Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 580 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Seattle gyenge, Chelsea bíró allergia, Gyöngyös bunda. Sikeres sporthétvége again 😒
több mint 11 éve
catattack 3 520
Itt divat lett Sobrit b.szogatni? 😊

Gáz dolog, hogy embereket ily módon lopnak meg, de ebben az esetben lényegtelen, hogy a nő az egész nyarat végigmelózta, vagy 1 nap alatt megkeresi a telefon árát.
A nő reakcióját én is túlzottnak érzem, de csak azért, mert amint az ajtó bezárult abban a pillanatban minden lehetőség megszűnt arra, hogy a telefonját visszaszerezze. Feje tetejére is állhatott volna, az ajtó zárva marad, az elkövető pedig ugyanúgy rohan tovább!
Nyilván egy férfi nem kezd el segítségért kiabálni egy ilyen veszett helyzetben, de egy nőtől még megbocsátható!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Elképzelem Sobrit ehhez hasonló helyzetben, hogy amikor előveszi a mobilt, egy szemfüles "tolvaj" lenyúlja, majd az ajtók záródnak.
Sobri summa summarum konstatálja az eseményt, tök nyugodtan ül tovább a helyén, majd hangosan felkiált: igen, ez reális!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Nevetséges.apeszos
Szemét ez a csaj, hogy segítségért kiabált mi?
Inkább visszaült volna a helyére.Bazzani
Nem szemét.
Csak szerencsétlen.
És irreálisan túlreagálta a dolgot.
Gondolom eddig nem fogalmaztam világosan, mert azt nem hiszem, hogy direkt ne értenéd meg amit írok, vagy csak flamelni akarnál a végtelenbe.

Nem lehet irreális, hisz láttad, hogy megtörtént => reális. Irracionális lesz az a szó, amit keresel. De ilyen helyzetben racionális viselkedést produkálni maximum egy gép képes. Nem is igazán értem, hogy egy érzelmi reakció láttán hogyan vagy képes trollkodni.

Egyébként pedig megállíthatom az embert és hívhatom a rendőrséget.gdavid
Irreálisra gondoltam. Ezért írtam ezt. Attól, hogy megtörténik valami, még lehet irreális. De ha úgy érzed, hogy szavakat keresek, akkor küldj át PM-ben még egy csomót, hátha van köztük olyan, amit már évek óta nem lelek.
Egyébként megállíthatod az embert, csak nem érzem reálisnak, hogy szépen álldogál veled míg várjátok a rendőrséget.
Viszont mozgásában, szabadságában nem korlátozhatod.
Pl ha plázában kijövök egy boltból és elkezd a rendszerük csipogni, és jön utánam a biztonsági ember, és én nem állok meg, ő nem állíthat meg, max szépen jön mellettem és közben hív egy rendőrt, de az a csipogás se nem bizonyítóerejű, se nem jogosítja fel, hogy hozzámérjen. BKV ellenőr dettó nem érhet hozzám. Egy sima járókelő, még ha önjelölt szuperhős is pláne.
Egyébként ha ez szerinted trollkodás, akkor ezek szerint bárminek a kapcsán képes vagyok trollkodni.

Sobri szerintem élj tovább a kisvalóságodban ahol szerinted minden úgy van ahogy te mondod, ha más megpróbálja máshonnan megközelíteni azt szard le és hajtogasd tovább a magadét. Én tényleg megpróbáltam értelmesen, normálisan érvekkel válaszolni az okokra de te annyit tudsz mondani, hogy "DE EZ IRREÁLIS" ráadásul max Iracionális lehet ahogy a kedves kolléga leírta de ez már részlet kérdés. Ha nem bírsz emberi érzéseket felfogni megérteni nem baj,csak akkor írd le hogy nem érted és nem azt hogy mit képzel ez a nő hogy így reagál mintha a veséjét lopták volna ...
