Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.gyeek
Én is emlékszem valami hasonlóra, de szerintem eltűnt a süllyesztőbe, mint oly sok más. Pedig igazán előszedhetnék. :rolleyes:

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom, hogy ti mivel mostok, de általános mosóporral is remek illetúak lesznek a ruháim 1-1 ilyen buli után. 😛
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.Bazzani
Én már különválogatom a ruháimat. Van a "kocsmaruha" és a "rendes ruha". Így nem okoz akkora problémát, bár kétség kívül mindig szenvedés finom illatúvá mosni...

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Először megijedtem, hogy már megint para van 😀 Amúgy igaz, néha elviselhetetlen... :/


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 906 — Csodabogár
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
végülis agyon is taposhattak volna :S

ja, most gyűlölöm a főnökömet...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Én mindig hánytam egy nagyobb bukli után és émelyegtem is.
Azt gondoltam,hogy csak az alkohol a hibás.
Kicsit meglepődtem amikor egy józanon átbulizott éjszaka után is ugyanezek voltak a tünetek.
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztés

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy
+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földönHall Of Green
az az egyik, de spec most az bosszant, amikor egy hím egyed nyomatja állandóan, hogy jajj ezzel bántasz, jaj az fáj, jajj olyan rossz nekem most, satöbbisatöbbi...
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukatfetomy
+1
kibaszott idegesítő..főleg amikor bizonyos nőstény egyedek sajnáltatják magukat hogy nincs egy normális csávó sem a földön

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
faszom a nőbe 😀 csinálja a kis hülyeségét és így itt motoszkál a fejemben ez, kb nem tudok rákoncentrálni tanulásra. de most nem hívhatom fel leosztani mert holnap uv-zik és ezzel padlóra küldeném, azt meg nem akarom. tudják ezek idegesíteni az embert...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
most őszintén, te milyen tárgyra, hány száz kredites vizsgára csinálsz meg 1500 példát?
ha egy tárgy megértéséhez 1500 feladat kell, akkor nem hiszem, hogy a vizsgával volt a baj...neuw
Nyilván azért 80 %-os a bukási arány. Roppant érdekes hogy mennyi hülye gyerek jár hozzánk 😉
Egyébként ha egy feladat 15 részből áll ( a-b-c...-o), akkor kb 60 feladatból majdnem kijön az az 1000. Ami valljuk be 2 nap alatt megoldható. Nem kell ahhoz sík hülyének lenni, hogy készülj 2 napot egy ilyen tárgyra....
De részemről a téma lezárva, már így is majdnem egy oldalon keresztül beszélek erről a szutyokról :/eaglesmcnabb
Nyugi! Csirkediagnosztika-nyomilógia szakos bőrcsészek nem tudhatják milyen a PSZF 😀! A mi évfolyamunkon 30 ember végzett, míg birkaszociológusként 3-4000/év? 😀 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
utálom azokat, akik mindent úgy akarnak elérni, hogy mértéktelenül sajnáltatják magukat
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Hát persze, hogy hétvégén fossa össze magát a vinyó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Óbazmeg ma nincs meccs?? Faszomat, pedig azt hittem egy ma egy holnap... picsába :mad:
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
most lehet nagyon leégetem magam de azmiaz?Cowboykarcsi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=184602#p184602
Tessék, de eddigre lehet, hogy JJ kibannol 😀tenorx
ha Shrine gamet akar nézni miért banolná ki JJ? 😛 éppen hogy +1 ember aki rászokik az NCAA-re 😛eaglesmcnabb
Mert fogalmam sem volt mi az a shrine game

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Shrine gamet akarsz nézni 😀tenorx
most lehet nagyon leégetem magam de azmiaz?Cowboykarcsi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=184602#p184602
Tessék, de eddigre lehet, hogy JJ kibannol 😀tenorx
ha Shrine gamet akar nézni miért banolná ki JJ? 😛 éppen hogy +1 ember aki rászokik az NCAA-re 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Shrine gamet akarsz nézni 😀tenorx
most lehet nagyon leégetem magam de azmiaz?Cowboykarcsi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=184602#p184602
Tessék, de eddigre lehet, hogy JJ kibannol 😀tenorx
Hát lehet,főleg azok után hogy belekötöttem a nfl csevegőben.Amúgy kösz a felhomályosítást.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nem győztem mit terelni hogy haverommal való ma esti sörözgetést lemondjam,nyilván azt nem volt pofám mondani hogy azért nem akarok menni mert konferencia döntők lesznek,így betereltem valami mást,arra persze ma jöttem rá hogy holnap lesznek a döntők nem ma.... Nem is én lennék :/Cowboykarcsi
Shrine gamet akarsz nézni 😀tenorx
most lehet nagyon leégetem magam de azmiaz?Cowboykarcsi
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=184602#p184602
Tessék, de eddigre lehet, hogy JJ kibannol 😀