater becsukja az ajtót, azok meg izomból dörömbölnek, anyám és a feleségem rohan ki, hogy mi a franc van? Közben mennék ki, hatszorosá dagadt fejjel, de csörög a telefon, a közös képviselő az, hogy kapott valami telefont, hogy egy ügyvéd útban van felénk, mert testi sértéssé fajul a dolog. Mondom mi van?????????????????????? Eközben anyám, a feleségem és a két szatyor kiabálnak a lépcsőházban, az összes szomszéd füle hallatára az ajtónk előtt. Besokallok, hívom a rendőrséget zaklatás miatt, jön az infó hogy az intézkedés már folyamatban. Megjönnek a zsaruk, a szatyrok levonulnak és az a köcsög, aki egy perccel ezelőtt azt mondja a feleségemnek, hogy mi itt nem vagyunk emberek, csak bérlők, csürhék (!), rá két percre szó szerint sír a földszinten a rendőrnek, hogy ez már nem állapot és teljesen kivan... résnyire nyitott ajtónál mindent hallottam. Azt is, hogy mi éjszaka bulit csapunk, hogy direkt dübörgünk, és a többi és a többi...
10 perc múlva kopognak. Jó estét, XY őrmester vagyok... kérdezem kint vagy bent? Azt mondja ahogy nekem jó. Mondom jöjjenek csak be. Megköszönik, bejönnek.
Tudod-e miért vannak itt? Mondom tudom, persze. Összefoglalja 2 percben mit hallott lent, majd várja az én sztorimat.
Elmondom, hogy 8 hónapja lakunk itt, több barátunk is lett, egy szomszéddal sincs bajunk és nekik se velünk. Próbálunk figyelni másokra, hisz ez egy társasház, de nem tudunk mindent kikerülni. Szerdán történt az első eset, hogy ránk üvöltött az ablakból, hogy húzzunk el (18:05-kor), mert nem tud aludni a gyereke.
Osztatlan közös tulajdon a kert, csak mondom. De hangoskodni 1 héttel a mandula műtét után nem nagyon tudsz, szerintem.
Oké, sztorit ismeritek, 10-12 hsz-szel lejjebb ott van. Erre ma megint ugyan az, de sokkal durvábban, rendesen terrorizálva, mert mi csak bérlők vagyunk...mondom, a kislányom nem ijedős, de sírva rohant be, hogy apa gyere, bántani akar a néni.
Az az egy szerencséje volt - és nekem is - hogy pont telefonáltam. Mert ha nem, szétcsapom. Az tuti. Tudom mi lett volna utána, de akkor is...
Nos, a rendőr elmondta, hogy készült rólunk videó felvétel és több fénykép is, hogy mi a kertben játszunk (!) és krétával rajzolunk (!), illetve többször is elmentünk a kocsijuk mellett (!) és a kocsijuk kamerája ezt felvette.
Itt volt az a pillanat, hogy nem tudtam sírjak e vagy nevessek. Néztem a három rendőrre, hogy melyikük neveti el előbb magát, de állták a frontot.
Kiderült az is, hogy a nő az ide költözés előtt vállt el. Nekem nem is kellett több.
Utána viszont felháborítónak találtam, amikor azt mondták, hogy állítólag elkezdett aláírást gyűjteni ellenünk a házban, hogy kilakoltassanak. Ember, nem hittem a fülemnek, hogy ilyen létezik 2018-ban... csesszétek meg, valaki a házban, nem tudom ki, de éjszaka 1:30-kor két naponta húst klopfol. A másik meg néha hangosan hallgatja 22 után az éjszakai híreket. És????
Sose járt erre rendőr. Ezt meg is erősítette az egyikük, hogy kerületiek, volt már pár ügyük a környéken az utóbbi években, de alig találtak ide.
Állítólag ez a fogyatékos ott alul, aki nem is közvetlen szomszéd, bíróságra akarja vinni az ügyet...
Gyerekek, én ezt kicsinálom. Vagy így, vagy úgy, de nagyon rosszul fog járni.
#JC6
anno egy felettem lako csongetett be sokszor h hangos a zene foleg a basszus.igen hallgattam zenet de nem tudom mennyire volt eros a basszus.egy nyari napi uvolt a no h kapcsoljam ki a zenet.partvissal utogeti az ablakot amit be is tort...felnezek mondom en nem hallgatok zenet...a oarkoloban lent egy csavo szerelte a kocsijat es duborgott a tucctucc😀vegul a no elkoltozott...metron mikor vele szembe leultem,meglatott es elment.
A kovetkezo felettem lakonak soha semmilyen baja nem volt soha.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Na, szomszédok, 2. rész:

