Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀
eaglesmcnabb
jó, hát nem mindenkivel kötnek reklámszerződést a mobilszolgáltatók 😀

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
De egy ilyet hogy vesz fel valaki?GRAFI
Leginkább úgy, hogy tudta, mi fog történni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 632 — Vikings fan
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀
eaglesmcnabb
Igen végülis úgyis nézhetjük, hogy mindenki vegye a legolcsóbb vackot meg senki ne kötődjön semmihez mert ha ellopják még túlreagálja a szitut. Csak hát ugye elég szar lenne így az élet 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Már miért ne lenne? 😊 Mitől ér kevesebbet egy hűségszerződéssel vásárolt telefon mint egy bolti? (a 2000 forintos függetlenítési díjon felül) Ugyanúgy továbbad rajta jó áron, Te meg várhatsz újabb két évet / Köthetsz még egy hűséget a meglévő mellé / vehetsz új telót rendes áron.
(szerk.: ez egyébként nem volt szerencsés hozzászólás, mert emlékeim szerint Sobri egyik vesszőparipája a "miért ne írjunk alá hűségszerződést?" téma 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 415 — TODDHERREMANS79
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De a célját ismét elérte. 😛 :😀 (Y)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Sobri, lehet Neked nincs értéke egy telefonnak, de lehet Ő meg 3 hónapig diákmelózott érte 😊 Lehet hogy Bill Gécc egy kamionnyi ilyet zúzatna be anélkül hogy az értékén gondolkodna, de egy afrikai falut meg az éhenhalástól mentene meg annak a telefonnak az értéke. Szóval egy ilyen reakciót elég nehéz objektíven megítélni, vitát izzítani róla meg aztán teljesen fölösleges.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
A "mocskos tetvet" pedig el kell ítéleni úgy, ahogy egy 40ezer forint körüli lopás esetében a törvény meghatározza.
De persze te agyon is verheted. 😂
Sobri Jóska
Egyszer egy ugyanilyen stílusú lopássorozat miatt már ült másfél évet (btw 2011-ben ítélték el, szóval nemrég szabadulhatott, ebből is látszik mennyit tanulnak a börtönből), szóval nagyon nem egyszeri alkalomról és nem is 40 ezer forintról van szó.
És ha agyonvernék, legalább a lopások után még nem a meglopott emberek adójából lenne etetve utána. Nagyon sarkítva persze.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 632 — Vikings fan
Ki a francot érdekli, hogy mennyibe kerül? Ha egy olyan dolgot lopnak el ami nekem fontos, akkor úgy reagálok ahogy akarok. Nehogy már azt vizsgáljuk, hogy miben hibás a csaj! Azt a mocskos tetvet agyon kellene verni aki ilyet csinál.
Bazzani
Úgy reagálsz ahogy akarsz.
És ha ez a reakciód kint van az index-en, arra meg én reagálok úgy ahogy akarok.
Ez így kerek.
És senki se vizsgálja miben hibás a nő.
Én csak azt mondom, hogy irreális és túlzó volt a reakciója egy telefon miatt.
A "mocskos tetvet" pedig el kell ítéleni úgy, ahogy egy 40ezer forint körüli lopás esetében a törvény meghatározza.
De persze te agyon is verheted. 😂
Sobri Jóska
Te ezt mondod, mi meg akik 10 en kb reagáltunk rá azt mondjuk hogy nem irreális csak szerinted. Egyszer élném meg azt, hogy ilyenkor azt mondod, hogy oké nekem furcsa de lehet igazatok van és nem feltétlenül én látom helyesen.
Ahogy mondjuk Bazzani is belátja hogy az agyonverés kicsit túlzó, de egyébként megérdemelné szerintem is.
Innentől kezdve meg a beszélgetés és vita már nem vita, mert te csak a magadét hajtogatod és semmi értelme.
Amúgy a csávó ezt a bódultságot/részegséget tetteti ebből a helyzeti előnyből lop állítólag többeket is így lopott meg.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Ki a francot érdekli, hogy mennyibe kerül? Ha egy olyan dolgot lopnak el ami nekem fontos, akkor úgy reagálok ahogy akarok. Nehogy már azt vizsgáljuk, hogy miben hibás a csaj! Azt a mocskos tetvet agyon kellene verni aki ilyet csinál.
Bazzani
Úgy reagálsz ahogy akarsz.
És ha ez a reakciód kint van az index-en, arra meg én reagálok úgy ahogy akarok.
Ez így kerek.
És senki se vizsgálja miben hibás a nő.
Én csak azt mondom, hogy irreális és túlzó volt a reakciója egy telefon miatt.
A "mocskos tetvet" pedig el kell ítéleni úgy, ahogy egy 40ezer forint körüli lopás esetében a törvény meghatározza.
De persze te agyon is verheted. 😂