Abban meg egyet értünk, hogy vigyázhatott volna talán jobban ,szerintem ő is egyetért de 1.nem gondolt bele hogy ilyenek lehetnek (Tuti nem Borsodi volt akkor már minden cigányt felmérne 100m körzetben 😀) 2. Úgy megilyedt/meglepődött hogy emberi reakciót produkált ami nagyjából feltétlen reflex szinten jön kb az emberből (Segítség) és próbálta megoldani a feladatot(Állítsák meg).
Nem azt mondom hogy ezzel hipp-hopp megoldja a helyzetett ,de ezt hívják stesszhelyzetnek amikor az ösztönök gyorsan megoldást keresnek aztán vagy összejön vagy nem. De ezt kb 3x leírtam erre annyit tudsz mondani hogy "Nem tudod értelmezni a mondandómat nem az a baj hogy reagál hanem hogy irreálisan" innentől kezdve a holtpontot nehéz feloldani. Úgyhogy szerintem hagyjuk.
Ui.:2x írtam le ugyanazt de minek 😀Toca
Nem írtam, hogy mit képzel ez a nő, csak annyit, hogy szerintem irreális ahogy "segtséééég........ájjonmeeeeeg" nyíg.
És nem kell meggyőzni se érvekkel, se sehogy hogy tök normális.
Nem minden eszmecserének, beszélgetésnek kell konklúzióba, közös álláspontba torkollania. Sokszor a lényeg megismerni mások szempontjait, nézőpontjait, véleményét, vagyis a beszélgetés maga.
Ebből a szempontból még direkt jó is, hogy neked ilyen markánsan más a véleményed, és próbálod megvilágítani a számomra.Sobri Jóska
Ezzel annyi a baj hogy nálad ez soha. Vagyis pontosabban én még soha nem láttam ilyet. Attól hogy 20x leírod a saját véleményed és trollkodsz nem lesz igazad ,se nem lesz erősebb a véleményed csak az emberek agyára mész. Mondjuk a legtöbben már leszarják és ez látható...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nevetséges.apeszos
Szemét ez a csaj, hogy segítségért kiabált mi?
Inkább visszaült volna a helyére.Bazzani
Nem szemét.
Csak szerencsétlen.
És irreálisan túlreagálta a dolgot.
Gondolom eddig nem fogalmaztam világosan, mert azt nem hiszem, hogy direkt ne értenéd meg amit írok, vagy csak flamelni akarnál a végtelenbe.

Nem lehet irreális, hisz láttad, hogy megtörtént => reális. Irracionális lesz az a szó, amit keresel. De ilyen helyzetben racionális viselkedést produkálni maximum egy gép képes. Nem is igazán értem, hogy egy érzelmi reakció láttán hogyan vagy képes trollkodni.

Egyébként pedig megállíthatom az embert és hívhatom a rendőrséget.gdavid
Irreálisra gondoltam. Ezért írtam ezt. Attól, hogy megtörténik valami, még lehet irreális. De ha úgy érzed, hogy szavakat keresek, akkor küldj át PM-ben még egy csomót, hátha van köztük olyan, amit már évek óta nem lelek.
Egyébként megállíthatod az embert, csak nem érzem reálisnak, hogy szépen álldogál veled míg várjátok a rendőrséget.
Viszont mozgásában, szabadságában nem korlátozhatod.
Pl ha plázában kijövök egy boltból és elkezd a rendszerük csipogni, és jön utánam a biztonsági ember, és én nem állok meg, ő nem állíthat meg, max szépen jön mellettem és közben hív egy rendőrt, de az a csipogás se nem bizonyítóerejű, se nem jogosítja fel, hogy hozzámérjen. BKV ellenőr dettó nem érhet hozzám. Egy sima járókelő, még ha önjelölt szuperhős is pláne.
Egyébként ha ez szerinted trollkodás, akkor ezek szerint bárminek a kapcsán képes vagyok trollkodni.

