Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Bazza!
Ha van neked vagy a családban Bioptron lámpa, az sokat segíthet. Nekem mindig bejön és a nagyobbik lányomat is mindig lámpázzuk, hogy ne húzódjon arcüregre vagy fülre.csi77
Nem bántásképp, de ez hasonló az imádkozáshoz hatékonyságban szerintem. Ha hiszünk benne mindkettő segít, de tudományos alapja egyiknek sincs.Schleck
Nem bántásként, de melegíti az arcüreget, tehát ennyi haszna van, ráadásul az infra vagy egyéb nagy hőt sugárzó szerkezettel/lámpával ellentétben nem tokosítja be a taknyot, az valóban nem használt. Én "arcüreges" vagyok, így minden takonynál sokkal hosszabb a gyógyulás, mert nehezen ürült ki onnan. Ezt orvosolom a lámpával, a lányomnál is bevált.

De te valszeg jobban tudod.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Off)
 index.hu/tudomany/2012/10/13/megfejtettek_a_gombvillam_titkat/
(On)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.kishaszi
No offense de már van 😀Hanni
 sagv.gyakg.u-szeged.hu/tantargy/Fizika/el/vill/gombvill.htm

Elmondom körösztanyámnak😀, ő náluk volt régenkishaszi
 www.sci-news.com/othersciences/geophysics/article00651.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+BreakingScienceNews+%28Breaking+Science+News%29

Tessék elolvasni 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.kishaszi
No offense de már van 😀Hanni
 sagv.gyakg.u-szeged.hu/tantargy/Fizika/el/vill/gombvill.htm

Elmondom körösztanyámnak😀, ő náluk volt régen

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.kishaszi
No offense de már van 😀Hanni
nAh ki vele😊
Remélem megvan a méecskée repülésre meg a darázs szárnyaira is😉
Kiváncsi vagyok hogyan ódosítják hozzá az érvényes - leírt szabályokat, meg hogy hogyan tálalják..D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazza!
Ha van neked vagy a családban Bioptron lámpa, az sokat segíthet. Nekem mindig bejön és a nagyobbik lányomat is mindig lámpázzuk, hogy ne húzódjon arcüregre vagy fülre.csi77
Nem bántásképp, de ez hasonló az imádkozáshoz hatékonyságban szerintem. Ha hiszünk benne mindkettő segít, de tudományos alapja egyiknek sincs.Schleck
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.kishaszi
Csak míg a gömbvillámot aránylag nehézkes vizsgálni, addig egy polarizált lézert nem annyira. 😊

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.kishaszi
No offense de már van 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Bazza!
Ha van neked vagy a családban Bioptron lámpa, az sokat segíthet. Nekem mindig bejön és a nagyobbik lányomat is mindig lámpázzuk, hogy ne húzódjon arcüregre vagy fülre.csi77
Nem bántásképp, de ez hasonló az imádkozáshoz hatékonyságban szerintem. Ha hiszünk benne mindkettő segít, de tudományos alapja egyiknek sincs.Schleck
A gömbvillámnak sincs, mégis létezik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van és nekem is sokat segített a fülemnél.
Már csak a meleg miatt sem rossz.
Egyébként kicsit jobban vagyok, biztos a méz segített.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazza!
Ha van neked vagy a családban Bioptron lámpa, az sokat segíthet. Nekem mindig bejön és a nagyobbik lányomat is mindig lámpázzuk, hogy ne húzódjon arcüregre vagy fülre.csi77
Nem bántásképp, de ez hasonló az imádkozáshoz hatékonyságban szerintem. Ha hiszünk benne mindkettő segít, de tudományos alapja egyiknek sincs.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Bazza!
Ha van neked vagy a családban Bioptron lámpa, az sokat segíthet. Nekem mindig bejön és a nagyobbik lányomat is mindig lámpázzuk, hogy ne húzódjon arcüregre vagy fülre.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
az imák erejét nem szabad alábecsülni!! Tebow is onnan merít pl. sok mindent! 😉yooker
De van ami jobb, mint az ima.
meg ugye az is számít ki mondja. 😉Sobri Jóska
Hát nem mind Isten gyermekei vagyunk? Már nála is kettős mérce van? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
az imák erejét nem szabad alábecsülni!! Tebow is onnan merít pl. sok mindent! 😉yooker
De van ami jobb, mint az ima.
meg ugye az is számít ki mondja. 😉

