Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ha nem alszol, az szerintem sokkal jobb, mint pár óra alvás. Egy korai írásbelire egyszerűen értelmetlen (nekem) aludni, persze ha valami későbbi vizsga van vagy szóbeli akkor lehet róla szó, bár én idén azokat is skippeltem.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊

Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri Jóska
Rohadtul nem mindegy hogy kipihenten mész be vizsgázni vagy 1-2 óra alvással 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊

Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxique
ja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegédSzobi22
A te dolgod. De vedd számításban a "ki-kinek-a-kicsodája/micsodája" játékot is. Az a világ közepe 😂
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxique
ja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegéd

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
Tedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...somoskovig
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
Tedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
jaja, vágom, hogy kötelező. azon vagyok, írtam ennek a fasznak csak voltak már ezzel így sokan, és senkinek nem válaszolt+péntektől meg én nem vagyok itthon, és ösztöndíj miatt eléggé nem mindegy, hogy 2 v 5..

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A mocskos kurva anyját a környezetgazdaságtan tanszéknek.

Múlt hétfőn írtam egy vizsgát kb 4-5-ösre. Péntek esti beírás neptunban: elégséges. Amúgy eredmény sehol. Levlistán is írták, hogy teljesen random osztályoznak. Ma felhívtam a tanszéket, hogy megnézném én azt a dolgozatot. A válasz: akinél írtuk, külföldön van a héten, sajnos így ez nem lehetséges.
Elmennek a picsába.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀tenorx
Thx a válaszokat!
MS Office 2003. Ugyanaz a céges laptop szivatott - újraindítások után is - az ismeretlen formátumos hibaüzenettel, amelyiken a cégnél elkezdtem a melót. Végül is; flashdrive-on átraktam, és megcsináltam a sajátommal; aztán Openoffice-ban pdf-é konvertáltam. Így kikerültem a Mikrószaftot, és befejeztem a melót is. Sajnos nem nyúlhatok bele a céges gépbe, nem rakhattam újra a Word-öt (szivem szerint azt tettem volna). Van olyan megoldás, amit hasonló esetekben megtehetnék egy doku helyrehozásáért, ha - igazából - nem nyúlhatok hozzá a szoftverkörnyezethez? Nem vagyok keményvonalas informatikus...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/gerle
Hallottam azért már rosszabbat is...

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Hacsak nem valami kurva fontos vizsga, akkor meccsnézés.

Még anno egy moziéjszaka, meg kis italozás után mentem vizsgázni 8-ra, tehát nem is aludtam 1 percet sem, és 5-öst írtam. Nekem ez sokszor bejött már, utána meg aludtam délelőtt, meg délután. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?Höri
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛Rajna
Ahogy érzed. Én minden vizsfga előtt alszok minimum 3 órát.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.gyeek
Én is emlékszem valami hasonlóra, de szerintem eltűnt a süllyesztőbe, mint oly sok más. Pedig igazán előszedhetnék. :rolleyes:

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom, hogy ti mivel mostok, de általános mosóporral is remek illetúak lesznek a ruháim 1-1 ilyen buli után. 😛