Sobri szerintem élj tovább a kisvalóságodban ahol szerinted minden úgy van ahogy te mondod, ha más megpróbálja máshonnan megközelíteni azt szard le és hajtogasd tovább a magadét. Én tényleg megpróbáltam értelmesen, normálisan érvekkel válaszolni az okokra de te annyit tudsz mondani, hogy "DE EZ IRREÁLIS" ráadásul max Iracionális lehet ahogy a kedves kolléga leírta de ez már részlet kérdés. Ha nem bírsz emberi érzéseket felfogni megérteni nem baj,csak akkor írd le hogy nem érted és nem azt hogy mit képzel ez a nő hogy így reagál mintha a veséjét lopták volna ...
Abban meg egyet értünk, hogy vigyázhatott volna talán jobban ,szerintem ő is egyetért de 1.nem gondolt bele hogy ilyenek lehetnek (Tuti nem Borsodi volt akkor már minden cigányt felmérne 100m körzetben 😀) 2. Úgy megilyedt/meglepődött hogy emberi reakciót produkált ami nagyjából feltétlen reflex szinten jön kb az emberből (Segítség) és próbálta megoldani a feladatot(Állítsák meg).
Nem azt mondom hogy ezzel hipp-hopp megoldja a helyzetett ,de ezt hívják stesszhelyzetnek amikor az ösztönök gyorsan megoldást keresnek aztán vagy összejön vagy nem. De ezt kb 3x leírtam erre annyit tudsz mondani hogy "Nem tudod értelmezni a mondandómat nem az a baj hogy reagál hanem hogy irreálisan" innentől kezdve a holtpontot nehéz feloldani. Úgyhogy szerintem hagyjuk.
Ui.:2x írtam le ugyanazt de minek 😀Toca
Nem írtam, hogy mit képzel ez a nő, csak annyit, hogy szerintem irreális ahogy "segtséééég........ájjonmeeeeeg" nyíg.
És nem kell meggyőzni se érvekkel, se sehogy hogy tök normális.
Nem minden eszmecserének, beszélgetésnek kell konklúzióba, közös álláspontba torkollania. Sokszor a lényeg megismerni mások szempontjait, nézőpontjait, véleményét, vagyis a beszélgetés maga.
Ebből a szempontból még direkt jó is, hogy neked ilyen markánsan más a véleményed, és próbálod megvilágítani a számomra.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Akkor ne az legyen már a reakció hogy, mit sipákol ez csak egy telefon, vagy mért vett ilyen drága telefont ha ilyen sokat ér neki, vagy miért mobiltelefonált a metrőn(WTF), hanem hogy pusztuljon el az összes tolvaj 😊Toca
Tényleg egyszerűbb nem odafigyelni mit írok.
Nem az a gond, hogy sipákol, hanem hogy irreálisan túlreagálva, mintha a veséjét vitték volna el.
Nem az a gond, hogy netezik a metrón, hanem ha egy tárgy olyan fontos számára, ahogy leírod, akkor lehetne kevésbbé felelőtlen.
Valamint nem kell elpusztulnia az összes tolvajnak, hiszen nem ez a törvényes retorzió.
Valamint még mindig nem mondtad se te, se más, hogy ki segíthetett volna neki? Miben? Miként? Elszaladt egy tolvaj a telójával. Ha pl. te ott vagy, és látod ezt, és a tolvaj után sprintelsz, és utoléred, hozzá se érhetsz. Nem inzultálhatod, hiszen honnan tudnád biztosan, hogy tolvaj? És ha az, te nem vagy hatóság. És ha túlreagálod, és még a végén önbíráskodásba keveredsz? És ha az egész egy megrendezett jelenet valami amatőrfilmhez, amit telóval vesznek fel? És ha a csaj tartozott a srácnak 200ezer forinttal, és a srác így próbált egalizálni? És ha a teló a pasié, és a csaj tegnap elvette tőle, az meg most vissza? stb stb.
Az, hogy mi most tudjuk, hogy mi történt az egy dolog.
Ott a helyszínen még egy szemtanú se tudhatja bizonyosan, hogy valójában ki kivel van, mi történt, amit látott az mit is jelent, mit kell neked tenned.
