NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem győztem mit terelni hogy haverommal való ma esti sörözgetést lemondjam,nyilván azt nem volt pofám mondani hogy azért nem akarok menni mert konferencia döntők lesznek,így betereltem valami mást,arra persze ma jöttem rá hogy holnap lesznek a döntők nem ma.... Nem is én lennék :/Cowboykarcsi
Shrine gamet akarsz nézni 😀tenorx
most lehet nagyon leégetem magam de azmiaz?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nem győztem mit terelni hogy haverommal való ma esti sörözgetést lemondjam,nyilván azt nem volt pofám mondani hogy azért nem akarok menni mert konferencia döntők lesznek,így betereltem valami mást,arra persze ma jöttem rá hogy holnap lesznek a döntők nem ma.... Nem is én lennék :/Cowboykarcsi
Shrine gamet akarsz nézni 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem győztem mit terelni hogy haverommal való ma esti sörözgetést lemondjam,nyilván azt nem volt pofám mondani hogy azért nem akarok menni mert konferencia döntők lesznek,így betereltem valami mást,arra persze ma jöttem rá hogy holnap lesznek a döntők nem ma.... Nem is én lennék :/

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kibaszott betegség...levegőt alig kapok 😒'Hall Of Green
Ezt adom, én is most jövök kifelé belőle, nagyon szar volt.szaba
Rádásul doki rossz gyógyszert írt fel..vízhatjót és szívelégtelenségre kaptam gyógyszert 😂

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kibaszott betegség...levegőt alig kapok 😒'Hall Of Green
Ezt adom, én is most jövök kifelé belőle, nagyon szar volt.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kibaszott betegség...levegőt alig kapok 😒'

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 079 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rohadtul utálom; mikor egy 7-es kötésű tippmixszelvényen a tökutolsó meccsen megy el a nyeremény.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mondjuk sokhelyütt az alapozó tárgyak a legnehezebbek. Lásd orvosi, ahol a másodév után már "felüdülés" a többi... viszont bukni nem érdemes 😛 kis odafigyeléssel az ember átmegy abból ami egy kicsit is érdekli. Legfeljebb másodszorra.

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
hát ezaz... Csak ha a a 3. félévben csinálod, te is megcsinálnál 1000 példát 😀
Egyébként a mi sulinkban évek óta ez a tárgy a legszarabb... Számvitelen sem buknak ennyien...eaglesmcnabb
akkor ott azért valami eléggé el lehet baszva
mármint, ha egy sima alapozó tárgy a legnehezebb...bár úgy gondolom, hogy azt még nem tudhatod, hogy mit tartogatnak még az igazán szakmaibb tárgyak.
egyébként meg úgy tudom, bár nem vagyok benne biztos, hogy minden iskolában van olyan, hogy ha a vizsgaidőszak alatt nagyobb a bukási arány x százaléknál akkor alacsonyabbra kell vinniük a ponthatárokat és meg kell adniuk egy bizonyos százaléknak. más nem hallott hasonlókról?

