Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kristóf, kémia úgy tudom nagy erősséged, szóval gondolom azt választod 😀 én a 3-ból a bioszt nyomatnám, mikor én értem meg fontolgattam is, hogy az legyen az 5. tárgy, de végül a német győzött. jó döntés volt, bár utáltam, de primitív egyszerű volt, easy 5. a 4 feladatrészből egynél kellett tudni valamicske németet
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajna
az első részével egyetértek de ha nem kell a továbbiakban csak felesleges stresszhelyzetet teremt. még nem számít sehová de nem tartom elképzelhetetlennek h ne emeljenek a ponthatárokon (akár nyílt maximummal)

szerk. eaglesmcnabb azzal semmi problémám nincs, egyetértek vele (bár ha nem kéne akkor is emelt törire mennék valszeg)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajna
És továbbtanuláshoz érettségi átlagba se számít bele? ha nem akkor egyetértek veled, ha igen, akkor azért nem árt tudni is belőle valamit.
Kristóf: Azt nem tudtam, az ellen nincs kifogásom, az nem árt ha tudsz valamit abból amivel később foglalkozni szeretnél.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségizni
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
én ebből a 3-ból mind buktam volna...

Höri
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Ne próbálja már nekem senki bemagyarázni, hogy egy info érettségit előrehozottan nem lehet megírni 70% fölé, MAXIMUM 10 óra ráfordítással. Word, Excel, Powerpoint, FrontPage meg fullra el lehet bukni az Accesst.tenorx
Alapból egyházi Gimnáziumba jártam 😀
Csak szóbeli van hittanból. Mindenkinek ajánlom, szvsz. a legkönnyebb érettségi. Kihúztam az ellenreformációt, és töriatlasz segítségével összehoztam egy 99%-os érettségit, úgy hogy nem is értettem a B. tételben a kérdést 😂 Ez gondolom elegendő indok. 😂

Hozzátartozik hogy az érettségi szóbeli bármilyen szinten stand-up, hozzá nem mérhető az egyetemi követelményekhez.
(más kérdés hogy egyetemen sem nehéz a szóbeli vizsga, csak valahogy nekünk a vizsgák 95%-a írásbeli)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Most aki egy kettest nem tud összeszedni egy középszintű bioszon az szerintem ne kapjon érettségit 😀 az emelt meg kötelező lesz az egyetemi jelentkezéshez a tervek szerint.Rajna
aztán az lesz belőle, hogy matek-érettségi színvonal lesz a biosz meg kémia, mivel különben túl nehéz... ezért értelmetlen ez szvsz
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
én ebből a 3-ból mind buktam volna...

Höri
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb


Ne próbálja már nekem senki bemagyarázni, hogy egy info érettségit előrehozottan nem lehet megírni 70% fölé, MAXIMUM 10 óra ráfordítással. Word, Excel, Powerpoint, FrontPage meg fullra el lehet bukni az Accesst.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Most aki egy kettest nem tud összeszedni egy középszintű bioszon az szerintem ne kapjon érettségit 😀 az emelt meg kötelező lesz az egyetemi jelentkezéshez a tervek szerint.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
én ebből a 3-ból mind buktam volna...

Höri
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolom nem írt semmit 😛

Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.Rajna
az elsőre: 😂

én pl 12.-ben már nem leszek az sőt van olyan osztálytársam aki már 11. második félévében sem 😛

ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/kristof
én ebből a 3-ból mind buktam volna, nem vicc 😊 tesómnak se lesz könnyebb 😀

amúgymeg az igazi igazságtalanság az, hogy a 18+ éves diákokat se engedik be a dohányzó részlegbe 😛

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
Ez valóban szánalmas hozzáállás a suli részéről. De nálatok olyat nem lehet, hogyha előre tudod, hogy hiányozni fogsz két hetet mondjuk akkor írsz egy kérvényt az igazgatónak és ha normális jegyeid vannak akkor elenged? Nálunk páran így mentek télen trópusi nyaralásra is.F.Schleck
Gondolom nem írt semmit 😛

Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.Rajna
Nyáron leszek 20 éves. Nulladikos voltam.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hát tényleg belehal az ember egy tárgyba, ahol valamit kérnek is. Mellesleg szerzel egy kettest max nem számítod be a felvételidbe. Ez aztán a szívózás.Rajna
Szerintem butaság. Én meg is szívtam volna ezekkel a tárgyakkal, mert egyikhez sem volt sok közöm. Egyébként akkor már a föcit is berakhatná a repertoárba, kémia sem különb egy fokkal sem.
Ha mindenképpen szigorítani akarnak, inkább tegyék kötelezővé a minimum 1 emeltet, ha már valamiből tovább tanulsz azt tudd rendesen, de annak hogy egy olyan tárgyat kérjenek amivel a büdös életben nem fogsz foglalkozni... Hát nem tudom... Sok értelmét nem látom.
+ ugye sokaknak rosszabb a duplázás, mint az érettségi átlag.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát tényleg belehal az ember egy tárgyba, ahol valamit kérnek is. Mellesleg szerzel egy kettest max nem számítod be a felvételidbe. Ez aztán a szívózás.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gondolom nem írt semmit 😛

Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.Rajna
az elsőre: 😂

én pl 12.-ben már nem leszek az sőt van olyan osztálytársam aki már 11. második félévében sem 😛

ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/kristof
Tényleg? Az én időmben is voltak balfasz dolgok, de úgy látom, hogy benneteket is szivatnak a hülyeséggel. Ebben az országban a hülyeség kóros.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
Asszem ha megvan a 10 igazolatlan, akkor az ofő köteles levelet írni a jegyzőnek, hogy nem járok suliba. Bár rám ez sztem már nem vonatkozik, elvégre nem vagyok tanköteles.
30 igazolatlannál meg kibasznak.Sebii
A mai magyar információ-alapú debil közoktatás, és a tolerancia. Attól félek, hogy a Viktor kijavíttya, de nagyon 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom nem írt semmit 😛

Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.Rajna
az elsőre: 😂

én pl 12.-ben már nem leszek az sőt van olyan osztálytársam aki már 11. második félévében sem 😛

ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 570 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.Rajna
A végzősök 80% már 18+ jobb helyeken 😊
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nagy része pedig olyan elképesztő helyeken van(Északi jégtakaró alatt/sok ezer méter mélyen)F.Schleck
azt azért nem mondhatjuk, hogy az emberiség ne dolgozna ezen az ügyönJJ Tiller
A BP leszerződött az oroszokkal a szibériai olaj és gázmezők feltárására; ők nem várják meg amíg magától kiolvad 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
Ez valóban szánalmas hozzáállás a suli részéről. De nálatok olyat nem lehet, hogyha előre tudod, hogy hiányozni fogsz két hetet mondjuk akkor írsz egy kérvényt az igazgatónak és ha normális jegyeid vannak akkor elenged? Nálunk páran így mentek télen trópusi nyaralásra is.F.Schleck
Gondolom nem írt semmit 😛

Amúgy 18 alatt vagy tanköteles, szóval középsuliban elég kevés a nem tanköteles ember.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kibaszott nevetséges, hogy az iskolám, egy iskolai programot (sítábor), nem igazol le! Az ofő meg közölte, hogy orvosi igazolást nem fogad el, mert tudja, hogy síelni megyek. Annyukat...Sebii
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
Ez valóban szánalmas hozzáállás a suli részéről. De nálatok olyat nem lehet, hogyha előre tudod, hogy hiányozni fogsz két hetet mondjuk akkor írsz egy kérvényt az igazgatónak és ha normális jegyeid vannak akkor elenged? Nálunk páran így mentek télen trópusi nyaralásra is.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
30 igazolatlan után fegyelmi eljárás indul. Addig meg mindenféle intők vannak. Plusz ha egy tárgyból nem voltál benn az órák legalább 70%án (igazolatlan vagy igazolt, mindegy), akkor évismétlés. Ez törvény, nem iskolája válogatja, más kérdés, hogy hol hogyan tussolják el.Rajna
Nálunk egy csaje kb. az órák 70%án NEM volt benn. Semmi se történt, leszarták... (am betegségre hivatkozva hiányzott, de amugy meg fodrászhoz, manikürhöz járt, meg COronitába bulizni iskolaidöben...)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
Asszem ha megvan a 10 igazolatlan, akkor az ofő köteles levelet írni a jegyzőnek, hogy nem járok suliba. Bár rám ez sztem már nem vonatkozik, elvégre nem vagyok tanköteles.
30 igazolatlannál meg kibasznak.Sebii
Na, de itt a megoldás kulcsa. Írjon levelet a jegyzőnek, akárkinek, majd te szépen megmutatod a hiteles orvosi igazolást, aztán pattogjon nyugodtan.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
30 igazolatlannál meg kibasznak.Sebii
Legdurvább eset az volt, amikor haverom novemberben úgy ment be Iskolába hogy nem ismerte meg az Ofő 😂 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
ha megharap a tábor első napján egy örvösmedve, akkor kénytelen lesz elfogadni az orvosi papírt 😀Höri
Azt tervezem, hogy megmondom neki, hogy az orvos friss hegyi levegőt írt fel, úgyhogy kénytelen voltam elmenni.Sebii
mi van ha igazolatlant kapsz? Mármint nálunk anno sokaknak volt sok igazolatlanjuk, nem volt belőle semmi (bár nem tudom milyen fokú suliba jársz). Mert én a helyedben vinnék neki orvosi igazolást, aztán ha nem fogadja el, akkor ne fogadja.fetomy
30 igazolatlan után fegyelmi eljárás indul. Addig meg mindenféle intők vannak. Plusz ha egy tárgyból nem voltál benn az órák legalább 70%án (igazolatlan vagy igazolt, mindegy), akkor évismétlés. Ez törvény, nem iskolája válogatja, más kérdés, hogy hol hogyan tussolják el.

Sítábor előtt meg elvileg engedélyt kell kérni írásban az igazgatótól, legalábbis nálunk ez volt, aztán rendre meg is kapták. A szakorvosi igazolást viszont el kell fogadni, akármi van.