Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Forró teában kikristályosodik a méz, kicsapja a cukrot. Nem lesz olyan jó íze. Kellemesen langyos kéz meleg teába kell tenni, úgy az igazi. 😊apeszos
Olyat csak a gagyi méz csinál. 😊
Főzz egy jó hagymateát (a hagymát ne pucold meg!!!), tegyél bele mézet, és holnapra kutya bajod.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Az ilyen elhűzódó nátha már nem simán vírusos megbetegedés, hanem bakteriális felülfertőződés.
Arra pedig az antibiotikum a megoldás.
Nekem mindig bejött.
Ha rossz a gyomrod, vagy nem akarsz egy hétig fosni, akkor a Klacid-ot javallom, és mellé napi 1-2 Normaflore.
3-4 nap és kutya bajod.

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Forró teában kikristályosodik a méz, kicsapja a cukrot. Nem lesz olyan jó íze. Kellemesen langyos kéz meleg teába kell tenni, úgy az igazi. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kipróbálom, köszi.
A mézet ugye nem szabad a forró teába tenni?Bazzani
Jobb ha hűl egy kicsit a tea, de még meleg legyen mikor belemegy a méz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kipróbálom, köszi.
A mézet ugye nem szabad a forró teába tenni?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Mentatea mézzel a torkodon segíthet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pfejj én, hogy utálom az Adatbázisok II tantárgyat azt szavakba írni nem lehet, de vmi csodás véletlen folytán 60%-ra sikerült varázsolnom az 1. ZH-mat. 😊Beki
Akkor miért ide írod? 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Pfejj én, hogy utálom az Adatbázisok II tantárgyat azt szavakba írni nem lehet, de vmi csodás véletlen folytán 60%-ra sikerült varázsolnom az 1. ZH-mat. 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Az igényeket azért elég erősen ki lehet alakítani mesterségesen is...Asbee
De attól még léteznek.
Valamint ez a Tebow téma olyan, hogy hajlamosak az emberek végletekben gondolkodni vele kapcsolatban és így sok dolog nincs rendesen kibeszélve még, úgy érzem.
Nekem nagy kedvencem, és még én is tudok meg róla szinte minden alkalommal valami újat. 😉

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az igényeket azért elég erősen ki lehet alakítani mesterségesen is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Csak nekem van tele a faszom azzal, hogy lassan minden csapattopikban Tebow a téma? Nyissatok neki egy külön topikot.
Bazzani
Ha egyszer erre van igény.
A beszélgetések sajátja, hogy egyedül nem lehet művelni.
Azt tudom tanácsolni, hogy ha téged nem érdekel görgesd tovább, én is ezt szoktam tenni azokkal a témákkal melyek nem szórakoztatnak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak nekem van tele a faszom azzal, hogy lassan minden csapattopikban Tebow a téma? Nyissatok neki egy külön topikot.

Nem mellesleg nem igaz, hogy manapság alig lehet kikeveredni egy náthából.
Már két hete benne van az egész család, annyit költöttem gyógyszerre, hogy el sem hiszem.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
2.:úgy tűnik menthetetlen vagyok, de most már tényleg megfogadom, hogy soha többé 99!!!!!
eaglesmcnabb


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Mindig megfogadom, de még sose csináltattam. Viszont a jó öreg szigetelőszalag ismét kisegített 😊Matthew99
1.:hú, hát nekem 3 db van, egy sima pót, meg egy focizós, az viszont fasza mert gyakorlatilag törhetetlen.

2.:úgy tűnik menthetetlen vagyok, de most már tényleg megfogadom, hogy soha többé 99!!!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mindig megfogadom, de még sose csináltattam. Viszont a jó öreg szigetelőszalag ismét kisegített 😊Matthew99
"Okulár reparum" 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tőlünk nyugatra valami oknál fogva képesek a kisebb települések várótermeibe is jegyautomatákat tenni, komolyabb pályaudvarokról nem is beszélek. Jakehomer
vagy már csak azt. a schiphol pályaudvarán jártam úgy, hogy nincs pénztár, csak automata, ami csak kártyád fogad el, de mastercardot és amexet nem. igen nagy bajban lettem volna, ha egy moldáv aupair csaj nem segít, és veszi meg nekem az övével együtt a vonatjegyet. persze kifizettem neki, de mondjuk kelet európában nem tudom hányan segítettek volna, rögtön elsőre, mosolyogva.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Én is elraktam de olyan jól, hogy most nem találom 😊 Ma csak családi vacsorára megyek. Majd meglátjuk észreveszik-e mert színpasszolós szigszalgot használtam 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mindig megfogadom, de még sose csináltattam. Viszont a jó öreg szigetelőszalag ismét kisegített 😊Matthew99
Ha nem kell olyan helyre menni ahol megszólnak érte, akkor minden megoldás ér. 😊
Én mindig elrakom az előzőt ha újat veszek. Nem tökéletesek, de cserének jó.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Mindig megfogadom, de még sose csináltattam. Viszont a jó öreg szigetelőszalag ismét kisegített 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát persze, hogy olyankor törik el a szemüvegem szára amikor két hétig nincs nyitva semmi...Matthew99
Mindig kell egy tartalékszemüveg.
Én ezt saját példámon megtanultam, amikor fiatalabb koromban egy nagyon fontos randi előtt 10 percel kiesett az egyik lencse a szemüvegemből...

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Hát persze, hogy olyankor törik el a szemüvegem szára amikor két hétig nincs nyitva semmi...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Tőlünk nyugatra valami oknál fogva képesek a kisebb települések várótermeibe is jegyautomatákat tenni, komolyabb pályaudvarokról nem is beszélek.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nem csak amikor 2 perc múlva megy a vonatom és 3 ember előre enged majd beszopom mert ő siet (15:30 kor volt és a 16:00 s vonattal ment és ott ült végig a padon) ami nem is gond csak akkor tényleg vegye meg a jegyet és ne kinyomatattassa majd mégsem majd mégis a pénztáros is majdnem elküldte a gecibe.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nyilvan elbaszodott a bankartyam , a jegyvasarlasi sorba meg 10 percet kell varni mert a srac gyoker es nem tudja eldonteni hogy hetfon vagy kedden jon vissza. Pofan kellett volna baszni ha mar ugyis lekestem a vonatom legalabb levezetem a mergem...Toca
A kedvencem mikor kilóméteres sorral a háta mögött valaki benyögi: "számlát kérek" 😊jjncaa
Nem mintha ő tehetne róla, hogy huszan állnak mögötte.