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Integrálás-deriválás a 100 pontból 14 pontos feladat volt össz-vissz. Matekból mindig jó voltam, Emelt szinten érettségiztem, nem is lett olyan szar, 85 %, csak a gyomrom nehezen emészti meg, amikor a többváltozós függvényt keresztezik, a kereslet-kínálat függvényekkel, és konkrétan nem tudom eldönteni hogy mit kéne csinálnom. de hagyjuk, ha elkönyvelted hogy hülye vagyok nem tudok rajta változtatni...eaglesmcnabb
egyeltalán nem könyveltem el hogy hülye volnál.
ténylegesen, komolyan kíváncsiságból kérdeztem, hogy milyen tárgyból van 80%os bukási arány, plusz utána leírtam, hogy én minek/milyennek tartom az analízist. mert szvsz lesznek még nehezebb tárgyak, akármilyen szakra is jár az ember. az analízis ugye csak a kezdet az 1.félévben.neuw
hát ezaz... Csak ha a a 3. félévben csinálod, te is megcsinálnál 1000 példát 😀
Egyébként a mi sulinkban évek óta ez a tárgy a legszarabb... Számvitelen sem buknak ennyien...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Integrálás-deriválás a 100 pontból 14 pontos feladat volt össz-vissz. Matekból mindig jó voltam, Emelt szinten érettségiztem, nem is lett olyan szar, 85 %, csak a gyomrom nehezen emészti meg, amikor a többváltozós függvényt keresztezik, a kereslet-kínálat függvényekkel, és konkrétan nem tudom eldönteni hogy mit kéne csinálnom. de hagyjuk, ha elkönyvelted hogy hülye vagyok nem tudok rajta változtatni...eaglesmcnabb
egyeltalán nem könyveltem el hogy hülye volnál.
ténylegesen, komolyan kíváncsiságból kérdeztem, hogy milyen tárgyból van 80%os bukási arány, plusz utána leírtam, hogy én minek/milyennek tartom az analízist. mert szvsz lesznek még nehezebb tárgyak, akármilyen szakra is jár az ember. az analízis ugye csak a kezdet az 1.félévben.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Gazdasági Matematika.eaglesmcnabb
Most lehet, hogy ez nem fog tetszeni, de analízist körülbelül minden használható diplomához kell tudni, érteni. Viszont számomra a bukási arány továbbra is érthetetlen, mivel deriválni és integrálni a gimnáziumokban is megtanítanak matek fakultáción és az emelt érettségiken is előkerülhet egy két példa.neuw
Integrálás-deriválás a 100 pontból 14 pontos feladat volt össz-vissz. Matekból mindig jó voltam, Emelt szinten érettségiztem, nem is lett olyan szar, 85 %, csak a gyomrom nehezen emészti meg, amikor a többváltozós függvényt keresztezik, a kereslet-kínálat függvényekkel, és konkrétan nem tudom eldönteni hogy mit kéne csinálnom. De hagyjuk, ha elkönyvelted hogy hülye vagyok nem tudok rajta változtatni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Gazdasági Matematika.eaglesmcnabb
Most lehet, hogy ez nem fog tetszeni, de analízist körülbelül minden használható diplomához kell tudni, érteni. Viszont számomra a bukási arány továbbra is érthetetlen, mivel deriválni és integrálni a gimnáziumokban is megtanítanak matek fakultáción és az emelt érettségiken is előkerülhet egy két példa.

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Eaglesmcnabb barátunk viszont továbbra se válaszolt a kérdésre, hogy milyen tárgy ez. kíváncsi vagyok 😊neuw
Gazdasági Matematika.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
most őszintén, te milyen tárgyra, hány száz kredites vizsgára csinálsz meg 1500 példát?
ha egy tárgy megértéséhez 1500 feladat kell, akkor nem hiszem, hogy a vizsgával volt a baj...neuw
a fórumot mostanra ellepték a pedáns diákok úgy tűnik 😊fetomy
Most őszintén, tényleg jó tanuló vagyok, de ez úgy gondolom nem tartozik a témához.
Eaglesmcnabb barátunk viszont továbbra se válaszolt a kérdésre, hogy milyen tárgy ez. kíváncsi vagyok, főleg a nyolcvanszázalékos bukási arány miatt. Mit tanultál, ökonometriát? 😊

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Gondolom még börtönbe is zárják a tanárt...
http://index.hu/bulvar/2011/01/21/utesre_keszult_a_lefejelt_diak_a_tanar_szerint/F.Schleck
Hát csodálkozunk azon, hogy miért nem vonzó a tanári pálya?!
Én még azt a csajt is lerúgtam volna, amelyik beszólt hogy "ha kiküld, gyere vissza"

Teljesen esélytelen kezelni az ilyen fiatalokat! Tudják mihez van joguk, de a kurva kötelességüket basszák teljesíteni! Szánalmas társadalom...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
most őszintén, te milyen tárgyra, hány száz kredites vizsgára csinálsz meg 1500 példát?
ha egy tárgy megértéséhez 1500 feladat kell, akkor nem hiszem, hogy a vizsgával volt a baj...neuw
Nyilván azért 80 %-os a bukási arány. Roppant érdekes hogy mennyi hülye gyerek jár hozzánk 😉
Egyébként ha egy feladat 15 részből áll ( a-b-c...-o), akkor kb 60 feladatból majdnem kijön az az 1000. Ami valljuk be 2 nap alatt megoldható. Nem kell ahhoz sík hülyének lenni, hogy készülj 2 napot egy ilyen tárgyra....
De részemről a téma lezárva, már így is majdnem egy oldalon keresztül beszélek erről a szutyokról :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gondolom még börtönbe is zárják a tanárt...
http://index.hu/bulvar/2011/01/21/utesre_keszult_a_lefejelt_diak_a_tanar_szerint/