Direkt nem az ablaka alá ment le a látogatóba érkezett faterom Mirával játszani, 10 percre, erre ahogy meglátta őket a nő, az ablakból üvöltött hogy "takarodjanak innen!". Ki volt nyitva a mi ablakunk, hallottuk.
Jó, fater békés ember, hagyjuk az egészet, elindultak - megkerülve a háztömböt, kézen fogva - befelé. A kapu mellett járó motor, dagadt nő kiugrik a kocsiból, telefonnal a kezében, rohan apám felé, hogy "ügyvéd vagyok, ügyvéd vagyok, álljon meg egy kérdésre!", mire faterom röhögve: hagyjon már, mi ez, a kész átverés? Elindulnak a lépcsőházban fel az elsőre, a dagadék utánuk kiabálva, hogy álljanak meg - kislányom halálra rémülve szalad - földszintről kiszalad a tulaj, aki ide költözött, a dagadék tesója, mint utóbb kiderült és ő is megy apámék után fel a lépcsőn kiabálva. Szó szerint bemenekül a gyerekem, fater becsukja az ajtót, azok meg izomból dörömbölnek, anyám és a feleségem rohan ki, hogy mi a franc van? Közben mennék ki, hatszorosá dagadt fejjel, de csörög a telefon, a közös képviselő az, hogy kapott valami telefont, hogy egy ügyvéd útban van felénk, mert testi sértéssé fajul a dolog. Mondom mi van?????????????????????? Eközben anyám, a feleségem és a két szatyor kiabálnak a lépcsőházban, az összes szomszéd füle hallatára az ajtónk előtt. Besokallok, hívom a rendőrséget zaklatás miatt, jön az infó hogy az intézkedés már folyamatban. Megjönnek a zsaruk, a szatyrok levonulnak és az a köcsög, aki egy perccel ezelőtt azt mondja a feleségemnek, hogy mi itt nem vagyunk emberek, csak bérlők, csürhék (!), rá két percre szó szerint sír a földszinten a rendőrnek, hogy ez már nem állapot és teljesen kivan... résnyire nyitott ajtónál mindent hallottam. Azt is, hogy mi éjszaka bulit csapunk, hogy direkt dübörgünk, és a többi és a többi...
10 perc múlva kopognak. Jó estét, XY őrmester vagyok... kérdezem kint vagy bent? Azt mondja ahogy nekem jó. Mondom jöjjenek csak be. Megköszönik, bejönnek.
Tudod-e miért vannak itt? Mondom tudom, persze. Összefoglalja 2 percben mit hallott lent, majd várja az én sztorimat.
Elmondom, hogy 8 hónapja lakunk itt, több barátunk is lett, egy szomszéddal sincs bajunk és nekik se velünk. Próbálunk figyelni másokra, hisz ez egy társasház, de nem tudunk mindent kikerülni. Szerdán történt az első eset, hogy ránk üvöltött az ablakból, hogy húzzunk el (18:05-kor), mert nem tud aludni a gyereke.
Osztatlan közös tulajdon a kert, csak mondom. De hangoskodni 1 héttel a mandula műtét után nem nagyon tudsz, szerintem.
Oké, sztorit ismeritek, 10-12 hsz-szel lejjebb ott van. Erre ma megint ugyan az, de sokkal durvábban, rendesen terrorizálva, mert mi csak bérlők vagyunk...mondom, a kislányom nem ijedős, de sírva rohant be, hogy apa gyere, bántani akar a néni.
Az az egy szerencséje volt - és nekem is - hogy pont telefonáltam. Mert ha nem, szétcsapom. Az tuti. Tudom mi lett volna utána, de akkor is...
Nos, a rendőr elmondta, hogy készült rólunk videó felvétel és több fénykép is, hogy mi a kertben játszunk (!) és krétával rajzolunk (!), illetve többször is elmentünk a kocsijuk mellett (!) és a kocsijuk kamerája ezt felvette.
Itt volt az a pillanat, hogy nem tudtam sírjak e vagy nevessek. Néztem a három rendőrre, hogy melyikük neveti el előbb magát, de állták a frontot.
Kiderült az is, hogy a nő az ide költözés előtt vállt el. Nekem nem is kellett több.
Utána viszont felháborítónak találtam, amikor azt mondták, hogy állítólag elkezdett aláírást gyűjteni ellenünk a házban, hogy kilakoltassanak. Ember, nem hittem a fülemnek, hogy ilyen létezik 2018-ban... csesszétek meg, valaki a házban, nem tudom ki, de éjszaka 1:30-kor két naponta húst klopfol. A másik meg néha hangosan hallgatja 22 után az éjszakai híreket. És????
Sose járt erre rendőr. Ezt meg is erősítette az egyikük, hogy kerületiek, volt már pár ügyük a környéken az utóbbi években, de alig találtak ide.
Állítólag ez a fogyatékos ott alul, aki nem is közvetlen szomszéd, bíróságra akarja vinni az ügyet...
Gyerekek, én ezt kicsinálom. Vagy így, vagy úgy, de nagyon rosszul fog járni.
#JC6
Az ima hátha segít. 😉