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Közben utánnaolvastam. A tettes elég bódult állapotban volt (vagy annak tette magát. Látszólag szét volt csapva, szinte állva aludt. Valószinűleg ezért.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na mondjuk ez engem is érdekel, hogy miért vette fel?

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
De egy ilyet hogy vesz fel valaki?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
Ki a francot érdekli, hogy mennyibe kerül? Ha egy olyan dolgot lopnak el ami nekem fontos, akkor úgy reagálok ahogy akarok. Nehogy már azt vizsgáljuk, hogy miben hibás a csaj! Azt a mocskos tetvet agyon kellene verni aki ilyet csinál.
Amúgy lassan halottak napja. Nálunk ilyenkor elszaporodnak a lopások a sírokról, ezzel arányosan pedig megnő a kész csokrokat és koszorúkat áruló cigányok száma.Bazzani
biztos véletlen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként elkapták a férget:
 www.origo.hu/itthon/20121027-elfogtak-a-metro-mobiltolvajat.html

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki a francot érdekli, hogy mennyibe kerül? Ha egy olyan dolgot lopnak el ami nekem fontos, akkor úgy reagálok ahogy akarok. Nehogy már azt vizsgáljuk, hogy miben hibás a csaj! Azt a mocskos tetvet agyon kellene verni aki ilyet csinál.
Amúgy lassan halottak napja. Nálunk ilyenkor elszaporodnak a lopások a sírokról, ezzel arányosan pedig megnő a kész csokrokat és koszorúkat áruló cigányok száma.

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
én mostanában lusta voltam lementeni az adatokat...

amúgy hozzám még vagy 5-6 éve kést toltak a torkomhoz, és ellopták a telefonom, de túléltem... abban igazad van, hogy ez egy használati tárgy, nem több, de azért lehetnek olyan dolgok benne, amik fontosak lehetnek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Azért a csaj reakciója kissé túlzó, mintha a pacemakerét vették volna el, vagy a gyerekét.
Én se örülnék, mert telefont elhagyni is nagy bosszúság, pláne okostelót, utánajárás, újrarakni, personalizálni az egészet, és rühellem a tolvajokat, akik így beleavatkoznának az életembe, adnának plusz elfoglaltságot, de sírós hangon a "segítséééég...ájjonmeeeg" azért erősen irreális viselkedés. Ki segítsen?! És ha megáll?Sobri Jóska
Persze, te csak higgadtan így reagálnál 😀
atapapa
Én nem járok metróval, de most nem is rólam van szó. 😛