Sobri Jóska
Sobri szerintem élj tovább a kisvalóságodban ahol szerinted minden úgy van ahogy te mondod, ha más megpróbálja máshonnan megközelíteni azt szard le és hajtogasd tovább a magadét. Én tényleg megpróbáltam értelmesen, normálisan érvekkel válaszolni az okokra de te annyit tudsz mondani, hogy "DE EZ IRREÁLIS" ráadásul max Iracionális lehet ahogy a kedves kolléga leírta de ez már részlet kérdés. Ha nem bírsz emberi érzéseket felfogni megérteni nem baj,csak akkor írd le hogy nem érted és nem azt hogy mit képzel ez a nő hogy így reagál mintha a veséjét lopták volna ...
Abban meg egyet értünk, hogy vigyázhatott volna talán jobban ,szerintem ő is egyetért de 1.nem gondolt bele hogy ilyenek lehetnek (Tuti nem Borsodi volt akkor már minden cigányt felmérne 100m körzetben 😀) 2. Úgy megilyedt/meglepődött hogy emberi reakciót produkált ami nagyjából feltétlen reflex szinten jön kb az emberből (Segítség) és próbálta megoldani a feladatot(Állítsák meg).
Nem azt mondom hogy ezzel hipp-hopp megoldja a helyzetett ,de ezt hívják stesszhelyzetnek amikor az ösztönök gyorsan megoldást keresnek aztán vagy összejön vagy nem. De ezt kb 3x leírtam erre annyit tudsz mondani hogy "Nem tudod értelmezni a mondandómat nem az a baj hogy reagál hanem hogy irreálisan" innentől kezdve a holtpontot nehéz feloldani. Úgyhogy szerintem hagyjuk.
Ui.:2x írtam le ugyanazt de minek 😀
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Tényleg egyszerűbb nem odafigyelni mit írok.
Nem az a gond, hogy sipákol, hanem hogy irreálisan túlreagálva, mintha a veséjét vitték volna el.
Nem az a gond, hogy netezik a metrón, hanem ha egy tárgy olyan fontos számára, ahogy leírod, akkor lehetne kevésbbé felelőtlen.
Valamint nem kell elpusztulnia az összes tolvajnak, hiszen nem ez a törvényes retorzió.
Valamint még mindig nem mondtad se te, se más, hogy ki segíthetett volna neki? Miben? Miként? Elszaladt egy tolvaj a telójával. Ha pl. te ott vagy, és látod ezt, és a tolvaj után sprintelsz, és utoléred, hozzá se érhetsz. Nem inzultálhatod, hiszen honnan tudnád biztosan, hogy tolvaj? És ha az, te nem vagy hatóság. És ha túlreagálod, és még a végén önbíráskodásba keveredsz? És ha az egész egy megrendezett jelenet valami amatőrfilmhez, amit telóval vesznek fel? És ha a csaj tartozott a srácnak 200ezer forinttal, és a srác így próbált egalizálni? És ha a teló a pasié, és a csaj tegnap elvette tőle, az meg most vissza? stb stb.
Az, hogy mi most tudjuk, hogy mi történt az egy dolog.
Ott a helyszínen még egy szemtanú se tudhatja bizonyosan, hogy valójában ki kivel van, mi történt, amit látott az mit is jelent, mit kell neked tenned.
Sobri Jóska
Nem lehet irreális, hisz láttad, hogy megtörtént => reális. Irracionális lesz az a szó, amit keresel. De ilyen helyzetben racionális viselkedést produkálni maximum egy gép képes. Nem is igazán értem, hogy egy érzelmi reakció láttán hogyan vagy képes trollkodni.

Egyébként pedig megállíthatom az embert és hívhatom a rendőrséget.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A feleségem délelőttös volt, elméletileg délig lett volna.
A főnöke (főnökünk) kitalálta, hogy mégis ugyan maradjanak már benn.
Nem szólt előre, a nejem reggel óta egy szendvicset evett összesen. Nem mondanak semmit, hogy meddig kell maradni. De legalább nem fizetik ki és le sem csúsztathatja.