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
aztakurva... kemény...
de ha nincs veled baj és a többi lakó is melléd áll akkor nem lehet baj
(mondjuk azért az elég vicces lenne, hogy mi alapján lakoltatnának ki 😀 )
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Na, szomszédok, 2. rész:

Direkt nem az ablaka alá ment le a látogatóba érkezett faterom Mirával játszani, 10 percre, erre ahogy meglátta őket a nő, az ablakból üvöltött hogy "takarodjanak innen!". Ki volt nyitva a mi ablakunk, hallottuk.
Jó, fater békés ember, hagyjuk az egészet, elindultak - megkerülve a háztömböt, kézen fogva - befelé. A kapu mellett járó motor, dagadt nő kiugrik a kocsiból, telefonnal a kezében, rohan apám felé, hogy "ügyvéd vagyok, ügyvéd vagyok, álljon meg egy kérdésre!", mire faterom röhögve: hagyjon már, mi ez, a kész átverés? Elindulnak a lépcsőházban fel az elsőre, a dagadék utánuk kiabálva, hogy álljanak meg - kislányom halálra rémülve szalad - földszintről kiszalad a tulaj, aki ide költözött, a dagadék tesója, mint utóbb kiderült és ő is megy apámék után fel a lépcsőn kiabálva. Szó szerint bemenekül a gyerekem, fater becsukja az ajtót, azok meg izomból dörömbölnek, anyám és a feleségem rohan ki, hogy mi a franc van? Közben mennék ki, hatszorosá dagadt fejjel, de csörög a telefon, a közös képviselő az, hogy kapott valami telefont, hogy egy ügyvéd útban van felénk, mert testi sértéssé fajul a dolog. Mondom mi van?????????????????????? Eközben anyám, a feleségem és a két szatyor kiabálnak a lépcsőházban, az összes szomszéd füle hallatára az ajtónk előtt. Besokallok, hívom a rendőrséget zaklatás miatt, jön az infó hogy az intézkedés már folyamatban. Megjönnek a zsaruk, a szatyrok levonulnak és az a köcsög, aki egy perccel ezelőtt azt mondja a feleségemnek, hogy mi itt nem vagyunk emberek, csak bérlők, csürhék (!), rá két percre szó szerint sír a földszinten a rendőrnek, hogy ez már nem állapot és teljesen kivan... résnyire nyitott ajtónál mindent hallottam. Azt is, hogy mi éjszaka bulit csapunk, hogy direkt dübörgünk, és a többi és a többi...
10 perc múlva kopognak. Jó estét, XY őrmester vagyok... kérdezem kint vagy bent? Azt mondja ahogy nekem jó. Mondom jöjjenek csak be. Megköszönik, bejönnek.
Tudod-e miért vannak itt? Mondom tudom, persze. Összefoglalja 2 percben mit hallott lent, majd várja az én sztorimat.
Elmondom, hogy 8 hónapja lakunk itt, több barátunk is lett, egy szomszéddal sincs bajunk és nekik se velünk. Próbálunk figyelni másokra, hisz ez egy társasház, de nem tudunk mindent kikerülni. Szerdán történt az első eset, hogy ránk üvöltött az ablakból, hogy húzzunk el (18:05-kor), mert nem tud aludni a gyereke.