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
most őszintén, te milyen tárgyra, hány száz kredites vizsgára csinálsz meg 1500 példát?
ha egy tárgy megértéséhez 1500 feladat kell, akkor nem hiszem, hogy a vizsgával volt a baj...neuw
a fórumot mostanra ellepték a pedáns diákok úgy tűnik 😊
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Hát most nem arról beszéltem, amikor nem az anyaghoz tartozóó vagy kirívó nehézségű feladatot adnak fel. Mert az eredeti kritika szerint a probléma az, ha olyan feladat jön, ami nincs benne tételesen a könyvben...Rajna
Feladattípusra értettem. Nyilván nem a FGY-ből 1 az 1-ben raknak be feladatokat. Mondjuk nem lenne baj, mert megcsináltam az összes példát szinte kb olyan 1500-ból olyan stabil 1000-et.eaglesmcnabb
most őszintén, te milyen tárgyra, hány száz kredites vizsgára csinálsz meg 1500 példát?
ha egy tárgy megértéséhez 1500 feladat kell, akkor nem hiszem, hogy a vizsgával volt a baj...

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/21/hattere_es_a_tortentek_kovetkezmenye?fullcommentlist=1#comments

ezzel kapcsolatban szivesen olvasnám olyanok véleményét akik járatosak az ilyen partikbanharomt
mit szeretnel tudni tibi ?Fake
gabtsi már nagyjából leírta. csak érdekelt az igazságtartalma postnak, mivel én nagyon nem vagyok benne ebben a kultúrábanharomt
ja azon atfutottam h aoner mar valaszolt ra. az o velemenye teljes mertekben tukrozi az enyemet is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/21/hattere_es_a_tortentek_kovetkezmenye?fullcommentlist=1#comments

ezzel kapcsolatban szivesen olvasnám olyanok véleményét akik járatosak az ilyen partikbanharomt
mit szeretnel tudni tibi ?Fake
gabtsi már nagyjából leírta. csak érdekelt az igazságtartalma postnak, mivel én nagyon nem vagyok benne ebben a kultúrában
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/21/hattere_es_a_tortentek_kovetkezmenye?fullcommentlist=1#comments

ezzel kapcsolatban szivesen olvasnám olyanok véleményét akik járatosak az ilyen partikbanharomt
mit szeretnel tudni tibi ?
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hát most nem arról beszéltem, amikor nem az anyaghoz tartozóó vagy kirívó nehézségű feladatot adnak fel. Mert az eredeti kritika szerint a probléma az, ha olyan feladat jön, ami nincs benne tételesen a könyvben...Rajna
Feladattípusra értettem. Nyilván nem a FGY-ből 1 az 1-ben raknak be feladatokat. Mondjuk nem lenne baj, mert megcsináltam az összes példát szinte kb olyan 1500-ból olyan stabil 1000-et.eaglesmcnabb
Nem próbáltál régi vizsgaanyagokhoz hozzájutni? Anno nagyon sok forgott közkézen (kicsempészett/fényképezett/kézzel másolt), és ténylegesen több olyan típusfeladatot tartalmazott, amit nem tanítottak/nem úgy gyakoroltattak, ahogyan számonkérték.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ennek fuss neki mégegyszer 😊JSanyo
Te pedig ennek 😊Dzsokijuing
még egyszer... fuhh 😉

phú de nem szeretem a latint 😀
pedig csak fél évet tanultam eddig, de whá 😕 mondjuk jól ledaráltak 5 declinatiot, elég sok igeidőt, meg kb 500 szót. de ennyivel is több vagyok legalább.
utolsó mondatot leszámítva ez így még illik is a gyűlölködőbe 😀.brk
4 év + egy félév orvosi egyetemen 😊 Igaz, beszélni nem tudnék latinul (szókincs, ugyanmár 😊), de arra jó, hogy az utódjait könnyebben tanulom 😊