Ha meg szólni mersz, akkor jön a mehetsz máshová meg a százan állnak sorba. szép világ, azt csinál a munkáltató amit akar...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nevetséges.apeszos
Szemét ez a csaj, hogy segítségért kiabált mi?
Inkább visszaült volna a helyére.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nevetséges.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Akkor ne az legyen már a reakció hogy, mit sipákol ez csak egy telefon, vagy mért vett ilyen drága telefont ha ilyen sokat ér neki, vagy miért mobiltelefonált a metrőn(WTF), hanem hogy pusztuljon el az összes tolvaj 😊Toca
Tényleg egyszerűbb nem odafigyelni mit írok.
Nem az a gond, hogy sipákol, hanem hogy irreálisan túlreagálva, mintha a veséjét vitték volna el.
Nem az a gond, hogy netezik a metrón, hanem ha egy tárgy olyan fontos számára, ahogy leírod, akkor lehetne kevésbbé felelőtlen.
Valamint nem kell elpusztulnia az összes tolvajnak, hiszen nem ez a törvényes retorzió.
Valamint még mindig nem mondtad se te, se más, hogy ki segíthetett volna neki? Miben? Miként? Elszaladt egy tolvaj a telójával. Ha pl. te ott vagy, és látod ezt, és a tolvaj után sprintelsz, és utoléred, hozzá se érhetsz. Nem inzultálhatod, hiszen honnan tudnád biztosan, hogy tolvaj? És ha az, te nem vagy hatóság. És ha túlreagálod, és még a végén önbíráskodásba keveredsz? És ha az egész egy megrendezett jelenet valami amatőrfilmhez, amit telóval vesznek fel? És ha a csaj tartozott a srácnak 200ezer forinttal, és a srác így próbált egalizálni? És ha a teló a pasié, és a csaj tegnap elvette tőle, az meg most vissza? stb stb.
Az, hogy mi most tudjuk, hogy mi történt az egy dolog.
Ott a helyszínen még egy szemtanú se tudhatja bizonyosan, hogy valójában ki kivel van, mi történt, amit látott az mit is jelent, mit kell neked tenned.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
namármost:
nokia megnemmondom hanyasom van, nem egy űrgép, kb a legalapabb készülék... extrának van rajta egy 2 megapixeles kamera, ami még az életbe nem volt használva, sms-t írok, úgy heti 3-at kb, tesómmal együtt kötöttük, a kettünk havi díja összesen 2*1800 ft ami teljes mértékben lebeszélhető,ráadásul őt ingyen hívom bármikor. Még nem volt olyan hogy együttesen 5000 fölött számláztak volna ki havonta, pedig nap mint nap telefonálok.
Ne próbáljuk már azt kihozni ebből a szituból hogy én egy hülye vagyok, és ráfizetek a dologra 😀 egyszerűen, csak olyan szinten nem érdekel ez a telefontéma (android, meg internet meg a faszomtudja nem is értek hozzá), hogy nem vagyok hajlandó telefonra költeni ha nem muszáj 😊eaglesmcnabb
Nem vagy te hülye , meg nem is muszáj költeni telefonra, csak attól hogy valaki spórol mondjuk egy készülékre meg diákmelőzik mert tetszik az iphone vagy végre szeretne telefonon netezni vagy akármi és mondjuk ellopják tőle azt. Akkor ne az legyen már a reakció hogy, mit sipákol ez csak egy telefon, vagy mért vett ilyen drága telefont ha ilyen sokat ér neki, vagy miért mobiltelefonált a metrőn(WTF), hanem hogy pusztuljon el az összes tolvaj 😊
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
namármost:
nokia megnemmondom hanyasom van, nem egy űrgép, kb a legalapabb készülék... extrának van rajta egy 2 megapixeles kamera, ami még az életbe nem volt használva, sms-t írok, úgy heti 3-at kb, tesómmal együtt kötöttük, a kettünk havi díja összesen 2*1800 ft ami teljes mértékben lebeszélhető, és még nem volt olyan hogy együttesen 5000 fölött számláztak volna ki havonta, pedig nap mint nap telefonálok.
