Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Nyilvan elbaszodott a bankartyam , a jegyvasarlasi sorba meg 10 percet kell varni mert a srac gyoker es nem tudja eldonteni hogy hetfon vagy kedden jon vissza. Pofan kellett volna baszni ha mar ugyis lekestem a vonatom legalabb levezetem a mergem...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel nem iszok alkoholt így ez nálam nem fog menni. 😊
Bevettem minden gyógyszert amit találtam, 3takaró, pihenés.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Kibaszott nátha...Bazzani
A múlt szombaton és vasárnap gyakorlatilag 2 nap alatt ki is gyógyultam a takonyból a Coldrex-házipálinka kombóval, amelyhez vasárnap kis pohár borokat ropogtattam. Vasárnapról hétfőre hajnalra azonban Pocak úgy érezte, hogy rosszul bánok vele. Hétfőn másképp voltam beteg........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott nátha...

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kullancsok... rühellnivaló...
meg a kis szarrágó dögök, amiket valami csúfság okán ak utyák fajába soroltak, lásd csivava...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Na itt a problémám. Megint.
"Életfogytiglanit is kaphat
Adott esetben kisebb börtönbüntetést is kaphatna bűnbánat esetén Thomas B., – vélekedett dr. Kamarás Péter ügyvéd. A szakember szerint ugyanakkor az ámokfutó Ausztriában szerzett priuszát is figyelembe vehetik: a bíró visszaesőnek ítélheti. Mivel tette aljas indokból elkövetett emberölésnek minősül, akár életfogytiglanra is ítélhetik.
"apeszos
Pedig ez pont egy korrektül megfogalmazott cikk.
Ha már most tényként közölné a bírói ítéletet, az lenne a problémás.
Megfelelő ez a feltételes mód.
Egyébként szerinted pár év múlva mit kapunk érte az osztrákoktól? 😉Sobri Jóska
Egy Puma-gyár, néhány új Spar-üzlet, néhány új ÖMV-kút, pár raklap Red Bull...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 304 — #NoStress
Na itt a problémám. Megint.
"Életfogytiglanit is kaphat
Adott esetben kisebb börtönbüntetést is kaphatna bűnbánat esetén Thomas B., – vélekedett dr. Kamarás Péter ügyvéd. A szakember szerint ugyanakkor az ámokfutó Ausztriában szerzett priuszát is figyelembe vehetik: a bíró visszaesőnek ítélheti. Mivel tette aljas indokból elkövetett emberölésnek minősül, akár életfogytiglanra is ítélhetik.
"apeszos
Pedig ez pont egy korrektül megfogalmazott cikk.
Ha már most tényként közölné a bírói ítéletet, az lenne a problémás.
Megfelelő ez a feltételes mód.
Egyébként szerinted pár év múlva mit kapunk érte az osztrákoktól? 😉

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na itt a problémám. Megint.
"Életfogytiglanit is kaphat
Adott esetben kisebb börtönbüntetést is kaphatna bűnbánat esetén Thomas B., – vélekedett dr. Kamarás Péter ügyvéd. A szakember szerint ugyanakkor az ámokfutó Ausztriában szerzett priuszát is figyelembe vehetik: a bíró visszaesőnek ítélheti. Mivel tette aljas indokból elkövetett emberölésnek minősül, akár életfogytiglanra is ítélhetik.
"
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Aludni akarok, de legalább lassan vége ennek a rohadt hétnek.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A kollektív "Óóóó" az epic😀 Meg az is, hogy "érted Sanyikám, ezélrt nem veszek én fáziskeresőt, mert Zoli mindig megtalálja" 😀😀😀
A sok káromkodás viszont túl tré benne.

btw ennyire nem volt vészes amit én láttam az elosztó tábla alatt, csak az volt a fos, hogy 10x10-es lyukban egy szürke vezetékekből álló spagetti:😛PPPPkishaszi
Lacikám.. 😛

Mucsi a legnagyobb!!4 😀

|
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ááá a "Reggel nyugodtan eljöttél otthonról dolgozni, mire hazamész buzi vagy" mondat mindent visz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A kollektív "Óóóó" az epic😀 Meg az is, hogy "érted Sanyikám, ezélrt nem veszek én fáziskeresőt, mert Zoli mindig megtalálja" 😀😀😀
A sok káromkodás viszont túl tré benne.

btw ennyire nem volt vészes amit én láttam az elosztó tábla alatt, csak az volt a fos, hogy 10x10-es lyukban egy szürke vezetékekből álló spagetti:😛PPPP

