NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nekem rohadtul bejön a logótól kezdve a színekig minden. Meg is van az NHL csapatom 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Na meglett a 32. NHL csapat, a Seattle Kraken
Heisman Trophy
Fantáziadús és találó! 🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 727 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kraken??? 😮
nagir
Szerintem is rém hülye név, de mit várjunk Seattle-től... 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nekem nem jön be valahogy ez a név. A dizájn viszont tetszik.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
A Titansnek lett NHL csapata?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Na róluk is mindig Gary Sánchez | (a Yankees catcherjének ez a beceneve) | fog eszembe jutni. 😀

Amúgy nekem tetszik a dizájn, és a névért még pacsi is jár a tulajoknak.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Kraken??? 😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 727 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hurrá, újabb csapat akit utálhatok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 928 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na meglett a 32. NHL csapat, a Seattle Kraken
Heisman Trophy
Release the Kraken!

Ok, tessék!

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Na meglett a 32. NHL csapat, a Seattle Kraken
Heisman Trophy
Remelem egyből a POban kezdődik és meg 1/1t is kapnak egybol

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 626 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na meglett a 32. NHL csapat, a Seattle Kraken

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Augusztus elsején indul a buli.
warr_b
A következő szezon pedig valamikor november második felében, esetleg december elején kezdődhet, de mindenképpen teljes 82 meccses alapszakaszt akar Bettman.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 495 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hajrá 1/1 😛 illetve remélem Bergevin eltakarodik végre, de ahhoz Molsonékkal is valami csoda kellene, hogy történjen... Go Habs! 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
4 évvel meghosszabbították a cba-t és mehetnek az nhl-esek a '22-es és '26-os olimpiára.
warr_b
Ilya Kovalchuk like this! 😀😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 727 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Augusztus elsején indul a buli.

4 évvel meghosszabbították a cba-t és mehetnek az nhl-esek a '22-es és '26-os olimpiára.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Végre vki ellent mert mondani erre az elmebajra
 index.hu/sport/jegkorong/2020/07/08/chicago_blackhawks_nevvaltoztatas_nhl_amerikai_oslakosok_washington_redskins/?fbclid=IwAR2YNcC_nRwAbGBo1b8ecMuy8eL1rKdkltYabhIZgiWkttxbv_AoIpWvOuY
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 727 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy néz ki, Edmonton és Toronto lesz a két helyszíne a rájátszás meccseinek. Csak hogy végre rendezhessenek Stanley Kupa döntőt. 😀
Mikey
Iszonyatosan nagy meglepetés...

Ja, nem 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Úgy néz ki, Edmonton és Toronto lesz a két helyszíne a rájátszás meccseinek. Csak hogy végre rendezhessenek Stanley Kupa döntőt. 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
az NBA-ben egyébként a Cavs behúzott 4 év alatt 3 1/1et
a Clippers pedig a 14. helyről
Negritis
'93-ban a Magic úgy lett 1/1, hogy 1 azaz egy gömbje volt bent, 41-41-es rekorddal nem jutottak PO-ba (ugye ez a fiatal Shaq-féle Magic). A pickkel kiválasztották Chris Webbert akit továbbcseréltek a Warriorshoz Penny Hardawayért és 3 db 1. körös pickért, amikkel nyilván volt még csere-bere, de az aktuális tulaj végül Todd Fullert, Vince Cartert és Mike Millert választotta ki velük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 043 — The Mathematician
az NBA-ben egyébként a Cavs behúzott 4 év alatt 3 1/1et
a Clippers pedig a 14. helyről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 495 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amilyen"mázlink" van kiesünk az első körben megkapjuk az 1/1t Bergevin behúzza a fő sztárt és még 20 évig a nyakunkon marad, hogy a további 30 évben se nyerjünk SCt. Go Habs 😊
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.
csebi
Akkor mondjuk gáz, és jogos, hogy így nem tudna a Red Wingshez kerülni.
zavi27
Alapvetően nem az a gaz h a wings bukta az első helyet, hanem h po csapat kapta meg az 1/1t. Plusz a wings lekerült ameddig csak lehetett így ahelyett h kapna egy azonnali impact játékost az első három legjobb közül, jön egy prospect akit nevelni kell majd egy vagy több évig.
csebi
Baromság ez az egész lottery sajnos.
zavi27
Nekem alapvetően a lotteryvel nincs bajom de nalam po csapat nem szerepelne és a top 5 maximum kettot mehetne hátrébb.
csebi
Mi a logika, az érv emellett a verzió mellett a normális , sorrenden alapuló draft helyett?
zavi27
Tankolás miatt tartanám meg.
csebi
Háát, lehet, nemtudom. Nekem ez a nem tudom hol végzek, lottosorsolásos lutri mindennél komolytalanabb, és igazságtalanabb.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.
csebi
Akkor mondjuk gáz, és jogos, hogy így nem tudna a Red Wingshez kerülni.
zavi27
Alapvetően nem az a gaz h a wings bukta az első helyet, hanem h po csapat kapta meg az 1/1t. Plusz a wings lekerült ameddig csak lehetett így ahelyett h kapna egy azonnali impact játékost az első három legjobb közül, jön egy prospect akit nevelni kell majd egy vagy több évig.
csebi
Baromság ez az egész lottery sajnos.
zavi27
Nekem alapvetően a lotteryvel nincs bajom de nalam po csapat nem szerepelne és a top 5 maximum kettot mehetne hátrébb.
csebi
Mi a logika, az érv emellett a verzió mellett a normális , sorrenden alapuló draft helyett?
zavi27
Tankolás miatt tartanám meg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Ez az NHL lottery a világ legnagyobb vicce/csalása.
A minden idők leggyengébb rekordját bemutató Red Wings a 4. míg az 1/1-et olyan csapat kapta aki továbbra is versenyben van.
Bazzani
Amúgy van akkor korszakos tehetség most 1/1-re, hogy most ebből ekkora botrány van? Hokiban azért szerintem nem sűrűn van, hogy ekkora jelentősége lenne a draftcetliknek ennyire, hogy csak az évekre meghatározzon egy csapatot, hogy most elsőnek, harmadiknak, vagy otodiknek húzott éppen, ez nem NFL. Nyílván lehetett volna ezt jobban kitalálni ebben az egyedi helyzetben, szezonban, de talán nem okoz majd szezonokra akkor befolyást ez. Amúgy én ezt az egész lottery baromságot nem értem/szeretem se itt, se NBA-ben, nem értem miért nem lehet normális draft sorrend alapján máskor is.
zavi27
Igen éppen van, éppen egy kanadai srác.
csebi
Akkor mondjuk gáz, és jogos, hogy így nem tudna a Red Wingshez kerülni.
zavi27
Alapvetően nem az a gaz h a wings bukta az első helyet, hanem h po csapat kapta meg az 1/1t. Plusz a wings lekerült ameddig csak lehetett így ahelyett h kapna egy azonnali impact játékost az első három legjobb közül, jön egy prospect akit nevelni kell majd egy vagy több évig.
csebi
Baromság ez az egész lottery sajnos.
zavi27
Nekem alapvetően a lotteryvel nincs bajom de nalam po csapat nem szerepelne és a top 5 maximum kettot mehetne hátrébb.
csebi
Mi a logika, az érv emellett a verzió mellett a normális , sorrenden alapuló draft helyett?