Ne próbáljuk már azt kihozni ebből a szituból hogy én egy hülye vagyok, és ráfizetek a dologra 😀 egyszerűen, csak olyan szinten nem érdekel ez a telefontéma (android, meg internet meg a faszomtudja nem is értek hozzá), hogy nem vagyok hajlandó telefonra költeni ha nem muszáj 😊eaglesmcnabb
Nyilván te dolgod, hogy milyen szintű telefont szeretnél, és ha másra nem használod akkor valóban tök jó egy alap Nokia. Csak akkor te se próbáld úgy beállítani, hogy mindenki hülye, aki fizet egy telefonért. 😉Schleck
eszem ágában sem volt 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
namármost:
nokia megnemmondom hanyasom van, nem egy űrgép, kb a legalapabb készülék... extrának van rajta egy 2 megapixeles kamera, ami még az életbe nem volt használva, sms-t írok, úgy heti 3-at kb, tesómmal együtt kötöttük, a kettünk havi díja összesen 2*1800 ft ami teljes mértékben lebeszélhető, és még nem volt olyan hogy együttesen 5000 fölött számláztak volna ki havonta, pedig nap mint nap telefonálok.
Ne próbáljuk már azt kihozni ebből a szituból hogy én egy hülye vagyok, és ráfizetek a dologra 😀 egyszerűen, csak olyan szinten nem érdekel ez a telefontéma (android, meg internet meg a faszomtudja nem is értek hozzá), hogy nem vagyok hajlandó telefonra költeni ha nem muszáj 😊eaglesmcnabb
Nyilván te dolgod, hogy milyen szintű telefont szeretnél, és ha másra nem használod akkor valóban tök jó egy alap Nokia. Csak akkor te se próbáld úgy beállítani, hogy mindenki hülye, aki fizet egy telefonért. 😉

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
namármost:
nokia megnemmondom hanyasom van, nem egy űrgép, kb a legalapabb készülék... extrának van rajta egy 2 megapixeles kamera, ami még az életbe nem volt használva, sms-t írok, úgy heti 3-at kb, tesómmal együtt kötöttük, a kettünk havi díja összesen 2*1800 ft ami teljes mértékben lebeszélhető,ráadásul őt ingyen hívom bármikor. Még nem volt olyan hogy együttesen 5000 fölött számláztak volna ki havonta, pedig nap mint nap telefonálok.
Ne próbáljuk már azt kihozni ebből a szituból hogy én egy hülye vagyok, és ráfizetek a dologra 😀 egyszerűen, csak olyan szinten nem érdekel ez a telefontéma (android, meg internet meg a faszomtudja nem is értek hozzá), hogy nem vagyok hajlandó telefonra költeni ha nem muszáj 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀
eaglesmcnabb
Akár ez is lehetett az alapfelállás. Vett egy ájfont, két év hűséggel, 990Ft-ért, és ellopták. Kit érdekel az az ezres.
 webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=354070&paidType=newPostPaidPrice&loyaltyTime=twoYear&package=551&phoneSearchUrl=https%3A%2F%2Fwebshop.t-mobile.hu%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2FWSPhoneSearchCmd%3FactPage%3D1%26processMode%3Dsearch%26paidType%3DnewPostPaidPrice%26loyaltyTime%3DtwoYear%26packages%3D551%26sort-top%3Dnew%26sort-bottom%3Dnew%26priceZone%3Dall%26brand%3D2%26parameter%3Dall%26style%3Dall%26camera%3Dall%26camera_resolution%3D0%26opsys%3Dall

Ja, hogy utánna két évig havi 21.000-t fizet a semmire?