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mucsi mellett a másik szaki Terhes Sándor? Csak mert egy században voltunk a katonaságban és ismerősnek tűnik.)Atari
Rákerestem, ő az


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(
Asbee
Mucsi mellett a másik szaki Terhes Sándor? Csak mert egy században voltunk a katonaságban és ismerősnek tűnik.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ÁÁ... az mily gyűlöletes, hogy 1 hete beteg az oldalbordád, és még normálisan gyűlölködni se tudsz, hisz szép lassan megfertőzi az embert, oszt dögrovás 1 hete lassan. (persze meló az megy, mert félpénz táp kevés, szabi meg már nem sok van, szinte annyi se)kishaszi
nah, azóta betegácsi...

---

legalább a villanyszereléssel tudtam foglalkozni
mondjuk nem kevés anyáznivaló jutott eszmbe, ahogy nézem a jó kis komcsi szereléseket és villanyászati megoldásokat... pfertelemkishaszi


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ÁÁ... az mily gyűlöletes, hogy 1 hete beteg az oldalbordád, és még normálisan gyűlölködni se tudsz, hisz szép lassan megfertőzi az embert, oszt dögrovás 1 hete lassan. (persze meló az megy, mert félpénz táp kevés, szabi meg már nem sok van, szinte annyi se)kishaszi
nah, azóta betegácsi...

---

legalább a villanyszereléssel tudtam foglalkozni
mondjuk nem kevés anyáznivaló jutott eszmbe, ahogy nézem a jó kis komcsi szereléseket és villanyászati megoldásokat... pfertelem

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Tom Jackson takarodjon már le a képernyőröl, ugyan...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A nejem sírt én meg idegeskedtem.
Inkább velem történne valami mint a kicsivel, az kevésbéw visel meg...

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Csi!
Kapaszkodott aztán elcsúszott valahogy, a kis könyóke meg rosszul mozdult. Lecsúsztak az orsócsontról a szalagok (ha jól emlékszem arra amit az orvos mondott).
De már minden ok.Bazzani
Ez durva, de szerencsére akkor helyrejött. Ti hogy viseltétek? A nagyobbik lányommal én mentem minden neccesebb dologgal (vérvétel, szemölcsleszedés az arcáról) és jobban fostam, mint ő. Igaz, csak amíg bementünk, mert onnan már nekem kellett erőt sugároznom és érdekes, hogy meg is nyugodtam.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csi!
Kapaszkodott aztán elcsúszott valahogy, a kis könyóke meg rosszul mozdult. Lecsúsztak az orsócsontról a szalagok (ha jól emlékszem arra amit az orvos mondott).
De már minden ok.

több mint 11 éve
catattack 3 520
mocsok Lidl levette az Inferno chipset a termékpalettáról rossz ár/érték arányokra hivatkozva 😕 (persze a többi fajta ugyanott maradt ugyanolyan áron, de hát azok szarok...)kaszo
Én mit mondjak? A profi levette a Profi light kólát, pedig námbör ván volt! Csak a sima Profi kóla van, de azt elvből nem veszek!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
mocsok Lidl levette az Inferno chipset a termékpalettáról rossz ár/érték arányokra hivatkozva 😕 (persze a többi fajta ugyanott maradt ugyanolyan áron, de hát azok szarok...)
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Kislányomnak szétugrott a könyöke bevittük a sürgősségire, rendbe is van azóta. Amennyi részeg szétvertfejű kötekedő idióta van ott az kegyetlen. Az egyiknek sikerült is belém kötnie, majdnem csináltam még további sebeket a fejére. Az egyik dokit is le akarta fejelni, szerencse, hogy van biztonsági ember.Bazzani
😕 Mi történt, elesett?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kislányomnak szétugrott a könyöke bevittük a sürgősségire, rendbe is van azóta. Amennyi részeg szétvertfejű kötekedő idióta van ott az kegyetlen. Az egyiknek sikerült is belém kötnie, majdnem csináltam még további sebeket a fejére. Az egyik dokit is le akarta fejelni, szerencse, hogy van biztonsági ember.

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
ÁÁ... az mily gyűlöletes, hogy 1 hete beteg az oldalbordád, és még normálisan gyűlölködni se tudsz, hisz szép lassan megfertőzi az embert, oszt dögrovás 1 hete lassan. (persze meló az megy, mert félpénz táp kevés, szabi meg már nem sok van, szinte annyi se)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."