Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.shawnka
megérteni sosem fogod, max. megtudni. számomra felfoghatatlan, mint annyi más...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
botrány!!! a 2 hajléktalan még jól is jár mert lesz fedél a fejük fölött.
Az ilyeneket dolgoztatnám a földeken reggel 6-tól este 10-ig életük végéig.

Persze Táncos Gábort lecsukták 13 évre úgy, hogy nem ő volt a bűnös...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.shawnka
Arra én is befizetnék, hogy egy 11 éves gyerek brutális kivégzésére milyen magyarázat létezik. Megmondom: nincs ilyen. A hiba nem benned van.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető??? Medvepapa
nyilván nincsen, de ha már egyszer megtörtént, akkor szeretném megérteni a miértjét. eddig nem sikerült.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
gondolom bejátszott vmi féltékenység nevelőanyja részéről

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.shawnka
van olyan indíték ami érthető???

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...Medvepapa
 kapos.hu/hirek/kek_hirek/2012-11-03/miert_-_elore_eltervelten_brutalisan_gyilkoltak_meg_bencet.html

továbbra sem értem az indítékot.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Agyonvertek egy 11 éves gyereket...az evolúció elindult visszafelé és leszünk megint állatok...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudnék annyi kínzásfajtát mondani ami elég volna nekik.

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Én meg középkori börtönöket szeretnék az ilyen abberált beteg állatoknak, ahol halálra dolgoztatják és vegzálják őket.

Do your job
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A börtönök meg tele vannak náluk. Sok börtönben kétszer annyian vannak, mint amennyi biztonságos (és engedélyezett) volna.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 860 — No es importante
Hogy lehet spórolni azzal, hogy valakit soktíz évig a börtönben etetsz-itatsz stb. ? Miért ilyen drága a halálbüntetés?Bazzani
 kulfold.ma.hu/tart/cikk/b/0/100008/1/kulfold/Draga_a_halalbuntetes_Kaliforniaban

"... a kivégzésig vezető szövevényes jogi eljárás és az elítéltek képviseletének a költségei..."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ezt nem is lehet épp ésszel bírni! Aki gyereket öl annak csak halál juthat osztályrészül.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hogy lehet spórolni azzal, hogy valakit soktíz évig a börtönben etetsz-itatsz stb. ? Miért ilyen drága a halálbüntetés?

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
pont most olvastam, hogy a halálbüntetés eltörléséről is szavaznak Kaliforniában, a támogatók szerint ezzel "évi 130 millió dollárt spórolna meg az állam"...jjncaa
Jó, hát mi kínai stílusba nyomnák. Egyébként érdekes, amennyire szeretnénk a Nyugathoz tartozni, az ún. "nyugati értékek" sokaknak mégis mennyire antipatikusak.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 860 — No es importante
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
pont most olvastam, hogy a halálbüntetés eltörléséről is szavaznak Kaliforniában, a támogatók szerint ezzel "évi 130 millió dollárt spórolna meg az állam"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Máshol meg kést írnak.
Mondjuk nagyjából mindegy.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.Bazzani
azt írták agyonverték.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem azzal csak elásták. A késsel ölték meg.
Halálbüntetést mindnek.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
nekem ez az egész családi vonal nem jön át. ki kicsoda a történetben?

ásóval bazdmeg ásóval? egy gyereket?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bulvárforrás, de azért idevág:  velvet.hu/blogok/helyszinelo/2012/11/03/holtan_talaltak_az_eltunt_kisfiut/empty taxi
Egyértelmű volt, hogy a nő Tesco parkolós storyja nagyon sántít.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bulvárforrás, de azért idevág:  velvet.hu/blogok/helyszinelo/2012/11/03/holtan_talaltak_az_eltunt_kisfiut/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Van egy sejtésem, hogy a család keze van a dologba...
De ne legyen...catattack
Baszki, nekem is kapásból ez jutott eszembe akkor. Durva, remélem én is, hogy csak én vagyok gyagyás....csi77
egyértelmű h nevelőanya volt, hihetetlen fake volt a jajvészkelése a kamerák előttbriareos
Egyből arra gondoltam, az ún. white trash kifejlett példányával állunk szemben. Több van belőlük, mint cigányból, csak mondom.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Van egy sejtésem, hogy a család keze van a dologba...
De ne legyen...catattack
Baszki, nekem is kapásból ez jutott eszembe akkor. Durva, remélem én is, hogy csak én vagyok gyagyás....csi77
egyértelmű h nevelőanya volt, hihetetlen fake volt a jajvészkelése a kamerák előtt

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Van egy sejtésem, hogy a család keze van a dologba...
De ne legyen...catattack
Baszki, nekem is kapásból ez jutott eszembe akkor. Durva, remélem én is, hogy csak én vagyok gyagyás....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png