Sajnos az emberek sok mindenre képesek azért, amit akarnak. Valaki ilyen előfizetésbe megy bele a vágyott készülék miatt, valaki meg ellopja.
több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀
eaglesmcnabb
jó, hát nem mindenkivel kötnek reklámszerződést a mobilszolgáltatók 😀

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
De egy ilyet hogy vesz fel valaki?GRAFI
Leginkább úgy, hogy tudta, mi fog történni.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀
eaglesmcnabb
Igen végülis úgyis nézhetjük, hogy mindenki vegye a legolcsóbb vackot meg senki ne kötődjön semmihez mert ha ellopják még túlreagálja a szitut. Csak hát ugye elég szar lenne így az élet 😀
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Már miért ne lenne? 😊 Mitől ér kevesebbet egy hűségszerződéssel vásárolt telefon mint egy bolti? (a 2000 forintos függetlenítési díjon felül) Ugyanúgy továbbad rajta jó áron, Te meg várhatsz újabb két évet / Köthetsz még egy hűséget a meglévő mellé / vehetsz új telót rendes áron.
(szerk.: ez egyébként nem volt szerencsés hozzászólás, mert emlékeim szerint Sobri egyik vesszőparipája a "miért ne írjunk alá hűségszerződést?" téma 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
amúgy ezeket el lehet ám kerülni. az én telefonom ingyen járt egy 2éves hűségnyilatkozathoz, most decemberben jár le, kapok megint egy újat tiszta ingyen 😀 Ha ezt ellopja valaki, annak csak gratulálni tudok, sok haszna nem lesz belőle 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
De a célját ismét elérte. 😛 :😀 (Y)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Sobri, lehet Neked nincs értéke egy telefonnak, de lehet Ő meg 3 hónapig diákmelózott érte 😊 Lehet hogy Bill Gécc egy kamionnyi ilyet zúzatna be anélkül hogy az értékén gondolkodna, de egy afrikai falut meg az éhenhalástól mentene meg annak a telefonnak az értéke. Szóval egy ilyen reakciót elég nehéz objektíven megítélni, vitát izzítani róla meg aztán teljesen fölösleges.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
A "mocskos tetvet" pedig el kell ítéleni úgy, ahogy egy 40ezer forint körüli lopás esetében a törvény meghatározza.
De persze te agyon is verheted. 😂
Sobri Jóska
Egyszer egy ugyanilyen stílusú lopássorozat miatt már ült másfél évet (btw 2011-ben ítélték el, szóval nemrég szabadulhatott, ebből is látszik mennyit tanulnak a börtönből), szóval nagyon nem egyszeri alkalomról és nem is 40 ezer forintról van szó.
És ha agyonvernék, legalább a lopások után még nem a meglopott emberek adójából lenne etetve utána. Nagyon sarkítva persze.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Ki a francot érdekli, hogy mennyibe kerül? Ha egy olyan dolgot lopnak el ami nekem fontos, akkor úgy reagálok ahogy akarok. Nehogy már azt vizsgáljuk, hogy miben hibás a csaj! Azt a mocskos tetvet agyon kellene verni aki ilyet csinál.
Bazzani
Úgy reagálsz ahogy akarsz.
És ha ez a reakciód kint van az index-en, arra meg én reagálok úgy ahogy akarok.
Ez így kerek.
És senki se vizsgálja miben hibás a nő.
Én csak azt mondom, hogy irreális és túlzó volt a reakciója egy telefon miatt.
A "mocskos tetvet" pedig el kell ítéleni úgy, ahogy egy 40ezer forint körüli lopás esetében a törvény meghatározza.
De persze te agyon is verheted. 😂
Sobri Jóska
Te ezt mondod, mi meg akik 10 en kb reagáltunk rá azt mondjuk hogy nem irreális csak szerinted. Egyszer élném meg azt, hogy ilyenkor azt mondod, hogy oké nekem furcsa de lehet igazatok van és nem feltétlenül én látom helyesen.
Ahogy mondjuk Bazzani is belátja hogy az agyonverés kicsit túlzó, de egyébként megérdemelné szerintem is.
Innentől kezdve meg a beszélgetés és vita már nem vita, mert te csak a magadét hajtogatod és semmi értelme.
Amúgy a csávó ezt a bódultságot/részegséget tetteti ebből a helyzeti előnyből lop állítólag többeket is így lopott meg.