Osztatlan közös tulajdon a kert, csak mondom. De hangoskodni 1 héttel a mandula műtét után nem nagyon tudsz, szerintem.
Oké, sztorit ismeritek, 10-12 hsz-szel lejjebb ott van. Erre ma megint ugyan az, de sokkal durvábban, rendesen terrorizálva, mert mi csak bérlők vagyunk...mondom, a kislányom nem ijedős, de sírva rohant be, hogy apa gyere, bántani akar a néni.
Az az egy szerencséje volt - és nekem is - hogy pont telefonáltam. Mert ha nem, szétcsapom. Az tuti. Tudom mi lett volna utána, de akkor is...
Nos, a rendőr elmondta, hogy készült rólunk videó felvétel és több fénykép is, hogy mi a kertben játszunk (!) és krétával rajzolunk (!), illetve többször is elmentünk a kocsijuk mellett (!) és a kocsijuk kamerája ezt felvette.
Itt volt az a pillanat, hogy nem tudtam sírjak e vagy nevessek. Néztem a három rendőrre, hogy melyikük neveti el előbb magát, de állták a frontot.
Kiderült az is, hogy a nő az ide költözés előtt vállt el. Nekem nem is kellett több.
Utána viszont felháborítónak találtam, amikor azt mondták, hogy állítólag elkezdett aláírást gyűjteni ellenünk a házban, hogy kilakoltassanak. Ember, nem hittem a fülemnek, hogy ilyen létezik 2018-ban... csesszétek meg, valaki a házban, nem tudom ki, de éjszaka 1:30-kor két naponta húst klopfol. A másik meg néha hangosan hallgatja 22 után az éjszakai híreket. És????
Sose járt erre rendőr. Ezt meg is erősítette az egyikük, hogy kerületiek, volt már pár ügyük a környéken az utóbbi években, de alig találtak ide.
Állítólag ez a fogyatékos ott alul, aki nem is közvetlen szomszéd, bíróságra akarja vinni az ügyet...
Gyerekek, én ezt kicsinálom. Vagy így, vagy úgy, de nagyon rosszul fog járni.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
sp és fluor tomi mintha manapság kikopott volna (én nem hallottam felőlük hálisten, ha még menők, kérlek titeket ne szóljatok róla nekem). Az a két gizda meg se közelíti pl. ezt az AK26 témát. Szar, de legalább nem fos. 😊

A raszta álriporter egyébként az Apey and the Pea énekese. A maga primitív módján elég viccesen osztja az ízlésficamos nyomikat, nem mellesleg a bandája megmenti a magyar kortárs rock/metál becsületét napjainkban.
 www.youtube.com/watch?v=m_fuAUvbORE
gyeek
Bocsi, de nem hagyhattam ki a ziccert... SP-vel én se tudom mi van (szerencsére), de Fluor Tomi továbbra is aktív, csak már nem szólóban nyomja, hanem Wellhello egyik tagjaként és hát elég sikeresek. Rájuk is jellemző ez a nagy kifigurázás meg a nagy megmondás a mai fiataloknak, de egy fokkal igényesebben csinálják mint AK26 és társai. Egyik legnagyobb slágerük gondolom te is hallottad már...