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
az imák erejét nem szabad alábecsülni!! Tebow is onnan merít pl. sok mindent! 😉
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Az ilyen elhűzódó nátha már nem simán vírusos megbetegedés, hanem bakteriális felülfertőződés.
Arra pedig az antibiotikum a megoldás.
Nekem mindig bejött.
Ha rossz a gyomrod, vagy nem akarsz egy hétig fosni, akkor a Klacid-ot javallom, és mellé napi 1-2 Normaflore.
3-4 nap és kutya bajod.Sobri Jóska
ez így teljesen rendben is van, a mellkas "égés" már élég biztos jel, de a Klacidot (mint antibiotikum ) már dokinak kell felírni!yooker
Evidens. 😊Sobri Jóska
az viszont nem, hogy mondjuk Bazzani besétál a dokihoz és bemondja hogy na ezt írja fel nekem kérem!(még ha ebben az esteben akár jót is mond! )😊
néhány háziorvos ilyen ( a nyugtatók kapcsán pláne sajnos) ,
de a legtöbb azért nem komázza ha a beteg "diktál"yooker
Persze, de van ezerféle antibio, és ha mást írnak, azért lehet szólni. 😊
De végtére is a lényeg az antibiotikumon van, mindegyik jobb, mint a népi gyógymódok és az imák. 😊

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Az ilyen elhűzódó nátha már nem simán vírusos megbetegedés, hanem bakteriális felülfertőződés.
Arra pedig az antibiotikum a megoldás.
Nekem mindig bejött.
Ha rossz a gyomrod, vagy nem akarsz egy hétig fosni, akkor a Klacid-ot javallom, és mellé napi 1-2 Normaflore.
3-4 nap és kutya bajod.Sobri Jóska
ez így teljesen rendben is van, a mellkas "égés" már élég biztos jel, de a Klacidot (mint antibiotikum ) már dokinak kell felírni!yooker
Evidens. 😊Sobri Jóska
az viszont nem, hogy mondjuk Bazzani besétál a dokihoz és bemondja hogy na ezt írja fel nekem kérem!(még ha ebben az esteben akár jót is mond! )😊
néhány háziorvos ilyen ( a nyugtatók kapcsán pláne sajnos) ,
de a legtöbb azért nem komázza ha a beteg "diktál"
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Az ilyen elhűzódó nátha már nem simán vírusos megbetegedés, hanem bakteriális felülfertőződés.
Arra pedig az antibiotikum a megoldás.
Nekem mindig bejött.
Ha rossz a gyomrod, vagy nem akarsz egy hétig fosni, akkor a Klacid-ot javallom, és mellé napi 1-2 Normaflore.
3-4 nap és kutya bajod.Sobri Jóska
ez így teljesen rendben is van, a mellkas "égés" már élég biztos jel, de a Klacidot (mint antibiotikum ) már dokinak kell felírni!yooker
Evidens. 😊

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Semmi gyógyszer nem használ.
Nincs valakinek valami házi praktikája (pálinkát kivéve)? Köhögök, fáj a torkom és ég a mellkasom.Bazzani
Az ilyen elhűzódó nátha már nem simán vírusos megbetegedés, hanem bakteriális felülfertőződés.
Arra pedig az antibiotikum a megoldás.
Nekem mindig bejött.
Ha rossz a gyomrod, vagy nem akarsz egy hétig fosni, akkor a Klacid-ot javallom, és mellé napi 1-2 Normaflore.
3-4 nap és kutya bajod.Sobri Jóska
ez így teljesen rendben is van, a mellkas "égés" már élég biztos jel, de a Klacidot (mint antibiotikum ) már dokinak kell felírni!
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem bírok kimászni ebből a tetves náthából. Bazzani
én itt keresném az elhantolt kutyát:

nem iszok alkoholt Bazzani

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kb. 1 év után kicukrosodik a méz...kishaszi
Kristályosodik, és ha felmelegíted, akkor visszaolvad. 😀szaba
Ha ennyire fontos a pontos szakkifejezés. A mézben nincs olvadt cukor (ez lenne a karamell), ami visszaolvadhatna. Az oldódik az a szó, amit kerestél. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kb. 1 év után kicukrosodik a méz...kishaszi
Kristályosodik, és ha felmelegíted, akkor visszaolvad. 😀
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Kipróbálom, köszi.
A mézet ugye nem szabad a forró teába tenni?Bazzani
Jobb ha hűl egy kicsit a tea, de még meleg legyen mikor belemegy a méz.empty taxi
Pontos hőfokot nem tudok, de igen, a hőkezelés hatására a mézcukor is szétbomlik dextrózra és szacharózra, így forró teába tett méz olyan, mintha sima fehér cukrot tennél bele. Gyakorlatilag a jótékony hatása megszűnik.kishaszi
és a placebo-hatás?😮

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kipróbálom, köszi.
A mézet ugye nem szabad a forró teába tenni?Bazzani
Jobb ha hűl egy kicsit a tea, de még meleg legyen mikor belemegy a méz.empty taxi
Pontos hőfokot nem tudok, de igen, a hőkezelés hatására a mézcukor is szétbomlik dextrózra és szacharózra, így forró teába tett méz olyan, mintha sima fehér cukrot tennél bele. Gyakorlatilag a jótékony hatása megszűnik.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kb. 1 év után kicukrosodik a méz...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kitudja. 😀