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Sokkal egyszerűbb megoldás van. Már a metró bejáratánál állhatna egy cigány egy zsákkal ahová mindenki leadhatná az értékeit. Nincs meglepetés, nincs túlzott reakció, nem kell állandóan figyelni a cuccaidra.Bazzani
Aki nem adja magától, beperelni rasszizmusért.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sokkal egyszerűbb megoldás van. Már a metró bejáratánál állhatna egy cigány egy zsákkal ahová mindenki leadhatná az értékeit. Nincs meglepetés, nincs túlzott reakció, nem kell állandóan figyelni a cuccaidra.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Azért a csaj reakciója kissé túlzó, mintha a pacemakerét vették volna el, vagy a gyerekét.
Én se örülnék, mert telefont elhagyni is nagy bosszúság, pláne okostelót, utánajárás, újrarakni, personalizálni az egészet, és rühellem a tolvajokat, akik így beleavatkoznának az életembe, adnának plusz elfoglaltságot, de sírós hangon a "segítséééég...ájjonmeeeg" azért erősen irreális viselkedés. Ki segítsen?! És ha megáll?Sobri Jóska
Persze, te csak higgadtan így reagálnál 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Amikor volt barátnőm anyja meghalt, megtalálták, és azonnal felhívott, akkor neki nem volt ennyire elkeseredett és magából kifordult a hangja, mint ennek a szerencsétlen nőnek a telefonja miatt.Sobri Jóska
Szerintem teljesen más a két helyzet. Nem tudom az általad írt sajnálatos eset részleteit, de ott valószínűleg már nem volt mit tenni. Egy tolvajt meg lehet állítani. Ha esetleg egy biztonsági ember vagy mondjuk szolgálaton kívüli rendőr (akit ugye így nem vett észre a környék ellenőrzésekor a tolvaj) a közelben meglátja/meghallja a sápítozó nőt, megpróbálhatja elkapni az éppen elrohanó embert.
kaszo
Igen, de nem életszerű.
Egy életszerű forgatókönyv:
Vészféket azonnal meghúzza, metró megáll, ajtó kinyílik... és?
Ennyi idő alatt a tolvajgyerek szerzett annyi előnyt, hogy senki se éri utol. Valamint mire elmagyarázza bárkinek is, hogy mi is történt valójában, pláne elszaladt a tolvaj.
Velem egyszer történt még vagy 20 éve, hogy a Nyugati aluljáróban láttam egy rablást, 3an körbeálltak egy nőt, elvették a táskáját és futottak elfele a Nyugati felé.
A SkálaMetró felöl meg jött pont 2 rendőr, én mentem hozzájuk, és egyből mondta, hogy arra futott 3 tolvaj, és....blabla.
Erre mondták, hogy nyugodjak meg, mondjam el ki vagyok én,mutassam a személyimet, mondjam el mit akarok tulajdonképpen, blabla.
Mire felfogták mi történt (meg odajött a nő is) eltelt vagy 5 perc, és akkor se kezdtek őrült rohanásba.
Szóval ha egy rendőr lát is egy sápitozó nőt, attól még nem fog egy másik ember után rohanni egy mobil miatt.

Tegyük fel, hogy pofán b.szom. Túlzott reakció? Nézőpont kérdése. Mint a csaj viselkedése. apeszos
Neked arany szíved van, nem tennél ilyet.
De ha igen, az nem túlzott reakció, hisz most, indulattól mentesen is ez a válaszreakciód.

és Sobri, ha nem vagyoni értékét nézzük a telefonnak, és amiatt reagált így a lány, akkor mi van? ha mondjuk olyan fénykép/videó/üzenet/faszomtudja micsoda van rajta, akkor sem érthető?csebi
Akkor annak tűnik, de gondolom neked is minden fontos adat, telefonszám, fotó, videó le van mentve a gépedre, meg külső vinyó(k)ra. Már ha tényleg fontos.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Tegyük fel, hogy pofán b.szom. Túlzott reakció? Nézőpont kérdése. Mint a csaj viselkedése.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
és Sobri, ha nem vagyoni értékét nézzük a telefonnak, és amiatt reagált így a lány, akkor mi van? ha mondjuk olyan fénykép/videó/üzenet/faszomtudja micsoda van rajta, akkor sem érthető?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Amikor volt barátnőm anyja meghalt, megtalálták, és azonnal felhívott, akkor neki nem volt ennyire elkeseredett és magából kifordult a hangja, mint ennek a szerencsétlen nőnek a telefonja miatt.Sobri Jóska
Szerintem teljesen más a két helyzet. Nem tudom az általad írt sajnálatos eset részleteit, de ott valószínűleg már nem volt mit tenni. Egy tolvajt meg lehet állítani. Ha esetleg egy biztonsági ember vagy mondjuk szolgálaton kívüli rendőr (akit ugye így nem vett észre a környék ellenőrzésekor a tolvaj) a közelben meglátja/meghallja a sápítozó nőt, megpróbálhatja elkapni az éppen elrohanó embert.