 www.youtube.com/watch?v=gDAQ5hUUzRo

De alapvetően nem értek egyet többekkel itt, azért vannak most is minőségi előadók a legnépszerűbbek között is, pl Punnany Massif. Imádom a zenéjüket és ahogy a különböző stílusokat kreatívan keverik az vmi fenomenális.

 www.youtube.com/watch?v=AH8VCNaIn8I

vagy a kedvencem tőlük

 www.youtube.com/watch?v=UrGS9EARHRc
Tito05
Punnany-t gondoltam felhozom, aztán gondoltam meghagyom másnak. 😉 Mert alapvetően igényes hiphop felállással sikerült országos hírnevet szerezniük, ismerem is több (jelenlegi vagy volt) tagját tehát tudom, hogy tényleg tehetséges és hiteles zenészekről van szó akiknek a hírnév sokadlagos szempont volt, plusz lokálpatrióta vagyok (még ha kicsit el is pestiesedtek). De az idő múltával kezdenek kicsit belassulni a srácok (család, gyerek, stb.) és bár az elmúlt 10 évben elég sokat letettek az asztalra már nem ők szolgáltatják a szezonális fő slágereket. Megmaradnak a nálam picit fiatalabb generáció korszakos zenéjének, aztán majd ha ők is megöregszenek mondhatják (joggal), hogy "ma már nincs olyan fasza zene mint a Punnany, csak ez az igénytelen fos". 😀

Amúgy ezt a Wellhello cuccot csak névről ismertem, de valaki a "irónia, mi az? valami tablet?" témát már említette nekem és elég viccesnek tartom -- ahogy az egész szöveget. Kincstári pesszimizmusból persze úgy gondolom akiken köszörülik a nyelvüket úgy reagálják le a számot mint Paris Hilton a South Park szereplését és a lóvés balfasz jampik Wellhellora csápolnak és alájátszanak a szövegnek, a pénzisten kultuszának ez is csak segít. 😛

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
sp és fluor tomi mintha manapság kikopott volna (én nem hallottam felőlük hálisten, ha még menők, kérlek titeket ne szóljatok róla nekem). Az a két gizda meg se közelíti pl. ezt az AK26 témát. Szar, de legalább nem fos. 😊

A raszta álriporter egyébként az Apey and the Pea énekese. A maga primitív módján elég viccesen osztja az ízlésficamos nyomikat, nem mellesleg a bandája megmenti a magyar kortárs rock/metál becsületét napjainkban.
 www.youtube.com/watch?v=m_fuAUvbORE
gyeek
Bocsi, de nem hagyhattam ki a ziccert... SP-vel én se tudom mi van (szerencsére), de Fluor Tomi továbbra is aktív, csak már nem szólóban nyomja, hanem Wellhello egyik tagjaként és hát elég sikeresek. Rájuk is jellemző ez a nagy kifigurázás meg a nagy megmondás a mai fiataloknak, de egy fokkal igényesebben csinálják mint AK26 és társai. Egyik legnagyobb slágerük gondolom te is hallottad már...



De alapvetően nem értek egyet többekkel itt, azért vannak most is minőségi előadók a legnépszerűbbek között is, pl Punnany Massif. Imádom a zenéjüket és ahogy a különböző stílusokat kreatívan keverik az vmi fenomenális.



vagy a kedvencem tőlük

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
sp és fluor tomi mintha manapság kikopott volna (én nem hallottam felőlük hálisten, ha még menők, kérlek titeket ne szóljatok róla nekem). Az a két gizda meg se közelíti pl. ezt az AK26 témát. Szar, de legalább nem fos. 😊

A raszta álriporter egyébként az Apey and the Pea énekese. A maga primitív módján elég viccesen osztja az ízlésficamos nyomikat, nem mellesleg a bandája megmenti a magyar kortárs rock/metál becsületét napjainkban.
 www.youtube.com/watch?v=m_fuAUvbORE

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
de csak mert facepalm topic nincs, második rész:

hesteg régenmindenjobbvolt

sajna kisebb betegség miatt itthon koptatom a heverőt, zongorázok a júpíszín, nézem hogy MTV, száz százalék zene, erre nyilván a kilenvenes évek emlékei jöttek elő.
na, legelső szám, könnyűfémfelnis Hummerrel kezdődik, már kezdek gyanakodni. három wannabe keménygyerek (vagy kettő meg slepp) bemegy valami öregotthonba, és ott vernyákolnak a Michael Kors táskákról az öregeknek (akiknek nyilván halvány segédfogalmuk sincs erről a témáról).
anyámborogass.

húsz éve az ilyenek a legeldugottabb magazinműsorba nem fértek volna be, most meg...
slowmotion
AK26+ByeAlex.
7M+ megtekintés.


Bye Alex 10. volt az Eurovíziós Dalfesztiválon, mentor volt az X-Faktorban és fun fact, de filozófus diplomája van.

Az AK egy testvérpár, az utóbbi évek legsikeresebb, legfelkapottabb előadói, több tízmilliós megtekintések, fun fact, hogy édesapjuk elismert képzőművész, író, az INCONNU művészcsoport alapító tagja, harcos rendszerváltó, az INDEX alapítója.  hu.wikipedia.org/wiki/Molnár_Tamás_(grafikus,_1955)

Te meg csak tudatlanul, információhiányosan nézel ki a fejedből, és minősíted korunk legelismertebb művészeit.
Tényleg megöregedtél.
Sobri Jóska
jesz of korsz, májköl, májköl korsz -NAGYSZINPAD
gordon
És nem csak te gondolod így!

 szigetfestival.com/hu/program#!/p/3393/byealex-es-a-slepp
Sobri Jóska
A ByeAlex és a Slepp egy másik formáció, ott Senkise számokat nem fogsz hallani.

A korskorskors meg nagyjából az összes Senkise szám igazából tárdadalomkritika, nem értem ez, hogy nem jön át egyeseknek.
Jughead
Üzlet ez, nem zene. Bevallom nekem nem tetszik, de van még ennél is rosszabb. Az amerikai stílust majmolja, de ahhoz képest nem rossz, sőt. Csak ugye nagyon-nagyon alacsonyan van a léc... Ami a jelenlegi trendben az aggasztó, az az eredeti, hiteles előadók megjelenésének hiánya. Bár rég nem követem a populáris szcénát, de szerintem az utolsó arc aki pusztán tehetséggel lett széles körben népszerű és nem tárta szét a farpofáját az iparnak az Rag n Bone man. Rajta kívül nem jut szembe senki figyelemre méltó. A 90es években még volt rengeteg üde színfolt. Manapság minden olyan plasztiknak tűnik. A "társadalomkritikus" Senkise is kurvanagy pojáca kollektíva, nehogy már ezek akarják kritizálni a pénzisten világát. Megalkuvás, képmutatás, majomkodás. Cash in.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
ezért kellett akkor MTV-t nézni, mert az nem MTV Hungary volt, hanem MTV Europe (néha Nordics).
meg a viva/vivacváj közül a kettest, mert az egyes a német diszkózene zászlóshajója volt, a kettőn meg a normálisabb/keményebb zenéké.

ezek a beágyazotthoz hasonló taknyok a zépluszon mentek általában.
slowmotion
vágom, néztem a vivát én is, bár hogy a kettest vagy az egyest arra már nem emlékszem, de arra igen, hogy tele volt akkor az is az úgynevezett eurotrash zenékkel, mint az Aqua, Rednex, DJ Bobo, Captain Jack, E-rotic, stb. szóval szerintem minimum a 80-as évek közepéig kell visszamenni, ha trashmentes popzenét akarunk, de mivel akkor még nem éltem, lehet hogy tévedek ebben.
deyell
a vivának ugyanaz volt kb a logója, mint most, a zwei-nak talán fehér hajszálkereszt, az egyik negyedben egy zwei felirattal. de tényleg oda mozgattak mindent, ami nem fért bele a német átlagtinédzser ízlésébe (blümchen, miszterprezident, szkúter).
slowmotion
A viva zwei minden idok legjobb zenei csatornaja volt attol fuggetlenul, hogy csak a supreme musort neztem leginkabb. Ez volt a hip hop program.Eloadokkal interjuk, koncertek stb.. zsenialis volt.

rip viva zwei